Opinie o Langset International Ltd. w Tulcea

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Langset International Ltd.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Langset International Ltd. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset International Ltd. w Tulcea

Oddać pieniądze złodzieje

Leif Magne oddaj pieniądze(usunięte przez administratora)

Gość Nowy wpis
@Oddać pieniądze złodzieje

Zgadzam sie

Ja A kto

Leif Magne oddaj pieniądze złodzieju.

Halina
@Ja A kto

@Ja A kto Pamiętaj, że mimo wszystko nie wolno tu pisać o innych osobach w obraźliwy sposób. Ponadto trudno jest jednoznacznie stwierdzić, jak dokładnie jesteś powiązany z firmą Langset International Ltd. Ale może wiesz coś na temat tego, czy w najbliższym czasie planują powiększenie swojego zespołu o nowych pracowników?

Ja A kto
@Halina

Przestań bredzić tylko oddajcie zaległe wynagrodzenia. Jednoznacznie już nie jestem związany z tą złodziejską firmą ponieważ nie wypłacili wynagrodzenia za pracę. I (usunięte przez administratora) obchodzi mnie kogo tam będziecie rekrutować. I nie obrażam nikogo tylko pisze jak jest Langset jest mi winien pieniądze od lipca.

Halina Nowy wpis
@Ja A kto

@Ja A kto Proszę Cię, żebyś mimo wszystko zachował bardziej spokojny ton swoich wypowiedzi. Jednocześnie zapewniam Cię, że nie jestem w żaden sposób związana z firmą Langset International Ltd. Skoro jest Ci ona winna pieniądze, to może powinieneś to zgłosić jakimś wyżej postawionym osobom?

Pancio Nowy wpis
@Halina

To po co się wpieralasz.

Halina Nowy wpis
@Pancio

Ponieważ moim zadaniem jest aktywna pomoc użytkownikom tego forum w zebraniu prawdziwych informacji o pracodawcy, jakim jest Langset International Ltd. Ty, jak się domyślam, jesteś tam zatrudniony. Może zatem powiesz nam, czy firma zatrudnia aktualnie nowych pracowników?

Oddać pieniądze złodzieje

Leif Magne oddaj pieniądze złodzieju!!!!

Oddać pieniądze złodzieje

Leif Magne oddaj pieniądze(usunięte przez administratora)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Langset International Ltd.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Stefan

@*** z langsetu Rozumiem, że jesteś w jakiś sposób rozżalony z powodu tej sytuacji, ale bardzo Cię proszę o zachowanie spokoju. Jak wynika z Twojego komentarza - firma Langset International Ltd. zalega Ci z pensją aż od lipca. Jeszcze raz zatem Cię zapytam - zgłaszałeś ten problem odpowiednio postawionym osobom albo instancjom?

Oszuści z langsetu

Oddać pieniądze za lipiec!!!!

Stefan

@*** z langsetu, Używaj tu bardziej stosownego słownictwa. Jeżeli firma Langset International Ltd. jest Ci dłużna jakieś pieniądze, to może powinieneś udać się z tym bezpośrednio do samego pracodawcy. A jeśli to już nie skutkuje, to najlepiej zgłosić problem jakiś wyżej postawionym osobom. Myślałeś o takim rozwiązaniu?

Oszuści z langsetu

Leif Magne oddaj pieniądze!!

Oszuści z langsetu

(usunięte przez administratora) oddaj pieniądze!!

Stefan

@Spaw Domyślam się, że jesteś rozżalony, ale myślę, że ton Twojej wypowiedzi powinien być nieco inny. Langset International Ltd. zalega swoim pracownikom z wypłatami - a czy ktoś postanowił zgłosić te zaniedbania jakiś wyżej postawionym instytucjom? Chyba należałoby zacząć właśnie od tego - jak myślisz?

Stefan

@Spaw Wnioskuję po Twoim krótkim wpisie, że w Langset International Ltd. istnieje problem z wysokością wypłaty. Musisz jednak sobie uświadomić , iż jest to raczej kwestia indywidualna, uzależniona ponadto od potrzeb danego pracownika. Jak długo jesteś tam zatrudniony? Może za pewien czas pracodawca zaproponuje Wam podwyżkę - jak sądzisz?

Spaw
@Stefan

Stefan powiec mi co ty ćpałeś!!! Urodziłeś się wczoraj. Nigdy więcej nie chcę mieć wspulnego z tą firmą przeznich wpadłem tylko. Podwyżkę haha człowieku ty chyba nie czytasz wpisów i nie masz zielonego pojęcia ile ludzi czeka na zaległe wypłaty no z choinki się urwał dobra rozbawiłeś mnie na maxa

Spaw

JAK narazie ludzie nie otrzymują wypłat wiem od serca nie polecam

Stefan

@Góra Masz zdrowe podejście do tej sprawy. Długo już jesteś pracownikiem w Langset International Ltd.? Wiemy już, że firma jest wypłacalna, a czy oferują, poza pensją podstawową, jakieś benefity pozapłacowe? A jak jeszcze wygląda atmosfera - napięta, czy raczej spokojna? Bardzo proszę, żebyś jeszcze w następnej wypowiedzi uwzględnił te kwestie.

Panowie wytlumaczcie w końcu jak jest z tym podatkiem? Płaci go ktokolwiek?

Góra

wyplacalna firma . robić trzeba nic więcej . komu nie pasuje pracowanie to piszę bzdety na forum i tylko hejtuja....

Stefan

@... Jestem moderatorem forum, a moim zadaniem jest aktywna pomoc jego użytkownikom w zaczerpnięciu informacji o danym pracodawcy, tutaj o Langset International Ltd. Jeśli zatem masz coś merytorycznego do dodania na wyżej wymieniony temat - zapraszam. @Lejf kutason Dlaczego tak uważasz? Proszę, żebyś uzasadnił swoje zdanie, powołując się na jakieś argumenty. Jesteś tam pracownikiem? Pamiętaj, że na forum nie wolno nikogo obrażać.

Karl

I jak tam wasze 'kokosy' za prace w Rumunii?? A podadki juz pooplacaliscie?bo slyszalem,ze polski US juz zaczyna sciagac po 50tysi nawet od ludzi za zalegle podatki...

Lejf kutason

Ta firma sama (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) sami arkocholicy i cpuny

krzysiek z płocka

Panowie to jest jakaś wielka pomyłka niby duża firma a jaja robi z pracowników,przyjechaliśmy dwa tyg temu i juz na starcie dowiedziałem się że nie będę pracował 4 tyg tylko3 ,jak się póżniej okazało przepracowałem tylko 2 tyg bo ostatni tydzień jest za zimno i siedzimy na hotelu i czekamy na pracę, jak się okazało nie będzie za to zapłacone normalnie super firma,mam lecieć w sobotę do polski i też nic nie wiem a mamy czwartek brak jakiej kolwiek informacji. Z daleka od takiej firmy!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolega
@krzysiek z płocka

Potwierdzam

Też z Płocka .
@krzysiek z płocka

A mówią ze w Płock słynie z ch....i złodziejski firm ....a tu proszę takie same dziadostwo w Norwegi.

znam "paru" karnistrów
@Też z Płocka .

.. wszystkie firmy ogłaszające się na portalach typu "Stocz..y" czy "Spawal..o" to jeden wielki wał, dobre firmy czy agencje nie muszą szukać ludzi.. do dobrych firm szuka się znajomości żeby się dostać, jeden znany przekręt na M.. (od was) ma tam chyba abonament roczny wykupiony żeby coś w nawiasie było, chociaż ostatnio wpadli na lepszy pomysł szukają w tytule pracownika od razu z cyferką w nawiasie np. "Spawacz 141 (4)" (ale to nie ci od was.. ci nie są tak inteligentni, oni biorą pakiet ogłoszeń z możliwością redagowania postów na forum i u "M..y" po roku jest 6

podatki w UE

Umowa cypryjska nie zwalnia żadnego podmiotu generującego przychód, od obliczenia i odprowadzenia należnego podatku od kwoty brutto. W Krakowie powstała komórka skarbowa zajmująca się ściąganiem wszelkiego rodzaju informacji o obywatelach pracujących a co za tym idzie pobierających uposażenie . Po zweryfikowaniu danych osoby pobierającej uposażenie informacja zostaje przekazana do urzędu skarbowego przynależnego miejscu zamieszkania osoby pracującej za granicą. Oprócz takich krajów jak Grecja,Cypr,Rumunia i nieomal wszystkie kraje europejskie są też kraje Ameryki Poł. i oczywiście USA.Mam nadzieje, że ta informacja będzie Państwu przydatna.

To prawda .
@podatki w UE

Mnie się US w Polsce odezwał po 3 latach za jakiś niby podatek z Norwegi .

Zostaw merytoryczną opinię o Langset International Ltd. - Tulcea

Langset International Ltd.