Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Bożepole w Bożepole Wielkie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Bożepole. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa Bożepole o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa Bożepole w Bożepole Wielkie

Zmiennik

Jak postrzegacie nowego Prezesa Borysa, czy da radę.

płatnik
@Lokator

Ile jeszcze możemy wytrzymać. Coś z Zarządem jest nie tak, rządzić i podwyższać opłaty to każdy potrafi.

Wera Nowy wpis

Współdzielenia mieszkaniowa zatrudnia swoje sprzątaczki czy jest firma zewnętrzna do tego? Szukam pracy, najlepiej na jedną zmianę i w stałych godzinach. Jeżeli faktycznie są jakieś zatrudnienia na to stanowisko to jak to wygląda z perspektywy pracownika, dowiem się tu coś?

Zmiennik

Jak postrzegacie nowego Prezesa Borysa, czy da radę.

Seweryn
@Zmiennik

Po czterech miesiącach od Twojego pytania zapewne więcej wiadomo o tym, jak sobie radzi nowy prezes? Jak się sprawuje, jako organizator, jak mu wychodzi zarządzanie ludźmi i dbaniem o zadowolenie z pracy?

Zły
@Zmiennik

Co sądzicie o tak wysokiej podwyżce cen za media. Czy tak radykalne podejście jest uzasadnione.

Lokator Nowy wpis
@Zły

Jest to granda takie duże podwyżki Borys może powinien pójść po nauki do Byłego prezesa jak rządzić i nie podwyższać..

Tadek Nowy wpis
@Lokator

Przykra sprawa dla lokatorów. A kto wie, czy pracownicy też dostali podwyżki, ale wynagrodzeń, a nie rachunków? Pracujący tam ludzie, wiecie coś, ile by mi u Was płacili, jakbym się zatrudnił, jako złota rączka, vel. konserwator, vel. specjalista ds. technicznej obsługi nieruchomości??

płatnik Nowy wpis

Mikołaj

Pracuję jako konserwator - specjalista ds. technicznej obsługi nieruchomości i chciałbym się dowiedzieć, ile bym tu dostał wynagrodzenia, gdybym przeszedł? Jakie relacje panują w spółdzielni i czy jest to praca na dłużej?

Hary
@Mikołaj

Przydałby się powiew nowego myślenia. Wszystko zatrzymało się na latach 90. Każdy rządził oprócz Prezia Mariana.

Renata
@Hary

Czyli zarobki też się tu zatrzymały? Czy w dużej mierze chodzi Ci o wykorzystywane technologie? Atmosfera chociaz w porządku?

Igor

Jaka jest wasza opinia o pompach ciepła?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Spółdzielnia Mieszkaniowa Bożepole spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kamila

Czy te wszystkie absurdalne rzeczy które się tu działy dalej mają miejsce? Czyta się to i oczom się nie wierzy. Miałam nadzieję na pracę tam ale widzę że aż kipi tutaj z tego forum pretensjami i napiętą atmosferą. Czy cokolwiek się zmieniło?

Babcia Jadzia

Chciałabym się dowiedzieć czy prawdą jest, że Prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie (usunięte przez administratora)w S.M. Prawdopodobnie w sądzie toczą się sprawy. W przypadku nie uzyskania odpowiedzi udam się do naszego proboszcza po informację.

Alicja

Chciałabym zapytać o coś pracowników Bożepole. Czym się zajmujecie w pracy w firmie?

ina

Pan Prezes stworzył sobie prywatny (usunięte przez administratora)w latach 90-tych wraz z poddanymi i zarządcami, przynoszący ogromne zyski niestety nie Spółdzielni. Władze Spółdzielni zostawiają również wiele do życzenia w zakresie zrozumienia pojęcia "zarządzanie", pełnią rolę służalczą wobec Pana Prezesa a nie spółdzielców. Myślę że najwyższy czas na zmianę władz i pracowników, trzeba zreformować wszystko w zarządzaniu które zatrzymało się w latach 90-tych i niestety nie służy mieszkańcom tylko interesowi Pana Prezesa i ściśle związanych z nim osób. Ponadto brak jest jakiejkolwiek kontroli, a o uzyskaniu dokumentów związanych z decyzjami organów spółdzielni oraz wydatkowaniem środków finansowych to po prostu można sobie pomarzyć.

ina

Pan Prezes stworzył sobie prywatny folwark w latach 90-tych wraz z poddanymi i zarządcami, przynoszący ogromne zyski niestety nie Spółdzielni. Władze Spółdzielni zostawiają również wiele do życzenia w zakresie zrozumienia pojęcia "zarządzanie", pełnią rolę służalczą wobec Pana Prezesa a nie spółdzielców. Myślę że najwyższy czas na zmianę władz i pracowników, trzeba zreformować wszystko w zarządzaniu które zatrzymało się w latach 90-tych i niestety nie służy mieszkańcom tylko interesowi Pana Prezesa i ściśle związanych z nim osób. Ponadto brak jest jakiejkolwiek kontroli, a o uzyskaniu dokumentów związanych z decyzjami organów spółdzielni oraz wydatkowaniem środków finansowych to po prostu można sobie pomarzyć.

płatnik

Szanowni Państwo jaka jest Wasza ocena nowego pomysłu naszego wiecznie panującego i rządzącego prezesa (usunięte przez administratora). Dotyczy przekształcenia ogrzewania tradycyjnego na pompy ciepła. Brak jakiegokolwiek pozyskania dofinansowania stawia naszą Spółdzielnię i Prezesa w trudnej sytuacji. Może czas już na zmiany personalne.

Piłkarz
@płatnik

Może warto pójść na zebranie i odpowiednio zagłosować na kogoś młodego z odpowiednim przygotowaniem menagerskim.

Alojzy

Panie Marianie mam tylko jedno pytanie, czy Pana beszczelność w okradaniu mieszkańców potrwa jeszcze długo ? Jako katolik pragnę przypomnieć o przykazaniu " 7 " jeżeli w ogóle jeszcze Pan pamięta o czym ono mówi.

zmarżluch

Szanowny Panie Prezesie Marianie D. jak długo będziesz testował nasze zdrowie, w mieszkaniach zimno, chłodno i wilgotnie. Trzy tygodnie kanał ciepłowniczy rozkopany pracowników nie widać, kiedy planujesz zakończenie prac remontowych. Odpowiedz sobie i lokatorom czy umiesz planować i zarządzać SM może czas pomyśleć o innym zajęciu (np. drzewo wozić). Czemu remont nie był wykonany latem, Leczyć potrafisz nas tylko wysokimi opłatami za mieszkanie

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Bożepole - Bożepole Wielkie

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Mieszkaniowa Bożepole?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa Bożepole tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bożepole
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Osiedlowa 28
    84-214 Bożepole Wielkie