WALKI Sp. z.o.o

Opinie o WALKI Sp. z.o.o

katastrofa

wystarczy poszukać a nie głupio pytać, a lider produkcji to bardzo ciepła posadka, co oni tam robią? bo pomocy z nich żadnej, za to wielka kultura osobista :) no i oczywiście ponadprzecietne wykształcenie :) a ogłoszenie np tu: h(usunięte przez administratora)r /> Polecam :) szukają jeszcze (usunięte przez administratora)

katastrofa

w kwestii operatora maszyn nie słyszałem by szukali, nie widzę by kogoś brakowało, ale mogę sie mylić. ogłoszeń również nie ma

es

Szukają lidera produkcji. Czy warto ryzykować za te pieniądze

biały
@es

a o jakich zarobkach my mówimy 4 tysie na ręke nie jest źle :)

ffii
@biały

Chyba koron czeskich :D

kwasny ryj xD
@es

jak najbardziej :)

aaa

podobno operator jeden odchodzi :) podobno :) zabawna sytuacja :)

tyle w temacie

Na samym początku wyglądało to jeszcze tak,że przyjmowali ludzi z doświadczeniem (jeżeli już nie na slitterach,przewijarkach itp) to na jakiejkolwiek maszynie. Teraz wygląda to tak że z zakładu robi się powoli "mały" śmietnik. Przyjmują ludzi którzy mają doświadczenie z taśm produkcyjnych typu Polar czy Mastercook,a nawet uwaga! ze stróżówki (pracownik ochrony) Nie wiem czym kierują się głównodowodzący firmy,ale z tej mąki raczej chleba nie będzie. Tym bardziej że cały czas sypie się skład,i pracownicy którzy mają pojęcie o tym co robią, tak na dobrą sprawę powinni być za wszelką cenę zatrzymani w firmie i szkolić ewentualnie nowo przyjętych pracowników. Jeżeli chodzi o samego Bartka,jest to temat rzeka. Każdy ma z nim lepsze bądz gorsze wspomnienia,mi jednak utkwiła w pamięci sytuacja w której to pracując we 2 (razem z kolegą) na jednej maszynie,zostałem zaczepiony podczas pracy przez Bartka (taka rola kierownika) i zapytany jak idzie mojemu koledze na maszynie,czy daje on sobie radę itp. Oczywiście powiedziałem,że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Na drugi dzień ten że kumpel z maszyny powiedział mi,że właśnie pytał się o mnie Bartek czy daje sobie radę itp itd. Do dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu,chociaż już minęło sporo czasu..Jego dziwne zachowania mógł bym wymieniać niczym dowcipy o jasiu albo o blondynce (np kiedy jechał już z firmy do domu,i przejeżdżał na wysokości okien od stołówki, to zatrzymywał się żeby zobaczyć kto tam w tej chwili siedzi). Podsumowując,przyjmując się do Walki myślałem że złapałem Pana Boga za nogi. Szybko jednak zostałem sprowadzony na ziemię,stanem maszyn które tam się znajdują (bywało tak że element konstrukcyjny maszyny potrafił odpaść w trakcie jej pracy!) co najzwyczajniej nie powinno się wydarzyć. A dwa to załogą,którą z czasem zaczęto przyjmować do firmy. Przykład? G.Sromy,bądz jak kto woli google chrome (z drugiej strony fajnie jest nazywać się prawie jak przglądarka internetowa bądz zewnętrzna część żeńskiego układu płciowego) Totalny przerost formy nad treścią,człowiek z kompletnym brakiem wiedzy o materiale,papierze czy procesie. Na dodatek bez odpowiedniego podejścia do pracownika (potrafił szantażować pracowników,iż Ci nie dostaną urlopu jeśli nie przyjdą w sobotę na nadgodziny) Swoja drogą to ciekawe czy urzędujący tam kierownik wie,że pewnego sobotniego dnia w godzinach pracy pielęgnował on swój do niemożliwości przypominający trumnę samochód marki Volvo ;) Generalnie atmosfera w pracy jest super,wiadomo że czasem trafi się jakaś czarna owca ale należy się solidna 5! jeżeli chodzi o strategię i rozwój firmy to raczej niedostateczny był by tutaj mocno zawyżoną oceną. Pozdrawiam!

@gan a czym się zajmujesz? Na jakie stanowisko chcesz?

czakaboy

Jeśli szukasz biurowej pracy to nie mam żadnej wiedzy na ten temat. Ale jeśli chodzi o pracę jako operator wózków widłowych (reach track, widlak, chwytaki) to co jakiś czas mają zapotrzebowanie, bo jednak rotacja jest. Przez Inter Kadrę można się zatrudnić. Słyszałem, że też zatrudniają od czasu do czasu na produkcję.

qqq
@czakaboy

Łataja dziury bo nie ma ludzi na rynku pracy,nie polecam!

czakaboy

Krótko pracuję w tej firmie, ale faktem jest, że Bartolini jest dwulicowy. Niby zależy mu na produkcji, ale potrafi podkręcić taśmę i spowodować zerwanie materiału warte kilkanaście tysięcy zł, a będzie mówił o stratach wartych paręset złotych, ale oczywiście nie z jego winy. Na magazynie panuje chaos. Brak skanerów (to niby takie fińskie rozwiązanie ;) ). Ciągły problem z materiałem. Oskarżają, że się niszczy, a Jagenberg hula, aż miło ;) Pracuję jako wózkowy to mogę oceniać tę firmę tylko z tej pozycji. Pensja na start to brutto 2500 przez agencję. O premiach na kwartał słyszałem, że zależą od stopnia zbliżenia się do "góry" ;), ale o 50 złotych słyszałem zanim wszedłem na to forum. Ogólnie nie jest to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Można mieć telefon, nikt się nie czepia specjalnie o spóźnienia, nie ma na chwilę obecną czterobrygadówki i wypłaty są bez spóźnień.

garry

Ta firma to jedna wilka niewiadoma,zaklamany Bartek bez szacunku do pracownika na czele z Angelika,wysoka kultura pracy ?? Chyba tylko w ogloszeniu o prace i w statucie firmy ,ludzie na produkcji sa spoko,kasa taka sobie,powszechnie panujacy balagan,i system na ktorym sie pracuje jest rodem ze sredniowiecza,ciagla walka z odpadem ktorego jest coraz wiecej,kapusie i wazeliniarze do okola,generalnie jak ktos chce sie umoczyc w bagnie po uszy to zapraszam.

null exit

wszyscy "powiedzmy są spoko" da się z niektorymi wytrzymać ale nie po to przychodzi się do pracy gdzie profity ja się pytam chajc nie najgorszy nie powiem choć sa wyjątki inaczej każdy zarabia "produkcja vs magazyn"może magazyn nic nie robi i im się nie należy??firma ogółem ok ale jak jesteśmy jedna drużyną to bądźmy nią wszyscy zapraszam do pracy jest ok tylko czekamy dalej na jakies profity nawet w biedronce jest multisport!!!!!!! i o wczasach pod grusza nie wspomnę:)

ciachoo

Jaki system pracy jest obecnie. Chodzi mi o zmianowość ??

toto
@ciachoo

nic się w tej kwestii nie zmieniło, jest jak było

Szalony pzam

Weźcie sie wszyscy przestańcie ciupać co za firma zamiast tego to powinni sie wszyscy razem trzymać chyba ze ktos rzeczywiście (usunięte przez administratora) jest:p ale do rzeczy powinno nam zależeć na podwyżkach pełniejszych portfelach co sie na to nie zanosi bo po to przychodzi sie do pracy nie pracujemy za dziękuję! "góra" by o nas pomyślała ale cóż :/ acha no i profity w tej firmie pożal sie Boże prócz "suchej" pensji i 50 złotowej co trzy miesiące przyznawanej premii nie ma nic pozatym:/ a co do Izy to nie mam sie szczególnie czego czepić może byście woleli Tokaja albo jeszcze większego dupowłaza i męczybuły Mroczka gdyby wrócili składam wypowiedzenie.

Samuel Rodriguez Vaskez

Powiedz jej to w oczy a nie chowasz się za nickiem, no tak, brak odwagi, lepiej komu (usunięte przez administratora) obrobić, niż spojrzeć mu prosto w oczy... ale do ciebie to podobne, całej firmie (usunięte przez administratora) obrabiasz na palarni... aż ci (usunięte przez administratora) uszami wychodzi... Anonymous

Dziki Pedro von Padros

Nie wiem co ty chcesz od Izy ? Z tej całej bandy kierowników! Która sama sie wyrzuciła z pracy a nie insynuujesz że jacy tam wózkówi mieli wpływ na to kto będzie ich kierownikiem a kto nie, trochę pomysl, chociaż widzę ze ci ciężko idzie myślenie. A co do Izy, to jak najbardziej pasuje na to miejsce, przynajmniej coś robi. A że się kogoś czepia to tylko dlatego ze albo jesteś głupi albo masz w (usunięte przez administratora) pracę i nie wykonujesz jej poleceń. A co do Aleksandry to pozwól jej samej zdecydować, kim chce zostać, a jak ze chce zostać kierownikiem to jak najbardziej ma na to szansę. "Bitwa" na lidera !!!

operator wózka

a ja pytam kiedy zatrudnią kogoś doświadczonego do zarządzania magazynem jak nie Paweł to Mroczek czy Lokaj a teraz Izka.jedno lepsze od drugiego dajcie Olkę na kierownika ona wie jak wygląda praca na magazynie! ma odpowiednie wykształcenie - a Izka co ma Handlówkę? Izce coś się w głowie pomieszało niech popracuje na dole przez rok na wózku to tylko dzięki wózkowym ten magazyn w końcu zaczął tak wyglądać tylko dlatego że Olka nas o to prosi a nie jak Izka rozkazuje Izka "pseudo menager" tylko wkó..wia ludzi Izka zastanów się co robisz dwóch kierowników wykończyliśmy bo nie współpracowali z nami tylko przeciwko nam

były

Jak tam Panowie, Mondi już ,,wlazło"?

przedłóżacz

Niech Bartuś jeszcze zwolni z magazynu "bitwe" i "mańka" bo to som prawdziwe nie-roby a nie wuzkowego ktory pomagal innym pracownikom.. oni we dwójke chodza na fajke a tylko pali bitwa, ciekawe czy tez razem sie masturbujom w budzie?

szukajacy

TZn co masz na myśli?

puk puk

mój komentarz wyżej był do postu doświadczonego. W sprawie cv wydaje mi sie ze do kadr bezpośrednio można zanieść, podejść - kiełczowska 74

puk puk

problem jest o wiele głębszy. co zrobisz? nic, chyba że zmienisz pracę.

puk puk

problem jest o wiele głębszy. co zrobisz? nic, chyba że zmienisz pracę.

!!!

Serducho bym dał za firme i za całą załogę!!!

Zostaw merytoryczną opinię o WALKI Sp. z.o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w WALKI Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy WALKI Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALKI Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WALKI Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w WALKI Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WALKI Sp. z.o.o