P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH

Opinie o P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH

Miej uprawnienia na 10 rodzajów wózków a w umowie Lagerhilfarbeiter i jedziesz na verpackung ;-) Ale z tego co wiesz... To może być inaczej... Ciekawe jak wielka Twa wiedza.. ? Hehehe

kolaborant

ta firma to samo zlo.tematem tabu jest prostytucja wsrod pracowniow.norma jest handel narkotykami,bojki,kradzieze,gwalty,seks grupowyi libacje alkocholowe po 2 tygodnie.

xyz

Nie wypłacają całych wypłat a zapewniają mieszkanie ale bardzo marne i każdy sam musi za nie zapłacić czyli "miesięcznych diet" nie widać najpierw skaczą koło nowych, a jak nie dasz sobie w kasze dmuchać to Cię zwalniają ! Nikomu nie polecam tej kończącej się firmy! Idealna firma dla ciemniaków, popychadeł i tych co boją się odezwać !

Piotkurus

Witam ja pracowałem podczas jednego wyjazdu w 3 firmach naraz a jest to pin,run i emc2 i jest to ta sama firma za 2tyg. pracy jako stolarz meblowy dostałem 990 euro na konto,za pełen msc.1800 Pomoc dla pracowników ze strony pinu to meldunek ,założenie konta ,zaliczki bez problemu,wizyty w ratuszach i urzędach .Przez 2-3 lata wyjeżdżam z tą firmą na różne projekty i nigdy mnie nie oszukali nawet na 1 euro .Polecam czytać umowy które podpisujecie i znać swoje kwalifikacje oraz stopień znajomości języka .

Logistyk

rozmowa w jezyku niemieckim przez telefon

Nie Wazne...

Najgorsza firma w jakiej robiłem za granicom przez 6 lat kariery w naprawde wielu firmach wszystko co w tej firmie jest to oszustwo kłamstwo i nic wiencej coraz mniejsze wypłaty wypłaty w twóch lub 3 razach wysyłane spózniają się i jak się zwolnisz to ci na przekór przelewu nie zrobią tylko jakieś śmieszne czeki do polski wysyłają po które trzeba z niemiec zjezdzać jak sie pracuje już gdzieś w niemczech... NAJGORSZA FIRMA...

Warto zwrócić uwagę,że odpowiadając na ofertę pracy zamieszczaną przez PIN kontaktują się z wami pracownicy RUN. I to z RUN (ewentualnie) podpisuje się umowę. Tak przynajmniej jest w przypadku pracy w magazynach. Ja osobiście tej agencji nie polecam.

kris

Firma jest okropna nie polecam to oszuści wypłaty to kpina ,albo wyszukują problemów i nie wypłacają wcale .Pan K Schultz na początku miły i pomocny to zwykła świnia robiąca problemy ze wszystkiego nie polecam tej firmy nikomu trzymajcie się z taleka

azorek

adamki, tak wyklewałęż łzy na tym forum a teraz jest ok. Wez no chłopie napisz , jak było naprawde , jakie warunki, praca itp ??

Garmitt napisz na pencyna@wp.pl .Pogadamy

Garmitt

Azorek podaj maila wyjeżdżam w tym samym czasie. Pozdro

adamki

Ups, sorry, troche mnie ponioslo i najpierw zrobilem, a pozniej pomyslalem. Bylem dzisiaj w moim banku i okazalo sie, ze pin mi kase przelal w terminie, ale, ze mam klopoty z deutsches bahn(w 2014 jezdzilem sobie po reichu bez biletow) to mi sad konto zablokowal i zarobki na poczet dlugow zajal. Sorry, tez mi sie wydawalo dziwne, bo nie mialem nigdy u nich problemow z kasa. A w zyciu tak bywa, ze jak czlowiek zly to wylewa wszystkie zale z siebie. W sumie praca normalna, raz lepiej, raz gorzej, jak to w zyciu,nie? Chodzi o to, zeby negatywy nie przyslonily pozytywow... I odwrotnie, nie. Pzdr.

Garmitt

Witam. Również 16 mam być we Frankfurcie i chętnie się czegoś więcej dowiem.

azorek

siema, na 16 stycznia , mam sie stwaic w frankfurcie jako komisjoner, własnie przez agencje PIN ,napiszcie cos o tym

Kinio83

Adamki Chyba juz Troche sie gubisz w zeznaniach:) wczesniej pisales ze czekales na robote, teraz ze Byles w tej grupie Co dostaly od razu robote. Ja Mialem przyjemnosc pracowac tam, znam ludzi i z Biura i z magazynu i nie wiem z czym Masz Problem. Jesli jestes w porzadku to inni tez sa. Nie, nie uwzial sie na tobie caly swiat. Zostalem przejety pod firme, jestem w stanie utrzymac rodzine. Ogolnie to Polecam. A wy sobie marnujcie szanse rozwoju w niemczech czytajac takie Fora Jak to:)

@Kinio83

Wez no mi pokaz palcem, w ktorym miejscu napisalem, ze czekalem na robote. Napisalem, ze inni czekali na robote, ci, z ktorymi mieszkalem na pinowskiej chacie. Gdzie wracalem z pracy a oni siedzieli na (usunięte przez administratora) gdy szedlem do pracy, a oni siedzieli na (usunięte przez administratora) A co do szansy rozwoju w Niemczech, to nie rozbawiaj mnie chlopie, prosze cie buahahahaha.... I wez no mi pokaz takiego w stosunku do kogo nie bylem w porzadku, stary pracowniku hehehe.

bolek
@Kinio83

Ej radzio, to ty, czy jakis twoj kumpel co od ciebie esemesa dostal zeby pin polecac?

adamki

No chyba, ze sie myle, hehehe. Nie, Cezar, morituri te salutant? hehehe....

olek 86

Witam, adamki mam pytanie czy jechałeś z biura z gliwic? I rozumiem ze robiłeś jako wózkowy w bmw tak ? Bo widze czesto ogloszenia ze poszukuja wozkowych do dingolfingu

@olek 86

Nie jechalem z biura w Gliwicach. Jechalem z ogloszenia w necie. Co i tak nie zmienia faktu, ze jak masz jechac na dingol jako wozkowy, to trafisz na sprawdzenie do bmw. Sprawdzenie trwa 10 sekund, postawic skrzynie na skrzynie i to wszystko, ale nie na tym rzecz polega. Niektorzy stawiali w 5 sek. i radzili se na sprawdzeniu dobrze a i tak pozniej czekali tydzien w pokoju 3m2 az ich wezwa do roboty, a inni blaznili sie na tym egzaminie i nie potrafili trafic widlami w otwory na widly i od razu mieli robote. Tego nie wyczujesz, hehe... Ja akurat bylem w tej drugiej grupie: D Kiedys bylem swiadkiem jak koledze wysliznely sie z rak drzwi od beemki do beheltra, zauwazyly to jakies pi..cz..ki z szefostwa i za 20 minut kolege wyjeb... z roboty z wielka pompa za to, ze zmeczonemu po 6ciu albo 7miu godzinach targania tego gow...na wysliznely mu sie drzwi i po prostu grzmotnely o podloge. Robia tam strach i tyle. Mysla, ze skoro tam przyjezdzasz, to nie masz w zyciu swoim zadnych innych alternatyw. Cos sie w ich korporacyjnych mozdzkach popiedo... hehehe.

adamki

Szkolenia w tej firmie wygladaja tak, ze radzio zawiadamia was dzien wczesniej telefonicznie, ze jutro np. o 9.00 macie obowiazek sie stawic w waszym prywatnym czasie tu to a tu na obowiazkowe szkolenie takie to a takie. Szkolenie przejdziecie z palcem w de, ale waszych oryginalnych papierow i tak nie otrzymacie; bedziecie patrzec jak otrzymuja je koledzy z innych firm... Wy dostaniecie tylko xero uprawnien, np. na suwnice... Wasze oryginalne papiery wysla do biura w ergoldingu. A wiec:Skoro zaplacilem za to szkolenie z moich wlasnych, to dlaczego mi przestepcy nie przeslali razem z rozliczeniem miesiecznym moich oryginalnych uprawnien? Takie drobne pytanie, ktore tylko potwierdza fakt niezbity, ze to kręty...

adamki

Dzien dobry, byly pracownik piniorow. Na moj polski adres do korespondencji przyszlo od kryminalistow pismo, rozliczenie za miesiac listopad, w ktorym stoi, ze zarobilem netto 1.336.69 euro. Jednak odliczono mi za to i tamto( szkolenia, lekarze, karty wstepu, ktorych nie oddalem itp, itd) 374,91 euro a wiec teoretycznie powinienem na moim koncie 15.12.2015 zobaczyc przelew od bandytow opiewajacy na 961,78 euro( co zreszta stoi w pismie od bandytow). Takiego przelewu nie stwierdzilem. Howgh. A wiec jednak dajcie sobie spokoj ze zlodziejami i poszukajcie kogos, kto was nie okradnie hehehe...

szit

dobrze napisane!!!! wszystko się zgadza z tym radziem też!!! nie polecam. Też pieniędzy nie dostałyśmy. Obiecanki cananki. zero prywatności.

@szit

Nie inaczej, bmw w dingolfingu werk 2.7, inni robia tez na 2.4 albo gdzie indziej dla bmw. Powiem Ci, ze praca sama w sobie nie jest zla dla sztaplerow, ale to co dzieje sie dookola pracy to wola o pomste do nieba, idzie przezyc tylko ciagle czujesz nad soba jakas presje, zagrozenie i co najwazniejsze podpisujesz od razu papiery, ktore stawiaja Cie na przegranej pozycji. Robisz z siebie niewolnika i wszystko hehe..

byly pracownik

Tragedia nie polecam przez tel piekne bajki na miejscu okazuje sie tragedia nie wyplacili mi wszystkich zarobionych pieniedzy Jak ktos ma inne wyjscie niech ucieka od tej firmy jak naj dalej

Zostaw merytoryczną opinię o P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH - Regensburg

• Jak się pracuje w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Kandydaci do pracy w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH