Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka

Słupia Kapitulna

Opinie o Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka

bodek 2013-08-10 15:18:17
witam,moze ktos z Panstwa ma informacje na temat dwoch samochodow Mercedes ML sprzedawanych przez ta firme.szary i czarny.podobno sa bezwypadkowe.prosze o informacje.pozdrawiam
bodek 2013-08-14 16:10:51
Dziekuje za informacje.pozdrawiam
ikar 2013-08-14 23:04:47
czy firma Giżewski planuje w najbliższej przyszłości powiększać kadrę? Warto z nimi rozpoczynać współpracę?
Niezadowolony 2014-02-03 16:52:52
Proszę o kontakt w sprawie ML
xyz 2014-09-24 09:24:48
Witam, czy ktoś może napisać o co chodzi z tymi samochodami ma otomoto i na co uważać? Z góry dziękuję.
chicken fighter 2014-10-28 18:19:04
firma zajmuje się ubojem indyka a wy ciągle o tych mercach... jakaś paranoja... co mnie lampy ksenonowe obchodzą jak ja szukam pracy przy rozbiorze i patroszeniu drobiu?
chcialbym merca 2014-12-11 12:50:42
no kurcze ja sie nie dziwie ze piszecie o tych mercach ;) kazdy by przeciez chcial miec merca... ale do rzeczy zbieram na merca i czy po pracy w tym zakladzie to bedzie mi latwo uzbierac na takie cudenko ? powiem szczerze, ze chcialbym miec pewnosc ze mi sie to uda i nie bede musial sie martwic o prace
były pracownik 2015-04-25 07:13:42
Merce to porażka. Wszystkie opisane jako bezwypadkowe. Bzdura!!! bite z kazdej strony,. Naprawiane przez mechanika Zdzicha na warsztacie zakładu mięsnego. Firma to jedno wielkie oszustwo. zaczynając od wypłat: najniższa krajowa na papierze a pod stołem albo da dodatkową albo nie. Samochody jak ja pracowałem to przywozili i naprawiali po nawet bardzo powaznych kolizjach. Proponuję jechac z tymi samochodami do ASO ale nie w okolicy bo to kolega pana G. a najlepiej trzymac sie z daleka od tej firmy pod każdym wzgledem.
pani kasia 2015-07-18 01:29:27
widzę że niektórym bardziej niż na pracy zależy na marce i przebiegu samochodów, to przykre i niedojrzałe przerażająco. a swoją drogą, wiadomo że w przetwórstwie indyka nie zarobi się góry złota na produkcji i jako kierowca ale taka praca ma dużo innych zalet i benefitów, niekoniecznie przeliczalnych na pieniędze
Pan Bronek 2015-08-27 08:26:39
Szkoda że usunięte są posty niewygodne dla pracodawcy.Chodzi mi o pracę kierowców w tej firmie.Jakiś czas temu się polepszyło odnośnie godzin pracy itp-jak grupa chłopaków poszła do sądu o nadgodziny-ale teraz znowu wszystko wraca do wcześniejszej normy.Sporo było tutaj wypowiedzi a teraz czyściutko:)
miśka 2015-08-27 11:33:29
a weźcie już przestańcie z tymi samochodami, to nie jest najważniejsze. ja mam inne pytanie, w sierpniu miało być otwarcie ich nowego sklepu firmowego w Rawiczu na ulicy Westerplatter i zastanawiam się czy nie szukają może nowych pracowników do zatrudnienia, dajcie proszę znać kochani jak sytuacja wygląda
lippi 2016-04-11 20:47:33
jeśli było otwarcie to rzeczywiście tuch ludzi potrzebowali , ale właśnie przyjmowali w okolicach tego otwarcia także może być niestety w Twoim przypadku już dawno za późno. Orientuj się szybciej nastepnym razem
no coz 2016-05-12 22:36:07
No niestety może tak być @lippi, bo nie ma teraz ofert żadnych.
Zostaw swoją opinię o Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka - Słupia Kapitulna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka