P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH

Opinie o P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH

maslo

Pracowałem dla nich w Buggingen, wypłacili wszystko dobrze i w terminie.

Mario

Pracuje w PIN prawie trzy lata . Czytam te opinie i jestem zdziwiony czy aby pracowaliscie w tej samej firmie? Kasa zawsze na czas, godziny tez, diety zależy od projektu. Kontakt z koordynatorem jest. Mieszkanie no z tym bywa różnie, ale raczej pozytyw. Bieganie z paleciakiem po budowie, chmm gdzie chcesz składać meble skoro sklep jeszcze nie gotowy? Przede wszystkim pytac. Pozdrawiam . Wesołych Świąt ????

Czapla

Najgorsza z najgorszych. Od Świat Wielkanocnych są spóźnienia z wynagrodzeniem za pracę. Wcześniej były w terminie a teraz są tłumaczenia że to nie ich wina tylko banku. Nie radzę pracować dla nich bo będą szukać od was do czego można się przyczepić. Potrafią nawet po złożeniu wypowiedzienia umowy i wymeldowaniu się policzyć za cały miesiąc mieszkanie. Porażka. Trzymajcie się z daleka od tej firmy chyba że lubicie pracować za miskę ryżu dziennie. Mowa o pracy w Dingolfing i okolicach.

DP dingolfing

Prawie dwa miesiace czekania na wyplate i to nie za pierwszy przepracowany miesiac. Nie polecam pracuje tu od roku , firma nastawiona na wyzysk , jak masz jakis problem koordynatorzy nic nie wiedza musza sie dowiedziec i oddzwonia do ciebie co i tak nigdy w praktyce sie nie spelnia, probujesz oddzwonic to nie odbieraja. Dzwonisz do samego biura puszczaja ci wyuczone zaklamane spiewki po ktorych stwierdzasz ze jak bys nie zadzwonil wiedzialbys to samo . Haslo przewodnie tej firmy to : PRACUJ DLA NAS CIEZKO WRAZIE PROBLEMU RADZ SOBIE SAM PRZECIEZ WIESZ ZE MY NIE MOZEMY POMOC ZRESZTA MUSIMY SIE DOWIEDZIEC I ODDZWONIMY. Jesli planujecie wyjechac przez ta firme do pracy dobrze sie zastanowcie. Zaznacze tutaj ze jestem osoba bez nalogow pracowita i zmotywowana do zarobienia jakis wiekszych pieniedzy warto w zyciu mowic jak jest . Dziekuje :)

Logistyk

rozmowa w jezyku niemieckim przez telefon

Spokojny i spoko

Pracowalem tam przez rok . Pierwsze co sie nie podoba to spoznienia z wyplata , drugie to klamstwa trzecie to rzucaja cie jak psa po roznych mieszkaniach . Jestem osoba raczej spokojna nie palaca i nie pijaca przyjechalem tu zarobic ale jednak znowu nie wyszlo . aaa jeszcze jedno dzwonisz z problemem do kordynatora - nie odbiera !!! Dodzwoniles sie on niewie musi sie dowiedziec i " oddzwoni" nastepnie jestes bardzo zdenerwowany :) dzwonisz do biura oni nic nie wiedza za co ci cos z wyplaty ucieli albo w kwesti nieszkania . NIKT NIC KU.WA TAM NIEWIE !!!

Przemo. Pl

Nie polecam właśnie wróciłem... Nie wypłacana diety , zawsze brakuja jakieś godziny , na umowie jest każdy przepracowany dzień 30€ diety a tu nagle słyszysz że musisz mieć przepracowany minimum 3 tyg żeby dostać dietę... Nie patrzą na warunki mieszkaniowe fakt mieszkanie załatwia ale nie patrzą czy w jednym pliku będzie 4 czy 5 ludzi.. porażka totalna a w biurze pracują jakieś młode pustaki a szczególnie administracja która kłamie niesamowicie dobrze ale sama się gubi po kilku urazach... kontakt z szefem to laska jak cholera żeby coś załatwić.. Ale jak oni chcą cosnod ciebiebto żyć nie dają firma porażka... ostatni mój projekt u nich teraz to W Villinghem było jako stolarz do skręcenia mebli i pojechałem a tam co ? Sklep meblowy w surowym stanie i hej ho na budowę biegałem z paleciakime i pracowałem jako pomocnik od wszystkiego jak każdy który wtedy przyjechał na stolarz do pracy z firmy PIN katastrofa totalna !

Radzio
@Przemo. Pl

Przemko. Pl kiedy wriciles? Ja mam jechać w ten weekend jako stolarz meblowy do Augsburg ale widzę że nie polecasz

Aneta

@Przemo.pl z tego co piszesz, wynika, że nie byłeś zadowolony z pracy w firmie P.I.N. PERSONAL GmbH. Czy mimo wszystko, mógłbyś przedstawić użytkownikom forum jakieś pozytywy wynikające ze współpracy z tym pracodawcą?

Stefan

Trudno jest uwierzyć w niektóre wpisy na wątku. Każda agencja musi mieć odpowiednie certyfikaty na prowadzenie takiej działalności. Sadzę, że to są jakieś sporadyczne przypadki co nie znaczy , że mogą się zdarzyć.

Stefan

Jesteście przekonani, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Nie ma ideałów, wpadki zdarzają się każdemu.

jarek
@Stefan

to nie wpadki tylko oszustwa które mowia prosto w oczy!!

Przemo.pl
@Stefan

Niestety kolego nie polecam pracowałem tam wiele razy łącznie 4,5 roku i ciągle to samo a wytrzymywalwm to tylko dlatego że potrzebowałem gotówki inaczej nigdy bym tam nie pojechał

marcin

NAJGORSZA FIRMA! Zero kontaktu z biurem w Niemczech. Jesli juz sie dodzwoniles to otrzymywales wiadomosc ze ta osoba sie tym nie zajmuje. Jakiekolwiek dokumenty trzeba bylo wysylac po 10 razy do kilku roznych osob. Kobiety w biurze nie potrafily odpowiedziec na najprostsze,kierowaly wtedy do glownego koordynatora ktory pokazal sie nam w pierwszy dzien a pozniej zniknal na 2 miesiace i nawet nie odbieral telefonow. Przed przyjazdem i w czasie pierwszego miesiaca bylismy przekonywani i o swojej stawce netto (maila, telefony, rozmowy) ktora przy pierwszej wyplacie okazala sie stawka brutto! Kiedy dzwonilismy do biura Pani udzielila nam informacji ze "ona od poczatku mowila ze brutto jest netto" (cokolwiek to oznacza). W paru innych sprawach bylismy oszukani co do kwoty jaka jest odciagana z naszej wyplaty! O kazde euro trzeba sie wyklocic. NIE POLECAM NIKOMU!!

Aneta

@Karolek pracujesz za pośrednictwem firmy P.I.N. PERSONAL GmbH? Jak długo w Twoim przypadku trwał proces od momentu rozmowy kwalifikacyjnej do rozpoczęcia pracy?

Karolek

Dobrze, że jest taka agencja bo możemy korzysta z pracy za granica a wiadomo, że tam są duże większe zarobki. Słyszałem też o ludziach jadących tam i balujących.

Byly pracownik1212

Powiem tak pracowalem tam miesiac i szybko stwierdzilem jedna rzecz Trzeba szybko uciekac !!! chyba ze ktos lubi pracowac za pol darmo i mieszkac w syfie z patologia

Spoko

Czy ktoś wie o pracy dla operatora wózka, bardzo mi zależy.

maly

Chlopaki czy tez panienki nie przejmujcie sie Pin Personal czy RUN nie pujdziecie tam do pracy to traficie na inna agencje np. { iPersonal gmbh Özge Avar} a w rzeczywistosci dalej bedziecie pracowali u Sezara Kareachim bo to wszystko jedno i to samo nastepna Agencja pracy tymczasowej Sezara , tylko ze imie i nazwisko widnieje czlonka rodziny ,ale bajki te same i zawsze pare centow wiecej od najnizszej krajowej, a umowa grubsza niez bajka dla dzieci

adam

Na pewno wypłata jest w pełni terminowa, skoro dbają o to.

Young.

Też nie polecam tego biura. Byłem, zobaczyłem i wyjechalem jak najszybciej. Mialem być na wózek widłowy ale to jak każdy z tego co slyszalem, niestety nie pracowałem jako widłowy tylko pracownik produkcji.. za paliwo nie zwracaja, domki przecietne. Tam gdzie byłem nie bylo internetu, telewizora. Wszystko w swoim zakresie. A co najwazniejsze to wymogi maja tam wszyscy niesamowite, tak jakbys mial minimum zarabiać te 2 koła euro..

maly
@Young.

kolego a czy ty wiesz ile Sersar od firmy za 2 kola to on by sie w to nie bawil tylko ze polacy sa ruchani malym wackiem Tureckim

Witam wszystkich firma wsm Personal jest firma która okrada ludzi jeśli macie możliwość iść do innej firmy to uciekajcie . Umowę miałem stworzona na 9.39 a na abrechungu miałem 8.80 gdzie jeździłem cały czas jako operator wózka widłowego. Ale cóż zwrotu nie dostałem a 3tyg przed operacją dostałem kundigung i do tego 50% pensji gdzie miałem przepracowany cały miesiąc. Ale oczywiście pan koordynator nie umiał mi wytłumaczyć tego i co do czego pisałem do niego bym mi fiszke wysłał za czerwiec do tej pory brak odzewu .Tak więc moim zdaniem jest to firma kogucik.

ADAMEM

Jeżeli komuś wystarcza 1.100 euro miesięcznie może tam jechać. Po pierwsze BMW nie przyjmuję do pracy tylko ma pod sobą firmy logistyczne które podpisały umowy z life firmami takimi jak PIN. Właścicielem tej firmy jest turek albo coś w tym stylu więc samo za siebie mówi. Jeżeli powiedzą wam, że będziecie mieszkali na hotelu przygotujcie się na spartańskie warunki. Libacje cały czas, syf i pokoje trzy osobowe. Hotele też należą do turków :). Na początku powiedzą wam takie rzeczy, że oczy z orbit wychodzą a później oczywiście życie. Jeśli jesteś dobrym operatorem wózka z doświadczeniem-nie jedź tam. Mnie magazynu uczył gość który był całe życie rzeźnikiem a tam pracuje miesiąc i jeszcze próbował mi powiedzieć że nie umiem jeździć po 5 latach pracy na wózkach. Teraz tam potrzebują kupę ludzi więc nawet bez języka przyjmują. Kontakt po tygodniu pracy opłakany a w biurze pełno lasek które chyba nie wiedzą po co tam są. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. a.kownackiii@o2.pl

ostrozna

witam. pracuje/cowal ktos w hamburgu przy slodyczach (pakowaniu)? ktos cos moze wie na temat takiej pracy? z gory dzieki za info

nikt dla niego
@ostrozna

Artan czyli koordynator to stary palacz marychy,sprawdzcie sami,on caly czas na chaju.

Zostaw merytoryczną opinię o P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH - Regensburg

• Jak się pracuje w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Kandydaci do pracy w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH