GEFCO Polska

Opinie o GEFCO Polska

79477723O

/\ polecam kontakt, miałem lekkie problemy faktycznie, ale rozwiązane. Dziękuję.

Julia
@79477723O

Jakie te problemy miałeś???

Anonimy pracownik

Cześć, czy firma planuje przeprowadzić kampanię w kwestii szczepień lub podstawić szczepciobusa? Ostatnio było kilka zachorowań, które spowodowała nowa mutacja. Sytuacja jest bardzo poważna.. Można by było wprowadzić jakąś segregację sanitarna w szatni lub w procesie. Dodatki (pieniężne) i bonusy (wózki tylko dla dla zaszczepionych czy toalety). Pomysłów jest dużo, ale potrzeba konkretnych działań. PS boję się o siebie i bliskich

Syn Łabędzia

Dobry wieczór, mam pytanko czy są jakieś wolne etaty w gefco Psary?? Mój tato pracuje już tam ok 2 lata z powodzeniem (dostał ostatnio awans i szkoli młodych adeptów). Jestem już w trakcie robienia uprawnień na wózki, mam charyzmę, duże ambicje i ogromną ochotę do pracy. Zawsze chciałem pójść w ślady taty i robić to co lubię. Z firmą Gefco wiem że jestem w stanie to osiągnąć. Pozdrawiam wszystkich pracowników i mam nadzieję, że już niebawem dołączę do tego nietuzinkowego teamu i będziemy mogli razem piąć się na drabince w strukturach korporacji.

Jak szefostwo w GEFCO Polska traktuje ludzi?

Seba

Bardzo dobrze, polecam pracodawcę.

Seba

Podchodzą z szacunkiem do kazdego

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GEFCO Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Piotrek Markiewicz

Witam, ponawiam pytanie o owoce wtorki w firmie. Czy z uwagi na miarę stabilną sytuację epidemiologiczną w kraju można liczyć na ten bonus? Od mojego wcześniejszego zapytania sporo czasu już minęło. W dalszym ciągu jest dużo pracy, a do tego pracownicy chodzą głodni. Pozdrawiam Piotrek

@Piotrek Markiewicz

Witaj, W najbliższych miesiącach nie przewidujemy wznowienia dostaw owoców do oddziałów. O wszelkich zmianach będziemy informować pracowników na bieżąco. GEFCO Polska

Pulpet wieprzowy
@GEFCO Polska

Można prosić jakiś konkretny argument odnośnie tej decyzji? Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

Zuber
@Pulpet wieprzowy

Owocowe dni powiadasz? Firmy się powoli z tego wycofują, bo dostrzegły błąd, który zrobiły wchodząc w te pseudo-bonusy. Koszty, zarządzanie świeżością owoców na wszystkich zmianach, zawsze jest ich albo za mało, albo za dużo (utylizacja odpadów BIO włącznie z corocznym raportowaniem tego faktu per każdy oddział osobno) TYLKO po to, żeby pracownim mógł schrumsać sobie jabłuszko ;-) Chcesz jabłuszko, to sobie je sam kup. Pracodawca Ci płaci i to powinno być wszystko - za mało? Zmień. Mam nadzieję, że pracodawcy któregoś dnia gremialnie i na "trzy-cztery" zdecydują: koniec zabawy! Zabieramy wszystko. Płacimy za wodę (nie mineralną tylko foltrowaną z kranu) i gwarantujemy posiłki regeneracyjne od listopada do marca. I tyle.

Biniu

Czołem ekipo, jak wam się pracuje w WRP Psary? U mnie wszystko ok,złożyłem cv do tego właśnie oddziału i czekam na odzew. Myśle że to tylko formalność i znów będziemy razem w jednym teamie. Ps pracuje jeszcze niebieski kurdupel? Pozdrawiam ciepło

Wojowniczy mario Rogoż team

Cześć, mam pytanie czy wiadomo czy wigilia pracownicza siee odbędzie? Oraz jaka formę będzie miała? Wyjście jakieś czy stacjonarnie na zakładzie? Pytam, ponieważ wstępnie chciałbym się już przygotowywac kondycyjnie. Pozdrawiam

Piekarnik

Witam, doszły mnie słuchy, że GEFCO Psary, zatrudnia pracowników, których wcześniej zwolnili. Ja również zostałem niegdyś zwolniony (do dziś nie mam pojęcia dlaczego). Mam pytanie, czy znalazło by się jakieś miejsce dla mnie? Jestem pewien, że w obecnej formie byłbym nie lada wzmocnieniem dla teamu. Pozdr Mordeczki!

Witaj Johny, aktualnie nie mamy żadnej oferty w Warszawie. Ale jeżeli tylko pojawi się stanowisko, którym będziesz zainteresowany zachęcamy do aplikowania. Mamy nadzieję, że będzie okazja porozmawiać o pracy osobiście. Pozdrawiamy

Przyjaciel Gargamela

Czołem ekipo, mam pytanie odnośnie dnia 20.09? Co robiliście w godzinach 5.45 - 6.17? Pytam ponieważ nie widzę ruchów na skanerach. Co prawda ja się spóźniłem, bo zaspałem, ale wszystko jest do sprawdzenia na monitoringu. A to że wyszedłem o 10 też nie ma znaczenia bo byłem zmęczony i musiałem odespać. Dzięki za odpowiedź

Super MARIO

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w Psarach koło Wrocław. Ja cieszyć się i myśleć że dalej robić kariera. Ja być na impreza w sky i PRL ja się cieszyć. Koledzy moi z pracy. Zadbali o mnie i teraz mam ogromny respekt wśród załogi a to dzięki kilku moim występka podczas wyjścia i zdjęcia na których fajnie wyszlem są super. Piona pozdro

Na bieżąco weryfikujemy aplikacje, które do nas napływają. Zastrzegamy sobie jednak prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Jeżeli jesteś zainteresowana na jakim etapie jest Twoja aplikacja prosimy o kontakt bezpośrednio pod adresem: HRPOLSKA@gefco.net

Gosia

Witam czy w Gefco w Kątach Wrocławskich są jakieś oferty pracy dla kobiet?

@Gosia

Wszystkie oferty pracy znajdziesz tutaj: https://bit.ly/3rKd5jj Zachęcamy do aplikowania.

Andrzej Malmon

Mam obawy co do kierunku w którym zmierza zarządzanie oddziałem gefco psary. Chociaż mogę się mylić.

PAN Zbigniew

Przypominam w dalszym ciągu o dystansie i dezynfekcji. Pozdrawiam Zbyszek

Spedycja

Witam, jak wyglądają warunki pracy na stanowiska spedytora w firmie (odział plewiska). Czy praca jest rozwojowa?

@Spedycja

Witaj, jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym oddziale w Plewiskach zachęcamy do aplikowania. Na wszystkie Twoje pytania odpowiemy podczas spotkania :) A co do tego czy praca jest rozwojowa... Mamy wielu pracowników, w tym również w Plewiskach, którzy pracują obecnie na innych stanowiskach niż na początku swojej przygody z GEFCO :) GEFCO Polska

Wózkowy

Witam serdecznie. Chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca na wózkach widłowych w Będzinie w Psarach? Jaka jest atmosfera przełożeni czy są wporzadku i czy ogólnie polecacie pracę na tym stanowisku? Pozdrawiam

@Wózkowy

Witaj, My możemy tylko powiedzieć, że atmosfera super, a i z szefem idzie się dogadać. W każdym razie My polecamy ;) Ale jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do aplikowania. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytanie podczas spotkania (szefa też poznasz :) ) GEFCO Polska

Piotrek Markiewicz

Cześć, impreza była super! Zwłaszcza ta późniejsza część w PRL. Cieszę się bo takie imprezy tylko nas jednoczą i teraz wiem że każdy za każdym się wstawi, a nawet skoczy w ogień. Do zobaczenia na pikingu piona!

Wstawek

W końcu coś pozytywnego. Impreza zakładowa była super.

Zrobiony
@Wstawek

Mi też się bardzo podobało. Tylko czuję że za mało. 3 noce by się przydały gdzieś w sezonie w miejscowości wypoczynkowej. Wtedy to by morale załogi wzrosło ????

Lolek
@Wstawek

No super impreza! Dzięki ekipo :D

Kleks
@Zrobiony

Skoro piszesz, że Ci mało..to szkoda, że Cię nie było na after party po kręglach w PRLu. Tam jeden z niebieskich ćwiczył sztuki walki z bramką tego klubu. Emocji było co nie miara. Więcej takich bib.

Dydus

Rzeczywiście impreza integracyjna w Psarach/Wrocław była spoko. Od jakiegoś czasu jakby zmieniało sie u nas na lepsze. Bardziej patrzą i rozumieją pracowników, a to się liczy.

Zadowolony
@Dydus

Dobrze ze byłeś czujny i podkreśliłeś którego oddziału dotyczy impreza. Mamy tutaj wielu ASów zwłaszcza na tzw stołkach więc impreza musiała być udana. Chociaż na co dzień też nie jest nudno... Dziękujemy pJoter

Zostaw merytoryczną opinię o GEFCO Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w GEFCO Polska?

Zobacz opinie na temat firmy GEFCO Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEFCO Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 15 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GEFCO Polska