Opinie o Obstbau Stralendorf Pampower Str.2, 19073 Stralendorf w Stralendorf

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Obstbau Stralendorf Pampower Str.2, 19073 Stralendorf. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Obstbau Stralendorf Pampower Str.2, 19073 Stralendorf na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obstbau Stralendorf Pampower Str.2, 19073 Stralendorf w Stralendorf

Michał Nowy wpis

Czy niemiecki komunikatywny jest wystarczajacy w tej branży ?

niki Nowy wpis

a arab to kto?

arab Nowy wpis

miki to ten michalek?

miki Nowy wpis

pieniadze po (usunięte przez administratora) dniuwka maks 20e ale ekipa zgranaa ,jens kawa (usunięte przez administratora) ucina dniowki

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Obstbau Stralendorf Pampower Str.2, 19073 Stralendorf? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter / Pomocnik
Stralendorf
PHH Personaldienstleistung GmbH
mlody

meksyk jak nic

maniek

Siemka edek ja tam nie pracowal tak jak ty a co do pieniedzy to z kad ty mogles wiedziec ile ja mialem na godz wiedziales tyljo tyle ile musiales wiedziec tam kazdy mial swoje stawki i ma do dzis swoje stawki sam widzis bylo mnie stac na nowego laptopa i nowa plazme a po drugie ja tam nie bylem dla pieniedzy tylko dla ekipy bo ekipa byla i jest tam zgrana i jeszcze ci powiem ze dalejtam jezdze na likendy do nich jest tam (usunięte przez administratora) ale jak ktos nie moze sie z ludzmi dogadac to niech siedzi w domu

edek

Jaja sobie robisz chłopie chyba żadnych perspektyw i ambicji nie masz. Co z tego że miałeś laptopa i tv hehe i co szybko zbierałeś czy cokolwiek robiłeś i zarobiłeś max 200euro tygodniówke? to chyba nie liznełeś innej pracy w niemczech gdzie płacą po 7 albo 8 euro za godzine, wtedy to dopiero byłbyś bogacz jak byś dostał z siódemke na godzine za 12 godzin pracy a tutaj śmiech na sali to w polsce tyle zarobisz za tydzien i za 8 godzin pracy a nie w jakiś barakach w niemczech. Ale on miał TV i Laptopa hehe dobre. Do takiej roboty jadąc to sie jedzie z myślą zeby zarobić konkretny grosz i wrócic.

manek

Siemka macie racje może nie jest tam naj lepiej i może nie ma kasy ale jest za to klimat ja tam bylem podobalo mi się ludzie ok a co do warunków to trzeba se stworzyć mi tam nic nie brakowało mialem wszystko tv Internet laptopa wszystko a jak ktos potrafi szybko zbierać to i zarobi no chyba ze wszystko idzie na wodę to co innego i nie ukrywam ze jeszcze tam się wybiorę w tym sezonie pozdrawiam stara ekipę manek

rozczarowany

Ja też tego nie zapomnę do końca życia hehe teraz sie człowiek z tego śmieje ale tyle kasy licząc same przejazdy busem do tego zakupy i inne bzdety wszystko w błoto to dopiero był ból, choć ja zarobiłem tylko na busa na powrót bo nie miałem za co wrócić. Pozdro dla wszystkich co sie nadziali na to (usunięte przez administratora) aha i oczywiście pozdrawiam całorocznych tam siedzących co mówili że nie jest źle jak na tą pracę :D:D:D:D:D ktoś chciałby pogadać pisać na moje gg 906720

Witam. Byłem w tym roku i powiem Wam tak. Największego wroga bym tam nie wysłał. Brud, syf, robaki. Zostałem pogryziony przez insekty nieznanego pochodzenia. Jeśli chodzi o wypłatę to przez 8 dni pracując po 13,5h zarobiłem 174 €. To sobie przelicz ile to wychodzi. Sanitarka masakryczna. Szef ruda pała ma Ciebie za nic. Zarabiałem jeżdżąc na traktorze 2,5€ na godz. Zbierający śliwki 70 centów za kilo. Tylko wódka była tania a do sklepu 7km. Nikomu nie polecam. NAWET SIĘ NIE WYBIERAJ. PS. Nie zapomnę tego do końca życia.

i ja

I ja tam byłem hehe porażka, współczuje ludziom takim jak i ja co sie wepchali na taką mine

przemo

Zgadzam się z całą rozciągłością.Myślę,że [usunięte przez moderatora] lepiej traktował ludzi!Stawka za kg śliwek u pana J [usunięte przez moderatora] wynosiła w tym roku 6,5 eurocenta za kg,za kg gruszek 2 centy!!za kg jabłek 1,7eurocenta.Warunki tak jak kolega opisał tragiczne.To co się tam dzieje to nawet nie można nazwać czeskim filmem.Ambasada i Konsulat nas olali nie wspominając o policji i zoll-ach.Jeśli traficie na ten wątek podaję adres e-mail to podeślę zdjęcia naszych willi:federek1@op.pl.Pozdrawiam szukających pracy i proszę Was nie jedźcie tam.

?

Fatalne warunki mieszkaniowe,stare baraki na kołach w opłakanym stanie.Warunki zakwaterowania niegodne dla zwierząt a co dopiero dla ludzi.Bardzo niskie stawki akordowe.Dniówki nie przekraczają 20 ero.Jeżeli dostajesz prace godzinowe to wynagrodzenie wynosi 2,50euro/godzinę której i tak bardzo mało większość akord..Pracodawca nic nie robi sobie z pracowników jedni odjeżdżają to drudzy przyjeżdżają, Jeszcze każe płacić za zakwaterowanie 2,50euro/dobę.szczerze odradzam wszystkim.

Zostaw merytoryczną opinię o Obstbau Stralendorf Pampower Str.2, 19073 Stralendorf - Stralendorf

Obstbau Stralendorf Pampower Str.2, 19073 Stralendorf
1.7/5 Na podstawie 9 ocen.

Obstbau Stralendorf Pampower Str.2, 19073 Stralendorf