Opinie o Firma Ogólnobudowlana Damart Damian Wach w Dołuje Kolonia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Ogólnobudowlana Damart Damian Wach. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Ogólnobudowlana Damart Damian Wach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Ogólnobudowlana Damart Damian Wach w Dołuje Kolonia

Rafał

Rozmawiałem z włascicielem firmy Damart, chciałem z nim umowę podpisać, ale jak zobaczyłem jego dom w środku i te narzędzia to mi sie odechciało rozmawiać, dobrze bajeruje to mu przyznam, ale mieć auto sedana BMW na dodatek zdezelowane i w nim narzędzia do pracy wozi to naprawde dziwne, buduje domy i w bmw narzędzia ?? to nawet nie majsterkowicz. nie polecam tej firmy nikomu.

Oszukany pracownik

dariusz - 2013-09-28 17:11:35 To wcale nie poprawia jego sytuacji. Bo jakby chociaż trochę zaczął pisać to może by coś poprawił swoją sytuację no a klienci też tutaj wchodząTO CO PISZĄ INNI na temat firmy Damart Dołuje to w 100 procentach PRAWDA o tym [usunięte przez moderatora] !!!. SPRAWIEDLIWOŚĆ GO DOSIĘGNIE - i będzie wtedy GORZKO PŁAKAŁ !!! i się zastanawiał DLACZEGO JA !!!!!!.

K

Nie ratuje się, bo to wszystko prawda.... Żal (usunięte przez administratora) ciska...

K

Niech tonie w [usunięte przez moderatora]

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Firma Ogólnobudowlana Damart Damian Wach się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
K

To duże dziecko jest. Zwrócisz mu uwagę, że źle coś robi albo zrobił to się obrazi i nie odzywa... To jest szef? To jest pracodawca? Ktoś mu wytknie błąd a on się obraża... Jaja jakieś...

K

Utrzymuje sie za nasze zaległe pieniądze. [usunięte przez moderatora] w pracy pomaga [usunięte przez moderatora], któremu zresztą też jest winien parę tysięcy. Minimum 6 tys. [usunięte przez moderatora] po prostu nie nadaje się do pracy, jest leniwy, ciągle by tylko gdzieś chodził coś zobaczyć i dlatego robi u [usunięte przez moderatora]. No prosta sprawa. Zięć mu da na fajki, piwo postawi, w weekend grilla zrobi a [usunięte przez moderatora] się cieszy.. A długi rosną. Dlugo już ta pseudo firma nie pociągnie. Nie z takim właścicielem który normalnie potrafił się obrazić ha ha jak dzieciak :) Dzieciak, a bierze się za sprawy dla dorosłych.. Brak umiejętności, brak systematyczności, zaangażowania. Jedyne co mu wychodzi to kantowanie innych.

Dont TEMPT

ta pseudo firma istnieje tylko na papierze, ma takie zaległości w ZUS-ie że przez 3 lata nie spłaci nawet, to jest człowiek który nie myśli racjonalnie i nie wie co to odpowiedzialność. już nie wspomnę o innych długach. odradzam investorom podpisywania umów z [usunięte przez moderatora] , to jest[usunięte przez moderatora]. narzędzia marki gorszej od macalister, szalunki robi z starych szaf co komuną pachną.

I prawidłowo.

K

No świeża i ludzie nie mają za co żyć, tylko długi po pracy w tej firmie zostały. Za takie przekręty powinna być publiczna chłosta i dożywotni zakaz prowadzenia działalności gospodarczej. Wkońcu by cwaniaków brakło. Także jeszcze raz, wszystkim zainteresowanym pracą w firmie DAMART z siedzibą w miejscowości DOŁUJE zdecydowanie ODRADZAM!

Były Pracownik

dariusz - 2013-09-22 14:47:49 Widzę że wspomnień to raczej dobrych nie macie z nią związanych. A czy ktoś odzyskał z was pieniądze?Pieniędzy po dziś dzień ŻADEN z BYŁYCH PRACOWNIKÓW nie odzyskał od OSZUKAŃCZEJ ZAKŁAMANEJ pseudo firmy Damart !!!!. Kontakt z UPOŚLEDZONYM właścicielem JEST BARDZO UTRUDNIONY !!!-nie odbiera telefonów bo wie kto dzwoni !!!!-ten baran myśli że LUDZIE mu odpuszczą !!!-ALE SIĘ GRUBO MYLI !!!!. Już niedługo dostanie wezwanie na WOKANDĘ :-) Byłym pracownikom będzie spłacał wynagrodzenie wraz z ODSETKAMI od 30 maja 2013r.- w sądzie pracy jest na pozycji PRZEGRANEJ !!!.

K

Taaa, las rąk... No nikt nie odzyskał...

...

H... - 2013-09-22 10:29:29 Dotykał mnie... Ha ha ha:)Rzygać mi się chce gdy tą firmę wspominam...

H...

Dotykał mnie... Ha ha ha:)

K

dariusz - 2013-09-21 22:26:42 A to tylko on prowadził rozmowy z klientami? Myślałem że wy też mogliście takie rozmowy przeprowadzać i informować klientówA od kiedy to zwykły, szary pracownik przeprowadza rozmowy ze zleceniodawcą? My mieliśmy wykonać pracę i dostać za to pieniądze takie, jakie mieliśmy stawki godzinowe. Praca niejedna została wykonana a pieniędzy nie ma... Tzn. dla nas nie ma...

LAWETA

[usunięte przez administratora]!!!!- jaki sprzęt budowlany TAKA FIRMA !!!. W przypadku firmy DAMART !!! DOŁUJE !!!- jest to sprzęt z Lidla - wietrzenie magazynów tzw. jednorazówki !!!. Pracowałem u niego w Trzebieży na remizie strażackiej - ZAPEWNIAŁ ŻE JEST WYPŁACALNY !!!- ale jak się zaczełem pytać o Zaliczkę !!! TO JUŻ ZACZYNAŁ KŁAMAĆ I KOMBINOWAĆ !!!- bardzo się na tym człowieku ZAWIODŁEM !!!. DO dnia dzisiejszego się ze mną i resztą pracowników NIE ROZLICZYŁ. Remizę w Trzebieży pracownicy skończyli 30 maja 2013r. Mamy końcówkę września 2013r - ja pieniędzy za wykonaną pracę nie dostałem !!!!- PÓJDĘ W ŚLADY INNYCH Oszukanych pracowników i wytoczę tej firmie POZEW SĄDOWY w Sądzie Pracy w Szczecinie.

Oszukany pracownik

Proszę się tego KŁAMCY i MITOMANA pseudo właściciela firmy Damart W Dołujach zapytać o remizę strażacką w Trzebieży !!!!. Inwestorom każe przelewać pieniądze na konto swojej żony w M BANKU - ponieważ swoje konta bankowe ma zajęte przez KOMORNIKÓW ze skarbówki !!!. Wiem dużo na temat tego człowieka bo pracowałem wraz z innymi porządnymi fachowcami budowlanymi w tej OSZUKAŃCZEJ FIRMIE !!!. BILANS JEST TAKI ŻE ZALEGA NAM OKOŁO 20tysięcy złotych netto. Paru byłych pracowników już jego chciało wysłać do szpitala na przymusowe leczenie ambulatoryjne !!!- ale doszli do wniosku że go załatwią ZGODNIE Z POLSKIM PRAWEM :-)

Oszukany pracownik

Poprzednicy piszą rację na temat firmy DAMART DAMIAN WACH DOŁUJE JAGUARA 22 jeździ zielonym BMW sedan z 93 rok , ten człowiek ma kilku komorników sądowych !!!- w urzędzie skarbowym zalega z odsetkami kilkanaście tysięcy złotych !!! NOTORYCZNIE OSZUKUJE i OKŁAMUJE PRACOWNIKÓW !!!- byłym pracownikom zalega około 20tysięcy złotych zaległej pensji !!! MA WYTOCZONE DWA powództwa w sądzie pracy !!!- Ten Damianek 120kg grubas to nierób partacz i leń śmierdzący ,obecnie pracuje z teściem byłym elektrykiem (jemu też zalega pieniądze za pracę !!!) i z studentem który jeździ srebnym BMW 3 sedan .Ten człowiek na niczym się NIE ZNA !!!!, podejrzewam ŻE JEST CHORY UMYSŁOWO i Upośledzony !!!. Na osiedlu bukowym ta pseudo firma Damart kładzie kafle mieszkanie około 60 m 2 - 3 miesiące mineły a kafli nadal NIE POŁOŻYLI !!!!- Ten DAUN DAMIAN W. NIE DOTRZYMUJE TERMINÓW !!!!- gra na czas i kombinuje jak tylko wyłudzić pieniądze od INWESTORÓW !!!-Jego dom z kredytu bankowego na Dołujach JEST NAJLEPSZYM PRZYKŁADEM JEGO FACHOWOŚCI w budownictwie !!!- ALE W NEGATYWNYM ZNACZENIU TEGO SŁOWA !!! SZCZERZE JAKO BYŁY PRACOWNIK ODRADZAM TĄ FIRMĘ !!!

K

Myślisz, że on nam mówił ile bierze zaliczki? Przecież i tak by prawdy nie powiedział skoro wszystkim nam jest winny pieniądze.

Arci

Człowieku, po co Ty się pytasz ile facet bierze zaliczki skoro Ci tą osobę/firmę odradzają...

K

No nie ma nikogo. Został sam właściciel. Wszyscy pracownicy niespłaceni. Właściciel coś tam chyba teraz muruję. Zaraz się okaże, że krzywo wymurował, jak zawsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Ogólnobudowlana Damart Damian Wach - Dołuje Kolonia

Firma Ogólnobudowlana Damart Damian Wach