Opinie o Langset International Ltd. w Tulcea

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Langset International Ltd.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Langset International Ltd. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset International Ltd. w Tulcea

Stefan

@antek, jeśli posiadasz nowe informacje związane z rozwojem i zatrudnieniem w firmie Langset International Ltd, to zachęcam Cię do podzielenia się tymi wiadomościami na forum! Zapraszam także osoby obecnie pracujące w firmie Langset International do nowych komentarzy, chętnie dowiemy się aktualnych wieści dotyczących tego pracodawcy!

...
@Stefan

Zapomniales dodac Podpisano Stefan Naganiacz ... Na tych formach poza postami bylych pracownikow co robia wszystko by oczernic poprzedniego pracodawce nie ma co szukc ani wiadomosci, ani merytorycznych komentarzy. Strata czasu na pisanie i czytanie. Ale ty pewnie masz targety wejsc wiec nie dziwi mnie to ze tak zachecasz.

Pusty niebieski kask

Where is solary for last month ?

antek
@Pusty niebieski kask

Solary masz na dachu ...

Stefan

@Spawacz, zapraszam Cię do udzielenia nam dłuższej wypowiedzi, twój komentarz jest mało merytoryczny, proszę Cię opisz nam bardziej twoją współpracę z firmą Langset International, twoja opinia będzie dla nas bardzo przydatna.

Marsok8
@Stefan

Nie placa

Spawacz

Panowie od tej firmy to szerokim łukiem ta firma o ile tak można to nazwać to jedna wielka porażka.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Langset International Ltd.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Tesgnal

a. Kradną pieniądze z wypłaty. Ludzie nie jedzie tam. To jest szok co oni robią z ludźmi.

Marsok8

Witam langset nie chce wyplacic mi pieniedzy za prace wie ktos czy mozna cos z tym zrobic?

KASZUB

A GDZIE SĄ PIENIĄŻKI Robisz ,nie dość żę czekasz miesiąc na wynagrodzenie to nie potrafią terminowo wysłać o ile wypłacą

Figa

Mam pytanko do osób, które są lub były z firma Langset w Rumunii. Co z tym podatkiem? To że firma zarejestrowana jest na Cyprze raczej nie zwalnia jej od płacenia podatku za pracowników. Jak te umowy są zatem rozliczane? Jak sam pracownik ma za siebie płacić podatek? Jeśli ktoś z Was posiada wiedzę w tym temacie proszę o odpowiedź

oodatnik
@Figa

Figa rozliczyłes sie pit z dochodów z rumunii?

monter
@Figa

odpowiedz masz wyzej -sam zaplacisz te podatki ,bo musisz wykazac dochody w Polsce -ktos juz tu napisal,ze musial zaplacic 11 tys.za pol roku pracy u nich

karol
@Figa

Urząd skarbowy cię znajdzie bo jest wymiana danych i nikt od tego nie ucieknie

xxx

Współpraca z nimi opiera się na dość dobrych relacjach to nie ma co narzekać. W końcu dbaośc o to, żeby atmosfea była dobra sprawia, że każdy lepiej dba o swoje obowiązki a potem ma to swoje odzwierciedlenie w zarobkach, bo stawki są ponadprzeciętne.

mon
@xxx

podatki za to zaplacicie tez ponad przecietne;) ale to pozniej

Młody z Pabianic

To co się dzieje w braili to jest masakra przyjechałem w zeszła niedzielę nie pracuje i nie wiem kiedy pójdę do pracy oczywiście langset nie zapłaci za to. Ogólnie to nie polecam bo rozpizdziel jest tutaj jak (usunięte przez administratora) a firma ma (usunięte przez administratora) na ludzi i żadnych informacji. Informacja dla nowych co mają przyjechać zapytajcie się kiedy podejmiecie pracę bo tutaj nikt nic nie wie !!!

Donald zbawca polskich stoczni

Nie polecam w srode dzwonie te babsko co odbiera mowi jest pan na liscie w sobote wylot prosze czekac na info na e-mailu ,czekam i nic dzwonie w czwartek juz panu mowilam czekac jutro sie pan dowie Wiec skoro lece mam juz pewnosc wiec sie pakuje kupuje zywnosc leki itp Mija pt i nic dzwonie do tej suki a ona nawet tel nie odbiera i najlepsze co widze wznow ogloszenie na Stoczniowcach Ogolnie firma (usunięte przez administratora) nie ma kontaktu tylko z ta lafirynda co oszukuje ludzi jest nie polecam starta czasu poczytalem o podatkach i wynagrodzeniu po 2 mc szkoda czasu

Alek

Witam.Serdecznie odradzam współpracę z ta firmą ogólnie brak organizacji pracy i czegokolwiek mimo że temperatury już dawno są w granicach 3.4 stopni to dopiero teraz firma wysiliła sie aby dac polary bo tak tylko ubranie robocze chyba ze jestes magazynierem to masz nawet kurtkie tak samo jak majstrowie .W firmie można powiedzieć że tolerowane jest mobing bo mimo że w umowie jest 56godzin tygodniowo(czyli pracujesz 11 a 10:15masz zapisane) to chcą zmusić do pracy po 12 godzin czyli pracujesz 12 godzin pisane 11..żal poprostu a sprzętu brak

Dwa tygodnie temu złożyłem deklarację podatkową za 2013 rok. W Langsecie pracowałem 6 miesięcy i do polskiego urzędu skarbowego musiałem odprowadzić przeszło 11 tys. złotych. Do rozliczenia dołączyłem wyciągi bankowe, bo Langset nie przesłał żadnych dokumentów poświadczających osiągnięte dochody.

Zostaw merytoryczną opinię o Langset International Ltd. - Tulcea

Langset International Ltd.