Trans.eu Group S.A,

Opinie o Trans.eu Group S.A,

Małgoś

Nie polecam. Nowa giełda totalna porażka a najgorsze samo zachowanie firmy. Wymuszanie na własnych klientach nowej wersjii programu która znacząco utrudniła wszystkim pracę. Mają monopol i wykorzystują sytuację. Dramat po Polsku.

Elu

Tragedia

Tajemniczy wielbiciel Transa

(usunięte przez administratora). Nowa wersja to kwintesencja nieudaczności i niewiedzy osób zarządzających produktem. Szkoda bo wersja 3 bardzo pozytywnie zmieniła polską branżę transportową. Czas na nowych innowatorów z USA. Uberze witaj na polskim rynku, gdzie nawet konkurencja ci się podkłada... serio szkoda Transa.

ramzes67

Mnie interesuje najwięcej tonaż a na nowym transie narzucacie mi żebym najpierw patrzył na miejscowości są zapisane "TŁUSTYM DRUKIEM", których i tak nie widzę , muszę wejść w ofertę żeby przeczytać pełen zapis. (usunięte przez administratora) Za dużo CHAOSU na tej nowej stronie giełdy, UTRUDNIANIE ŻYCIA innym.

ramzes67

W nowej wersji Transa jest za dużo zbędnych zapisów na jednej stronie. Jest MAŁO CZYTELNA. Ekran monitora mamy ograniczony a nakładli na nim tyle zapisów jakie tylko możliwe, interesują cię w danym momencie czy też nie masz na to patrzeć i rozpraszają wzrok, chcą zaklepać co najważniejsze dla nas musimy się motać w tym całym bałaganie, nie wiemy co szybko kliknąć. Coś ma być ŁATWO DOSTĘPNE , jasne i czytelne to nie można zasypywać innymi rzeczami.

spedytor

Współpraca z nimi to jest jedna wielka masakra. Żadna nowa wersja tej mafii nie pomoże. Niestety, póki są monopolistą, poza tym, że psioczymy nic więcej nie można.

Kuba

Nie dla nowej wersji trans! Przeglądarkowa wersja to niewypał! Na starym transie jest 100 ofert na nowym o połowe mniej. (usunięte przez administratora)

Sztryms1976

Juz gorszej wersji giełdy być nie moze Szkoda gadać rezygnujemy z tego badziewia

DARIUSZ

Nie polecam transa. To co dobre zastepuja badziewiem na którym nawet ladunkow nie ma tyle co na starym. Ludzie proszą o pozostanie przystarej wersji nie szanują klientów. Chca zmieniać niech zmieniaja ale jak dopracuja w 100% A nie że sezon ciezki w transporcie to jeszcze dobijac przewoźników i spedycje. Nie polecam nowej wersji

Krzysztof Bladoszewski

NIE polecam nowego transa nie nie nie ulepszacie coś co wychodzi neistety ale na gorsze... NIE POLECAM

Goferek

Dno..totalne dno, co wersja transa to była gorsza a teraz to już przegieli. Zero konstruktywnej rozmowy; rozmowa z pracownikami na poziomie przedszkola- nie i już.

M.D

Witam Nie polecam , cos strasznego. Nie wiem jak można zepsuć cos dobrego w taki sposób. (usunięte przez administratora)na szczęście inne firmy tego typu szybko przejmują inicjatywę i bardzo sie ciesza z porażki trans.eu.

Nowa wersja to dramat nie da się na tym pracować. A najlepsze jest to że nie słuchają swoich klientów dzięki którym mają pracę.

Nowa wersja Transa to jakaś porażka... A tak fajnie się korzystało ze starej aplikacji...

Użytkownik transa

Wystarczyło posłuchać użytkowników. Niestety sam przyznaję, iż ta cała nowa platforma to bardzo kiepski produkt. Jako osoba mająca styczność z komputerami od ponad 15 lat, testując różne platformy, programy, aplikacje, uważam że zrobiliście Państwo z transa skok, bez oceny czy się uda i jaki będzie tego skutek. Teraz robicie dobrą minę do złej gry, usuwacie komentarze, nawet tutaj flagujecie opinie. Prawda w oczy kole

Ikt

Nowy Trans totalna porażka, nie wyskakują okienka kiedy ktoś pisze, nie pokazuje poprzednich rozmów, kiedy pytasz o ofertę, nie ma ceny ofery, trzeba w nią wejść, i wiele innych mankamentów, zostawcie stary Trans!!!!!

Blażka

Pracuje na nowym Transie od tygodnia i niestety nie mogę doszukać się plusów. Strona jest całkowicie nieczytelna często się zawiesza, a w dodatku pracuję się na niej znacznie wolniej.

Użytkownik platformy Trans

Dramat co wyprawiają! Wolna amerykanka i 100 metrów mułu. Traktują nas- klientów jak króliki doświadczalne, a my za to płacimy gruby hajs. Nowa platforma to totalny bubel, na którym nie da się pracować. Nikogo nie obchodzą nasze sprzeciwy. Ma być tak, jak oni chcą i basta! Niepochlebne opinie kasują, a zapewne kupują sobie pozytywne, bo jeszcze nie spotkałem człowieka zadowolonego z nowej wersji Transa.(usunięte przez administratora)

Wicky68

Tak jak przepisy dla kierowców ciężarówek wymyśla ktoś. kto nigdy nie jeździł tak samo teraz wymyślił ktoś,kto na tym nie pracuje.

anek

Nowy trans?-To porażka, nie jest intuicyjny, mam (usunięte przez administratora) jak go obsługuję, brak ofert, Jak można wmawiać ze jest nowy, ulepszony trans, skoro tak źle się obsługuje. Co to jest, cały czas coś się psuje, a to komunikator nie działa, a to brak chronologii ofert itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans.eu Group S.A, - Wrocław

• Jak się pracuje w Trans.eu Group S.A,?

Zobacz opinie na temat firmy Trans.eu Group S.A, tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans.eu Group S.A,?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans.eu Group S.A,?

Kandydaci do pracy w Trans.eu Group S.A, napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans.eu Group S.A,