Samsung

Opinie o Samsung

Yes

I rozumiem, że te trzy oferty tylko są na razie aktualne?

Yes

A co oferuje pracownikom? Typu benefity itp? Bo widze te ogłoszenia na stronie, ale tam tylko wymagania wypisane

Ile na rękę na dzien dobry ,praca na taśmie?

Egon123

Witam, Jakie dodatki wchodzą w pensje zasadnicza ? Z góry dziękuję za udzielenie informacji.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Samsung? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Mała

Witam, czy samsung przyjmuje na weekendy Polaków? Jaką stawkę płacą? (:

margme

Ile osób jest zatrudnionych w oddziale?

Zuzanna

Faktycznie - 12 godzin pracy przy komputerze to naprawdę dużo. Jednak Ci, którzy decydują się na pracę w tego typu przedsiębiorstwie powinni wiedzieć, że tak to właśnie wygląda. A zarobki, o których wspominasz można już uznać za uczciwie. Długo już pracujesz w firmie Samsung?

wujek

Piszecie pierdoły o obciętych rękach i przygniecionej głowie a nie znacie szczegółów a nikt się nie spyta z czyjej winy się zdarzyły te wypadki.

Miki
@wujek

Czy ktoś się z choinki tu urwał. Jak to z czyjej winy, na z tych co taka presję wywierają na ludzi. Odpowiedź sobie sam

Mackgraf
@Zuzanna

Zawsze możesz się przenieść i zamiast siedzieć 12 godz. przy komputerze , stać 12 godz. w lini produkcyjnej, będziesz miała lepiej.

B16
@Miki

Tak bylo

AK

Dzień dobry , jak dostać się tam do pracy ?jacy są liderzy ? Jest możliwość zdobywania innych stanowisk na produkcji ? Jacy są tam ludzie? Jestem chłopakiem po zawodówce przed trzydziestką.chcialbym się dowiedzieć czy warto tam spróbować?i czy są organizowane jakieś kursy?

Paulina

Witam, czy Samsung obecnie prowadzi rekrutację pracowników? Ile na początku można zarobić?

Viktoria

Czy przyjmujecie ludzi do pracy z Ukrainy?

On123
@Viktoria

Tak

Bożena

Nie wiem, do kogo się zwracasz, ale może właśnie Ty, jeśli pracujesz w Samsungu, odpowiesz mi, na jaką pensję może liczyć inżynier elektryk? Widzę ogłoszenie w sieci, ale bez stawek.

Maryjusz
@Bożena

No bez, inaczej nikt by nawet nie próbował .

Jaka umowa obowiązuje w Samsung podczas okresu próbnego?

Maryjusz

Przez agencję pracy, co tygodniowa, a jak już zaniemożesz, to pewne w morderczym tępię przez12h, to wypad i następny, jak zużyta część...

Bożena

Cześć, w ostatnim czasie na forum pojawiają się same wpisy w formie pytań. Niestety nikt na nie nie odpowiada i nie wiem co jest tego powodem. Czy naprawdę nikt z osób pracujących w Samsung tutaj nie zagląda? Fajnie by było gdybyście udzielili jakichś informacji potencjalnym kandydatom.

Wwww

Ile można zrobic na pradukci

Zzzzz

Witam ile moze zrobic w pierwszeym miesiocu pracy

Arek

Przyjmuja cały czas? Jak płacą na produkcji a jak na magazynie?

@Arek

Niestety ja nie wiem, jakie wynagrodzenie obowiązuje w pracy w firmie Samsung, podobnie jak Ty chętnie się tego dowiem. A na jakie zarobki liczysz? Z jakiej pensji byłbyś zadowolony?

Arek

Przez jaką agencje się najlepiej przyjąć? I jakie są tam zarobki ?

Tom

Czy da radę zapisać się na weekendy? I wyrobić trochę godzin?

Sarah123

Czy ktoś pomoże interesuje mnie Pan w loczkach dajcie znać czy ma żone albo partnerke pozdrawiam????

auuu

byłem liderem na dziale złomowania z ukraińcami ubijalismy zlom w kontenerach to jest dopiero ciezka praca a wy na linii marudzicie

Zostaw merytoryczną opinię o Samsung - Wronki

• Jak się pracuje w Samsung?

Zobacz opinie na temat firmy Samsung tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samsung?

Samsung