Opinie o S.I. Frimberger Personalleasing e.K. w Regensburg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie S.I. Frimberger Personalleasing e.K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.I. Frimberger Personalleasing e.K. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.I. Frimberger Personalleasing e.K. w Regensburg

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w S.I. Frimberger Personalleasing e.K. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

JANKES Nowy wpis

JESLI CHCESZ BYC TRAKTOWANY GORZEJ NIZ BLONDYNKA W EGIPCIE ZONA MUZULMANINA TO TA FIRMA JEST DLA CIEBIE TRAGEDIA (usunięte przez administratora)

Natal Nowy wpis

Podpowiedzcie jakie warunki mieszkaniowe zapewnia firma za granicą? Jakie zarobki wyciągacie?

Wiele obiecują przez telefon, jak już tam jesteś i podpiszesz umowę traktują cię jak śmiecia. Na zwolnieniu lekarskim wydzwaniaja po milion razy, najlepiej jakbyś upadł przy maszynie ze zmęczenia. Chcą żebyś tyral jak idiota, a płacą najniższą stawkę! Pokoje brudne, na cały dom ludzi tylko jedna kuchnia i łazienka brudna, wanna żółta, budynek stary, w upalach nie można było otworzyć okna! Ściągają kasę ze wszystkiego, 50€ sprzątaczka miesiąc, wyprowadzasz się ściągają kolejne 10€ plus wręczają ci czek, na który czekasz wiecznie i oczywiście potracaja kolejne 10€ za jego wysyłke. Nie chcą przelewać ostaniej wypłaty! Nie polecam tej firmy.

Pracownik Nowy wpis
@Tomek

zgadzam sie proszenie sie o wlasne pieniadze ciezko zapracowane

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie S.I. Frimberger Personalleasing e.K.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Jasiek

szkoda, że nikt od dawna nie zostawił tu informacji. Szukając pracy przydają się takie wskazówki.

@Jasiek

Drogi Kolego Nie pracuj przez ta leihfirme. Kontakt z nimi jest ciezki. Z moim koordynatorem widzialem sie raz przy podpisaniu umowy , potem mailowo nawet nie raczyl odpisywac. Tylko kontakt z innym pracownikiem , ktory za bardzo duzo nie mogl pomoc. Nie polecam bo wyplate otrzymywalem ostatni z pracy, przykladowo 15 wypadal w niedziele inni moi koledzy otrzymywali juz 13 a ja 16 . Bardzo ciezko sie z nimi rozmawia .

Janek

Podpowiedzcie jak pracuje się z firmą za granicą? Można spokojnie wyjechać?

Positiv
@Janek

Firma nie jest zla.

@Positiv

Jest tragiczna......

Frimberger Personalleasing

Szanowny Panie Simon, prosze o usuniecie danych osobowych w Panskim komentarzu, w przeciwnym razie bedziemy mieli sprawde w sadzie o naruszenie danych osobowych.

Frimberger Personalleasing

Panie Sobków, jeśli warunki naszej firmy były tak złe, jak Pan opisuje, dlaczego pracował Pan u nas aż 5 MIESIęCY. Doskonale pamiętamy, że Pan nie wypowiedział nam umowy, tylko my wypowiedzieliśmy Panu umowę. Nie mogliśmy pozwolić sobie na opłacanie Pańskiego chorobowego, które Pan nam przedstawiał co tydzień zazwyczaj w poniedziałki. Warunki mieszkalne nie są najlepsze, wiemy o tym. Zakwaterowania są skromne I staramy się by były czyste. W każdym kraju spotka Pan ludzi, którzy nie dbają o hygiene. Na to my nie mamy wpływu. Odnośnie Pańskiego czeku, niekiedy nasi pracownicy zmieniają zameldowanie więc zawsze trzeba nam zgłosić lub potwierdzić swój adres zamieszkania lub adres korespondencyjny. Poza tym czek został Panu wysłany natychmiast. życzymy Panu wszystkiego dobrego, samych sukcesów w dalszej drodze zawodowej.

@Frimberger Personalleasing

O 5 miesiecy za za dlugo w tej firmie o wypowiedzenie mi chodzilo wiec dostaliscie kranka.Warunki mieszkalne z obory oferujecie to jakim prawem pobieracie oplate za sprzataczke 50€?Prosze sobie piec na rope w pooju ktorym sie spi zamontowac i w tym smrodzie spac.Niech sie Pani nie tlumaczy bo te wszystkie komentarze ktore o Was pisza mowia wszystko waszej zlodziejskiej firmie.Czym sie Pani tu szczyci ze dostalem od was kundigunga bo Chcialem go dostac powtarzam aby dalej na zlodzieji nie pracowac.

@Ares

I niech Pani nie klamie ze czek wyslaliscie bo osobiscie sie fatygowalem do waszego zgredzialego biur po jego odbiur.Zreszta o waszym systemie czekowym tez macie opinie wiec nie kompromituj sie tu na publice.

@Frimberger Personalleasing

I Prosze przestac klamac ze kazdy poniedzialek przez 5 miesiecy krank.Moje kranki 3 dni to sie cieszcie ze tylko tyle.Ma Pani tupet kazda tu opinia o Waszej Firmie to jedno wielkie dno.Wiec nie ma co tu Pani prostowac o firmie katastroficznej preferujacej warunki mieszkalne panujace w oborze.A za uzycie mojego Pelnego Nazwiska na profilu i to nie dla tego abym byl anonimowy ale pozna Pani w pelnym znaczeniu ochrona danych osobowych bo Pani Nazwisko ktos uzyl na profilu ale nie pelne wiec moja zona w pracy w sadzie zajmie sie Pania osobicscie.

Rekruiter Frimberger Personall
@Ares

Szanowny Panie, o czeku mowi punkt 6i. Umowe sie czyta, a nie podpisuje na oslep. Byl Pan na miejscu, dlatego Pan go odebral osobiscie. Taka mozliwosc tez istnieje. Poza tym te sytuacje oboje znamy, wiec prosze tez wszystkiego na mnie nie zwalac. Ja ksiegowosci w firmie Frimberger Personalleasing niestety nie prowadze. Ponadto naruszyl Pan moje dobra osobiste, jako osoby zatrudnionej w juz wspomnianej firmie. Nie jestem jej wlascicielka, wiec prywatnie nie angazuje sie w to co robi firma. Tak jak kazdy pracownik wypelniam polecenia szefostwa. Moim celem nie jest szykanowanie Polakow u nas zatrudnionych, wrecz przeciwnie. Niestety nie kazdy o te pomoc prosi, nie radzi sie co do podpisanej umowy, tylko po prostu wypisuje bezmyslnie moje nazwisko w internecine, ze rzekomo jestem Polka werbujaca ludzi niemalze do piekla lub ubliza mi telefonicznie jak Pan juz wielokrotnie to robil, nie wspominajac juz o Panskiej agresywnosci. Mimo wszystko zycze Panu wszelakiej pomyslnosci i sukcesow w pracy.

@Rekruiter Frimberger Personall

Kto byl na miejscu chyba Pani byla na miejscu bo ja z obecnej firmy specjalnie jechalem 100km po czek co nie pamieta Pani po zakonczeniu wspolpracy napisala Pani sms gdzie maja czek wyslac i dwa miesiace to trwalo gdybym nie zadzwonil po dwoch miechach gdzie moj czek to dalej by go nie bylo bo zlodziejska firma przytulilaby kase.

@Frimberger Personalleasing

Czek wyslany po dwoch miechach i to po mojej interwencji.Przez miechow 3poniedzialki jeden na poczet serwisu auta a dwa pozostale na poczet opieki nad dwojka dzieci.I firma sie prosze nie zaslaniac ze wykonuje Pani polecenia i nie ma Pani wplywu tylko z Pania rozmawialem przed wyjazdem do Firmy zlodziejskiej.

@Ares

Juz prosze sie nie tlumaczyc. Winny sie tlumaczy. Pozdrawiamy ;)

@Frimberger Personalleasing

Winny zenada!!Ma Pani tupet.

@Frimberger Personalleasing

Winny sie tlumaczy...dobre...to wszystko prawda jestem w niemczech od 7lat I gorszej firmy nie widzialem...naliczacie koszta za byle co a mieszkania to hitlerowski bunkier....uwazajcie na ta firme......

Un

Firma dno. Pani Poleczka w biurze M. F niekompetenta i bardzo cwana. Traktuje ludzi z wyzszoscia, poniza. Oszukuja na godzinach.

@Un

Na jakiej podstawie Pan to stwierdzil? Rekruterzy nie maja doczynienia z godzinami, ktore przepracowuje dany pracownik. Rekruterzy sa od wykonywania polecen szefostwa i dysponentow. Ksiegowoscia sie nie zajmuja.

Abu

Szczerze ta firma to dno zachęcają do przyjazdu na koniec nie oferują żadnej pracy każą czekać z dnia na dzien. Beznadzieja strata czasu i pieniedzy

Frimberger-Team
@Abu

Szanowny Panie Abu, zasadniczo oferujemy naszym pracownikom prace na nastepny dzien po przyjezdzie do nas lub najpozniej na trzeci dzien. Jesli pracownik do nas przyjechal i nas informuje, ze jednak zmienil zdanie i wraca do swojego kraju, odrzucajac nasza oferte pracy I dzwoniac do nas pod koniec dnia roboczego, ze jednak Pan zostaje, jest nam ciezko znalesc z godziny na godzine inne stanowisko. Tym bardziej, ze odrzucil ja Pan w dniu swojego przyjazdu u nas. Chetnie wyjasnimy z Panem ten problem, jesli Pan sie z nami skontaktuje. Pozdrawiamy

Bartosz

Czy aktualnie potrzebują ludzi? Podpowiedzcie jak z językiem, ?

Dino
@Bartosz

Tak pracownicy sa nadal poszukiwani nawet w ciagu roku. Znajomosc jezyka jest wymagana na solidnym komunikatywnym poziomie. Sa tez na facebooku, mozna do nich napisac. Moze kwatery nie sa cudne, ale praca jest ok.

Ewelina

@Positiv Powiedz proszę dlaczego uważasz, że ta firma jest godna polecenia? Czy masz na myśli samą atmosferę czy też może warunki finansowe? Taka opinia najlepiej pomoże potencjalnemu przyszłemu pracownikowi w zdecydowaniu się na pracę w S.I. Frimberger Personalleasing.

Jaroslaw

Nie wieżcie w nic co mówia najpierw na obiecuja a potem traktuja czlowieka jak maszynke do zarabiania pieniedzy warunki mieszkalne tragiczne domy przdwojenne chyba Adiego pamietaja i probuja skroic z kasy na każdym kroku

@Jaroslaw

Do szkoly, ortografi sie naucz

blue
@anonymous

Ma racje!

Masakra

Oszuści, trzymać się z daleka. Obiecanki cacanki, a na końcu minimalna krajowa, odciąganie pięniędzy za mieszkanie ( które notabene powinno być za darmo) ostatniej wypłaty ci nie dadzą , chyba że z asystą prawnika. Kompletny brak organizacji, przyjeżdżają ludzie do pracy i czekają tygodniami na jakąkolwiek informacje co gdzie i kiedy. Zakwaterowanie, współlokatorzy, otoczenie - DNO!!! Odciąganie forsy za wirtualną sprzątaczkę a nast. za rzekomy bałagan w mieszkaniu!!??

PS

Na ta firme trzeba miec mocne nerwy i znac wszystkie przepisy prawa niemieckiego, by nie dac sie zrobic w bambuko. Firma nie liczy sie z pracownikiem, chce tylko zarabiac, szefostwo ma w oczach $$$$$$ nic wiecej. Traktuja pracownikow niepowaznie, w ogole sie z nimi nie licza, mimo ze na nich zarabiaja. Owszem Maja wlasne zakwaterowania, ktore rzekomo naleza do nich, bo ciagle slyszalem mein Haus, mein Zimmer, mein, mein, mein a pracownicy nie musza za nic nie placic, ale cokolwiek sie uszkodzi, cokolwiek im sie nie spodoba odciagaja 50 € z wyplaty. Poza tym te zuakwaterowania sa straszne, to ludziom powinno sie za to placic, ze musza tam mieszkac o internecie czy TV mozna pomarzyc, niekiedy nie ma nawet zasiegu w telefonie. Po wypowiedzeniu umowy przesylaja czek, na ktory sie dosc dlugo czeka, bo nie chca wydac kilku € wiecej na polecony.

GR

"Bardzo miła szefowa, fajne dziewczyny w biurze. Firma daje możliwość bezpłatnego zakwaterowania...."

Buzzi

Firma katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!! Bylem tam 3 miesiaca to najgorsza firma jakia widzialem w de!!!! Dom w ktorym osadzaja ma ze 100 lat jak bunkier nie ma cieplej wody ogrzewanie konewkowe tzn latasz do piwnicy i napelniasz kaneczke zapomnijcie o necie chocby normalnym lozku.....strach cokolwiek gotowac...w domu polacy rumuni bulgarzy itd ewidentnie firma nastawiona na zyski jak podpiszesz umowe maja cie w (usunięte przez administratora) nie ma kontaktu nie dajcie sie nabrac....

Zostaw merytoryczną opinię o S.I. Frimberger Personalleasing e.K. - Regensburg

• Jak się pracuje w S.I. Frimberger Personalleasing e.K.?

Zobacz opinie na temat firmy S.I. Frimberger Personalleasing e.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

S.I. Frimberger Personalleasing e.K.
1.3/5 Na podstawie 15 ocen.

S.I. Frimberger Personalleasing e.K.