Opinie o Impirio AG Andreas May w Dierikon

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impirio AG Andreas May. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impirio AG Andreas May na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impirio AG Andreas May w Dierikon

Mati

Na jakie dodatki można liczyć w firmie Impirio

Gregor Nowy wpis
@Mati

Że cię skroją za celę a nie pokój 800Chf i walą na wypłacie

Byleś, że potwierdzasz? Opiszesz te cele, bo aż ciekaw jestem? nie znam cen tam na miejscu jeszcze ale czy możesz im odmówić zakwaterowania i na własna rękę sobie ogarnąć?

Hej Nowy wpis

Najgorsza agencja w jakiej pracowałem . Mieszkanie skandal .Roboty których nie wezmą inne agencje ..Trzymać się z daleka to najlepszy pomysł

Witam, co się dzieje z tymi wypłatami? parę miesięcy temu jeden Pan pisał o cenie pokoju na wysokości 800Chf, podkreślając przy tym, że idzie to z wypłaty. Z tym, że na rozmowie jest to jasno wskazane czy właśnie nie bardzo… ? może ktoś przedstawić aktualne ustalenia? Byliście na wyjeździe? Potrzebuje roboty na zimę

Henryk

Sehr gutes Unternehmen, tolle Leute mit Empathie, keine Probleme mit Zahlungen, ich arbeite seit 3 ​​Jahren Henryk Wasilweski Firma bardzo dobra, ludzie wspaniali z emaptią, nie ma problemóz z płatnościami, pracuję już 3 lata Henryk Wasilewski

@Henryk

3 lata? jak na dzień dzisiejszy prezentują się jakieś podwyżki w takim razie? ktoś pisał parę lat temu, że mimo, że je miał nie odczuł tego na swojej wypłacie. a u Pana jak z tym jest?

Henryk
@Ilona

Ilona możesz udokładnić pojęcie " jakieś podwyżki " dla mnie takie pojęcie jest futurystyczno-abstrakcyjne. Proszę o konkrety, z chęcią przy kawie mogę wyjaśnić i uzasadnić

@Henryk

jeden Pan na forum pisał, że zatrudniał się przez 2 lata i miał "kilka podwyżek", więc z tego może wynikać, że przysługują stażowe oraz indywidualne? na jakich ewentualnych zasadach są przyznawane?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Impirio AG Andreas May odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Robert

Najgorszy temporer ze Szwajcari, nie polecam.

@Robert

Opinia z tego co widzę powieliła się z jedną sprzed siedmiu lat... Czy argumenty co do tego są niezmienne? Jeśli to bieżące zdanie to czy istnieje szansa na szersze wyjaśnienie tematu?

Agnieszka

Cześć, można wiedzieć, ile dokładnie odciągali za zakwaterowanie w pracy? Bo tutaj ktoś pisał, że sporo wyszło. Ja nie wiem, czy to się w ogóle opłaca w takim razie, potrzebuje więcej info.

Styltech

Zarobki po prostu super, ludzie, kraj, kultura!!! Długo sie staralem zanim trafiłem mnie zatrudnili ale udalo sie i jest OK ! Impirio płaci na czas co tydzien zaliczkia. Do tego polaka ciezko sie dodzwonic ale oddzwania i zawsze pomoze. Wszystko sie zgadza i wszystko OK

oko
@Styltech

Pracuję także dla Impirio,od dwóch lat tyle że ostatnie dni. Powodem rezygnacji nie jest jakieś niedbalstwo czy pijaństwo, nie mnie zwalniają tylko ja się zwalniam. Zwalniam się ze względu na warunki finansowe, miałem kilka podwyżek ale wypłata ciągle ta sama. Mam okazję porównać zarobki w innej firmie przy tej samej ilości godzin różnica nie mała bo 200 Franków tygodniowo!! Szczerze jak czytam te wpisy jak to jest dobrze i cacy to mi się za przeproszeniem rzygać chce, za większością tych wspaniałych wpisów stoi nikt inny jak sam przedstawiciel Imirio w polsce. Nie dajcie się wkręcić bo po pewnym czasie będziecie żałować.

Slay
@oko

Dokładnie jak piszesz tak myśmy z kolegom przekonali się sami w tym 2022 roku w czerwcu

Mad Dam
@oko

Bo to (usunięte przez administratora)

Mad Dam

Nie polecam zdecydowanie... Firma porażka, (usunięte przez administratora) mnie na (usunięte przez administratora) głównie za mieszkanie za które policzyli ogromne pieniądze wogle inne na które się umawialiśmy w zamian tego załatwiłi mi pokój ala więzienia cela bez ogrzewania, WiFi i nawet klucza do pokoju w mieszkaniu pełnym obcokrajowców z różnych zakątków świata

Slay

Firma cygańska że tak pozwolę sobie nazwać przekonaliśmy się z kolegom w czerwcu 2022. Stawka na umowie na rękę wyszczególniona wszystko wypisane,a niestety na koncie wielkie rozczarowanie po dwóch tygodniach brakuje dużo więcej niż powinno być. Kontakt z opiekunem słabiutki żeby nie nazwać żaden. Zapytanie o różnice między papierem a Realem (kasa) Herr Tomas (opiekun) tłumaczy że takie jest prawo w Szwajcarii i tyle. Z daleka od tej złodziejskiej firmy.

Krystyna
@Slay

z prawnikiem konsultowałeś to czy faktycznie to z jakiegoś prawa wynika? Nie dostałeś już wyrównania do tej pensji z umowy?

Tom
@Krystyna

Masz jakiegoś prawnika?

@Tom

Czyli bez na pewno się nie obejdzie?

Tom
@Ilona

NIE . Ja pytam się z ciekawości ???? Dopiero rozpocząłem z nimi współpracę -2 tygodnie i jak nasz jakieś informacje o tej agencji to napisz.

@Tom

Nic potwierdzonego na 100% to nie mam, nie chce w błąd wprowadzić. Ale skoro Ty masz styczność, to opowiesz jak to po tych dwóch tygodniach sytuacja wygląda z nimi?

Mirosław

Dużo pozytywnych opinii widzę na forum. Wcześniej wiele wpisów poświęconych było wspaniałej organizacji. Czy nadal jest ta wspaniała organizacja? Bo od ponad 5 lat cisza na forum i zastanawiam się z czego ona może wynikać.

Jaa
@Mirosław

Juz tam Andreas nie pracuje

jarek

ramen' a dziwisz sie , nikt nie dopuszcza w swoich firmach do takich wybryków i popuszczania pasa, jak moga pracownicy przychodzic pod wpływem alkoholu do pracy!

adam1979

gadacie bzdury najgorszy temporer ze Szwajcari tylko haha pozdrawiam i nigdy wiecej z nimi do czynienia

ty co odpowiasz do BAJERUJESZ

"bajerujesz"pisal o ubezpieczeniach, do kogo twoja odpowiedz. Za wyglad lecisz jak zmeczona gebe masz w poniedzialek i chlasz w robocie

darbud

Impirio płaci krankenkassez Twoich pieniędzy przy rozliczeniu tak samo jak za hotel. Zobacz umowę ramową na impirio.pl

bajerujesz
@darbud

ile ci odciagaja

bajerujesz

Darbud, nie kłam,w Szajcarii sam krankenkasę płacisz obowiązkowo po 3 miesiącach pobytu, co za ciebie płaci impirio to ubezpieczenie wypadkowe. A z hotelami różnie, raz płacisz co miesiąc, raz wczesniej za dany miesiąc, raz teporere zapłaci ALE z twoich pieniedzy

oko
@bajerujesz

Wyrzucają za wygląd, ty to chyba modelem jesteś skoro od dwóch lat tam pracjesz. Już większej bredni nie czytałem dawno. w szwajcari jestem od 3 lat.

darbud

Nie wszystkie firmy płacą ubezpieczenie i nie wszystkie płacą za hotel z góry. Impirio płaci i za ubezpieczenie (akurat teraz ubezpieczalnia SYMPANY) a jeśli kogoś wywalają z budowy po dwóch tygodniach za wygląd, pracę czy zachowanie to nikt nie zwróci za hotel czy ubezpieczenie. Na stronie polskiego oddziału impirio(kropka)pl są umowy ramowe w języku polskim i wszystko jest dokładnie opisane. Podpisując umowe trzeba wiedzieć co się podpisuje. Jełopów raczej wyrzzucają bo szwajcarzy dobrze płacą za profesjonalizm a nie robote od niechcenia i brak kultury. Trzeba wiedzieć zanim sie wyjedzie. Ja na impirio nie narzekam a robie prawie dwa lata. Pozdrawiam

Stuwax

Rzeczywiście funkcjonując na szwajcarskich warunkach można popłynąć w luksusach ;) Zwykle traktowani jako podwykonawcy w branży technicznej, budowlanej czy opieki medycznej. http://impirio.pl/ Co ciekawe nie zamykają się tylko do samej Szwajcarii, ale również są otwarci na Europę i resztę świata. Tylko czy tam wysyłają pracowników?

Stuwax

Marynarz

Super ogarnieta robota, super zarobki, perfekcyjna organizacja Andrzej sie naprawde postaral i polecaem go kazdemu kto szuka pracy, pozdrawiam Marynarz

tadek

Witam . Czy z podstawowym niemieckim slusarz-spawacz z doswiadczeniem ma jakies szanse na zatrudnienie ? Jesli tak , to jak to zrobic ?

Zostaw merytoryczną opinię o Impirio AG Andreas May - Dierikon

• Jak się pracuje w Impirio AG Andreas May?

Zobacz opinie na temat firmy Impirio AG Andreas May tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impirio AG Andreas May?

Impirio AG Andreas May