Ventor

Opinie o Ventor

nulcia

Na początku swojej wiadomości piszesz mi 'skończ jakiś kurs' a pod koniec piszesz 'bredzisz o jakimś kursie po którym cię nikt nie zatrudni'. To wkońcu robić kurs czy nie? :-P

Connan
@nulcia

Szanowna Pani! (Teraz do panienek też się tak należy zwracać). Nie wiem jakie Masz warunki fizyczne. Jeżeli Masz urodę to poszukaj bogatego męża. Nie frajera jak te leśne dziadki, które "pojechali" pierwszy raz w życiu za granicę do pracy i przywieźli po 12 tys. za miesiąc i rżną fachowców czekając aż im jakieś biuro po pośrednictwa załatwi robotę. Fasady to ciężka praca i nie znam kobiety której nie zabiłaby na miejscu wiertarka udarowa. Zamiast tracić czas i urodę wydaj się dobrze za mąż. Jeżeli Ciebie nie zniechęciłem to czytaj uważnie: Język niemiecki B1 i kurs malarza i montera suchych tynków + minimum 2 lata doświadczenia wtedy pisz do:Personalvermittlung Schleusingen Frau Martina Koch Tel. +49 (368 41) 541 80 Mobil. +49 (171) 434 40 92 +41 (544) 254 30 00 E-Mail: tueringen-personal@web.de lub beeworx GmbH Herr Stefan Liechty Steinengraben 40 4051 Basel Schweiz +41 (61) 284 40 40 E-Mail: stefan.liechty@beeworx-personal.ch jeżeli nadal upierasz się przy fasadach to firma: Ammann&Thürlemann AG Fassadentechnik Do Firmy Methabau przez biuro: Helvetic Personal AG, Kugelgasse 3; 9000 St. Gallen; Schweiz lub na montera suchych tynków/malarza firma: Work24 Freiestrasse 4b; 8570 Weinfelden; Schweiz. Dużo dziewcząt wykonuje tu takie prace. Z fasadami to sam sobie dałem spokój. Mam ambitniejsze zajęcie. Do Norwegii się nie pchaj, 3 miliny ludzi i buraki dynamitem od pługa oderwane "co to nie oni" i jeszcze Ciebie zgwałcą albo dziecko zrobią "bo BIG BROTHER" się "chowie". Jeżeli znasz angielski B1 to Holandia: KD Uitzendorganisatie B.V. Herr Jurgen Postfach 7 5240 AA Rosmalen Niederlande T. +31 (73) 6 11 12 45 E-Mail: info@kd-bv.nl lub Manpower Venlo Frau Charon Smits Parade 75 5911 CB Venlo Limburg Niderlande T. +31 (77) 3 52 82 25 E-Mail: venlo.437@manpower.nl jest jeszcze Techvisie ale nie mogę znaleźć ich namiarów. Jeden pośrednik miał biuro w Magdeburgu ale to w 2010. Wpisz do internetu to wyskoczy. Pomyśl czy warto tracić 5 lat z życia na płacenie "frycowego" za 5zł/h żeby mieć świadectwo pracy z legalnego zatrudnienia do aplikacji. Życzę powodzenia i nie przejmuj się burakami.

Edo
@Connan

O następna, typowa polska dziewka, co to sama nie potrafi za wiele osiągnąć w życiu tylko szuka sponsora i woli zostać utrzymanką jakiegoś frajera, który będzie w nią ładował kasę za to, że będzie leżeć i pachnieć. Szukaj sobie bogatego męża haha na takie jak wy to czekają panowie w kolorze brązu i czarni, po 60-tce, z dużymi brzuchami.

venszur

Po pierwsze to skończ jakiś kurs lub najlepiej szkołę tym kierunku,po drugie kilka lat praktyki w tym zawodzie i znajomość języka angielskiego lub któregoś skandynawskiego,po trzecie zdaj jakiś egzamin branżowy typu NORSOK. I wtedy dopiero startuj a nie bredzisz o jakimś kursie po którym cię nikt nie zatrudni. Powodzenia

meg

Nulcia?wszystko z główką o.k?jako opiekunka do dzieci się zatrudnij a nie za monterkę izolacji,kurs....dobre,he,he

nulcia

Witam, Chciałabym się przyjąć do pracy w ventorze jako monter izolacji. Czy są teraz przyjęcia? I czy konieczne jest doświadczenie? Ponieważ nie mam razie żadnego. Jestem kompletnie zielona w tym temacie. Wiem, że trzeba najpierw zrobić kurs, który kosztuje 2,5 tys. zł. Sam ten kurs wystarczy? Pozdrawiam

Monter rusztowan

5lat

Kursy uprawniające za granice

venszur

to jest Święte Prawo Firmy Ventor,i będziemy go bronić do upadłego,amen

@venszur

Wiem, że kobiety pracują w tym zawodzie. Kobieta nie musi być akurat opiekunką do dzieci. Sam się zatrudnij jako opiekunka. :-)

łukasz

jestem właśnie z ventora na stordzie projekt się kończy w kwietniu

kolo

to co sie ruszylo czyli Stord,to juz się kończy,trwało 2lata,trochę się spóżniłeś

dor

Czy coś w Ventorze sie ruszyło odnośnie monterki ?

klepka

Dzieje się coś na Stor?

jaco

Bardzo wiarygodna,polecam.

leniuch

(usunięte przez administratora) wez sie za zbieranie malin w Polsce w Norwegi nie rosna.

leniuch

(usunięte przez administratora) .Brzmi to znajomo,czyzbys byl z Siedlec bo znam tam jednego o takiej ksywie.

maliniak

jestem zainteresowany pracą w ventorze,czy ta firma jest wiarygodna?

dj_nok

ale się rozpędziłeś....3 posty jednakowe,taaaa,prawda i tylko prawda

kretka

o co wam chodzi z tymi wekslami w Ventor?już któryś raz słyszę i czytam o tym w necie, ale nie wiem o co biega a to ważne dla mnie bo zamierzam się starać o pracę w Ventor w najbliższym czasie. chyba zaraz po świętacvh jak odpocznę. a to prawda że tam 2000 netto można wyciągnąć miesięcznie na niektórych stanowiskach?

barack
@kretka

kretka 2000 pln ?

samarytanin

Podpisujesz weksle"in blanko"o rozwiązaniu umowy o pracę przy przyjęciu. Jak to ma się do polskiego prawa? Kiedy skończy się ta ściema? Już raz mieli kłopoty,niczego się nie nauczyli?

były

ci sami ludzie pracują i rządzą w tej firmie! To co mogło się zmienić??? tylko na gorsze.

były

Witam . Jakieś 5 czy 6 lat temu byłem zatrudniony w firmie ventor z Dębicy Fakty są takie. Pracują i zarabiają pociotki i rodzina, do pracy mnie nie wysłali, tylko bezpłatny urlop kazali wypisać. Przypominali o tym obowiązku co miesiąc aż przestali w maju.W między czasie zrobili nam szkolenie na izolacje bo będzie robota- to się zgodziliśmy. około 5 maja byłem w firmie na szkoleniu BHP a parę dni później dostałem wypowiedzenie dyscyplinarne bo nie stawiłem się do pracy 1 maja. Na wyjazd do Norwegii podpisaliśmy weksle inblanko, Za to szkolenie dostałem do zapłaty weksel na kwote około 850 zł niektórzy 1600. A takich osób było około 100, Ani złotówki nie zarobiłem a musiałem jeszcze im zapłacić za śmieszne zaświadczenie a nie ceryfikat jak mówili wcześniej. Omijajcie tą firme szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Ventor - Dębica

• Jak się pracuje w Ventor?

Zobacz opinie na temat firmy Ventor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ventor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ventor?

Kandydaci do pracy w Ventor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ventor