Opinie o GEFCO Polska

Cichy_Mietek

Nie wiem skąd tyle negatywnych ocen.. GEFCO to solidny pracodawca z ugruntowaną pozycją na rynku. Kadra managerska jest doskonale wyszkolona a atmosfera w pracy bardzo dobra. Dodatkowo dostępne są chyba wszystkie benefity pracownicze dostępne na rynku a system premiowy jest % dużo wyższy niż u konkurencji. Piszę to z pozycji osoby zatrudnionej na stanowisku administracyjnym w Warszawie- pewnie w różnych oddziałach w Polsce sytuacja może się różnić- ciężko jednak zrozumieć aż tak złą ocenę tak solidnego pracodawcy.

@Cichy_Mietek

Piszesz z perspektywy centrali przejdź na prowincję .

Obserwator
@Cichy_Mietek

Zobacz, te negatywne opinie są tylko z jednego oddziału. Panowie płakali, że mają za małą stołówkę , szatnie, ale już żaden nie napiszę co firma zrobiła w tym kierunku! I tak ze wszystkim, teraz jakiś mistrzu twierdzi, że na bosaka musi chodzić :) Niech napisze, jak się nazywa dam mu swoje. Jak dla mnie to piszą osoby, które zostały zwolnione z tego oddziału z różnych powodów. Szczególnie ci co nie potrafili się z integrować z zespołem. Dziwi mnie tylko, że na tyle chłopa, jeden miał jaja zareagować i podpisać się swoim Nazwiskiem. Niestety Panowie z ,,flagowego'' oddziału nie nauczyli się jeszcze(młodzi stażem są jeszcze), że w GEFCO tematy załatwia się w innym systemie, niż GoWork:)

Lolek
@Cichy_Mietek

Też uważam, że firma jest spoko. Chociaż nie pracuję w Warszawie. Pozdrowienia z prowincji

Aktualność
Witaj,

Cieszymy się, że postanowiłeś odwiedzić profil GEFCO Polska sp. z o.o. na portalu gowork.pl. Znajdziesz tutaj sporo informacji o naszej firmie, procesie rekrutacji czy benefitach jakie oferujemy naszym pracownikom. Traktujemy ten profil również jako miejsce gdzie możesz podzielić się swoim doświadczeniem i opinią na temat GEFCO Polska. Każdy post jest dla nas ważny!

Zachęcamy Cię do publikowania kulturalnych i merytorycznych komentarzy. Pamiętaj, że swoboda wypowiedzi nie jest jednoznaczna z publikowaniem informacji nieprawdziwych, pomówień czy oszczerstw wymierzonych w konkretne osoby czy naszą firmę. Takie opinie zostaną usunięte zgodnie z regulaminem portalu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Odwiedź naszą stronę lub naszego Facebook’a.

A jeżeli chcesz pracować u eksperta branży TSL w zakresie rozwiązań dla łańcucha dostaw po prostu aplikuj lub napisz do nas

Malwina Suchodolska

Cześć, mam pytanie do obecnych pracowników Gefco Psary, czy w chwili obecnej są przyjęcia? Mój armando Paweł nie zarabia tyle co wcześniej i chciałabym dorobić. Czy szukacie kogoś na pół etatu? Zylam w dobrych relacjach w liderami i pracownikami, więc będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło z Trzebnicy.

kudłaty

Doprawdy

@Malwina Suchodolska

Cześć, wszystkie oferty pracy są dostępne online. Może je znaleźć tutaj: https://bit.ly/3vlm8rs

@kudłaty

Negujesz moja trudną sytuację życiową w której się znalazłam? Jestem osobą ambitna i perspektywiczna oraz chcem się rozwijać dlatego myślę, że pasuje do tej firmy. Ciekawe co byś powiedział gdyby to Ciebie Bolo oskubał z siana mądralo. Pozdrawiam

@GEFCO Polska

Cześć, niestety komputer oddałam do lombardu i nie mam możliwości napisania cv. Czy jest możliwość zostawienia swojego numer telefonu i aplikować w ten sposób. Pozdrawiam Malwa

@Malwina Suchodolska

Witaj, niestety ze względu na obowiązujące przepisy związane z ochroną danych osobowych nie ma możliwości aplikowania w ten sposób. Zawsze istnieje też możliwość dostarczenie CV bezpośrednio do oddziału.

UFC KRZYCHU B NOTORIUS

Witam. Dzięki za słowa wsparcia ze strony Gefco. Nie spotkałem się jeszcze z pracodawcą który wspiera swoich byłych już pracowników,aż mi łezka się w oku zakręciła. Mimo wszystko będę nadal solidnie trenował, spróbuj swoich sił w Bellatorze. Mam jeszcze pytanie jakie są szansę na to żeby firma umieściła swoją nazwę i logo na mojej koszulce? Z kim mogę na ten temat porozmawiać, mówię tu o sponsorowaniu po prostu.? Jak pracowałem w Gefco to zawsze mogłem polegać na osobach współpracując ze mną więc pomyślałem o wsparciu typu napoje izotoniczne,ręczniki sprzęt do ćwiczeń, brakuję mi też solidnego manekina do treningu. Pozdrawiam wszystkich ,szkoda że mnie z wami nie ma. Tęsknię

@UFC KRZYCHU B NOTORIUS

Witaj, Pamiętaj, że trening czyni mistrza i na świecie jest sporo innych federacji. Mamy nadzieję, że kiedyś będziemy mogli Tobie kibicować. Jeżeli zaś chodzi o sponsoring – na pewno nie jest to temat do dyskusji tutaj. Nie będziemy prowadzili negocjacji na forum. Masz już nasz adres mailowy ;) Powodzenia w treningach!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GEFCO Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
UFC KRZYCHU B NOTORIUS

Witam wszystkich pracowników Gefco. Jestem byłym pracownikiem firmy ale złego słowa nie mogę powiedzieć na zakład. Zwolniłem się sam powodem odejścia było podpisanie kontraktu z Dana White w UFC i walka o pas z Adesanioą. Niestety będzie to nie możliwe w najbliższym czasie. Więc chciałem się dowiedzieć czy moja umowa jeszcze leży na biurku ,bo zamiast kontraktu podpisałbym tą umowę na stałe. Dobrze wspominam współpracę z zespołem i czasami płacząc wspominam tych wariatów. Niedawno były podwyżki więc zarobiłbym na bilet do Las Vegas i spełnienie swoich marzeń. Pozdrawiam wszystkich K.B

@UFC KRZYCHU B NOTORIUS

Witaj, Cieszy nas to, że dobrze wspominasz pracę w GEFCO. Rozumiemy jednak, że potrzeba spełniania marzeń była w danym momencie silniejsza. Szkoda, że nie udało się zakontraktować pojedynku – na pewno cała firma by Tobie kibicowała :) Co do umowy – niestety ze względu na RODO nie możemy trzymać dokumentów zawierających dane osobowe na biurku ;) Ale odezwij się do nas na adres hrpolska@gefco.net Wtedy umówimy się na rozmowę na temat pracy GEFCO Polska

Książę

Bolo skoro tak Ci źle, to co Ty tam jeszcze robisz.

Kleks

Witam. Chciałbym zapytać kiedy w Gefco w Psarach koło Wrocławia znów moźna będzie liczyć na owocowe wtorki. Martwię się bo brakuję nam witamin a praca jest coraz cięższa. Pozdrawiam

Malwa
@Kleks

5 dych brutto to jest rekompensata za owocowe wtorki. Z tego co wiek firma chce wprowadzić black frajday cyklicznie już.

Piotrek Markiewicz
@Kleks

Kolego jeśli lubisz banany to upomnij się o nie w pod swoim nazwiskiem pozdrawiam Piotrek Markiewicz

@Kleks

Witaj, W związku z sytuacją pandemiczną GEFCO Polska już w roku ubiegłym zdecydowało się na wstrzymanie dostaw owoców do wszystkich oddziałów w kraju. Zależy nam na ograniczeniu niepotrzebnych kontaktów i minimalizowaniu ryzyka zachorowania naszych pracowników. O ewentualnych zmianach będziemy na bieżąco informować naszych pracowników. Jednocześnie zachęcamy naszych pracowników do zgłaszania wszelkich pomysłów, które są dla Was ważna do zgłaszania ich za pomocą platformy Sherlock Waste. Platforma ta została specjalnie wybrana w tym celu, aby przyśpieszyć obieg informacji, proces decyzyjny i docelowo wdrożenie zgłoszonych optymalizacji. GEFCO Polska

Gandalf Biały
@GEFCO Polska

Platforma został stworzona by układ zamknięty (Psary wrocław) mógł w białych rękawiczkach nagradzać swoich zaufanych ludzie za pomysły które i tak należą do ich obowiązków tak jak to miało miejsce w ostatni piątek.

@Gandalf Biały

Gandalf Biały to postać inteligenta.Patrząc na twój post to raczej powinieneś używać pseudonimu Gollum.

Kleks

Witam Dziękuję za tak szybką odpowiedź w sprawie owoców. A czy zamiast owoców można będzie liczyć że będą batonowe i soczkowe wtorki jak to było w trwającej pandemii? Dziękuję. Wszystkie ręce na pokład!!!

@Kleks

Witaj, wszelkie tego typu pomysły rekomendujemy zgłaszać przez dedykowane do tego narzędzie - Sherlock Waste. Mamy wtedy pewność, że trafi to do odpowiednich osób i będziemy mogli odpowiednio przeanalizować propozycję. GEFCO Polska

Bolo manolo

Mam pytanie. Mianowicie czy władze Gefco w Warszawie świadomie rozdają takie "astronomiczne "sumy na podwyżki dla swoich pracowników w oddziale w Psarach Wrocław(50 zł brutto dla pracownika ????????????) czy to jest decyzja" dowódcy" tego uw magazynu.? ŻENADA!!!!!!!!

Wyznaczona osoba
@Bolo manolo

To zdecydowanie jakas pomyłka. Podwyżek miało nie być dla wszystkich ale ze sprawy przybrały taki obrót to wszyscy dostali po 50 a miało być po 400 dla kilku osób...

Xxxxxxxxx
@Bolo manolo

Według wstępnych danych w marcu 2021 r. inflacja CPI wyniosła w ujęciu rocznym 3,2 proc. A miała być inflacyjne co najmniej!

Szybki bill
@Bolo manolo

Według wstępnych danych w marcu 2021 r. inflacja CPI wyniosła w ujęciu rocznym 3,2 proc. A przy szybkim przeliczeni podwyżki wyniosły 29 groszy brutto na godzinę

Papadopulos
@Szybki bill

Jak wynika z danych BM Reflex, litr benzyny bezołowiowej 95 podrożał w Polsce średnio o kolejnych 10 groszy, do kwoty 5,08 zł za litr. To najwyższy poziom od wakacji 2019 r. Podobnej skali podwyżkę, z 4,97 zł do 5,08 zł za litr, zaobserwowano w przypadku oleju napędowego.Firma mieści się na obrzeżach miasta więc 95% załogi dojeżdża autami. PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Bolo manolo

Witaj, Potwierdzamy, że pracownicy GEFCO Psary otrzymali ostatnio podwyżki m.in. w kwocie 50 PLN brutto. Budżet przyznany w ramach wewnętrznego procesu podwyżkowego zawsze jest ograniczony. Dlatego biorąc pod uwagę obecny poziom wynagrodzeń w oddziale GEFCO Psary, który jest mocno konkurencyjny względem rynku i przewyższa wynagrodzenia wielu lokalnych pracodawców, a także fakt, że chcemy docenić szersze grono osób, zdecydowaliśmy się rozdzielić dostępny budżet pomiędzy wszystkich pracowników. Ta decyzja może być różnie odbierana przez naszych pracowników. Jednak, gdyby przyszło nam ją podjąć ponownie – zrobilibyśmy to samo. Zadbalibyśmy jednak bardziej o komunikację w tej kwestii i wytłumaczenie dlaczego wybraliśmy takie podejście. Mamy świadomość, że ten aspekt mógł być przez GEFCO lepiej zaopiekowany.

@GEFCO Polska

Jak zawsze z gracją po fakcie. Ale chociaż tyle. Ciekawa odpowiedź

Bolek

"chcemy docenić szersze grono osób" 50 zł brutto to docenienie? :D

Obecny Pracownik

Magazyn Psary (Wroclaw) Pracuje od samego początku 1.5 roku normy wyrabiamy ponad 100% a co za tym idzie??Właśnie parę dni temu dostaliśmy podwyżke 50zl brutto na osobę Polecam a z tego co wiem szukają ludzi

szukam pracy
@Obecny Pracownik

Dzien dobry, a jeśli mogę wiedzieć ile się zarabia i co trzeba robić? U nas podwyżek nie było od 4 lat, chociaż pensja chyba nie najgorsza. Myślę o zmianie pracy, do Psar miałbym bliżej, ale nie wiem czy się opłaca zmieniać, teraz mam 3800 brutto i czasami premia 200 zł.

@szukam pracy

Witaj, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zajrzyj na stronę http://bityl.pl/W8Q21 i złóż aplikację na interesującą Ciebie ofertę. Możesz również wysłać swoje CV bezpośrednio na adres: hrpolska@gefco.net

Jakie są warunki zatrudnienia w GEFCO Polska?

Witaj, wszystko zależy od tego do jakiego oddziału lub działu aplikujesz. Prowadzimy działalność zarówno w obszarze logistyki kontraktowej jak również spedycji. W zależności od zajmowanego stanowiska i obowiązków praca, jak również godziny pracy, wygląda nieco inaczej. Jeżeli jesteś zainteresowany konkretny stanowiskiem możesz zaaplikować bezpośrednio na interesujące Ciebie stanowisko pod tym linkiem: http://bityl.pl/W8Q21 Możesz też wysłać swoje CV na adres hrpolska@gefco.net Podczas ewentualnego spotkania rekrutacyjnego na pewno odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Bolo

I jak Panowie, podobają się podwyżki które wynegocjowalem we Francji?

Wiercipiety

Nie polecam oddziału Gefco w psarach.. Mobing straszenie to wszystko co możesz od nich dostać..

@Wiercipiety

Witaj, GEFCO bardzo poważnie podchodzi do wszelkich sygnałów tego typu. Jeżeli czujesz, że ktokolwiek w organizacji stosuje wobec Ciebie działania, które w Twojej opinii noszą znamiona mobbingu, zgłoś to bezpośrednio do przełożonych lub Działu HR. Tylko w ten sposób możemy zweryfikować temat, a następnie podjąć ewentualne działania.

SZOK
@Wiercipiety

Już nie narzekaj. Możesz dostać od nich jeszcze coś prócz mobbingu... Podwyżkę 50 zł brutto po półtora roku pracy...

Redaktor

Witam. Czy łaskawie Warszawa Gefco mogłaby odpowiedź na zadawane pytania i wreszcie wypowiedzieć się na temat tego jak zostali docenieni pracownicy w Psarach (Wrocław) za swoją ciężką pracę?!?!?!?. Bo na temat mobbingu lub problemów z prawem odpisujecie momentalnie!!!!!

BOLO

Atmosfera to jest utrudniona przez taki jak Ty, dlatego jesteś już byłym pracownikiem.

Boli zbyszek
@BOLO

Zwolniłem się bo nie mogłem na to patrzeć..

Cda

Witam. Jak wygląda praca w oddziale Plewiska jako magazynier? Godziny, obowiązki i przełożeni?

@Cda

Witaj CDA, wszystko zależy od tego do jakiego działu aplikujesz. W Plewiskach prowadzimy działalność zarówno w obszarze logistyki kontraktowej jak również posiadamy magazyn cross-dock. Praca w obu tych działach, jak również godziny pracy, wygląda nieco inaczej. Jeżeli jesteś zainteresowany konkretny stanowiskiem możesz zaaplikować bezpośrednio na interesujące Ciebie stanowisko pod tym linkiem: http://bityl.pl/W8Q21 Możesz też wysłać swoje CV na adres hrpolska@gefco.net Podczas ewentualnego spotkania rekrutacyjnego na pewno odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Czy firma ma problemy z prawem?

@Michał

Witaj Michał, W swojej działalności GEFCO zawsze przestrzega aktualnych przepisów. Czy to w odniesieniu do naszych klientów, kontrahentów czy pracowników.

Taki Tam ..

Mam pytanie ? Czy Andrzej Kurier został już kierownikiem lub szefem ekip ..Bo jak pracować to tylko pod takimi rządami jakie on wprowadzi ????????

Bolek
@Taki Tam ..

Nie został

@Taki Tam ..

Może by chciał ale to nie wybrano

Bolo

Nie mamy w Psarach Pani Dyrektor, jakieś bajki opowiadasz, może za dużo filmów........

Na jakie benefity można liczyć w GEFCO Polska?

kudłaty

Karta multisport grusza lux med kafeteria kasa na święta według skali zarobków

Zostaw merytoryczną opinię o GEFCO Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w GEFCO Polska?

Zobacz opinie na temat firmy GEFCO Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEFCO Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 15 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!