ZBUD Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZBUD Sp. z o.o.

Ma.Ml

Dawno dawno temu kiedy ZBUD zaczynal sie rozkrecac ja tez tam pracowalem. Potem pojechalem do Hiszpanii ale w 2008 zacza sie tam kryzys, wiec trzeba bylo wracac. Po powrocie jak zobaczylem co tu sie dziekje, pojechalem do Anglii i pracuje w malej rodzinnej firmie. Zaczynalem od 7.5 funta a na dzisiaj mam 12.5 f. Kazdego dnia boss wita sie z kazdym i po pracy zegna i dziekuje mu za prace..Jesli cos ktos sp..... nikt go za to nie op........ tylko wzbudza wybuch smiechu. Czytajac opinie na na temat warunkow pracy w ZBUD musze stwierdzic - to nie jest miejce dla facetow z jajami. Kto je ma poradzi sobie zawsze i wszedzie.

B

A I do P...., po co obiecywać jak się słowa nie dotrzymuje?

B

o firmie , to że dzięki niej rozwinąłem się na bardzo wysoki poziom, i wiem że ta firma ma tak samo ludzi na wysokim poziomie których po prostu nie docenia, . yyh (chyba że są chwilowo potrzebni ), a jak już są nie potrzebni to można zwolnić , bo po co ? Na szczęście nie należałem do osób które zwolnili. Mimo wszystko polecam zmienić pracę bo jak przetrzymaliście ZBUD to w innych firmach już nic was nie zaskoczy, wiem to sam po sobie, Teraz znowu wypracowałem sobie stanowisko w Innej firmie i wiem że część ludzi z otwartymi ramionami bym przyjął do siebie. Pozdrawiam :) PS. Dziękuje firmie ZBUD że się tak rozwinąłem .

Ptak

Piszcie po rosyjsku poniewaz Polakow pracujacych coraz mniej

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZBUD Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
gumiś

Witam wszystkich zainteresowanych . Pracownicy jeżeli jesteście zainteresowani możliwością zapisania się do Związków Zawodowych to proszę na dole kliknać w rączkę .

joł
@gumiś

heeeee

Zosia m

@zuzanna Wyslalas link do rozmowy z Panem Ptak to odpisal Ci kolega ze to co on tam opowiada to jest uzgodnione z Prezesem albo lizustwo ( chodzi o zeglarstwo ) albo totalna bzdura . Jako Firma to po pierwsze zaslugi należą sie wszystkim ponieważ kazdy ma jakis wklad . Po drugie firma nie dzialala by bez tych najnizszych czyli slusarzy spawaczy monterow a nawet magazynierow wszystko to jednosc , kazdy chocby obijal sie to tez ma wklad poniewaz jest zatrudniony Po trzecie moim zdaniem w czasie kryzysu ktory byl osoby odpowiadajace za sprzedaż produktow to nie powinny siedzieć na cieplym stoleczku i pic kawke tylko szef takim osobom powinien zaplacic podstawe ( najnizsza ) i prowizje od sprzedazy wtedy nie bylo by kryzysu . TAK JEST W INNYCH FIRMACH TYLKO NIE W ZBUD .

Kominek

@zuzanna Co napisze to samo co inni totalne dno !kupa pod.....laczy i lizusow może z 10% normalnych ludzi .

@ptak Wszyscy co chcą sie podlizac interesuja sie żeglarstwem bo Prezes to kocha ( żeglarstwo ) . Co do szkoły spawania to Prezes to wymyślił i to jest jego zasługa ( upór w dążeniu do celu ) , takto by szkoła nie istniała . Jesli jest to nieprawdą to proszę usunąć post . Pozdrawiam

Kominek

@roboll Który MM ? Jest ich dwóch ! Jeden moczy morda a drugi fotograf ?

Boczek

@zuzanna Proszę tylko nie ten lizus ! Niech wraca do niemiec pracować .

Zuzanna

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z wywiadem z Dyrektorem ds. Marketingu Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych, który znajdziecie na stroniehttp://www.gowork.pl/opinie_czytaj,862679,wywiad-marcin-ptak @joe czy powiesz coś o pracy w firmie Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych? Jak długo pracowałeś w firmie?

joe

Też pracowałem w zbudzie jak najlepiej potrafiłem.Pech że trafiłem na knage psychopatę.

@joe

Taka branża i takie szambo bo inaczej tego nazwać nie można

Zuzanna

@Kominek jeśli jakiś wpis został usunięty, to znaczy, że naruszył on regulamin forum, dlatego polecam zapoznać się z regulaminem http://www.gowork.pl/regulamin @B co powiesz o pracy w firmie Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych?

Kominek

Te forum jest dla pracownikow dlaczego kasuja wpisy ?

Grzela

@zuzanna Pracowalem najlepiej jak umialem , czasami mialem wpadki a i tak zostalem zwolniony . Jakbym byl najlepszym pracownikiem nic nie psul to i tak pupilki MM sa najlepsi , dlatego mnie zwolnili Pozdrawiam

B

@zuzanna Wypisz sie z tego forum

Krótko i na temat brawo

Grzela

Jak nóż na gardle ? Co tam sie dzieje opiszcie Panowie ! Jestem ciekaw . Byly robol zastopiony mlodsza i tańsza osoba . Pozdrawiam

B

Szkoda że z szefem nie zawsze a nawet wcale niema możliwość pogadać może dowiedziałby się paru nowych ciekawych rzeczy na tematy różne...

Newer

Przyjmiemy bylych doswiadczonych pracownikow ktorzy zostali wczesniej zwolnieni.oferujemy godziwe zarobki zapewniamy dobra atmosfere w zalogach i miedzy brygadzistami zapraszamy z powrotem ......bo nóż na gardle .....

Zostaw merytoryczną opinię o ZBUD Sp. z o.o. - Dąbrowa Tarnowska

• Jak się pracuje w ZBUD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZBUD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZBUD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZBUD Sp. z o.o.