Opinie o MEat pros w Karlsruhe

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MEat pros. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MEat pros o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEat pros w Karlsruhe

Anita

Napisze krótko, dobre warunki zakwaterowania, praca tez jest ok, moim zdaniem nie ma na co narzekać. Z koordynatorem można załatwić dużo spraw. Ogólnie polecam.

Pracuję od dwóch miesięcy, nie narzekam. Do pracy marzeń trochę brakuje, ale na dobrą sprawę wszystko mi odpowiada choć trzeba się przestawić na inny tryb godzin pracy. Mam pytanie odnośnie urlopu na żądanie, jak to wygląda? I kiedy poinformować kierownika?

Paula

Praca ok, hotele też w porządku w zależności gdzie się trafi dużo zależy od samych lokatorów. Praca normalna w sezonie dużo godzin.

Mateusz

Ja wyjeżdżam z tą firmą po raz drugi na sezon. Szczerze mogę polecić Meat Pros - dużo godzin, wypłaty zawsze w terminie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MEat pros? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca C+E w Niemczech, system 2/1, niskie podwozie.
Delta HR Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz gazowy rur autogen TIG 141 praca
THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG
logo firmy Magazynier / komisjoner
Euro Labora
logo firmy Specjalista ds. Montażu Klimatyzacji, Wentylacji i Systemów Chłodniczych
smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Z firmą układało mi się wszystko dobrze - plan wyrabiałam zawsze Dlatego nie narzekam, lubię te prace

andrzej

Praca ok, zakwaterowanie też, dużo godzin można dobrze zarobić.

Małgorzata

Jestem tylko zwykłym pracownikiem firmy, jestem z niej w pełni zadowolona i mogę polecić. Dziękuję Edece, że mam pracę , bo wszędzie bezrobocie , a my pracujemy i mamy nie złą pensję .

tom

W Karlsruhe pracuję od kilku lat i nie mam zastrzeżeń.

justyna
@tom

Jestem od niedawna, może praca nie jest najlżejsza ale jestem zadowolona jeżeli ktoś chce zarobić to polecam.

Witam jestem zainteresowany praca juz troszkę sie dowiedziałem jestem przed podjęciem decyzji interesuje mnie jeszcze dokładnie hotel pracowniczy gdzie sie znajduje i ludzie którzy tam zamieszkują :)

Sircisek
@Nowy

Ja mieszkam na hotelu pokój z łazienką 2 osobowe kuchnia i pralnia wspólna zależy gdzie trafisz :-)

Xdxdxdxd
@Sircisek

Pokoje spoko bez tv i niekiedy brak wody Praca która miała być na 3 zmiany okazała się że jest na 3 zmiany ale od 4 rano do 17 po południu za stawkę 9.35 brutto żenada Nie polecam przerwy nie płatne A w pracy charowka straszna

Natalia

Witam. W sobotę mam wyjazd z chłopakiem właśnie do Karlsruhe do pracy... Opinie nie są zadowalające. Teraz się oboje zastanawiamy czy wogole jechać... Pomoże ktos?

Wołowina
@Natalia

Zależy do jakiego działu Was dadzą. Ja pracuje na rozbiórce wołowiny jest strasznie ciężko. Po 9godzinach pracy na następny dzien nie mogę ścisnąć pieści. Jestem od początku lutego a mam już dosyć. Czekam tylko do pierwszej wypłaty i jadę gdzie indziej. Co do hotelu to jestem na ich "nowym" hotelu prawie w centrum miasta. Internet jest. Lecz mieszkam na 5pietrze. Chcesz zjeść Schodzisz do piwnicy chcesz sobie zrobić pranie to samo. A potem 6pieter dl góry. Winada jest lecz oczywiście nie działa. Tak że jak macie inna opcje na pracę to radzę z niej skorzystać.

Zbigniew
@Wołowina

W Twoim przypadku, jak powinna wyglądać pierwsza wypłata rozbiórce wołowiny? Piszesz, że jest ciężko, to zastanawiam się, czy trzeba spełniać jakieś szczególne wymagania, aby móc na tym stanowisku pracować? Z góry dzięki za pomoc.

Bartek

Zastanawiająca jest ta cisza, miałem nadzieję, że dowiem się w tym miejscu czegoś więcej o firmie i pracy.

Józek

Wiecie coś o pracy w firmie? jaką umowę i zarobki można dostać?

Czarna
@Józek

Zarobki jak na Niemcy to szału nie ma pracuję się po 10,12h dziennie starzy pracownicy wykorzystują nowych jak mogą.Hotele dramat połowa ludzi to kryminaliści i cpuny wieczne imprezy i zadymy zero pomocy koordynatorki jak jest problem to ma to w dupie.W hotelu co mieszkaliśmy notorycznie była policja bo były pobicia i dekmolowanie hotelu ludzie wyjeżdżali bo byli zastraszani.Nie polecam byliśmy 8 miesięcy i mieliśmy dość patologia i nic więcej.

Pracuję 6 lat na wołowinie i nie narzekam

Bogdan
@anonymous

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy. Mógłbyś przybliżyć warunki swojego zatrudnienia tak, żeby inne osoby zainteresowane tą pracą mogły dowiedzieć się coś więcej? Na stronie http://www.meatpros.com.pl/pl/oferty-pracy pracodawca poszukuje kandydatów do pracy w zakładach mięsnych w Niemczech oraz w Polsce. Oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pięciodniowy lub sześciodniowy system pracy w zależności od oddziału, zakwaterowanie i opiekę polskiego koordynatora. Jeśli zainteresuje Was ta oferta lub już jesteście pracownikami piszcie o swoich doświadczeniach.

qwe
@Bogdan

Pracuję tu jakoś od początku roku. Praca ciężka, nawet bardzo. Może to dlatego, że pracuje się przeważnie powyżej 10h, a czasem i 14. Miesięcznie wychodzi koło 200h, do pracy chodzimy od poniedziałku do piątku, jeśli wypada jakieś święto w tygodniu to odrabiamy to w weekend. Pieniądze agencja wypłaca na czas i zawsze w prawidłowej kwocie, z tym, że problem jest z fiszkami, dopiero po kilku prośbach można je otrzymać. Nie są wypłacane dodatki za nadgodziny, ale za święta płacą normalnie. Przy około 200h wychodzi 1300euro. Więcej zarabiają na rozdzielaniu mięsa. Zmiany są różne zależy gdzie się trafi. Na produkcji ludzie zaczynają o 4 rano i pracują dość sporo bo miesięcznie wychodzi ponad 200h, na pakowaniu praca zaczyna się albo o 6 albo o 10, czas pracy zależy od zamówień, raz pracuje się 8h, raz 10 a raz 14,, nigdy nie wiadomo kiedy się skończy. Do pracy jeżdżą busy z mieszkania, miesięcznie to koszt od 20e do 50e zależy gdzie się mieszka. Mieszkania są przepełnione ludźmi, na piętrze ok 10 osób na 1 łazienkę i 1 kuchnię, pokoje 2-3 osobowe. Nie ma internetu, standard dość słaby. Są podstawowo wyposażone tj. lodówka, pralka, piekarnik. To prawda że mało kto wytrzymuje tu długo, niektórzy popracują 4h i rezygnują, ale są osoby które siedzą tu po kilka lat. Polaków bardzo dużo co wiadomo ma swoje plusy i minusy. Jeśli ktoś jeszcze chciałby o coś zapytać to służę pomocą :)

Kris1980
@qwe

To sa (usunięte przez administratora) zlodzieje I oszusci klamia na kazdym kroku i okradaja ludzi juz pare spraw przegrali i dalej tocza sie postepowania.

Kicek

Potwierdzam wcześniejsze komentarze . Pracowałem w Edeka Karlsruhe od m/w połowy czerwca do połowy lipca 2017 . Na zaliczkę czekałem 2 tygodnie , niezameldowany , bez ubezpieczenia . Panie Agnieszka i Ewa zapewniają ,że wszystko będzie dobrze przepraszają w razie kłopotów . Za 7 dni czerwca zarobiłem 187 euro łatwo wyliczyć stawkę godzinową ( nie wychodzi nawet 3.5 za godz. ) i oczywiście teraz to niema komu odebrać telefonu i wyjaśnić sprawę . Jeśli chodzi o pracę to nic dodać nic ująć robi człowiek swoje w takich warunkach jakie są . Pierwsza zmiana od 6.00 ,druga od 14.00 . Jeśli firma ma potrzebę przyjdziesz wcześniej , wyjdziesz jak skończysz. Tak miałem na slicerach . Podsumowując gdyby byli UCZCIWI pracowałbym dalej .

@Kicek

Hej,szukam pracy jako rzeźnik,5Lat doświadczenia wołowina i wieprzowina jak możesz to się odezwij

poiuy
@Kicek

potwierdzam, z ostatniej wypłaty ściągają każdemu 300e nie wiadomo za co, nie ma kontaktu w celu wyjaśnienia.

pani M

Witam Czy pośrednikiem Polskim w tej firmie jest firma GT ze Świecia? jakie są opłaty za hotel czy jest internet pozdrawiam.

qwe
@pani M

W Karlsruhe mieszkania są darmowe, na jednym piętrze mieszka ok 10 osób z jedną łazienką i jedną kuchnią. Pary dostają pokoje 2osobowe, ale są i 3 osobowe pokoje. Internetu nie ma, ludzie mają i można się z nimi dogadywać.

Chjwwdp

Nie polecam tej agencji i firmy. Zapierdzielasz po 12_13 godzin dziennie, straszne gbury jednym słowem (usunięte przez administratora), wszyscy jeden dzień i uciekają. Nie polecam

Igor

Jak można dostać się do pracy w firmie? Podpowiedzcie co trzeba wiedzieć?

Mały ktoś

Trochę pracuje w tej firmie, kilku brygadzistow, brygadzistek przeżyłem. Jak chce Ci się pracować to 7euro na start dostaniesz na rękę, jak będziesz dobrze pracował to 8, jak nauczysz się obsługiwać maszyny to 9. Ale, nie możesz dac sobie wejść na głowę bo cie zniszczą psychicznie niektórzy ludzie. Krótko mówiąc jak sobie dasz, tak masz. Co do zakwaterowania to są nie najgorsze, zależy gdzie się trafi i z jakimi ludźmi mieszka. Bus od 25euro do 50, zależy jak daleko od pracy mieszkasz. Licząc 200godzin w miesiącu, a praca ciezaka nie jest to można zarobić 1400 do 1800 na reke. Tylko, ze trzeba przyzwyczaić się do wstawania o 3 w nocy do pracy.

Nie znajoma

Nie dawno wraz z mężem zatrudnilismy się w Karlsruhe. Nie polecam firmy meat pros. Mówią jak tu fajnie i wgl, że kwatery wyposażone. Przyjeżdżamy na miejsce a tu ani pościeli ani nic. Nawet głupiego czajnika. No chociaż by lepsze warunki dali niż w więzieniu. NIE Polecam!!!!

radzio8213

pracujesz do dwóch godzin dziennie za darmo ,wykorzystują pracowników maksymalnie ,mieszkanie beznadziejne, nie wypłacają ostatniej wypłaty,pozostawiają cie bez opieki medycznej,banda baranów

Zostaw merytoryczną opinię o MEat pros - Karlsruhe

• Jak się pracuje w MEat pros?

Zobacz opinie na temat firmy MEat pros tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEat pros?

MEat pros