logo P.I.N. PERSONAL GmbH

P.I.N. PERSONAL GmbH

Gliwice

Opinie o P.I.N. PERSONAL GmbH

adamki 2015-12-22 18:57:24
Dzien dobry, byly pracownik piniorow. Na moj polski adres do korespondencji przyszlo od kryminalistow pismo, rozliczenie za miesiac listopad, w ktorym stoi, ze zarobilem netto 1.336.69 euro. Jednak odliczono mi za to i tamto( szkolenia, lekarze, karty wstepu, ktorych nie oddalem itp, itd) 374,91 euro a wiec teoretycznie powinienem na moim koncie 15.12.2015 zobaczyc przelew od bandytow opiewajacy na 961,78 euro( co zreszta stoi w pismie od bandytow). Takiego przelewu nie stwierdzilem. Howgh. A wiec jednak dajcie sobie spokoj ze zlodziejami i poszukajcie kogos, kto was nie okradnie hehehe...
adamki 2015-12-22 19:20:30
Szkolenia w tej firmie wygladaja tak, ze radzio zawiadamia was dzien wczesniej telefonicznie, ze jutro np. o 9.00 macie obowiazek sie stawic w waszym prywatnym czasie tu to a tu na obowiazkowe szkolenie takie to a takie. Szkolenie przejdziecie z palcem w de, ale waszych oryginalnych papierow i tak nie otrzymacie; bedziecie patrzec jak otrzymuja je koledzy z innych firm... Wy dostaniecie tylko xero uprawnien, np. na suwnice... Wasze oryginalne papiery wysla do biura w ergoldingu. A wiec:Skoro zaplacilem za to szkolenie z moich wlasnych, to dlaczego mi przestepcy nie przeslali razem z rozliczeniem miesiecznym moich oryginalnych uprawnien? Takie drobne pytanie, ktore tylko potwierdza fakt niezbity, ze to kręty...
olek 86 2015-12-25 01:27:21
Witam, adamki mam pytanie czy jechałeś z biura z gliwic? I rozumiem ze robiłeś jako wózkowy w bmw tak ? Bo widze czesto ogloszenia ze poszukuja wozkowych do dingolfingu
szit 2015-12-27 13:39:57
dobrze napisane!!!! wszystko się zgadza z tym radziem też!!! nie polecam. Też pieniędzy nie dostałyśmy. Obiecanki cananki. zero prywatności.
adamki 2015-12-28 18:07:13
Nie inaczej, bmw w dingolfingu werk 2.7, inni robia tez na 2.4 albo gdzie indziej dla bmw. Powiem Ci, ze praca sama w sobie nie jest zla dla sztaplerow, ale to co dzieje sie dookola pracy to wola o pomste do nieba, idzie przezyc tylko ciagle czujesz nad soba jakas presje, zagrozenie i co najwazniejsze podpisujesz od razu papiery, ktore stawiaja Cie na przegranej pozycji. Robisz z siebie niewolnika i wszystko hehe..
adamki 2015-12-28 18:45:06
Nie jechalem z biura w Gliwicach. Jechalem z ogloszenia w necie. Co i tak nie zmienia faktu, ze jak masz jechac na dingol jako wozkowy, to trafisz na sprawdzenie do bmw. Sprawdzenie trwa 10 sekund, postawic skrzynie na skrzynie i to wszystko, ale nie na tym rzecz polega. Niektorzy stawiali w 5 sek. i radzili se na sprawdzeniu dobrze a i tak pozniej czekali tydzien w pokoju 3m2 az ich wezwa do roboty, a inni blaznili sie na tym egzaminie i nie potrafili trafic widlami w otwory na widly i od razu mieli robote. Tego nie wyczujesz, hehe... Ja akurat bylem w tej drugiej grupie: D Kiedys bylem swiadkiem jak koledze wysliznely sie z rak drzwi od beemki do beheltra, zauwazyly to jakies pi..cz..ki z szefostwa i za 20 minut kolege wyjeb... z roboty z wielka pompa za to, ze zmeczonemu po 6ciu albo 7miu godzinach targania tego gow...na wysliznely mu sie drzwi i po prostu grzmotnely o podloge. Robia tam strach i tyle. Mysla, ze skoro tam przyjezdzasz, to nie masz w zyciu swoim zadnych innych alternatyw. Cos sie w ich korporacyjnych mozdzkach popiedo... hehehe.
adamki 2015-12-28 20:20:46
No chyba, ze sie myle, hehehe. Nie, Cezar, morituri te salutant? hehehe....
Kinio83 2015-12-28 22:01:10
Adamki Chyba juz Troche sie gubisz w zeznaniach:) wczesniej pisales ze czekales na robote, teraz ze Byles w tej grupie Co dostaly od razu robote. Ja Mialem przyjemnosc pracowac tam, znam ludzi i z Biura i z magazynu i nie wiem z czym Masz Problem. Jesli jestes w porzadku to inni tez sa. Nie, nie uwzial sie na tobie caly swiat. Zostalem przejety pod firme, jestem w stanie utrzymac rodzine. Ogolnie to Polecam. A wy sobie marnujcie szanse rozwoju w niemczech czytajac takie Fora Jak to:)
adamki 2015-12-28 23:24:27
Wez no mi pokaz palcem, w ktorym miejscu napisalem, ze czekalem na robote. Napisalem, ze inni czekali na robote, ci, z ktorymi mieszkalem na pinowskiej chacie. Gdzie wracalem z pracy a oni siedzieli na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdy szedlem do pracy, a oni siedzieli na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A co do szansy rozwoju w Niemczech, to nie rozbawiaj mnie chlopie, prosze cie buahahahaha.... I wez no mi pokaz takiego w stosunku do kogo nie bylem w porzadku, stary pracowniku hehehe.
bolek 2015-12-29 02:37:24
Ej radzio, to ty, czy jakis twoj kumpel co od ciebie esemesa dostal zeby pin polecac?
azorek 2015-12-29 21:27:47
siema, na 16 stycznia , mam sie stwaic w frankfurcie jako komisjoner, własnie przez agencje PIN ,napiszcie cos o tym
adamki 2015-12-30 01:11:17
Mozesz mnie wiec studentko prawa pozwac za bezpodstawne, hehehe, oszczerstwa. Adres do korespondencji Ci podac?
Agnieszka 2015-12-30 14:36:44
Wiem cos o tym! jak to polscy pracownicy oczerniaja Firmy bezpodstawnie. Jestem rowniez przedstawicielka- polskojezyczna jednej zeitarbeitsfirmy i musze powiedziec to co musze codziennie na swoj temat czytac przechodzi ludzkie pojecie. Po jakims czasie stwierdzilam, ze nie warto czytac tych opini ani sie denerwowac bo to nic nie da! Poprostu trzeba te wypowiedzi poanalfabetow ignorowac. Nie osiagneli nic w Polsce to i nie osiagna nic w Niemczech. ich Problem jest glownie, ze nigdzie im sie nie podoba i wszyscy sa ich zdaniem oszustami. U mnie podpisuja Umowy na prace sa informowani- potem slysze, ze nic im nikt nie mowil..... Moglabym tu przytaczac tysiace przykladow.
Zakoncze to tylko krotkim stwierdzeniem- POLAK POTRAFI....
sdfgjk 2015-12-30 15:23:19
jako ze sam szukam pracy to przegladam dziennie sporo stron z ofertami pracy i natknalem sie niedawno na te od frimy, widzialem ze szuka montera konstrukcji stalowych
Garmitt 2015-12-30 16:33:29
Witam. Również 16 mam być we Frankfurcie i chętnie się czegoś więcej dowiem.
adamki 2015-12-30 18:44:38
Ups, sorry, troche mnie ponioslo i najpierw zrobilem, a pozniej pomyslalem. Bylem dzisiaj w moim banku i okazalo sie, ze pin mi kase przelal w terminie, ale, ze mam klopoty z deutsches bahn(w 2014 jezdzilem sobie po reichu bez biletow) to mi sad konto zablokowal i zarobki na poczet dlugow zajal. Sorry, tez mi sie wydawalo dziwne, bo nie mialem nigdy u nich problemow z kasa. A w zyciu tak bywa, ze jak czlowiek zly to wylewa wszystkie zale z siebie. W sumie praca normalna, raz lepiej, raz gorzej, jak to w zyciu,nie? Chodzi o to, zeby negatywy nie przyslonily pozytywow... I odwrotnie, nie. Pzdr.
Garmitt 2015-12-30 22:13:00
Azorek podaj maila wyjeżdżam w tym samym czasie. Pozdro
azorek 2015-12-31 13:18:30
Garmitt napisz na pencyna@wp.pl .Pogadamy
azorek 2015-12-31 13:20:59
adamki, tak wyklewałęż łzy na tym forum a teraz jest ok. Wez no chłopie napisz , jak było naprawde , jakie warunki, praca itp ??
posk 2016-01-01 13:21:53
mam jechac do pracy od 11.01.16 do Landshut jako operator wozkow widlowych , mozesz cos wicej napisac jak tam jest , jakie warunki mieszkaniowe i jak placi ta firma i jak sie zachowuje podaje e-meil. andrew17004@gmail.com bedzie lepiej niz na forum
adamki 2016-01-01 17:24:26
Obiektywnie chlopie nie jest zle, troche sie jebn..alem z moim bankiem i w pierwszym odruchu zwalilem wine na pin, a ze na swieta zjechalem do pl, to i sprawdzic nie moglem jak to bylo z moja kasa. Po powrocie do niemiec okazalo sie jednak, ze pin mi kase przelal, z tym, ze mialem jakies tam swoje zobowiazania od pinu niezalezne. Sorry troche mnie ponioslo itpitd. A jesli chodzi o prace jest naprawde spoko, nie dostaniesz sie za pierwszym razem, to Ci znajda cos innego. Tam gdzie ja robilem byla praca latwa, lekka i przyjemna, z tym, ze mowie, jakis pech mnie dopadl w momencie gdy sie zwolnilem i zwalilem wszystko na pin. Teraz juz wszystko wyjasnione. Sorry, EOT
skaor 2016-01-04 00:00:17
No ja też słyszałem, że robota tam jest niezła. Wiele co prawda zależy też gdzie się trafi i jakie stanowisko chce się objąć, ale ogólnie raczej ciężko nie jest.
kris 2016-01-18 15:32:55
Firma jest okropna nie polecam to oszuści wypłaty to kpina ,albo wyszukują problemów i nie wypłacają wcale .Pan K Schultz na początku miły i pomocny to zwykła świnia robiąca problemy ze wszystkiego nie polecam tej firmy nikomu trzymajcie się z taleka
maga 2016-01-18 19:36:49
Mnie akurat zainteresowalo stanowiska mechanika samochodowego w Bayern'ie, gdzie umowa jest niemiecka, 40godz/tyg, wymagania standardowe ; wymiana opon,sprawdzenie hamulców,układu wydechowego,itp.
były pracownik 2016-01-22 06:15:48
Warto zwrócić uwagę,że odpowiadając na ofertę pracy zamieszczaną przez PIN kontaktują się z wami pracownicy RUN. I to z RUN (ewentualnie) podpisuje się umowę. Tak przynajmniej jest w przypadku pracy w magazynach.
Ja osobiście tej agencji nie polecam.
marek 2016-01-22 08:49:25
no tak, podpisuje się umowę już z inna firmą, ale to chyba nie jest problemem.. poza tym mają ciekawe oferty np. jako Mechanik Samochodowy, sa premie od ilości klientów.
DAWID STOLARZ 2016-01-31 09:28:20
AKURAT SIĘ DOBRZE SKŁADA BO JA PRACOWAŁEM JAKO STOLARZ PRZEZ TĄ FIRMĘ. ZERO POZYTYWÓW Z MEJ STRONY PRZEPRACOWANY CAŁY MIESIĄC I 3 SOBOTY. GDY DOCHODZI DO TEGO ZE ZWALNIAM SIĘ PO MIESIĄCU OTRZYMUJĘ WYNAGRODZENIE 1000E TO JAKIŚ ŻART W BIURZE OCZYWIŚCIE NIC NIE WIEDZĄ. ODRADZAM
kiczek 2016-02-01 13:04:59
dawid, powiedz mi w takim razie jak to wszystko było liczone i czy od tego coś było odejmowane ? Widziałem, że na niemcy potrzebują też mechanika samochodowego. Dobrze się składa bo mam wykształcenie, ale ine chciałbym wpaść na minę.
Nie Wazne... 2016-02-02 15:49:42
Najgorsza firma w jakiej robiłem za granicom przez 6 lat kariery w naprawde wielu firmach wszystko co w tej firmie jest to oszustwo kłamstwo i nic wiencej coraz mniejsze wypłaty wypłaty w twóch lub 3 razach wysyłane spózniają się i jak się zwolnisz to ci na przekór przelewu nie zrobią tylko jakieś śmieszne czeki do polski wysyłają po które trzeba z niemiec zjezdzać jak sie pracuje już gdzieś w niemczech... NAJGORSZA FIRMA...
cleanbandit 2016-02-03 14:15:44
@DAWID STOLARZ ale przed podjęciem pracy podpisałeś umowę, może tam był jakiś zapis że jeśli po miesiącu zrezygnujesz to nie wypłacają wszystkiego? Ja bym chętnie pojechał jako operator wózka widłowego, wymagania nie są wysokie o oferują zakwaterowanie i umowę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
sabro 2016-02-06 18:03:33
cleanbandit, oni zakwaterowanie i umowe na niemieckich warunkach oferuja chyba w kazdym ogłoszeniu. Ja mysle nad aplikowaniem jako spawacz. Tutaj nawet jest płatny urlop i ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, etc - opłacane w Niemczech.
kroto 2016-02-11 12:35:44
dla mnie jednak najważniejsze jest to, że oferują opiekę medyczną, bo to niestety za bardzo od nas nie zależy... ale masz rację @sabro, że ubezpieczenie emerytalne też jest super z ich strony
Piotkurus 2016-02-19 17:12:05
Witam ja pracowałem podczas jednego wyjazdu w 3 firmach naraz a jest to pin,run i emc2 i jest to ta sama firma za 2tyg. pracy jako stolarz meblowy dostałem 990 euro na konto,za pełen msc.1800
Pomoc dla pracowników ze strony pinu to meldunek ,założenie konta ,zaliczki bez problemu,wizyty w ratuszach i urzędach .Przez 2-3 lata wyjeżdżam z tą firmą na różne projekty i nigdy mnie nie oszukali nawet na 1 euro .Polecam czytać umowy które podpisujecie i znać swoje kwalifikacje oraz stopień znajomości języka .
xyz 2016-03-07 20:17:19
Nie wypłacają całych wypłat a zapewniają mieszkanie ale bardzo marne i każdy sam musi za nie zapłacić czyli "miesięcznych diet" nie widać najpierw skaczą koło nowych, a jak nie dasz sobie w kasze dmuchać to Cię zwalniają ! Nikomu nie polecam tej kończącej się firmy! Idealna firma dla ciemniaków, popychadeł i tych co boją się odezwać !
grantda 2016-03-09 21:49:02
xyz, ale powiedz mi - bo to dla mnie dosyć istotne - czy w końcu można odzyskać wszystkie zarobione pieniądze? Ja najbardziej nie chciałbym sytuacji gdzie nie będę miał możliwości odłożenia pewnej kwoty..
kolaborant 2016-03-20 16:49:24
ta firma to samo zlo.tematem tabu jest prostytucja wsrod pracowniow.norma jest handel narkotykami,bojki,kradzieze,gwalty,seks grupowyi libacje alkocholowe po 2 tygodnie.
szoks 2016-03-20 16:52:27
Coś mi się wydaje @kolaborant, że jesteś strasznym bajkopisarzem, z tego co wiem to w firmie jest całkiem, spoko do magazynu jednak trzeba mieć uprawnienia na wózki
Nick 2016-03-21 06:07:39
Miej uprawnienia na 10 rodzajów wózków a w umowie Lagerhilfarbeiter i jedziesz na verpackung
;-)
Ale z tego co wiesz... To może być inaczej... Ciekawe jak wielka Twa wiedza.. ? Hehehe
bolo 2016-03-21 19:53:05
A co wy wyrabiacie jestescie czopkani a kordynator alban szkoda ze nie hiszpan hehe smieszni jestescie postaw sie na miejscu ludzi ktorzy jada po zarobek a mosza jebac za grosze i szukac pracy dorywczej cieciu
tynek 2016-03-22 18:29:12
bolo, co wedlug ciebie powinno zostac zrobione aby usprawnic funkcjonowanie calej firmy? zastanawialem sie nad podjeciem pracy u nich jakomelektryk. od razu umowe o prace idzie dostac?
ostrozna 2016-03-24 09:24:32
witam. pracuje/cowal ktos w hamburgu przy slodyczach (pakowaniu)? ktos cos moze wie na temat takiej pracy? z gory dzieki za info
nikt dla niego 2016-03-27 22:04:04
Artan czyli koordynator to stary palacz marychy,sprawdzcie sami,on caly czas na chaju.
czar 2016-03-31 21:51:02
O takich rzeczach najlepiej dowiadywać się bezpośrednio w firmie, ale cały czas pojawiają się do nich odpowiednie oferty pracy zwłaszcza na operatorów wózka widłowego.
adam 2016-05-06 11:42:06
Chyba posiadają umowę podpisana tylko na delegacje do Niemiec, zastanwiam sie jednak poważnie nad złożeniem do nich swojej aplikacji po tym co napiscaliscie, nikt tego nie kontroluje?
ADAMEM 2016-08-18 00:03:44
Jeżeli komuś wystarcza 1.100 euro miesięcznie może tam jechać. Po pierwsze BMW nie przyjmuję do pracy tylko ma pod sobą firmy logistyczne które podpisały umowy z life firmami takimi jak PIN. Właścicielem tej firmy jest turek albo coś w tym stylu więc samo za siebie mówi. Jeżeli powiedzą wam, że będziecie mieszkali na hotelu przygotujcie się na spartańskie warunki. Libacje cały czas, syf i pokoje trzy osobowe. Hotele też należą do turków :). Na początku powiedzą wam takie rzeczy, że oczy z orbit wychodzą a później oczywiście życie. Jeśli jesteś dobrym operatorem wózka z doświadczeniem-nie jedź tam. Mnie magazynu uczył gość który był całe życie rzeźnikiem a tam pracuje miesiąc i jeszcze próbował mi powiedzieć że nie umiem jeździć po 5 latach pracy na wózkach. Teraz tam potrzebują kupę ludzi więc nawet bez języka przyjmują. Kontakt po tygodniu pracy opłakany a w biurze pełno lasek które chyba nie wiedzą po co tam są. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. a.kownackiii@o2.pl
kapi4 2016-08-18 09:28:33
jak ktoś nie chce szeregowego jako stanowisko to śmiało, szukają też specjalistów i kierowników w Niemczech
ja 2016-08-29 11:04:15
Witam wszystkich firma wsm Personal jest firma która okrada ludzi jeśli macie możliwość iść do innej firmy to uciekajcie . Umowę miałem stworzona na 9.39 a na abrechungu miałem 8.80 gdzie jeździłem cały czas jako operator wózka widłowego. Ale cóż zwrotu nie dostałem a 3tyg przed operacją dostałem kundigung i do tego 50% pensji gdzie miałem przepracowany cały miesiąc. Ale oczywiście pan koordynator nie umiał mi wytłumaczyć tego i co do czego pisałem do niego bym mi fiszke wysłał za czerwiec do tej pory brak odzewu .Tak więc moim zdaniem jest to firma kogucik.
Khb 2016-08-29 11:33:19
wlasciwie to chyb tylko oferty do Niemiec maja teraz
Young. 2016-09-12 14:16:30
Też nie polecam tego biura. Byłem, zobaczyłem i wyjechalem jak najszybciej. Mialem być na wózek widłowy ale to jak każdy z tego co slyszalem, niestety nie pracowałem jako widłowy tylko pracownik produkcji.. za paliwo nie zwracaja, domki przecietne. Tam gdzie byłem nie bylo internetu, telewizora. Wszystko w swoim zakresie. A co najwazniejsze to wymogi maja tam wszyscy niesamowite, tak jakbys mial minimum zarabiać te 2 koła euro..
wsedf 2016-09-12 16:38:25
hej no wiadomo ze taka praca za granica to fajna sprawa ejdnak jest prawda? nie dość ze można calkiem sporo zarobić to jeszcze jest szansa żeby podszlifować się z jezyka obcego no i tez potem ladnie to wygalda w cv ze się za granica pracowali prawda ?
Zostaw swoją opinię o P.I.N. PERSONAL GmbH - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.I.N. PERSONAL GmbH