logo Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych

Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych

Dąbrowa Tarnowska

Opinie o Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych

Znawca 2017-05-10 09:23
No jeszcze szczucie obrażanie hamskie podejscie od tzw.brygadzistow poniżanie itp.itd.
Boczek 2017-05-10 17:42
@smutne fakty . Czlowieku jakie co miesieczne pewne pieniadze chyba ze mowisz o podstawie czyli najnizszej poniewaz jak masz premie to zawsze znajda jakiegos haka zeby ci ja wziasc
SMUTNE FAKTY 2017-05-10 23:35
Tak chodziło mi o podstawę, premie to raczej sprawa której nikt w tej firmie nie ogarnia.
Zuzanna 2017-05-11 12:44
@Znawca jakie sytuacje masz na myśli? Czy jeśli takie zachowania występują zgłaszaliście to do działu personalnego firmy, czy też do kierowników?
Woody Allen 2017-05-12 11:41
@zuzanna komu zglosic ? Kadry ? Gdzie ? Kierownicy ? Przeciez oni sami to robia ! Komu ? Nie ma komu ! Jak sie odezwiesz i przykladowo dojdzie do szefa choc w to wątpię to tak jakby strzelic sobie w stopę ! Szef spyta sie takiego " boczka " wielkiego Pana i on wie automatycznie kto to powiedzial . Potem nastepuje to co ma nastapictyranie takim pracownikiem do tego momentu az sie sam zwolni lub taki kierownik bedzie tak opowiadal bajki przyklad " kominek " az szef sam w to uwierzy . Przyslowie brzmi klamstwo stokroć powtorzone staje sie prawda .
Pozdrawiam
Takich ludzi bo dzieki nim wiekszosc ludzi tam juz nie pracuje dobrych fachowców
Doda 2017-05-17 16:25
To prawda co napisales przeciesz prezes nikogo nieslucha tylko boczka i knagi wystarczylo tylko zeby prezes raz w miesiacu porozmawial ze zwyklymi pracownikami z danych hal i bardzo duzo by sie dowiedzial na temt tych pseldo fachowcow jak ludzi traktuja i wogule wlos by mu sie zjezyl ciekawe czy u knagi ta gastronomia jeszcze dziala tak wlasnie pracuja tego nikt niewidzi
Zuzanna 2017-05-18 10:03
@Doda bardzo możliwe, że prezes Zbud również zagląda na ten wątek, jest on w końcu dostępny dla każdej osoby, która szuka opinii na temat firmy. Co w takim razie chcielibyście, żeby się dowiedział? Co według Ciebie warto w firmie zmienić? Jeśli jest to możliwe to podaj również w jakim wydziale firmy pracujesz.
Doda 2017-05-22 23:21
@zuzanna . Po prostu zwolnic boczka , kk , mm i bedzie swiety spokój , tylko prezes tego nie zrobi !!!!!
Doda 2017-05-22 23:24
@zuzanna
Nikt o zrowych zmyslach nie napisze nic na tych pajacow
Boczek 2017-05-23 08:57
@zuzanna jeszcze dwie osoby do zwolnienia " przepraszam czy nie przeszkadzam " i drugi po szefie wiceprezes kominek
Kubica 2017-06-22 17:29
Co ZBUD sie kończy ? Niemożliwe ? A jednak !
Duda 2017-06-25 12:01
Przydała by się zmiana . Ktoś niech popatrzy na ręce paru ludzi . Szefie obudź sie bo nie bedzie nic z firmy a wnuki rosną .
Grzela 2017-06-27 22:55
100 do zwolnienia czyli zaczyna sie . Ludziska pracujacy jeszcze z dobrym fachem bez nałogu i nie rodzina uciekajcie póki jest czas jeszcze i oferty sa dobre bo jak przyjdzie zima to wam zostanie bezrobocie o ile dostaniecie
Zuzanna 2017-06-28 09:49
@Grzela
dobrze rozumiem Twoją wypowiedź? Piszesz, że w firmie szykują się zwolnienia grupowe? Co jest ich powodem?
grzela 2017-06-29 06:17
@ zuzanna
Proszę spytać się zarządu albo odpowiedz sobie sama ! ( w końcu jesteś w zarządzie )
Zuzanna 2017-06-29 09:26
@grzela
nie jestem w zarządzie. Nie jestem w żaden sposób związana z firmą Zbud. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w Waszej firmie. Dlatego właśnie dopytuje o pewne niejasne kwestie. Tak by osoby, które na wątek ten trafiają szukając informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy mogły znaleźć odpowiedź na interesujące ich pytania.
Grzela 2017-06-29 23:36
@zuzanna
Jakos na innych forach nie ma dopytywan w różnych kwestiach
Grzela 2017-06-29 23:41
@zuzanna
Po drugie to nie moja firma tylko mam duzo kolegow którzy tam pracuja a boja sie wypowiedziec na tym forum poniewaz prezes ma i bedzie mial wtyki u was i w policji . Bo skad wie kto pisze ? Jakby gowork nie podawal ip komputerow to by wszystko bylo ok .
Grzela 2017-06-29 23:46
@zuzanna
Jako GOWORK proszę nie podawać żadnych danych oprócz tego proszę nie kasować zadnych wpisów !
Zuzanna 2017-06-30 11:30
@Grzela
zapewniam, że podobne działania trwają obecnie na wielu wątkach, co więcej, planujemy dalsze rozszerzanie takich działań na pozostałe fora.
Jeśli chodzi o udostępnianie adresów IP, to zgodnie z obowiązującym prawem serwis wydaje je tylko i wyłącznie na żądanie prokuratury lub organów ścigania.
Jeśli chodzi o znikające komentarze, to zostały one zarchiwizowane przez administratora strony za naruszanie zasad regulaminu. Każdy ma prawo do zgłoszenia reklamacji odnośnie treści zawartych na portalu, jednak administrator podejmuje ostateczną decyzję odnośnie jej rozpatrzenia i nie ma obowiązku usuwania wpisów. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu.

Grzela 2017-06-30 23:56
@ zuzanna
Z mojego doświadczenia to cos tu nie gra co do udostępniania adresu ip organom ścigania chyba ze Prezes ma az rak dlugie ręce . Byly przypadki że na żądanie zakladu zostaly usuniete posty między innymi mój wcale nie obraźliwy i to mail szedl bezpośrednio do goworku ze zbudu . Posty które piszemy to jest szczera prawda . To co sie tam dzieje to horrory piszą . Dziwne ze nigdy firma nie miala kontroli innych tylko przewidzianych z lapowkami . Może skończy sie to kiedys ale to raczej nie nastąpi rychło
Kominek 2017-07-19 23:01
GOWORK zgasł . Czyli prawda co pisal " grzela "
Niezrozumiałe 2017-08-03 17:43
I odeszła dziś kolejna wartościowa osoba z zakładu ..... trochę to wszystko śmieszne bo nigdy nie mieliśmy z nim problemu, zawsze jak się po niego dzwoniło to pojawiał się w przeciągu minuty i starał się rozwiązać nasz problem, gdy czegoś nie wiedział starał się dopytać dwóch pozostałych gości ( wiadome o których chodzi ), którzy następnie przychodzili i pokazywali krok po kroku jak rozwiązać dany problem. Kolejnym razem gdy się u nas zjawiał to już nie miał problemu z rozwiązaniem podobnej usterki. Jeżeli w ten sposób traktuje się osoby miłe, uprzejme które chcą się uczyć i mają chęć do dalszej pracy to pozostawię to bez komentarza. Ciekawe co mu powiedziano, "cięcie etatów" jak pozostałym ?? Nie minie miesiąc i pewnie ktoś nowy "tańszy" zjawi się na jego miejsce. Jeszcze najlepiej zwolnijcie piłkarza i tego wyższego bo na nich też zawsze można było liczyć a widać takich się firma pozbywa. SZOK SZOK SZOK !
Bayern 2017-08-03 18:43
Bayern kolejny
Niezrozumiale 2017-08-03 21:34
Panowie firma musi zarabiac nie tracic !!! Pracownicy to koszty trzeba ciąć !
Ktoś nie ogarnia zasad ekonomii 2017-08-03 21:43
To niech cię zwolnią i na twoje miejsce kogoś zatrudnią :D jest logika 10/10.

Pozdrawiam^2
LEKARZ 2017-08-03 22:03
@ Ktoś nie ogarnia zasad ekonomii
ale się boisz o zwolnienie . Mi się wydaje że nie nadajesz się do innej firmy tylko ZBUD
LEKARZ DO LEKARZA 2017-08-03 22:11
A kto powiedział że tam pracuję ;)

LEKARZ 2017-08-03 22:14
@LEKARZ DO LEKARZA
ja już tam nie pracuję dobre 4 lata i zamienili mnie na tańszą wersję
pozdrawiam
LEKARZ DO LEKARZA 2017-08-03 22:21
Przykro mi to słyszeć w takim razie :( Mam nadzieję, że udało ci się znaleźć jakieś inne miejsce pracy.
LEKARZ 2017-08-03 22:43
nie musiałem dużo szukać znalazłem bardzo szybko za delikatnie lepsze pieniądze
LEKARZ DO LEKARZA 2017-08-03 22:49
No i w końcu coś pozytywnego . Super !
Lekarz 2017-08-03 23:45
Moim zdaniem duzo tam dobrych kumpli pracowalo ale kolesiostwo i rodzina zrobila swoje . Beda pptrzebowac dobrych fachowcow ale tam nikt nie wroci . Z tego co slyszalem najbardziej szkoda Pawla ( kto tam pracowal to kazdy go zna ) bardzo dobry fachowiec i kierownik ale choroba i tez go zgnolili tylko choc ma teraz siedzaca prace
Lekarz 2017-08-04 22:33
Nikt nie patrzy na rece brygadzistow dlaczego ?
Większa część do zwolnienia ! Do niczego sie nie nadają ! Kierownicy tez Panie Kominek ! Typowanie ludzi do zwolnienia nie jest problemem tylko jak potem popatrzec komu w oczy i powiedziec " nie pasujesz mi " ! Bo nie zdajesz co sie dzieje na zakladzie . Panie Kominek pamietamy KOŚCIÓŁ !
mój 2017-08-06 00:05
Panowie z której hali zwolnili teraz ?
Woody Allen 2017-08-07 22:59
Bartek nie mart sie nie ma o co . Nie ma czego zalowac tylko straconych lat
Przyjaciel 2017-08-08 07:15
Dokładnie tak Bartek !
Boczek 2017-08-09 07:13
Bartek teraz twoje obowiazki przejmuje Piotrek . Słaba współpraca z kominkiem i menadżerem !
NIE MA O CO SIĘ BAĆ 2017-08-11 17:07
Chyba nikogo. Nawet zatrudniają, jakiś nowy chłopaczek był na maszynach z tego co mi wiadomo to nowy informatyk. Więc chyba tak źle nie jest ? Przynajmniej nic nie słyszałem
Info 2017-08-13 23:18
Nowy !!! Ten stary infomatol juz nie wyrabia z pod...niem ? W tej firmie to jest tylko jeden dobry informatyk i programista tylko jeden ! ????
Miś 2017-08-15 12:50
Gdyby Kominka pozbyć się wcześniej myślę że wciąż pracowałoby tam wielu dobrych fachowców i sprawiedliwych ludzi , no ale niestety , ludzie jak są nie do ruszenia. Mały ,przebiegły i podstępny :)
He 2017-08-16 22:07
@miś
Masz rację . Miał " kominek " wypowiedzenie w rece wczesniej to Prezes cofnął . Co mu musiał obiecać że to Pan Prezes zrobił .
Kominek 2017-08-28 23:14
Zwalniamy roboli , są niepotrzebni . Zatrudnimy kadrę to będzie ich jeb...
Newer 2017-08-31 14:07
Przyjmiemy bylych doswiadczonych pracownikow ktorzy zostali wczesniej zwolnieni.oferujemy godziwe zarobki zapewniamy dobra atmosfere w zalogach i miedzy brygadzistami zapraszamy z powrotem ......bo nóż na gardle .....
B 2017-08-31 20:16
Szkoda że z szefem nie zawsze a nawet wcale niema możliwość pogadać może dowiedziałby się paru nowych ciekawych rzeczy na tematy różne...
Grzela 2017-08-31 22:24
Jak nóż na gardle ? Co tam sie dzieje opiszcie Panowie ! Jestem ciekaw . Byly robol zastopiony mlodsza i tańsza osoba .
Zuzanna 2017-09-11 16:21
@B co myślisz o pracy w firmie Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych? Czy podzielisz się swoimi doświadczeniami na temat pracy? Co byś zmienił w firmie i dlaczego? @Grzela rozumiem, że pracowałeś w firmie. Czy powiesz co Ci się najbardziej nie podobało w pracy?
B 2017-09-19 17:02
Wypisz sie z tego forum
Grzela 2017-09-19 17:08
@zuzanna
Pracowalem najlepiej jak umialem , czasami mialem wpadki a i tak zostalem zwolniony . Jakbym byl najlepszym pracownikiem nic nie psul to i tak pupilki MM sa najlepsi , dlatego mnie zwolnili
waligrucha 2017-09-21 20:11
zbud jest tak interesujący jak reklama podpasek w polsacie między przerwą na KSW 19

szefo i wszyscy dyr. mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi i zlecenia, nawet kara 350 000 nie przeraziła nikogo. reasumując ocbciach, wizerunek nędzy i rozpaczy ...

@zuzanna ... to jest patoligia ...

pozdrawiam wytrwałych w szambie i tych co powoli się odkopują ... w kupie siła, WRÓCICIE DO TEMATU ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH! NALEGAMMMMMMM, razem damy RADE tej PATOLOGIIIIIIIIIII
Zostaw swoją opinię o Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych - Dąbrowa Tarnowska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych