Opinie o Impirio AG Andreas May w Dierikon

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impirio AG Andreas May. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impirio AG Andreas May na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impirio AG Andreas May w Dierikon

Witam wszystkich. Tsuta piszesz że coś się dzieje, myślę, że po tym jak Szwajcaria otworzyła rynek pracy m.in. dla Polaków w maju 2011 to z każdym rokiem przybywa cudzoziemców. W tym roku to odczułem, bo w ciągu 2,5 miesiąca przepracowałem w sumie dwa miesiące, a na 2 tygodnie musiałem zjechać do Polski (brak pracy). Teraz po zmianie miejsca pracy jest problem ze znalezieniem noclegu w pobliżu pracy. W zeszłym roku pracowałem bez przerwy 5 miesięcy w różnych miejscach i nie było żadnego problemu z pracą i noclegami. Nie jest to wina Impirio. Andreas naprawdę stara się by wszyscy chętni mieli pracę. Ja słabo znam niemiecki, a mimo to zostałem zatrudniony. Impirio wypłaca na czas i reaguje na zgłaszane problemy, ale nie ma wpływu na to co robią pracodawcy, ani na rynek pracy i kwater. Cała moja nadzieja w tym, że elektrycy są poszukiwani. Tylko, że jak w tym roku szukałem pracy przez innych pośredników, to był słaby odzew i tylko z Impirio się udało. Od jednej z firm się dowiedziałem, że jest gorzej niż w zeszłym roku. No właśnie - rynek się zapycha. Będzie super jak dotrwam chociaż do grudnia, a i w przyszłym roku też się może powiedzie. Co do nieodbieranych telefonów to ja też nie mogłem się dodzwonić, ale okazało się, że dzwoniłem w czasie przerwy.

Tomek12

Tzn. Pracowało się dobrze :)

Tomek12

Panowie a napiszcie jeżeli możecie jaką firmę polecacie? Bo czytając forum to osoby takie jak ja na początku myślą że to świetna firma i że mogą złapać Pana Boga za nogi, jednak ostatnie posty wskazują na to że nie koniecznie może tak być... To zwracam to pytanie do Panów którzy pracowali bądź pracują w impirio i w innych firmach, w jakiej firmie nie pracowało wam się dobrze i w żaden sposób nie czuliście się oszukani?

Tsuta

witam wszystkich, coś się źle dzieje ostatnio w Impirio. Wycofują ogłoszenia, [usunięte przez moderatora] wyłącza telefon. Może ktoś zna prawdę i obecną sytuację. Proszę o odpowiedź.

Jack
@Tsuta

Witam,chcę powiedzieć tylko o swoim przypadku. W Impirio AG Andreas May przekazał mi imię i nazwisko Pani w oddziale Zuryskim i ... jestem bardzo zadowolony. Tylko podziwiać serdeczność i sposób porozumiewania oraz brak złych nawyków szczególnie w przypadku polskich firm pośredniczących. Szczerze polecam, miałem już do czynienia z PL i CH pośrednictwami. Pan Andrzej naprawdę jest bardzo pomocny. Niedowiarków namawiam do przekonania się. Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Impirio AG Andreas May odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Szymon 74

Ja w Impirio robiłem 4 miesiące bez języka ale z kolegąktóry zna język. Teraz właśnie ze względu na język musiałem zjechaćdo Polski a Impirio szuka mi następnej pracy i kolegi z językiem. A jeśli chodzi i zarobki to policzyłem wszystko razem i jestem zadowolony. Mimo to mam pytanie do Hansa... gdzie można zdobyć kontakt do Unii ??

wrzesień

Hans, Ty i kolega macie te same stawki na godzinę? Jeśli tak, to ile dostałbyś za 50 h w tej innej firmie?

Hans

A BTW. Impirio ma w biurze polaka i to pewnie on wypisuje tutaj jak dobrze jest w ich Firmie:) Pozdrawiam i zycze stalowych nerwow jesli ktos sie jednak zdecyduje. Jesli ktos nie bedzie wiedzial co mu sie nalezy to nie bedzie sie irytowal, ale jesli pojedzie i zacznie sie orientowac to emocje gwarantowane. Powodzenia!

Hans

Pablo, Pablo, Pablo... Nadgodziny licza sie po przekroczeniu 42h, jesli myslisz inaczej zapraszam do zawsze pomocnych ludzi z UNIA. Na lohnabrechnungu wyglada ze niby wszystko jest ok ale po przeniesieniu sie do innej firmy automatycznie wzrosly mi przelewy przy takim samym vertragu. BTW. ostatnio rozmawialem ze znajomym ktory robi przez impirio w Alpiq i za 50h dostal przelew 770frankow... i jego przelewy krztaltuja sie w tych wysokosciach. On to olewa bo jest idiota i boi sie o prace ale o czym to swiadczy? Nie polecam wspolpracy!

gośc

Wita bardzo zainteresowało mnie to forum mam pytani czy koś pracuje,lub pracował przez tą firmę jako tynkarz na tynki wewnętrzne

Konto musisz założyć w Szwajcarii, najlepiej w Post Finance mimo, że pobierają parę franków miesięcznie za to, że wysokość salda jest za niska. Wiem, że oddziałów Post Finance jest bardzo dużo, nawet w małych miejscowościach, także nie ma problemu z założeniem konta, bankomatami i okienkami w których można wybrać więcej niż limit na karcie. Więcej nie wiem, bo nie mam tam konta.

Tomek12

Witam Panowie chciałbym wyjechać do impirio pracować, jednak dopiero w przyszłym roku od czerwca do końca września ponieważ trzyma mnie tu jeszcze szkoła a jak już ją zacząłem to nie chce przerywać, zdaje sobie sprawę ze szkoła wyższa Polska tam jest nie uznawana, ale mam zamiar skończyć bo może kiedyś w Polsce będzie czego szukać :) mam kilka pytań po pierwsze do jakiego banku najlepiej się zgłosić w sprawie założenia rachunku bankowego aby zaliczki i wypłaty mogły bez problemu docierać i być wypłacane w bankomatach szwajcarskich bo rozumiem ze o taki rachunek trzeba zadbać tu w Polsce. Kolejne pytanie to takie że skończyłem szkole viessmanna nowoczesnych instalacji grzewczych która jak zapewniali jest uznawana na całym świecie i czy ktoś po tej szkole tam jest i rzeczywiście ją uznają i jak z tytułem czeladnika? Ponieważ też taki zdobyłem, mam 5 lat udokumetowanej praktyki w zawodzie, j. Niemiecki w stopniu hmmm komunikatywność to duzo powiedziane ale chodzę na j.niemiecki od początku września i mam zamiar chodzić aż do wyjazdu aby był to w koncu język komunikatywny :) Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć jako hydraulik w firmie impirio? Ile jestem w stanie odłożyć przez te 4 miesiące? Musze wrócić na początku października ponieważ będę miał ostatni semestr w szkole później jeśli będzie tam rzeczywiście dobrze to wrócę do pracy na dłużej. Pozdrawiam wszystkich którzy już wyjechali i którzy tak samo jak ja szykują się do wyjazdu.

wrzesień

Nie ma reguły, możesz czekać 2 - 5 dni albo 1 czy więcej tygodni.

Iras

polo117 powiedz jak dlugo sie czeka na odpowiedź po wysłaniu dokumentów

polo117

Co tu dużo sie rozwlekać Firma IMPIRIO AG Andreas May jest super i jestem bardzo zadowolony ze współpracy ,kasa wypłacana regularnie i wszelka pomoc jest zawsze na czas GORĄCO POLECAM

Urlopowe idzie na lokaty w banku, co? Faktycznie lepiej by było żeby rozliczali za pełny miesiąc. Grunt, że się Tobie wszystko zgadza.

Pablo-1982

Zatrzymują urlopowe, które później Ci zwracają jak wyjeżdżasz na urlop albo całkowicie kończysz umowe. A jeśli chodzi o tygodniówki to nie są wypłaty, tylko zaliczki a rozliczenia pod koniec miesiąca. Impirio tak dziwnie robi rozliczenia zamiast na początku miesiąca i pełne za cały miesiąc to pod koniec miesiąca a ostatni tydzień miesiąca przechodzi na kolejny miesiąc.... ale i tak wszystko sie zgadza. Niektórzy ludzie tego nie rozumieją i czują się oszukani.

Zatrzymują pieniądze??!! Czego nie wypłacają?

Pablo-1982

Hans... Ale Ty śmieszny jesteś. Taki z ciebie Hans a nie potrafisz czytać. Naucz sie czytać po niemiecku to sie dowiesz, dostajesz co tydzień zaliczki a nie całość, że nadgodziny liczą się po przekroczeniu 50 godzin tygodniowo. A to że zatrzymują kasę to też mi się nie podoba - ale to jest w każdej firmie obowiązkowe i oddają dopiero jak się upomnisz gdy kończysz pracę albo wyjeżdżasz na urlop. Ja zanim wyjechałem to dałem moją umowę i tą umowę ramową która jest u Andreasa na stronie i dla mnie sie wszystko zgadza. Widziałeś swój Lohnabrechnung? Jeśli nie to dzwoń do nich i niech Ci wysyłają. Ja robie od marca i wszystko mi sie zgadza. Tylko raz spóźnili sięz wypłatą. Poznałem wielu polaków pracujących dla Impirio i nikt nie narzeka :-)

ABC

wykaz poszukiwanych zawodów jest na str. maywork(kropka)ch i impirio(kropka)ch

Iras

Tomek skąd jesteś. Może byśmy ze sob ą kontakt nawiązali bo ja też chce wyjechać a w dwójkę raźniej :):):)

Zostaw merytoryczną opinię o Impirio AG Andreas May - Dierikon

• Jak się pracuje w Impirio AG Andreas May?

Zobacz opinie na temat firmy Impirio AG Andreas May tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impirio AG Andreas May?

Impirio AG Andreas May