Opinie o Eumedia Justyna Bielawska-Szymaniak w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eumedia Justyna Bielawska-Szymaniak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Eumedia Justyna Bielawska-Szymaniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eumedia Justyna Bielawska-Szymaniak w Łódź

Klient

Czy ktoś z Państwa może mi pomóc w ustaleniu kto jest właścicielem tzw stolarni? Pani Justyna czy jej mąż? W sumie poszukuję tego Pana bo zostałam naciągnięta na spore pieniądze. Zaliczka wzięta a usługa nie wykonana.

Polkowice ul Krzywa 3 to aktualny adres stolarni

Klient

@Klient

Poproszę o adres e-mail, odezwę się.

@Klient

Witam pomogę Panu proszę o nr jakiś lub coś wyznacze gdzie mieszkają i kiedy można ich spotkać

@Klient

Jej mąż. Proszę o adres umówimy się

AC

Mysle.ze Pan Tomasz.Widze.ze jest nas spora grupa

Grzegorz
@Klient

Witam, proszę o kontakt, również zostałem (usunięte przez administratora) przez parę T i J S... Email: wiadomoscgrzegorz@gmail.com Bardzo proszę o kontakt !!!

@Klient

(usunięte przez administratora) znajdzie Pani pod nazwa „dzika fabryka „ukrywa się w miejscowości dalików łódzkie

Iw Nowy wpis
@Klient

Czy udało się Państwu dotrzeć do właściciela. Jestem w tej samej sytuacji w chwili obecnej.

Klient Nowy wpis
@Iw

A to Oni jeszcze działają ? Mnie (usunięte przez administratora) 2 lata temu dotarłam do domu gdzie mieszkali nawet byli na tyle naiwni , że pokazali nam nowy dom który budowali parę set metrów dalej, Nic dalej nie zrobili , meble niedokończone , po 2 miesiącach zupełnie się zaczęły rozwalać , farba zeszła zupełnie, trzeba było zrobić meble od nowa..

Monika Nowy wpis

Polkowice ul Krzywa 3 to aktualny adres stolarni

Czy pracownicy w Eumedia Justyna Bielawska-Szymaniak dogadują się między sobą?

Poszkodowany

Witam ostatnio robili mi przyczepę kemingowa ponad 1 rok czasu czekałem na odbiór i teraz odebrałem kasę wziął Pan T..... S..... lecz gdy tylko odjechałem i chciałem się zapytać czemu nie jest wszystko skończone nie odbiera telefonu szkoda mi pracowników jego bo nie z jednym rozmawiałem to odpowiedzieli mi żeby zabierać przyczepe i mu nie płacić bo wypłat nie maja ponad po 3,4lub nawet 6 tysięcy złotych i więcej. Gościu ma swoich adwokatów i tak sobie radzi ale przejedzie . Mogę dać informacje proszę o kontakt zróbmy coś z tym

@Poszkodowany

Poproszę o Pana e-mail. Ja także jestem poszkodowana. Wracam ze spotkania z adwokatem. Jest nas więcej. Dużo więcej.

AC

klient

Poproszę o kontakt 791774313 mam teraz ogromny problem

bargal1966
@Poszkodowany

witam, również spotkała mnie podobna sytuacja ze strony tego człowieka... straciłam ponad 30 tys. proszę o kontakt na meila basia.galkiewicz@interia.pl

@Poszkodowany

(usunięte przez administratora) również moja znajomą wrazie czego prosze o kontakt maciejmichalkiewicz@wp.pl

Maria
@bargal1966

takie ogromne kwoty??? bardzo współczuję... czy sprawa została gdzieś zgłoszona? jakiś sąd itd?

Poszkodowany@

(usunięte przez administratora)oszusci,manipulanci i krętacze!!! Ostrzegam bardzo szczerze przed takimi ludźmi by nie paść ofiara ich (usunięte przez administratora) to nie jest firma to prawdziwa ściema !!! Biorą się za wszystko oby (usunięte przez administratora) każdego obojętnie w jaki sposób w mojej sprawie siedzi nad nim prokurator zobaczymy co dalej będzie .

@Poszkodowany@

prosze o kontakt maciejmichalkiewicz@wp.pl

Maria
@Poszkodowany@

po pierwsze to bez takich epitetów! bo to są BARDZO poważne oskarżenia. po drugie forum to nie jest właściwe miejsce na takie skargi, tym zajmuje się PIP lub Sąd.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Eumedia Justyna Bielawska-Szymaniak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
?

Nierzetelny pracodawca. Przeprowadza szkolenie na zasadzie - sam sie wyszkol, masz internet, masz czas a w tym samym czasie trzeba juz pracowac. Czyli tak naprawde pracujesz nie majac nic. A co do wynagrodzenia to niewyplacaja. Rzekome NIE wywiazywanie sie z umow - tym sie argumentuja i pracownik pozostaje na lodzie, bez pieniedzy.... A nie tylko pracownikow oszukuja... nawet wlascicieli.... Szefowa jeszcze troche ludzkosci posiada w sobie ... lecz szef NIE!!

baobno
@

szef to (usunięte przez administratora) i manipulat (usunięte przez administratora) na skale globana bedzie siedziec w wiezieniu .....to (usunięte przez administratora)

@baobno

Poproszę o kontakt na mejla: poszkodowaniprzezpanat@gmail.com Jestem w stanie Pani/Panu pomoc.

Robert

Firma dobrze oceniana przez pracowników, fajna atmosfera w pracy dlatego polecam!!

Brak

To co dzieje się w tej firmie to jeden wielki żart. Pieniądze niewypłacane na czas prawie nigdy, czasem obsuwa nawet 2-3tyg. Okłamywanie pracownika na wstępie, że po jakimś czasie będzie miał taką i taką wypłatę, częste niewypłacanie za nadgodziny. Na umowie masz jedno stanowisko a tak na prawdę tylko w 1/2 pracujesz na nim, bo każą Ci robić całkiem co innego. Prawie codzienne kłótnie, szef drze się tak, że nie wiadomo czy zaraz kogoś nie zabije. Nie ma szacunku do swojej własnej żony a co dopiero do pracownika. Mobbing totalny, darcie się, wywieranie presji. Jedyne co utrzymuje tam chęć pozostania w tej pracy to zgrana ekipa ludzi, miła, bardzo wyrozumiała. Niestety ta dobra atmosfera jest tylko, gdy szefostwa nie ma w firmie.

Maja
@Brak

Trzy czy cztery tygodnie opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia to już faktycznie sporo. Do tego to nie płacenie za nadgodziny martwi jeszcze podwójnie. Jeśli rozmowy z Dyrektorem Eumedia nie pomagają, to chyba warto byłoby wziąć sprawy w swoje ręce i zgłosić się do odpowiedniej instytucji. Myślisz, iż to mogłoby być dobre rozwiązanie?

Mateusz

Widzę ze atmosfera w firmie jest ciężka, z czego to dokładnie wynika ? Faktycznie nie wypłacają gotówki?

niezadowolona

(usunięte przez administratora), zamowilam kosmetyki i od 3 tygodni zero odzewu, telefon ustawiony na automatyczne odrzucanie, stacjonarny wylaczony

Patrycja

Zostałam oszukana jako klient, brak towaru, brak zwrotu pieniędzy, zero kontaktu- nie polecam !! Sprawę zgłaszam na Policję .

Firma jak i pracodawcy dno dna. Szef, który chce pozostać anonimowy jest nieobliczalny. Miło patrzeć jak firma sięga dna.

Franek

Firma najgorsza jaką spotkałem w swoim życiu. ....Szefostwo cwaniactwo,nie wypłacają, traktują ludzi jak śmieci. ....nie polecam....złe wspomnienia pozostaną do końca życia. ..TRAGEDIA FIRMA I SZEFOSTWO -jeśli tak można nazwać te osoby????????????bardzo proste osoby????

Maja
@Franek

Trzeba powiedzieć, że bardzo dosadnie oceniłeś tego pracodawcę. Jeśli dana firma nie wypłaca swoim pracownikom należnego wynagrodzenia, to trzeba po prostu interweniować. Czy zgłaszaliście fakt braku wypłaty od Eumedia jakimś wyżej postawionym instytucjom?

Artus

Cwaniactwo na mega skalę. Ostrzegam wszystkich którzy nieświadomie biorą pod uwagę chęć współpracy z firmą.

@Artus

Gwarantuje, że z tą firmą będziecie mieli same problemy i zostaniecie oskubani z kasy jeśli uśpicie swoja czujność. Odradzam po bardzo negatywnych doświadczeniach. Ich brak rzetelności oraz cwaniactwo i uciekanie się do metod wręcz haniebnych i karalnych to cała wizytówka firmy.

oszukana

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Sklep internetowy oferuje wysyłkę w 24godz. Od sierpnia nie mam ani towaru ani zwrotu kasy. Masakra

Nie polecam a wręcz ostrzegam przed tą firmą. Praca bez umowy, ciągłe kombinowanie byle tylko nie wypłacić kasy., Ale to w sumie nic z porównaniem jak szefostwo traktuje ludzi i siebie wzajemnie. Atmosfera wciąż napięta, nie wiesz czego można się spodziewać. Jeżeli chcesz skorzystać z usług firmy gwarantuje że zostaniesz oszukany wiem jak traktują klientów,nie lepiej niż pracowników.

Oszuści na skale globalną .Dorabiają się na wszystkich zawsze to Ty jesteś winny .Nie zarabiasz lecz dopłacasz .

Bob

Odradzam pracę dla tej firmy. Wałki rozpoczynają się już na etapie szkolenia. Chcą żebyś wyszkolił się ze znajomości ich usług, a tak na prawdę sami nie wiedzą co chcą sprzedawać i za ile. Do tego dochodzą ciągłe awarie sprzętu lub brak tego sprzętu, ciągłe przemeblowania, brak oferty usług do sprzedaży. Podpisujesz umowę na miesiąc, a tak naprawdę z powodu braku oferty i braku możliwości sprzedaży możesz rozpocząć pracę po trzech tygodniach od podpisania umowy. Kiedy nie wyrobisz limitu sprzedażowego (a z winy tego "pracodawcy" nie wyrobisz) wtedy nie wypłacają pieniędzy i zgarniają tych klientów, których udało ci się pozyskać.

Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Eumedia Justyna Bielawska-Szymaniak - Łódź

Eumedia Justyna Bielawska-Szymaniak
2.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Ignacego Paderewskiego 26
    93-025 Łódź