Trans.eu Group S.A

Opinie o Trans.eu Group S.A

anek

Nowy trans?-To porażka, nie jest intuicyjny, mam (usunięte przez administratora) jak go obsługuję, brak ofert, Jak można wmawiać ze jest nowy, ulepszony trans, skoro tak źle się obsługuje. Co to jest, cały czas coś się psuje, a to komunikator nie działa, a to brak chronologii ofert itp.

Lukasz

Juz od dluzszego czasu mam nieprzyjemnosc korzystac z nowej edycji i powiem krotko: masakra z tą nową wersją, cofneliscie sie w czasie z rozwojem.... TRANS.EU, opamietajcie sie! na tym sie nie da pracowac! zmiencie informatykow jesli chcecie wprowadzac zmiany do czegos co w miare dobrze funkcjonowalo!

transporter

NIE polecam nowego transa nie nie nie ulepszacie coś co wychodzi neistety ale na gorsze... (usunięte przez administratora)

grzesiek

trans online nie mozna normalnie pracować proszę o zostawienie wersji instalacyjnej na komputer

18107-1

"Lepsze jest wrogiem dobrego" w przypadku nowej wersji Transa zgadzam się nawet w 200%. Nowa wersja to beznadzieja okrojona z wielu dotychczasowych funkcji. To taki "ubogi krewny" . Mało czytelna, bidna i beznadziejna

Zadowolona

Mi nowa wersja bardzo pasuje ???? jeden dzień i opanowane ???? uważam, ze jest bardziej czytelna niż poprzednia

Dominika_z

Masakra ten nowy trans...moze jakis protest zrobimy..jak we Francji

Bartek

Nowa platforma to jedna wielka kpina...stara instalacyjna wersja dużo prostsza,bardziej przejrzysta a co przede wszystkim bardzo intuicyjna.(usunięte przez administratora)

Lukasz.wlkp

Witam i niestety nowy system on-line tylko pogorszył sytuację działa to nie za fajnie mało sprawnie

Opinie negatywne

Bardzo słaba platforma gorzej niż źle brak szacunku dla użytkowników płacimy nikt z nami się nie liczy zamiast ulepszać jest coraz gorsza wersja..(usunięte przez administratora)

A

Porażka to jedyne słowo jakim można określić nowego trasa, twórca tej witryny to z transportem nigdy nic wspólnego nie miał.

Radek

Nowa wersja Transa to jest straszna porażka . Czemu tak jest że jak można coś zepsuć jeszcze bardziej to idzie Wam wyśmienicie ? A jak trzeba coś naprawić to udajecie że nie ma problemu . Stara wersja Trans nie jest idealna i może by pomyśleć nad jej ewolucją a nie wprowadzacie Rewolucje która jest poprostu Kiepska

Beata everpol

Nie dla nowego Transa wszystko sie zacina(usunięte przez administratora).Dajcie nam wybór , jesteśmy waszymi klientami .

1043101-1

Nowa platforma trans jest na sile wmuszana uzytkujacym i bez naszej zgody ; użytkownicy płaca za działanie giełdy a nie problemy i mamy prawo żądać zabuerac głos w zmianach! Wnioskuje o przywrócenie starej wersji trans

Magda

NIE dla nowej wersji TRANSA!!!! stara wersja czasami szwankowała ale jest bardziej czytelna, intuicyjna - a nowy trans MASAKRA pod każdym względem !!!

zetha

Jak mozna zepsuc tak gielde, na nowej nie da sie pracowac

Pasza

Nowy to total szajs, Totalna porazka, ciężki do pracy Stara wersja była OK

Paula

Nowa platforma transa to totalna porażka. Na tym w ogóle nie da się pracować. Ignorują opinie użytkowników.(usunięte przez administratora)

Grzegorz

Dodam jeszcze że po zakończeniu okresu za który zapłaciłem raczej nie wykupię kolejnego.

Grzegorz

Trans strzela sobie w kolano, zmieniaja system który działał na wersję godną pożałowania - katastrofa.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans.eu Group S.A - Wrocław

• Jak się pracuje w Trans.eu Group S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Trans.eu Group S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans.eu Group S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans.eu Group S.A?

Kandydaci do pracy w Trans.eu Group S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans.eu Group S.A