P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH

Opinie o P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH

Mody

Obiecują 2000euro A nie mówią że z tego 620 euro kwatera pracowałem jako spawacz i okazało się że wypłata to nie 2000 A 1400 nie polecam

Anonym
@Mody

620€?? Niemożliwe. Zapłaciłem okolo 250€.

Mitarbeiter
@Anonym

Potwierdzam. PIN pobiera 250 za miesiąc.

@Mody

Firma Pin nie Ma spawaczy A koszt mieszkania to 252 euro

Czy firma,, iPersonal, jest powiązana z PIN?

Nie to ine firmy

gruby120677

jestem na projekcie w posthausen. wszystko gra jak mowili. duzo godzin, fajna ekipa. polecam

monter

Pracowalem przy meblach 6 mieisecy w anzing. Po 6 miesiacach przejal mnie klient tak jak mowili. warunki ok, mieszkania w porzadku.

Logistyk

rozmowa w jezyku niemieckim przez telefon

Staszek

Może komuś nie zależy na prawdziwej opinii i pisze wszędzie gdzie się da?

Byłem w BMW przez ta agencje, porażka ręce opadają 1100euro wypłaty!!!!!!!!!! w tych czasach jeszcze w bmw to stanowczo za mało, śmieszni są. odradzam

Grzegorz

Witam Pana, ciekawe - firma nie wspolpracuje z BMW ;)

Aneta

@Anonym jak oceniasz płacę i prace w P.I.N. PERSONAL GmbH? Mogłeś liczyć na koordynatora? Na stronie https://www.gowork.pl/p.i.n.-personal-gmbh,860107/rozmowy-kwalifikacyjne jest opis rozmów kwalifikacyjnych. Może mógłbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami na ten temat?

Uwaga na oszustow

Potwierdzam to co pisze Zyczliwy praca dla spawaczy Wildberg odradzam (usunięte przez administratora)

Pablo

Diabły wcielone i tyle :)

Aneta

@Bogdan jesteś zatrudniony w P.I.N. PERSONAL GmbH? Możesz coś więcej powiedzieć o tym pracodawcy? Jak kształtują się relacje między pracownikami, co z barierą językową? Masz zapewnioną opiekę koordynatora czy może jest tu inaczej? Jak?

Aneta

@Uwaga na oszustow z czego wynikają różnice w rozrachunkach z P.I.N. PERSONAL GmbH? Możesz określić czy są jakieś kary za bark obecności w pracy i stąd obniżone wynagrodzenie? Jak z językiem - czy jest sprawdzany w trakcie przyjęcia do pracy?

Aneta

@anonymous czy dalej pracujesz dla P.I.N. PERSONAL GmbH? Może sytuacja o której wspomniałeś była jednorazowym incydentem i więcej się nie powtórzyła? Jak oceniasz pomoc koordynatora na miejscu pracy? Czy bariera językowa była widoczna i utrudniała wykonywanie Twoich obowiązków?

Aneta

@Lolo, Twoja opinia o firmie P.I.N. PERSONAL jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie jedno słowo. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Czy znasz jakieś argumenty, które mogą potwierdzić Twoją negatywną opinię o tej firmie? Opisz proszę sytuację, tak żeby inni pracownicy mogli Ciebie zrozumieć.

Aneta

@Rob367, Twoja opinia jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie hasłach. Czy mógłbyś ją jakoś uzasadnić? Podać konkretne argumenty? Czy pracowałeś wystarczająco długo w firmie P.I.N. PERSONAL, żeby właściwie ocenić tę firmę? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów. Czy chciałbyś rozwinąć swoją opinię?

Jarek

Jesteście pewni, że agencja nie zasługuje na pozytywne opinie?

Urban

Z tą agencja ludzie nie gadajcie bo sami (usunięte przez administratora) tam są nie wypłacają a kokosy obiecują!

Lolo

(usunięte przez administratora) nie polecam najgorsza agencja jaka istnieje. A dodzwonić się do nich to się graniczy z cudem.

Aneta

@Rob367, Twoja opinia opiera się wyłącznie na jednym haśle. Czy możesz uzasadnić swoją negatywną opinię o tej firmie? Dlaczego negatywnie oceniłeś firmę P.I.N. PERSONAL GmbH? Na forum są także pozytywne opinie o tej firmie. Jak długo i w jakim miejscu pracowałeś dla tej firmy? Czy możesz napisać coś więcej o warunkach mieszkaniowych pracowników na kontrakcie?

Rob367

Nie wyjezdzajcie do pracy przez tą agencje!!!

Aneta

@maslo, napisałeś o terminowym wynagrodzeniu. Co natomiast możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia i miejscu, w którym byłeś zakwaterowany? Miałeś ciągły kontakt z koordynatorem i mogłeś liczyć na jego wsparcie?

Zostaw merytoryczną opinię o P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH - Regensburg

• Jak się pracuje w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Kandydaci do pracy w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH