Opinie o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kołaczkowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kołaczkowo

PRACOWNIK.1

Moje sugestie dla Sobieski Trade sp. z o.o.: Firma o dużych możliwościach. Pracownicy robią wszystko , żeby było jak najlepiej sami dbają o klienta (przedstawiciele oraz ich przełożeni mają to w D...E liczy się tylko odwalenie trasy i już). Dyrekcja ma nie realne wymagania bo kieruje nimi brak pojęcia o tym jaką pracę wykonują ich pracownicy , a swoją wiedzę czerpią z komputerów i statystyk. Jeśli dyrekcja nie ruszy D..y z wyżyn na niziny szeregowych pracowników i ich nie wysłucha to firma przetrwa góra 1 lub 2 lata. Co do zarobków to wskoczyły na wyższy poziom ale znowu oszukują i to może być kropla , która przechyli czarę goryczy.

michal
@PRACOWNIK.1

to ile teraz jest na rękę ?

@PRACOWNIK.1

Możliwe, że warto by było bezpośrednio przedstawić dyrekcji trudności, jakie napotykane są podczas wdrażania części wymagań. Czy w Sobieski Trade jest praktykowana wymiana informacji i doświadczeń pomiędzy pracownikami, a szefostwem? Jednocześnie proszę o nieużywanie w przyszłych wypowiedziach na forum słów powszechnie uważanych za niekulturalne.

Iza

@praca ph czy mimo braku odpowiedzi od użytkowników forum, zdecydowałeś się złożyć aplikację do Sobieski Trade? Odbyłeś spotkanie rekrutacyjne? Jeżeli tak, to proszę Cię byś napisał jak przebiegło. Będzie to cenna wskazówka dla kolejnych aplikantów.

praca ph

Witam ,pojawiło się ogłoszenie na stanowisko ph Opolskie oddział Nysa. Proszę o info jak wygląda praca ,jakie auto itp

Filipek

Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie może ją zmienić!!

Iza

@xxx, dzięki za informacje. Rozumiem, że pracowałeś/pracujesz w Sobieski Trade sp. z o.o. czy polegasz na opinii znajomych? Czy ktoś z obecnych forumowiczów mógłby podzielić się swoją opinią? Jestem ciekawa czy macie podobne zdanie jak @xxx czy jednak inne. Każda opinia się przyda do podjęcia decyzji.

@Iza

Pracowałem rok na magazynie i wiem o czym mówię niestety. Magazynierzy składają setki wuzetek z towarem na dzień i 0 podziękowań a to między innymi dzieki nim towar wyjeżdża a Ph ? jezdzi zbiera zamówienia i tyle i dostaje jeszcze gorzale za to ze wyrobi norme Taka prawda

Iza

Witam, przeglądając oferty natknęłam się na pracę w tej firmę jako przedstawiciel handlowy, czy możecie coś więcej powiedzieć na ten temat? Można wiązać z tą firmą plany na dłuższą współpracę? Każda informacja się przyda! Pozdrawiam

@Iza

jak będziesz dobrze włazić w 4 litery to będzie ok a i deputat alkoholowy też będzie. PS: jak już się zatrudnisz to daj jedną butelkę magazynierowi który ci to złoży bo sama nie ogarniesz. Aha i jeszcze jedno magazynier plebs a PH to są mistrzowie którzy robią obrót

Obiektywnie

Witam. Nie polecam tego pracodawcy. "Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.." , ale jeśli masz możliwość pracy w innym miejscu to nie podejmuj pracy w tej firmie. Już chyba lepiej pójść do Bied...ki , czy Lid...a. Przynajmniej jest socjal i normowane godziny pracy.

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy? Czy coś z socjalu też występuje?

@Paweł

Socjal ? na boze narodzenie dostalismy po 3 butelki alko a na wielkanoc 2 butelki. to wszystko na co moglem liczyc

Xxx
@Paweł

Wszystko zalezy od ludzi u mnie na magazynie duza rotacja magazynierow. Po 3 miesiacach zazwyczaj zmiana i tak w kolo. Sami sie zwalniali przez mala kase. Socjalu jako takiego brak. I generalnie zawsze braki ze niby nie dany towar itp i uzeranie sie z kierowcami I ph. Magzynier to plebs bo to Ph robi obrot

opinia
@Paweł

Z socjalu to opieka socjalna państwa będzie potrzebna. Zarobki jak 10 lat temu.

Bartosz

Może w sytuacji braku ludzi do pracy firma podniesie wynagrodzenia?

Witam, Czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie oddziału Legnica? Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie. Interesuje mnie praca na magazynie.

@Zainteresowany

To zależy na jakich informacjach Ci zależy ?

@xxx

Jak wygląda praca na tym oddziale, czy opłaca się tam pracować tzn jakie zarobki? Kierownictwo, Ci tzw zmianowi jakie jest ich podejście do pracy i jak traktują ludzi. Panowie którzy pracują na magazynie, czy chcą pracować czy jako nowy np będę musiał robić dwa razy więcej?

Witam, Pojawiło się ogłoszenie, że szukają pracownika kadr do Kołaczkowa, czy może się ktoś się wypowiedzieć? Dlaczego poprzednia osoba zajmująca to stanowisko odeszła?

@anonymous

Tutaj chyba mało kto ma do czynienia z biurem w Kołaczkowie. Ale może znalazła coś lepszego i lepszą kasę? A może miała dość harówy Ps. Skoro chcecie pisać to częściej się udzielajcie. Ps2. Co kierownictwo szykuje na firmowe jajeczko ?

Iza

@Paparuch :-) czy zatem przyszłym, potencjalnym pracownikom firmy Sobieski Trade również zabronisz udzielania się na forum? Każdy ma możliwość wypowiedzi. @xxx z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś pracownikiem firmy. Czy możesz wypowiedzieć się co sądzisz o pracy tam?

@Iza

Prawda jest niestety taka że wszystko zależy od ludzi. nie będę pisał w którym oddziale działam ale powiem że jest chyba dużo do roboty widoczne z perspektywy pracownika. Praca jak praca raz jest lepiej raz gorzej jak człowiek się wdrąży jest ok generalnie problem jest w tym że płaca niska niestety Kołaczkowo myśli że firmę utrzymują Ph a reszta to plebs, wymagania duże a ludzi do roboty mało. Druga sprawa to nieszczęsne inwentury które są robione bez skanerów, i zawsze problem z tym że są braki niestety duże a potem straszenie że ludzie będą płacić a potem odchodzą bo się boją.

Matjas

Witam. Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciela Handlowego - kuj-pom. Będę wdzięczny za informacje na temat tego stanowiska. Wynagrodzenie, narzędzia , atmosfera w firmie i czy plany są do ogarnięcia :-) Czy są popychacze sprzedażowe ? Jakie auta? Z góry dzięki za info. Pozdrawiam

@Matjas

Filia w Bydgoszczy dopiero się otwiera po Koszalinie. Wiec chyba ciężko coś powiedzieć Wynagrodzenie od obrotu lecz mogę się mylić. Telefon i auto Ph maja kartę flotową do tankowania również.

Paparuch :-)

Iza jak nie jesteś pracownica Sobieskiego to po jaki H..... się udzielasz nie rozumie tego Zatrudnij się tam i zobaczysz jaki (usunięte przez administratora) tam jest Kierowników od H.... a żeby coś konkretnego załatwić to ręce umywa i mają wyj.... Na oddziale Legnica to już jest parodia wziąć się zesrać ma środku Magazynu i w biurze i nikomu by to nie przeszkadzało kierownicy magazynu się zmieniają co 3 miesiąca Jeden lepszy od drugiego byle by pracownika (usunięte przez administratora) i potem się dziwić czemu ludzie nie chcą pracować. dla nich po 12 h pracy było by za mało nie doceniają pracowników wcale z każdej przerwy weś się tłumacz jaki w przedszkolu

Kierowca
@Paparuch :-)

Jestes jakis (usunięte przez administratora)

Iza

@Do axel uważasz, że kierownik, który aktualnie pracuje w firmie Sobieski Trade wprowadza pozytywne zmiany? @axel po pierwsze nie można nikogo obrażać na forum. A czemu uważasz, że te ulepszenia nikomu nie służą? Czy tylko nimi są zwolnienia czy coś jeszcze?

Do axel

Z tego co mi wiadomo nowy kierownik na Legnicy przez dwa tygodnie zrobił więcej niż jego poprzednicy przez pół roku. A jak ktoś ma lepkie ręce albo jest leniwy i na 20 dni pracy ma 10 wolnego to sorry kolego ale takich ludzi się zwalnia. Ogólnie praca ok, trzeba się narobić ale można całkiem nieźle zarobić. A ekipa coraz lepiej zgrana

axel

Oddział w Legnicy to porażka ....nowy kierownik który jest... i....tą ...wprowadza swoje ulepszenia które niczemu nie służą a wręcz przeciwnie .....zwalnia ludzi tylko po to by zatrudniać ( swoich )...dwa tygodnie wystarczyły by wszystko spieprzył.....wręcza ludziom wymówienia bez podania przyczyny....żenada

Iza

@Magazynier nr 1 dobrze, że napisałeś, że praca magazyniera w firmie Sobieski Trade jest ciężka. Aplikujący powinni wiedzieć takie rzeczy, bo wtedy wykrusza się część zainteresowanych, którzy potem by sobie na miejscu nie poradzili.

Paparuch :-)

Magazynier nr 1 Akurat nie Daniel tylko A .M. Pozdrawiam

Magazynier nr 1

Witam, ST Legnica, boryka się z brakiem odpowiednich pracowników magazynowych. Trafiali się (usunięte przez administratora) i "żarłoki" Jest to hurtownia alkoholowa więc praca na magazynie nie należy do najlżejszych. Głównie magazynier rozkłada towar oraz kompletuje zamówienia. Wynagrodzenie jest konkurencyjne ze strefą nawet na okresie próbnym. Istotne jest to iż po okresie próbnym stawka jest podniesiona. Co do kadry kierowniczej można się z nimi dogadać są to normalni ludzie, nie ma poganiaczy... Jeszcze w kilku zdaniach chciałem się odnieść do kolegi z tak złym doświadczeniem.... Po sposobie wypowiedzi mogę stwierdzić że Pan Paparuch:-) to jeden z magazynierów. Wiecznie niedoceniony,mający problem z komunikacją i pracą w grupie. Pracownik najwyższej jakości, notorycznie na l4 niepotrafiący policzyć 6x6 bez kalkulatora. Proste polecenia sprawiają mu trudność a na ich wykonanie potrzebuje dwa razy więcej czasu. W/w Pan pracuje w ST od początku i nie zna położenia towaru oraz nie potrafi poprawnie skompletować najprostszego zlecenia. Wielokrotnie groził że się zwolni i niestety dalej tam pracuje. Mam nadzieje że nowy kierownik w końcu posprząta ten (usunięte przez administratora) i zwolni ludzi którzy się nie nadają i nie chcą pracować.... Pozdrawiam Cię Danielku ;)

Zostaw merytoryczną opinię o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kołaczkowo

• Jak się pracuje w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ