P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH

Opinie o P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH

lala

Ale na socjal tez trzeba sobie zapracowac!

radziosradzio

Na start jako wozkowy dostaniesz 8.8 euro brutto za godzine, lepiej isc na social naprawde od tego odciagna ci 252 euro netto za zakwaterowanie, ktore "gwarantuja" . Praca nie jest zla w dingolfing - pewnie kuhne & nagel tylko faktycznie to wynagrodzenie jest beznadziejne. Nie warto ' zycie tutaj tez kosztuje

Stefan__500

witam, wysłąłem cv na klasinska@pin-personal.com odzwonili z niemiec,ale rozmowe odłożyłem na inny dzień. ale ogłoszenie dotyczy Bayern / Dingolfing. jako operator wózka widłowego czy pracuje/bądź pracował ktoś w tym mieście? i przez tą agencje? PIN-PERSONAL. poprosze o komentarze.

Agnieszka
@Stefan__500

Wiem cos o tym! jak to polscy pracownicy oczerniaja Firmy bezpodstawnie. Jestem rowniez przedstawicielka- polskojezyczna jednej zeitarbeitsfirmy i musze powiedziec to co musze codziennie na swoj temat czytac przechodzi ludzkie pojecie. Po jakims czasie stwierdzilam, ze nie warto czytac tych opini ani sie denerwowac bo to nic nie da! Poprostu trzeba te wypowiedzi poanalfabetow ignorowac. Nie osiagneli nic w Polsce to i nie osiagna nic w Niemczech. ich Problem jest glownie, ze nigdzie im sie nie podoba i wszyscy sa ich zdaniem oszustami. U mnie podpisuja Umowy na prace sa informowani- potem slysze, ze nic im nikt nie mowil..... Moglabym tu przytaczac tysiace przykladow. Zakoncze to tylko krotkim stwierdzeniem- POLAK POTRAFI....

lolek

i bardzo dobrze, zostana najlepsi :)

Logistyk

rozmowa w jezyku niemieckim przez telefon

bolo

A co wy wyrabiacie jestescie czopkani a kordynator alban szkoda ze nie hiszpan hehe smieszni jestescie postaw sie na miejscu ludzi ktorzy jada po zarobek a mosza jebac za grosze i szukac pracy dorywczej cieciu

Sp4it3

Witam. Pracowałem w tej firmie ok 8 msc. Mogę powiedzieć dużo o koordynatorach i paniach z agencji pracy. Powiem tyle że uda wam się zarobić ok 750 euro jeżeli nie będziecie brali zaliczek. Jeżeli wyrabiasz norme dostajesz wcześniej rozłonkowe ok 150euro i dodatkowe pieniądze za dodatkowe kole. Koordynatorzy hmm. Pan Bartosz K. Nałogowy palacz śmiesznych zielonych papierosów nawet w pracy je palił japier.... Pan Krzysztof Sz. wporządku jest ale też nie ma za dużo do gadania. Pani Aleksandra i Pani Natalia z biura hmm Ściemniają byle by ludzi do roboty zagarnąć. Kłamią w żywe oczy dosłownie. Więcej niż 750 euro przez pierwsze trzy msc nie zarobicie ponieważ musicie zapełnić tzw. Zeitkonto w wysokości 80h. Praca strasznie nudna i za takie pieniądze polecam siedzieć w polsce. Jeżeli ktoś chce czegoś wiecej się dowiedzieć piszcie tutaj a odpisze na wszystko.

Natalia - Pani z biura
@Sp4it3

Witam Panie Sp4it3. Tu "Pani Natalia" z biura. Prosze miec na tyle odwagi i zadzwonic do mnie i powiedziec w czym tkwi problem?! Szkoda ze istnieje cos takiego jak "ochrona danych osobowych" bo chetnie bym nieraz na forum napisala co nasi pracownicy wyrabiaja w czasie i po godzinach pracy zeby ostrzec przyszlych potencjalnych pracodawcow...

robolek
@Natalia - Pani z biura

Bradzo ciekawa opinia przyszedlem do pracy przeczytalem i od razu zaczalem sie smiac,Facet naprawde poprawiles mi chumor z rana trzeba przyznac ze fantazja w twojej glowie pracuje na pelnych obrotach ,moze zamiast zatrudniac sie w jakiejs spolce (PIN LUB RUN) powinienes pomyslec by bajki pisac lub wystepowac w jakis sketchach i rosmieszac ludzi . Drogi byly pracowniku napewno nie pracowales w Pin-ie ale tu sie klania szkola czyli nie czytania umowy z zrozumieniem-coz bywa pewnie nie ty jeden (nie oczerniajac dobrych porzadnych ludzi) zanim napiszesz jakis tekst i zaczniesz swoimi smiesznymi historiami rozsmieszac innych pomysl troche i rusz glowa , a jesli zaropbiles te 750€ to moze byly to pieniazki adekwatne do twoich mozliwosci ktorych pewnie nie miales wogole ...... Zanim oczernicie kogokolwiek nastepnym razem zajrzyjcie w umowe z kim ja podpisywaliscie z jaka spolka i wtedy pomyslcie CZEMU ZAROBILEM TAK MALO LUB DUZO ZAROBILEM I Z JAKICH POWODOW NIE PRACUJE ZAJRZYJCIE W SWOJE BLEDY JAKIE POPELNILISCIE CHOC SIE TU NA FORUM NIE PRZYZNACIE POZRAWIAM TYCH PRACOWITYCH I PORZADNYCH KTORZY MAJA GLOWE NA KARKU I NIE SNUJA HISTORI

posk
@Sp4it3

mam jechac do pracy od 11.01.16 do Landshut jako operator wozkow widlowych , mozesz cos wicej napisac jak tam jest , jakie warunki mieszkaniowe i jak placi ta firma i jak sie zachowuje podaje e-meil. andrew17004@gmail.com bedzie lepiej niz na forum

adamki
@posk

Obiektywnie chlopie nie jest zle, troche sie jebn..alem z moim bankiem i w pierwszym odruchu zwalilem wine na pin, a ze na swieta zjechalem do pl, to i sprawdzic nie moglem jak to bylo z moja kasa. Po powrocie do niemiec okazalo sie jednak, ze pin mi kase przelal, z tym, ze mialem jakies tam swoje zobowiazania od pinu niezalezne. Sorry troche mnie ponioslo itpitd. A jesli chodzi o prace jest naprawde spoko, nie dostaniesz sie za pierwszym razem, to Ci znajda cos innego. Tam gdzie ja robilem byla praca latwa, lekka i przyjemna, z tym, ze mowie, jakis pech mnie dopadl w momencie gdy sie zwolnilem i zwalilem wszystko na pin. Teraz juz wszystko wyjasnione. Sorry, EOT

nick srik
@Natalia - Pani z biura

To co pracownicy robią po pracy na mieszkaniu za ktore wyłudzacie ogromne kwoty,w dodatku przeludnione to was małolaty goovno obchodzi.A jak się nie podobo to od tego są faszystooowskie prokuratury.

WUJCIO

Ludzie ta firma to porażka nie idzcie tam, to samo RUN-to te same firmy. Proszę uważajcie szkoda waszej pracy na tych oszustów.Jest dużo innych ofert pracy i agencji

Wiecie co czytajac te wszystkie wasze opinie poszukam innej firmy ale nawet telefonicznie sie nie da do nich dodzwonic pzdr i dzieki za all komentarze

byly pracownik

Pracowałem przez tą firmę i muszę powiedzieć że firma jak większość zeitfirm, rewelecji nie ma ale zawsze idzie się czegoś nauczyć i w pracy i z przepisów, plus dla firmy ze rozliczyli sie co do euro, minus ze przesadzaja z kosztami mieszkan. Druga sprawa to co niektorzy co przyjezdzaja sped buractwa nie majacego pojecia o robocie przepisach umowach itd. a potem takie komentarze

klapek73

Przeciez to oczywista oczywistosc ze np. komisjoner bez jezyka niemieckiego i znikomym doswiadczeniem nie zarobi tyle co stolarz czy elektryk z jezykiem niemieckim i duzym doswiadczeniem. Nie mozna wszystkich wkladac do jednego wora. Skoro tyle osob tu narzeka na firmy posredniczace - to szukajcie pracy bezposrednio w firmie docelowej. Pozdro!

rado

2000 EURO-Chyba sobie jaja robicie ha ha:) Więcej niż 800,00 czasami 850,00 euro nikt w tej firmie nie zarabia.Ponadto firma stosuje nie legalne potrącenia.Jak masz a duzo godzin to potrącą ci że niby kara-za złe zachowanie.W rzeczywistości nie moga tego robić.W Niemczech minimum egzystencjalne jest 1100,00 euro-i nie mogą potrącać poniżej tej kwoty poza mieszkaniem.Masakra z ta firmą,ludzie jednak z braku pracy godza się na to.I na tym ta firma żeruje.Ludzie jak możecie nie idźcie do tej firmy.

naprawde to nigdy niewiesz ile zarobisz w konkretny miesiącu. to zależy ile naliczą podstawy 170 godzin czy np 180, ile dostaniesz dodatku czy 200 euro pomocnik czy 400 euro np stolarz.noi czy w soboty pracujesz.ja np pracowałem jako stolarz,za pracujące soboty miałem 10 euro za godz na ręke.pamiętać trzeba że z tego dodatku 200 albo 400 euro zawsze potrąco ci 202 euro na mieszkanie.przepracujesz miesiąc,wszystkie soboty po 9,10 godz to około 2000 euro zarobisz

DAWID STOLARZ
@ja

AKURAT SIĘ DOBRZE SKŁADA BO JA PRACOWAŁEM JAKO STOLARZ PRZEZ TĄ FIRMĘ. ZERO POZYTYWÓW Z MEJ STRONY PRZEPRACOWANY CAŁY MIESIĄC I 3 SOBOTY. GDY DOCHODZI DO TEGO ZE ZWALNIAM SIĘ PO MIESIĄCU OTRZYMUJĘ WYNAGRODZENIE 1000E TO JAKIŚ ŻART W BIURZE OCZYWIŚCIE NIC NIE WIEDZĄ. ODRADZAM

to nie są godziny wypracowane tylko NAD GODZINY.czyli chyba powinny być troszke więcej płatne. poza tym w ogłoszeniach oferujecie stałe stabilne zatrudnienie więc niema potrzeby wykorzystywania cajt konta skoro mam mieć prace cały czas tak. wystarczy mi urlop

RADO

Kto może ucieka z tej firmy, wyzysk straszny -wszędzie tylko nie tam.Jak traktują ludzi to się w głowach nie mieści-naprawd (usunięte przez administratora) Pracowałem w innych agencjach, ale tylko tu przeżyłem koszmar.wynagrodzenie 750,00 800 eur i to wtedy jak masz 220 h. O wypłacie nadgodzin zapomnijcie :)

mychor

Ja tam pracuje u nich juz ponad rok i nie mam z niczym problemow. Kasa zawsze na czas, ludzie OK, zarobki dobre. Ja polecam ta firme i szczcerze to dziwi mnie taka ilosc negatywnych komentarzy....

dzamper

ile tak naprwde mozna w pinie zarobić ?

WIK

Ludzie nie pracujcie w tej firmie ostrzegam !!!!.Pracodawca to oszust, jak nie chce wam wypłacić wynagrodzenia to da "kare" -potrącenie .Naruszają podstawowe warunki kodeksu pracy.Mi umowa kończy się za miesiąc i idę z nim do sądu.Moi koledzy również. Kończą się losy tej Agencji.Robią co chcą ale i im się do dupska dobiorą :)

magic

koles podpisujacy sie jako Antylopa czy kit wie kto to jest ma rozne nicki i ciagle wrzuca rozne negatywne opine pewnie jakis nieszczesliwy i tacy sa foruwicze tego portalu jeden niedorozwiniety pisze setki zlych opini zamiast sie ujawnic i napisac prawde ,,,podobno robil w obozie koncentracyjnym w pinie napewno nie bo sam tam robie i znam tych ludzi ktorzy maja tez ograniczone uprawnienia jesli pracodawca ich cos wymaga....wiec kimkolwiek jestes pierw na tomografie sie glosc pdr

Rado

Witam wszystkich obecnych pracownikow jak i bylych ,jestem pracownikiem tej agencji i nie wszedlem tu by oczerniac wasze opinie i zaprzeczac ale tez nie by bronic firmy .Pracuje w tej agencji zaledwie 3 miesiace(wczesniej bylem pracownikiem BMW na magazynie wiec roumiem tez innych pracownikow przez co musza przechodzic) lecz ze strony magazyniera tez myslalem ze firmy robia pracownikow w balona(moja poprzednia agencja ) lecz jako pracownikow biurowy ktory ma tez swoje ograniczone mozliwosci zobaczylem druga strone medalu . Pracownicy pracujacy miedzy innymi dla PIN-u lub RUN-u sa nie do konca taki porzadni jak sie wydaje na tym forum (oczywiscie nie wszyscy) Obydwie spolki zatrudniaja troche ponad 500 pracownikow gdyby oszustwa byly na taka skale jak pracownicy tu pisza ta firma a raczej spolki przestaly by istniec ,poniewaz niemieckie prawo nie pozwala nawet swoim obywatela oszukiwac obcokrajowcow. Drodzy pracownicy ile razy sie zdarza kiedy pracownik ma za mala pensje (wedlug jego opini) a pozniej sie okazuje kiedy dzwonie do niego i wyjasniam sprawe (facet lub kobieta klamie w ZYWE OCZY) i upiera sie ze nie brali zaliczek a potem sie ukazuje ze tak owszem wzieli np 500€ ale lepjej agencje oczernic niz przyznac sie ze tak popelnilem BLAD przykladow moge podac setki pracownicy pija nie przychodza do pracy po kilka dni wymyslaja rozne historie o smierci Matki ,choroby dziecka ,zony itp (co za glupie wogole podejscie ) . Nie mowie ze firma ma jest idealna ale stara sie by dbac o swoich pracownikow lecz nie zawsze musi odniesc pozytywny skutek ale wina zazwyczaj lezy po srodku i bardo czesto sam mam z tym do czynienia bo rozmawiam z wami obecnymi pracownikami jak i bylymi i wyjasniam te wszystkie niewiarygodne historie (mozna by dobry film sci-fiction lub opowiesci z krypty z tego napisac). Sam czasami moge cos zapomniec z nawalu pracy lub smiesznych histori pracownikow niektorych niezadowolonych pracownikow. Zdarzylo sie ost ze byly problemy z bankiem i wyplata porzyszla 2 dni pozniej co odbilo sie wielkim echem(wina banku nie nasza) a z gory powiem ze czytalem niemieckie umowy i zachecam nauczenia sie jezyka pierw zanim co niektorzy z was sie wypowiedza co w niej jest napisane (firma musi do 15 kadzego miesiaca wyplacic (czyli kasa musi wyjsc od nas ) a kiedy bedzie zaksiegowana na Panstwa koncie ( to juz pretensje do banku prosze zglaszac) . Tak samo zaliczki wychadza w czwartek kiedy sa zaksiegowane a kiedy przelew dojdzie do Banku, to juz kwestia transferu oraz Banku drodzy PRACOWNICY .To sa tylko podstawowe niezgodnosci jest duzo innych spraw nikt tu nie jest swiety ale moge wam zaproponowac agencje pracy gdzie sa takie warunki placowe i mieszkaniowe jak w obozie koncentracyjnym i ludzie tam pracuja i siedza za pol darmo sa lepsze i gorsze agencje LECZ DRODZY PRACOWNICY POWIEM WAM TYLKO JEDNO TEZ NIE WYGAJACIE CUDOW JAK DUZA WIEKSZASC Z WAS NIE ZNA JEZYKA ;JEZYK TO PODSTAWA W KAZDYM PANSTWIE Pozdrawiam obecnych

praca_n

BYŁEM PRACOWNIKIEM PRZEZ SZEŚĆ MIESIĘCY,FAKT ZAROBKI MOGŁYBY BYĆ LEPSZE,ALE TRZEBA SOBIE ZAPRACOWAĆ NA PRZEJĘCIE PRZEZ INNĄ FIRMĘ A NIE CHLAĆ,CZY CHOROWAĆ BO PALUSZEK BOLI I KOMBINOWAĆ ,MAM BARDZO DOBRY NADAL KONTAKT Z PINEM.ZAWSZE PRZEJRZYCIE ROZLICZONE ŻADNYCH KANTÓW NIE ZAZNAŁEM

Rado
@praca_n

Kolejny ktory sie wypowiada nie majac pojecia po 1 rozlakowe kazdy dostaje inne wiec nie rzucaj sum jesli nie masz pojecia 2 wiem gdzie ludzie dosatali po 400€ wyplaty i nabrali mase zaliczek o ktorych na forum nie wspomieli 3 to czy jest praca lub jej nie ma zalezy od klienta a nie agencji pracy 4 pomysl zanim napiszesz cos glupiego bo to swiadczy o twoim niskim poziomie inteligencji

Zostaw merytoryczną opinię o P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH - Regensburg

• Jak się pracuje w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Kandydaci do pracy w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH