CERI International Sp. z o.o.

Opinie o CERI International Sp. z o.o.

Tomasz

100% prawda!!!! Premię dają tylko tym kogo lubią!! Inni muszą robić za dwóch a nie dostają grosza…

Xyz1

A ja nie zgodzę się z tą opinią. Zespół jest wspaniały a wynagrodzenie dostatecznie wysokie i współmierne do zaanagażowania. Jak ktoś robi kolejkę przez 8 minut to nie ma się co dziwić, że premii nie ma. Ciesz się były kolego, że nie wywalili Cię wcześniej.

Xyz2

Może gdybyś nie groził innym pracownikom firmy a zajął się pracą to byś tą premie wypracował, ale ciężko mówić o premii jak się nie ma nawet 100% podstawowej efektywności ;)

Xyz 2

Wyładowujesz swoje frustracje tu bo nie umiałeś się zachować i cie musieli wywalić? Dnem są ludzie jak Ty którzy po prostu nie ogarniają kompletnie swoich obowiązków, normy też, a mądrują się najwięcej. I co to za porównanie z "kasjerka"? Widać że jeszcze mlody jesteś i przysłowiowego kopa od życia nie dostałeś ale kiedyś mam nadzieję zrozumiesz że tej Pani na kasie też się należy szacunek, tym bardziej że radzi sobie lepiej od ciebie w swoich obowiązkach

@Tomasz

Nie wiem skąd masz takie informacje, ale są błędne. Pracuje w tej firmie od kilku miesięcy i z koordynatorkami czy innymi osobami mam tylko i wyłącznie relacje minimalne, ograniczone do pracy, więc nie jestem żadną ulubienicą, co najwyżej nastawienie do mnie mogą mieć neutralne. Dostaję premię maksymalną, nawet dostałam premię roczną, mimo, że naprawdę krótko pracuję. Spełniam wymagania, które są niezbędne, aby otrzymać ją i nic więcej. Najwyraźniej Ty zbyt słabo pracujesz, aby ją dostać.

Ciocia Dobra Rada

Twoje zachowanie było skandaliczne. Wykazywałeś brak szacunku do całego zespołu kilkukrotnie i w końcu przelała się czara goryczy. Byłeś jedyną osobą, która psuła atmosferę w pracy i patrzyłeś na każdego z góry. Dosłownie każdy w zespole, poza Tobą wykazuje się szacunkiem i chęcią pomocy w każdej sytuacji, nawet niewielkiego problemu. Życzę Ci powodzenia z taką osobowością w pracy w Niemczech w jakimś magazynie. Tam raz się odezwiesz w taki sposób jak tutaj i od razu zostaniesz uciszony w dużo mniej kulturalny sposób. Co więcej nie miałeś nigdy odwagi nic powiedzieć jedynie co to pisać zza swojej klawiatury komentarze pokazujące, że jesteś w niewłaściwym miejscu. Mimo, że dostawałeś dużo szans, żadnej nie wykorzystałeś. Jeżeli tak wiele osób widzi, że z Twoim zachowaniem jest coś nie tak to nie jest to zmowa, ale odpowiedni moment, aby zastanowić się, czy problem nie tkwi w Tobie, a nie w innych. Może brakuje Ci doświadczenia życiowego, zawodowego, że nie wiesz jak powinieneś się zachowywać, a może po prostu brakuje Ci kultury. Nigdy nie spotkałam się z kimś, kto zachowywałby się w taki sposób w stosunku do innych w zespole, a mam już kilkanaście lat doświadczenia.

zyx

Ale te odpowiedzi to są od przełożonych? Naprawdę chwalą się na gowork, że zwolniły pracownika dyscyplinarnie i mówią o jego premiach i normach? Czy takie coś to normalne w Ceri? A jeśli to pisali współpracownicy to od kogo wiedzą o takich rzeczach? Szefostwo plotkuje z innymi pracownikami o tym? Mało to profesjonalne z ich strony, HR powinien czymś takim w poważnej firmie się zająć i ktoś powinien za to beknąć. O jaki zespół tu chodzi? Bo niektórzy zastanawiają się czy nie wysłać CV i czytając coś takiego można mocno się zniechęcić. Nikt normalny nie chciałby pracować w takim zespole i w takiej atmosferze. Rzeczywiście już lepiej pracować na kasie w sklepie.

Cerinka

Jestem pracownikiem Ceri od paru lat. Wypiszę plusy pracy w tej firmie: -Idealna praca dla ludzi którzy chcą po prostu robić swoje a po 8 godzinach iść do domu i zająć się prawdziwym życiem bez myślenia o pracy. -Brak stresu, co tu dużo mówić, procesy są łatwe do ogarnięcia. - 100% praca zdalna- idealna dla introwertyków i kobiet z dziećmi. -Co kwartał wpada bonus do wypłaty, nie jakiś duży ale w ciągu roku uzbiera się z tego dodatkowa pensja. -Duża elastyczność: zaczynanie pracy między 6 a 10, można też wyjść np. do lekarza a potem odrobić ten czas. -Bardzo łatwo się dostać na juniorskie stanowisko, pamiętam że na rekrutacji nie zadali ani jednego pytania z bankowości, tylko parę słów o sobie, krótkie streszczenie wcześniejszego doświadczenia (o ile jakieś było) standardowe korpo pytania typu mocne i słabe strony i parę zdań po niemiecku. -Fajni ludzie i kompetentni koordynatorzy -Nadgodziny tylko dla chętnych- dodatkowo płatne A tu minusy: - Kompletny brak rozwoju- bezmyślna klepanina która niczego nie uczy a wręcz sprawi że cofniesz się w rozwoju umysłowym, ale dla kogoś kto nie traktuje pracy jako swojego życia i np. ma taką sytuację życiową że nie potrzebuje ogromnych zarobków to super opcja. Generalnie - jeśli nie żyjesz pracą, nie masz ambicji na rozwój, chcesz tylko klepać swoje i iść do domu, zależy ci na pracy zdalnej - z czystym sumieniem polecam ;) - słaba kasa, ale na to narzeka prawie 80% Polaków :D

Czas na antydepresanty

Jak myślicie, CERI podniesie pracownikom wypłaty, skoro pensja minimalna wzrosła od nowego roku? Osoby z minimalnym wynagrodzeniem bez języków i studiów będę zarabiać 3055 zł na rękę miesięcznie na umowie o pracę. Ja będąc po studiach, z kilkuletnim stażem pracy w Ceri, znając bardzo dobrze język, pnąc się po szczeblach awansu- zarabiam tylko 700 zł więcej do ręki. Myślę, że to bardzo niesprawiedliwe i meega dołujące ;(

@Czas na antydepresanty

na stanowisku młodszego konsultanta ds bankowości, bez żadnego stazu w CERI, miałem 5400 zl netto na umowę o pracę, pełen etat. I nie, nie pracowałem wcześniej w bankowości i nie, nie znałem w ogóle CERI i osób stamtąd. Jakim cudem masz tylko 4200 ? a i tak znalazłem lepszą pracę, więc odszedłem do zupełnie innej firmy - na szczęście !

@Czas na antydepresanty

A i to była pensja bez nadgodzin. Zwykłe chodzenie codziennie do pracy przez miesiąc, zero L4.

Czas na antydepresanty
@dw

Bo zacząłem pracę 4 lata temu, gdzie zaproponawali mi pensje w okolicach 3500 zł brutto i to wtedy było ok i co roku podnoszą o 500 zł brutto;( niestety nie doceniają starych pracowników, a nowi bez doświadczenia na start zarabiają dużo więcej. Może by się zwolnić i za miesiąc zatrudnić się w CERI od nowa? Może to jest rozwiązanie?

Lolo
@Czas na antydepresanty

CERI za niedługo beknie za te różnice w wypłatach pracownikom. Przydałby się zbiorowy pozew sądowy. To jest jawne łamanie prawa- pracownik o niższym szczeblu zaczynający pracę i mający mniejszy zakres obowiązków od pracownika na wyższym szczeblu nigdy nie powinien zarabiać więcej. Proszę tę sprawę zgłosić do sądu pracy, bo w tym przypadku pracodawca łamie prawo- są na to przepisy

dw

Podana kwota to pensja miesięczna netto + netto miesięczny zwrot za telefon / internet / własny sprzęt Nie wiem, może za miesiąc bez L4 też była premia (?). Tak, taka była moja pensja, czyli 2 przelewy łącznie jak wyżej.

@Czas na antydepresanty

Ok, pewnie te płace sprzed lat się różnią i jest to normalne. Podobno lokalizacja gra rolę, zależy pod jakie miasto i team podlegasz. Plus język na jakim jest poziomie - po testach i audycie.

@dw

O ile pamiętam zwrot za internet / telefon / własny sprzęt to ok. 600 zł / miesiąc i idzie osobnym przelewem - chyba że jest to zwrot plus jakaś premia, o której nie wiem. Inny, osobny przelew to pensja.

@dw

Podobno są bardzo duże różnice w zarobkach między poszczególnymi lokalizacjami i już ktoś o tym pisał. Inaczej za to samo rozlicza Łódź, inaczej Białystok - totalny rozstrzał. Plus zależy jaki team, jakie zadania. Inne widełki pewnie będą dla osoby, która dopiero skończyła studia i dla osoby, która ma np. język native i np. x lat pracy w korpo Wydaje mi się, że kiedyś wszystkich ofertach były podane wprost widełki od - do , i o ile pamiętam chciałem więcej a końcowo dostałem mniej jako brutto na umowie (plus dodatek językowy ) a i tak na samym końcu są to indywidualne decyzje.

dw

Dużo mniej, niż piszesz, żadne 7000 brutto ( zdecydowanie mocno niżej ) jako wynagrodzenie miesięczne - za to dochodził comiesięczny dodatek za telefon/ internet / własny sprzęt i comiesięczny max. dodatek za język. Plus być może doszła jakaś premia, o której nie wiem.

@dw

Wynagrodzenie bez dodatku za język było zdecydowanie mocno poniżej 6000 zł brutto, ale dochodziły dodatki i one tworzyły lepszą całość.

@Czas na antydepresanty

Swoją drogą można Wam napisać największą bzdurę wyssaną z palca i w nią ślepo wierzycie, zapalając się do dyskusji. Żenujące. Czy chomiki dla każdego pracownika z okazji dnia chomika, też przejdą ?... W każdej firmie są widełki od-do i że w większości firm lepsze wynagrodzenie na start zawsze dostaje nowy pracownik, w porównaniu do przyjętego sprzed x lat . Jeśli sytuacja jest tak zła jak piszesz, trzeba się po prostu rozejrzeć za nową pracą - nawet przy zdalnej jeśli taką preferujesz jest obecnie multum ofert, jeśli lubisz klepać taski to tym bardziej, a jeśli liczą się tylko pieniądze...to każda praca nie będzie dobra, bo pieniądze to motywacja na krótką metę. Przy znajomości języków wybrałbym zupełnie inną branżę, inne zadania, banki osób od tasków mają i zawsze będą mieć na pęczki. Wartość na rynku ma tylko specjalistyczna wiedza.

pL
@dw

@dw widzę, ze się gubisz we własnych zeznaniach. Moja odpowiedz jest na to jedna , mówisz tu o pensji grudniowej, która dostałeś z dodatkiem inflacyjnym, który brutto wyniósł ponad 2K, do tego dostałeś drugi przelew 600 zł za ZFŚS z punktów my Benefit. I te 600 zł to nie jest zwrot za komputer i prąd. I tak oto Twoja pensja wyniosła sporo. Zobacz na swoją umowę ile masz bez dodatków i nie wprowadzaj ludzi w błąd .

Czy aplikując na stanowisko które jest w 100% zdalne można pracować z całego świata czy vpn musi być z Polski?

@Marta

Z Polski, możesz pracować zdalnie z zagranicy 2 tygodnie i musisz za każdym razem z wyprzedzeniem prosić kierownika i TL o pozwolenie, zgody i nowe zabezpieczenia programów. 2 tygodnie w roku. Nie dłużej.

Sylwester

Na jakie zarobki może liczyć osoba znająca angielski i niemiecki na start? Mam na myśli stanowisko Młodszy Konsultant ds. Obsługi Transakcji Podejrzanych Ile brutto oferuje firma?

manko

pracuje w Ceri już troche czasu, mialam ta nietypowa przyjemnosc byc w zespolach z dwoch lokaliacji (najpierw Łodz, potem Bialystok). Bialostocki team moge polecic, jest luzno, spoko i w porzadku, godziny pracy jakie komu pasuja (byle zgodnie z etatem w skali dnia). pracowalam juz w paru korpo i nigdzie nie mialam takiej mozliwosci w kwestii godzin pracy jak tu co przy dzieciach jest serio spoko. Ogólnie Firma jest ok, glownie podstawowa wyplata jest minusem bo kreci sie w okolicach najnizszej krajowej co wg mnie w takiej firmie nie powinno miec wgl miejsca. na szczescie ale jesli sie wyrabia premie (za ilosci, co mozna zrobic dosc latwo) to ma sie stala dodatkowa kase wiec mozna to sobie ogarnac. sa tez dodatki inflacyjne w ostatnim czasie no i kasa mybenefit co tez jest spoko co grudzien. organizacyjnie w firmie to tak no roznie bywa, jesli mam juz do czynienia z HR to jest czesto nieporozumienie bo chyba tam albo maja za malo ludzi albo nie ogarniaja ;) tak wiec podsumowujac: polecam Ceri Bialystok (CKOPN), pozostale z jakimi mialam do czynienia raczej odradzam

lololol

czy firma na święta oferuje jakieś dodatki?

serek
@lololol

coś tam wpada w okolicach grudnia, ale nie jest to do końca dodatek świąteczny, a bardziej bonus, czy tam jakieś wyrównanie inflacyjne

Ela
@lololol

tak, zawsze dostajemy punkty z kafeterii mybenefit jesli ktos ich nie wykorzystal w formie zlotowek (w moim przypadku jest to 1000) dostalismy tez dodatek inflacyjny 2100 brutto :)

Słowik

Kiedy są wypłacane w firmie wypłaty ?

Odc
@Słowik

Drugi dzień roboczy miesiąca

Pat

Moje przemyślenia po 2 latach pracy w CERI: 1) Wypłata zawsze na czas, dodatki pracownicze, premie wydajnościowe/jakościowe ok. 2) Monotonia - z jednej strony fajnie, że jest przewidywalność w pracy z drugiej, masz wrażenie że się uwsteczniasz, klepanie jak na linii produkcyjnej non stop to samo. Kwestia czasu, jak będą redukcje w zatrudnieniu z powodu automatyzacji procesu. 3) Jak robisz swoją normę to masz spokój, jeden słabszy dzień i od razu pytania, tłumaczenia. 4) Organizacyjnie to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. 5) Uczysz się głównie procesu, który poza firmą ma wartość bliską zeru. 6) Jeśli nie masz planu na siebie, lub szukasz pierwszego doświadczenia w ‘korpo’ to miejsce może przypaść Ci do gustu. Jeśli chcesz iść dalej do większego korpo to zawsze lepiej CERI na początek, niż nic. 7) Tak jak w każdej firmie i tu też są stanowiska, na których można się rozwijać i jest dobrze, niestety bardziej prawdopodobne że na początku przygody w CERI trafisz na stanowisko młodszego konsultanta ds. klikania. 8) Kontakt z innymi osobami bardzo ograniczony. Spotkania online głównie w zespole na tzw daily. Zdarzają się dni, gdzie nie masz możliwości odezwać się słowem do innych. Zacofanie społeczne gwarantowane jeśli nie wychodzisz do ludzi po pracy.

@Pat

Czemu kontakty takie ograniczone z innymi pracownikami? Pracujesz danie albo hybrydowo? Powiesz jakie masz dodatki pracownicze? Chodzi o benefity?

MG
@Pat

Cześć, weszłam tutaj z ciekawości i ta "rekomendacja" jest tak prawdziwa, że zdecydowałam się odpisać. Zdecydowanie zgadzam się z każdym punktem od 1 do 7. Niestety. U mnie akurat punkt 8 nie obowiązuje, bo trafiłam do fajnego zespołu - mam na myśli oczywiście koleżanki-konsultantki i specjalistki ds.klikania. O kierownictwie zespołem mogę powiedzieć natomiast, że to komunikacja jednostronna, przynajmniej w moim przypadku

@MG

To w takim razie może wytłumaczysz, dlaczego organizacyjnie jest tak źle, że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać? Bo mnie najbardziej ten punkt zaciekawił. O co chodzi skoro praca rzekomo monotonna? Ta monotonność to kwestia kilku stanowisk czy ogólnie można tak nazwać pracę w tej firmie?

ambitny korposzczurek

Firma zatrudniła tyle osób że w tygodniu koordynatorki każą robić wyjścia prywatne i odrabiać je w poniedziałki do 20... tragedia

@ambitny korposzczurek

Nie zgodzę się z tą wypowiedzią, pracuję od niedawna i nigdy koordynatorka nie nakazała mi wyjścia prywatnego, oczywiście w przypadku braku pracy w danym dniu pada z jej strony taka propozycja ale decyzja w tej sprawie należy do Ciebie jako pracownika. Tym samym w przypadku wykorzystania wyjścia prywatnego istnieje możliwość odrobienia nadgodzin w dni w których pracy jest naprawdę dużo ( zwykle są to właśnie poniedziałki). Jak wspomniałam - nigdy nie spotkałam się z postawą ,, nakazującą" . Co więcej jeśli chodzi o grafik pracy jest on na tyle elastyczny, że w drodze porozumienia i konsultacji możesz w danym miesiącu prosić o dane godziny pracy czy też drogą kompromisu poprosić o wyjście i zaproponować kiedy je odpracujesz. Z urlopem także nie było problemu mimo to, że tak naprawdę pracuję niedługo. Koordynatorzy są bardzo życzliwi i przede wszystkim mają bardzo ludzkie podejście do teamu.

MG

Hej, u mnie kwestia urlopów to istna batalia. Nadgodzin "do odbioru" nie możemy też odbierać kiedy chcemy

@MG

No ale chyba możesz wziąć w zaplanowanym terminie czy musisz dużo wcześniej ustalać grafik np. przed dłuższym wolnym w wakacje? Jak jest problem z wolnym za nadgodziny to nie można ustalić żeby za nie zapłacili?

Karo

Hej! Widziałam ofertę na młodszego konsultanta ds. Weryfikacji klientów z językiem polskim. Ktoś wie jaką stawkę dają na początek? Jakieś szanse na rozwój? Warto tam złożyć CV?

Xxx

Czy ktoś pracował jako Młodszy Konsultant ds. obsługi transakcji? Jak wyglada praca na tym stanowisku? Jakie pytania po ang zadają na rozmowie?

Xxxmasxxx
@Xxx

Co do angielskiego - u mnie była to luźna rozmowa na temat zainteresowań celem zweryfikowania czy faktycznie kandydat posługuje się angielskim na poziomie jaki określił. Jeśli mówisz na poziomie b1/b2 to nie masz się o co stresować.

Maryla
@Xxxmasxxx

Jak już jesteśmy przy rekrutacji, to ile etapów u nich trzeba przejść? Poza tym sprawdzaniem angielskiego to dają jakieś testy/zadania do wykonania, żeby sprawdzić wiedzę kandydata?

Janka
@Maryla

Najpierw dzwonil do mnie pan z hr na krotka rozmowe max 5min wybadac temat czy aktualne itp, a potem byla rozmowa zdalna na kamerce juz z hr i teamleaderem ok 50min i to tyle, potem dzwonil po chyba 9 dniach z info czy tak czy nie i czy przyjmuje prace. Dodatkowo oddzielnie byl zewnetrzny test z jezyka ktory wskazalam w cv (niemiecki u mnie)

@Janka

O co mniej więcej pytali? Zastanawiam się jak dobrze się przygotować do rozmowy. Jak wyglądał test z języków. Tego chyba najbardziej jestem ciekawa. Chodzi mi o to w jakiej był formie.

Kania

Trafilam tu przypadkiem to sie podziele swoja opinia jak juz jestem :p W Ceri w Białymstoku (CKOPN) Pracuje 2 lata. Ja osobiscie polecam ale duzo slyszalam ze to zalezy od zespolu. Nie mam porownania bo od poczatku trafilam do tego co jestem. U mnie jest serio spoko, ludzie fajni, kiero mega ogarnieta, wszystko smiga. Podwyzke dostaje rowno co roku srednio wyszlo mi ok 600zl za kazdym razem. Proces mam chyba raczej dosc zlozony , trzeba chociaz lekko ogarniac niemiecki. Akurat my pracujemy hybrydowo (jeden tydzien w mscu z firmy ale piatek jak kto uzna) a pozostale 3tyg home office chyba ze ktos chce inaczej lub ogarnia czynnosci biurowe. Ja nie narzekam ogolnie wiec moge polecic akurat ten dzial ;)

Gosia
@Kania

No właśnie, czyli Ceri w Białymstoku narzuca ile ma być pracy zdalnej a ile z biura? Czy są raczej elastyczni w tym temacie?

@Kania

To już teraz po 2 latach masz umowę na stałe? A te podwyżki to są stałe kwoty co roku? Na jakim poziomie konkretnie trzeba znać ten niemiecki? Bardziej w mowie czy bardziej w piśmie?

@Gosia

U nas byla ankieta i tak zespol zdecydowal, ale jestesmy raczej wyjatkiem, wiekszosc firmy pracuje glownie na home office. Mamy tez w zespole ludzi z PL na pelnym HO, nigdy nie slyszalam o problemach w tej kwestii. Ale mowie to tylko z perspektywy mojeyo teamu

Kania

U mnie niemiecki jest rozny od a2 do b2 i od tego zalezy co robisz na codzien ale sa zespoly bez jezyka a sa i takie gdzie trzeba plynnie umiec. Ja mam juz umowe na stale. Podwyzke mialam co roku, nie wiem jakie sa ogolne i czy sa 'stale stawki' mysle ze to zalezy od roku, nie wypowiem sie bo serio nie wiem. W moim zespole jest tylko niemiecki pisemny, nie wiem czy sa zespolu wgl w BIA gdzie jest potrzebny mowiony, wydaje mi sie ze nie bo nie ma telefonow w firmie, to kiero sie tym zajmuje. Ja mowie tylko z perspektywy mojego teamu, nie pracowalam w innym.

AML/KYC

Witam. Ile może dostać na start w dziale KYC/AML osoba z 4 letnim doświadczeniem w bankowości, biegłym angielskim, podstawowa i praktyczna znajomością VBA i SQL? Pozdrw

Znalazłam na stronie firmy ofertę pracy na stanowisko Młodszego Kontrolera Procesu. Firma wymaga od kandydata znajomości języka angielskiego na poziomie B2. Ciekawa jestem, w jaki sposób sprawdzana jest ta znajomość? Czy podczas rekrutacji organizowany jest jakiś test, dłuższy dialog podczas którego można się wykazać? Czy może trzeba przedstawić jakiś dokument? Dodatkowo cieszy mnie bardzo, że jest to praca zdalna. Chciałabym tylko wiedzieć, czy są jakieś ramy godzinowe, w przeciągu których trzeba przepracować swoją dniówkę? :) Bo czytałam, że można się dogadać, jeśli chodzi o godziny pracy. :)

Zewnętrzna firma językowa przeprowadza test językowy i ocenia poziom.

xxx

szkoda, że gdy wysyła się CV to nie ma żadnego kontaktu

Konsultant

Co powiecie o stanowisku rekruterskim w firmie? Po raz kolejny widzę ogłoszenie. Jak zespół, wynagrodzenie, podejście do pracownika?

Wika

Jakieś odczucia na KYC screening? Co tam dokładnie się robi?jakie są godziny pracy,zdalnie czy z biura? Jak ludzie,zespół? warto nie warto?

abc

Cześć! Powie mi ktoś coś więcej na temat pracy na stanowisku Młodszego Konsultanta ds. Procesów Wsparcia Bankowości z j. niemieckim? Jak wygląda sam proces rekrutacji, jaka jest faktycznie stawka, obowiązki? Czy jest bezpośredni kontakt z klientem typu słuchawka? Dzięki za wszystkie odpowiedzi!

Gosia

Hej, chciałabym podpytać o pracę na stanowisku KYC - młodszy konsultant ds. weryfikacji klientów (Białystok). Czym się w praktyce zajmuje taka osoba, jak to wygląda? Jak z godzinami pracy - są narzucone np. 9-17, czy samemu się decyduje, byle wyrobić po 8 godzin od poniedziałku do piątku? Praca zdalna jest wtedy, kiedy ktoś potrzebuje i się dogada, czy ją wręcz narzucają i wolą, żeby pracownicy nie przyjeżdżali do biura?

Zostaw merytoryczną opinię o CERI International Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CERI International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CERI International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CERI International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 6 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CERI International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CERI International Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CERI International Sp. z o.o.