Opinie o Havita w Berlin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Havita. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Havita o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havita w Berlin

Co tam na nowej Havicie (usunięte przez administratora)na maxa za 7,20 .Z wietnamem (usunięte przez administratora) po 15 godzin

Ali

Prawda

Paulina

@Piotr, czy możesz coś więcej napisać na temat zatrudnienia w firmie? Piszesz o pewnej kwocie, napisz czy to kwota za godzinę, tydzień? Wyjazdy za granicę w okresie wakacyjnym, są bardzo popularne,więc wiele osób poszukuje pracy ,,na sezon'' a stawka jest raczej najważniejsza. Jeżeli wiesz coś na temat rekrutacji daj znać.

W havicie do 14? 16 godzin ealczylem chleba nie kupilem bo na havicie (usunięte przez administratora)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Havita? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Havita

Hawita - tel 721-000-125

Magda

Chcialabym tam sprobowac w przyszlym roku. Podalby ktos namiar?

dxcv

@Man a na jakie stanowisko sie wybierasz tam do nich jezeli mozna wiedziec bo ja ofert zadnych nie widze?

Aaa

Hej, wybiera sie ktoś na Havite do Berlina w lipcu?

bancicu

Witam czy wystarczy zadzwonic do biura i apilkowac dane i przyjma do tej pracy bo chetnie bym pojechal

bro jak cos to moj meil karolina71502@wp.plpozdrawiam Ciebie i Havite

sliwka

bro mozesz sie odezwac,dobrze gadasz pozdrawiam,moze powiesz kiedy tam bedziesz??

Kuba

Co Wy tutaj opowiadacie i jakichś 3,50 Euro na godzinę. Nie potraficie tego załatwić? W Niemczech istnieje coś takiego jak płaca minimalna 8.50 godzinę. Nie dajcie się oszukiwać. Mieszkam już trochę w Niemczech i nikt nigdy mi nie oferował tak niskiej płacy.

sliwka

witam wszystkich zapracowanych na havicie ,coz tu taki spokoj na forum,czyzby swieta sie zblizaly? pozdawiam pracusiow

sliwka

witam wszystkich zapracowanych na hawicie ,coz tu taki spokoj na forum,czyzby siwta w poblizu?pozdawiam pracusiow

aman

3.5 euro za godzine to zarabiam w zamosciu

sliwka

co za bzdury ,ze nie biora kasy ,biora i ta niezka kase i jeszcze laske robioa ze zalatwia prace

xxxonaxx

Pierwszy raz ? Nie masz szans zeby cos zarobic. Na polu tragedia. praca po 13 h, godzina przerwy na polu i wychodzi Ci 3,5 euro za h . niektórzy zarabiają po 12 euro dzennie. WYZYSK!!!!!! PRZESTRZEGAM!! Ci co maja zanjomosci zeby dostac sie na hale troche zarobia.. To jest smieszne. Dobre komenatrze pojawiają sie od ludzi ktorzy dostali sie na hale i troche zarobili. Albo maja znajomosci bo jezdza tam od kilku lat. PozdrawiAM PIERDOLONEGO BRZU*** , KTÓRY WYSYŁA LUDZI NA TO COŚ!!! SAM POWINIENIES RYPAC W POLU TYLE GODZIN ZA TAKIE GROSZE TO BYS ZOBACZYŁ JAK TO JEST. ZA BLETY W DWIE STRONY SZANOWNY PAN LICZY SOBIE 900 ZL. ZA MIESZKANIE(STARE CIASNE BARAKI) TEZ CI ZABIORA PO DWOCH MIESIACACH 400 EURO. TAKIE KOSZTY DO TAKICH ZAROBKOW I ZYCIA W TYCH WARUNKACH- NIE OPLACA SIĘ WCALE. LEPIEJ ZOSTAC W DOMU NIZ NISZCZYC ZDROWIE ZA TAKIE GROSZE I WARUNKI. TO TYLE. LUDZIE NIE BADZCIE GLUPI. DO NIEMIEC NIE MA JUZ PO CO JECHAC.

Amelia

Oczywiście, że jest wymagany haracz i to już pierwszego dnia przyjazdu "przyjazne" Panie o tym przypominają. W zależności, kto załatwia - ok. 100 -150 euro zabierane przy pierwszej wypłacie. Polacy to brygadziści. Prawdziwe świnie! Ci, którzy wypisują tu komentarze, że nic o haraczu nie słyszeli to zapewne te "przyjazne" Panie, bo o haraczu wie każdy, kto się tam wybiera!

@Amelia

witam prosiła bym numer telefonu do tej firmy hawita muj numer (usunięte przez administratora)

madziulka123

mam wielką prośbę! Czy mógłby mi ktoś pomóc skontaktować sie z tą firmą ponieważ bardzo interesuje mnie praca na wakacje w tej firmie. Z góry dziekuje! :*

Zostaw merytoryczną opinię o Havita - Berlin

• Jak się pracuje w Havita?

Zobacz opinie na temat firmy Havita tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havita?

Havita