Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka

Słupia Kapitulna

Opinie o Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka

bodek 2013-08-10 15:18:17
witam,moze ktos z Panstwa ma informacje na temat dwoch samochodow Mercedes ML sprzedawanych przez ta firme.szary i czarny.podobno sa bezwypadkowe.prosze o informacje.pozdrawiam
bodek 2013-08-14 16:10:51
Dziekuje za informacje.pozdrawiam
Niezadowolony 2014-02-03 16:52:52
Proszę o kontakt w sprawie ML
xyz 2014-09-24 09:24:48
Witam, czy ktoś może napisać o co chodzi z tymi samochodami ma otomoto i na co uważać? Z góry dziękuję.
były pracownik 2015-04-25 07:13:42
Merce to porażka. Wszystkie opisane jako bezwypadkowe. Bzdura!!! bite z kazdej strony,. Naprawiane przez mechanika Zdzicha na warsztacie zakładu mięsnego. Firma to jedno wielkie oszustwo. zaczynając od wypłat: najniższa krajowa na papierze a pod stołem albo da dodatkową albo nie. Samochody jak ja pracowałem to przywozili i naprawiali po nawet bardzo powaznych kolizjach. Proponuję jechac z tymi samochodami do ASO ale nie w okolicy bo to kolega pana G. a najlepiej trzymac sie z daleka od tej firmy pod każdym wzgledem.
Pan Bronek 2015-08-27 08:26:39
Szkoda że usunięte są posty niewygodne dla pracodawcy.Chodzi mi o pracę kierowców w tej firmie.Jakiś czas temu się polepszyło odnośnie godzin pracy itp-jak grupa chłopaków poszła do sądu o nadgodziny-ale teraz znowu wszystko wraca do wcześniejszej normy.Sporo było tutaj wypowiedzi a teraz czyściutko:)
Domka 2016-09-27 14:27:26
Dzień dobry,
chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat samochodów marki MERCEDES BENZ.
Kupował ktoś może samochody od tej firmy?
adam 2016-09-27 14:36:14
Nic dawno nie pisaliście a podobno firma ma coraz więcej klientów, nie tylko w Polsce i tak się zastanawiam czy nie potrzebują może kierowców? Nie jestem konkretnie ze Słupii i nie mam z kim pogadać bezpośrednio, więc może tutaj ktoś mi pomoże?
Zostaw swoją opinię o Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka - Słupia Kapitulna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka