Opinie o Wernicke Spedition GmbH w Schwerin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wernicke Spedition GmbH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Wernicke Spedition GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wernicke Spedition GmbH w Schwerin

Co jaki czas w Wernicke Spedition GmbH można ubiegać się o podwyżkę?

Adam Nowy wpis

Pracuje w tej firmie ale w Nauen ale to ta sama firma I te opinie są niezgodne z prawdą. Szef jest wyrozumiały jak najbardziej zasługuje na pozytywna opinie. Myślę, że te komentarze są po prostu złośliwe patrząc realnie na to wszystko to jest w porządku

Lubin Nowy wpis
@Adam

Cześć kolego masz może jakiś kontakt do firmy w sprawie pracy na kierowcę?

Kierowca

Widze ze koledzy zaczynaja pisac o tym pracodawcy(w cudzyslowiu)!Mnie jest winien trzy wyplaty!Absolutnie odradzam jakiekolwiek kontakty z ta firma.Zgadzam sie z powyzszymi wypowiedziami!

@Kierowca

Wir schulden niemanden irgendwelchen Lohn, warum solche Lügen ? Haben Sie hier gearbeitet ? Warum denn 3 Monate ohne Lohn ?

Original Nowy wpis
@Kierowca

Sie schreiben am 31.05.21 das niemand am Sonntag da war und nicht angefangen sind, aber am 04.06.2021 schuldet die Firma plötzlich 3 Monate Gehalt ? Warum schreiben Sie solche Lügen, wenn Sie dort nie gearbeitet haben ?

Original

Die hier geschriebenen Kommentare entsprechen keiner Wahrheit. Alle LKW sind in gutem Zustand und sehr jung. Es werden alle Fahrer fair und gleich gut behandelt, ohne Unterschiede der Nationalität. Lohn immer pünktlich und Gehalt besser als bei anderen Firmen. Es gibt nichts zu beanstanden, gearbeitet werden muss aber auch. Wer schreibt hier nur solche falschen Kommentare ?

Bibi
@Original

Die Lkw sind in keiner gute zustand, Fahrer sind Ausgenutzt, Fahrzeit ist so „Organiziert“ dass Oft zu Überschreitung kommt, Fahrer sind Erschöpft, ständig nur Nachtschicht, so lässt sich nicht Arbeiten. Es lohnt sich nicht ab mitte oder ende Monat Arbeiten, weil weiss man nicht wie die das rechnen, aber jeder den ich kenne hat nicht das Geld bekommen was versprochen. Kann ich nicht weiter Empfehlen.

Weronika
@Bibi

Wie viele Stunden arbeiten Sie hier noch?

Bibi
@Weronika

11-12 Stunden, sehr anstrengend, Lkw Laden muss man oft selber.

@Bibi

es gibt kaum Nachtschichten.. warum schreiben Sie ständig Nachtschichten ?? Jeder bekommt pünktlich sein vereinbartes Gehalt, seit 33 Jahren. Lenk-und Ruhezeiten sind streng einzuhalten !

Brałeś udział w rekrutacji do Wernicke Spedition GmbH. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Lakiernik komponentów lotniczych
Balticpersonal GmbH
logo firmy Kelner
HOGA Personalservice
logo firmy Operator maszyn wtryskowych
Fidenti Personal GmbH
logo firmy Mechanik ciężarowy poszukiwany!
LUKSMANN HR
Beata

Ktos wspomnial, ze jak dostał zwolenie od lekarza to firma go zwolniła. To pojedynczy przypadek, czy więcej pracowników miało taki przygody z firmą?

@Beata

Das entspricht nicht der Wahrheit.

Lukasz

Nie jest to firma dla polakow! Jestesmy we wlasnym kraju gorzej traktowani niz ukraincy ktorzy tam pracuja

@Lukasz

Hier arbeiten keine Ukrainer. Es wird auch kein Unterschied bei den Nationalitäten gemacht.

Bartosz

kłamią i (usunięte przez administratora) jesteś dla nich tylko zwierzęciem ... unikaj tego szefa

@Bartosz

Hier lügt keiner, warum lügen Sie denn hier ? Der Boss ist ehrlich und behandelt alle ! Mitarbeiter fair und gleich... und niemand wird wie ein Tier behandelt. Ist echt traurig was hier geschrieben wird..

Karol

nigdy więcej wernicke pięć do sześciu tygodni pracy bez przerwy ciężarówka i przyczepa w bardzo złym stanie tragedia

@Karol

Hier ist kein LKW in einem schlechten Zustand !

Slavek

(usunięte przez administratora) miesiąc pracowałem za darmo i okazało się ze tez bez zerejestrowania również i ubezpieczenia .Jest mi winien miesięczna wypłatę. Jeżeli stać go na balangi kilka razy w miesiącu to chyba ma pieniądze żeby zapłacić , ale najwyraźniej ma problem z uczciwością.Dziwie się ze jeszcze ma jakieś samochody

@Slavek

Hier arbeitet niemand um sonst und es werden alle ordnungsgemäß angemeldet. Hier feiert auch niemand ein paar mal im Monat ? Sie haben scheinbar ein Problem mit Ehrlichkeit und schreiben solche Unwahrheiten...

Michu

Dobra kasa blisko Szczecina czy cos takiego to tytuł ogłoszenia , 300 kilometrow to nie tak blisko, a dobra kasa tylko w tytule, przy trzeciej steuerklasse 1922 i 2008 zamias obiecywanych 2400 myśle , ze moge śmialo nazwac gościa oszustem. Temat pojazdow przemilcze polacy lepsze auta dawno temu do rumunii sprzedali.

@Michu

Es werden immer Brutto Gehälter vereinbart... für die Lohnsteuerklasse ist jeder selbst verantwortlich, danach richtet sich das Netto Gehalt. Wir haben noch nie LKW nach Rumänien verkauft !

Kierowca

Przyjechałem do tej firmy w niedziele tak jak mi kazali i nikt nie pofatygował się zostawić mi kluczyki do ciężarówki .Kontakt z właścicielem nie był możliwy .Tragedia podejście do człowieka .Zmarnowane 1000 km .Omijajcie firmę Wernicke z daleka

@Kierowca

Wir haben niemals mit irgend einem einen Termin am Sonntag gemacht und würden auch keinen Schlüssel hinterlegen, wenn wir die Person nicht kennen. Was soll das ?

Beata

Komuś z pracowników zdarzyła się jeszcze podobna sytuacja do opisanej niżej? Ze po wyjeździe do pracy kontakt z szefem ucichł?

Maks

Jakie nadgodziny chłopie ... O czym ty marzysz.. Maja Cie z idiote ,ktory zaladuje towar na wydruku.. Auta szroty na maxa ..

KIerowca 2020

Pracowalem pare dni. W piątek zjechalem i pojechalem do domu. Mialem problemy z oczami i trafilem do lekarza, ktory dal mi zwolnienie. Okazalo sie, ze jak dowiedzial sie o zwolnieniu to mnie zwolnil od poniedzialku, czyli dnia kiedy dostalem zwolnienie. Bez poinformowania. Podobno w Niemczech tak mozna

Trochę się chyba poprawiło, bo zaczęliśmy pracę z kolegą i nie ma tragedii

Kamil

ostrzegasz wszystkich kierowców przed tą firmą

Zostaw merytoryczną opinię o Wernicke Spedition GmbH - Schwerin

• Jak się pracuje w Wernicke Spedition GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Wernicke Spedition GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wernicke Spedition GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wernicke Spedition GmbH
3.3/5 Na podstawie 15 ocen.

Wernicke Spedition GmbH