Gała Meble sp. z o.o.

Opinie o Gała Meble sp. z o.o.

Aktualność
Meblarz

Jedyną wadą tej firmy jest brak obowiązkowych odcinków płacowych, pracodawca powinien takie dawać, nie raz za te same godziny można dostawać różne wypłaty i nigdy się człowiek nie doliczy.... ODCINKI POWINNY BYĆ OBOWIĄZKOWE!!!

Magda

Bardzo ładne meble ☺️Polecam z całego serca ❤️ FRONTY przepięknie dopracowane ,Newada czy Orient ,naprawdę sztos

Angelika
@Magda

Kupiłam Prowansję komodę K3SP Piękna .Gruby blat ,fronty biel z odciskami drewno podobnymi ,szufladki idealnie wpasowane ,piękne uchwyty półokrągłe .Polecam ,zamierzam jeszcze dokupić regał na książki ,łóżko i szafę ,nowoczesny dizajn wychodzi.Naprawdę pięknie wszystko dopracowane ,a fronty robią całą robotę ????????.Polecam i zachęcam do zakupu ,nie są to meble z drewna ale ,za te pieniążki warto ..

@Magda

dziękujemy za podzielnie się dobra opinią! :) cieszymy się, że jesteś zadowolona :)

@Angelika

dziękujemy za rekomendację! :) zadowolenie Klientów jest dla nas bardzo ważne :)

@Magda

Czy meble Lanside Szare będą dostępne w sprzedaży jako krajowe ??

Pracuje na pakowaniu KW
@Magda

Jakość mebli dużo lepsza niż 3-4 lata wstecz ,Fronty dużo lepiej wykonane pod względem estetycznym ,materiałowym wszystko ładnie dopracowane ,brak szczelin ,wiercenia wszystko się zgadza ☺️

@Pracuje na pakowaniu KW

Dziękujemy za podzielenie się dobra opinią! :) Dbałość o szczegóły jest dla nas bardzo ważna.

Angol
@Angelika

A w szufladce wwwwwwwwwwwwwwww

Czy Gała Meble sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Szkolenia z zakresu BHP najczęściej się pojawiają i dużo jest zrobione w tym zakresie . ,Szkolenia pracowników produkcyjnych nie zauważyłem żeby takie były .Szkolenia kadry zarządzającej nie wiem ,być może są takowe . Szkolenia dla kontrolerów ,raczej też nie ma .Szkolenia mechaników ,nie ma .Raczej jeden od drugiego się uczy .

Jolanta
@Piotr

Taka forma nauki też zawsze coś daje. A czy w miarę podnoszenia kompetencji można liczyć na lepszą pensję?

@Jolanta

W dużej mierze zależy od kierownika ,mistrza ,lidera którzy powinni być obiektywni ,jeśli wykazujesz się dobrą sumienną pracą, zaangażowaniem to powinno być zauważone i taka osoba zazwyczaj dostaje podwyżkę .

@Piotr

A skąd Ty o tym wszystkim wiesz? Jesteś pracownikiem?

Aga
@Karolina

Skoro padło takie pytanie i jest odpowiedź ,to osoba musi być pracownikiem firmy ?? logiczne chyba ?

Zainter
@Piotr

A jak praca w utrzymaniu ruchu?

Kakao

Raczej żadnych szkoleń nie ma, a BHP to przecież podstawa, którą każdy pracownik musi odbyć

Hr

Szkolenie organizowane są z reguły w okresie jesiennym, zalesianie lasu, wykopki itp. Bardziej ambitni pracownicy mogą liczyć w grudniu na kurs sprzedaży karpia online, a wybitne jednostki na szkolenie z laminowania mebli z nie wiadomego pochodzenia !!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gała Meble sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Witam czy pracownicy firmy mają jakieś zniżki przy zakupie mebli ? jeśli tak to ile % i jaki jest czas oczekiwania ? I czy można np na raty rozłożyć taki zakup .Dziękuję za odpowiedź -pracownik

Technolog

Zniżka przy produkcji, pakujesz meble poniżej taśmy i zbierasz okruchy po produkcyjne ( taki bonusik ).

Jak dużo osób pracuje w Gała Meble sp. z o.o.?

Jan Bo

Za dużo!!!

Czy w Gała Meble organizowane są jakieś spotkania integracyjne dla pracowników ? Czy można liczyć na jakiś socjal ,bony ,paczki ? dofinansowanie do dojazdòw do pracy ? lub darmowe dojazdy ?wycieczki ? Kursy językowe ? Kursy na widłaka ? Ogólnie szkolenia podnoszące kwalifikacje

Wąsik
@Kasia

Dla Ciebie przy drodze 25 Oleśnica- Ostrów Wlk., później skręt na Chełstów mniej więcej w połowie drogi między Ostrowiną i Twardogórą stań i tam się integruj.

Lewy
@Kasia

Już napisałem, kwalifikacje podniesiesz w lesie i widłak, iglak się tam znajdzie..

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników forum!

Chcielibyśmy wykorzystać platformę GoWork do komunikacji z Państwem a także przedstawić rzeczywisty wizerunek naszego zespołu.

Gała Meble to firma posiadająca 100% polskiego kapitału, szczególnie ważna jest dla nas zgodna praca zespołowa i zaangażowanie każdego pracownika. Podstawą naszego sukcesu jest ciągły rozwój, podejmowanie nowych wyzwań w oparciu o budowanie wzajemnego zaufania i wymianę wiedzy co stanowi solidną podstawę wiarygodności.
Nasza sumienna praca, niejednokrotnie została doceniana m.in przez prestiżowy magazyn "Forbes", "Gazele Biznesu", "ACAN-THUS AUREUS" oraz wiele innych.

Zapraszamy Państwa do rozmowy i pozostawienia obiektywnych, merytorycznych opinii.
Lojalna

Gdzie tak się dzieje ?

Ewelina

Może jednak skomentujesz to całe utrzymanie ruchu, żeby była pełna jasność odnośnie tej opinii? Jaki miałeś tu problem z kierownictwem, że tak piszesz?

Czy Gała meble udziela pożyczek pracownika?

Kamila

czy jako pracownik produkcji przy pracy w drewnie i pyle będę mieć wpisane warunki szkodliwe ? czy nie

Kakao
@Kamila

Pewnie nie

Jak wygląda praca na Tartaku Twardogóra? Jak atmosfera w pracy, ludzie, szacunek do pracownika? Czy zarobki dobre?

Krysia
@Zainteresowany

Jest fajna atmosfera ,kierownictwo ok ,zazwyczaj kobiety wkładają do paczek elementy mebla łącznie z piankami ,kartonikami .Zarobki zależy od godzin przepracowanych i od premii ..Ja Polecam jest spokojnie

@Krysia

Krysiu, dziękujemy za dobrą opinię, bardzo się cieszymy że jesteś zadowolona.

@Zainteresowany

Zapraszamy do naszej załogi, skontaktuj się z nami pod nr. tel. +48 717 360 333 lub e- mail: kadry@galameble.pl

@Zainteresowany

Czy są przyjęcia do pracy??? Jaka stawka

Wanda
@Krysia

A od czego zależy premia? Ile ona wynosi?

Patrycja

Czy są przyjęcia do pracy ? Jaka stawka ?

Cataryna

Hej, możecie powiedzieć coś o pracy na magazynie? W jakich godzinach się pracuje? Widziałam ofertę pracy i zastanawiam się nad apkikowaniem

Ktoś kto tam był

Praca sama w sobie jest ok , jedynie brak organizacji pracy i nikt nic nie wytłumaczy a oczekują żeby pracownik wszystko sam wiedział .Wynagrodzenie i ludzie pracujący tam to jakiś żart ,żenada i masakra ,oczywiście zdażają się wyjątki czyli 5 osób na 40 i tym życzę powodzenia.kierownik chce coś zmienić ale za bardzo nic mu nie wychodzi , są osoby które więcej czasu chodzą po zakładz zajmując się plotkami i obgadywaniem a inni muszą za nich zasówać. Nie polecam!!

Alojzy
@Ktoś kto tam był

Zgadzam się w 100%

zizi
@Ktoś kto tam był

u nas w cp jest norma 100-120 komór na koniec każdy spisuje raport i nit za nikogo nie robi

Mirka
@zizi

Dokładnie każdy powinien być rozliczony ze swojej pracy .A raporty wklepane w system ,są programy które robią podsumowanie tyg lub miesiąca jak to wygląda %.Wszystko wpisane awarie lub wszelakie postoje podpisują liderzy i nikt na nikogo by nie robił .Tak jedni na drugich robią

Alojzy
@Mirka

Tak powinno być.

@Alojzy

Na czym polega praca Brygadzisty ,mistrza we firmie Gała ??I jakie umiejętność są wymagane by Nim zostać ?

@Piotr

Witam, głównym celem stanowiska jest wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi planami danego zakładu, podstawowe obowiązki to: kontrola wykonywania zadań produkcyjnych, nadzór nad powierzonym mieniem firmy oraz współpraca z kierownictwem. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami pod nr. tel. 71 736 03 33 lub drogą e-mail kadry@galameble.pl

Jaki jest okres rozliczeniowy w Gała Meble sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

7-8 wypłata jest na kącie

Johny

Czołem. W poprzedniej robocie nie wytrzymałem nerwowo i szukam innej pracy. wobec tego przeglądam oceny pracowników. Zakładam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Twardogóry. Pomóżcie mi i dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Gała Meble? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? Johny

@Johny

Czołem Johny :) Bardzo cieszymy się, że zainteresowałeś się Naszą Firmą, jak najbardziej zapraszamy - wyślij proszę swoje CV na maila kadry@galameble.pl lub zadzwoń 71 315 77 52. Nasi pracownicy chwalą sobie pracę u nas i są z nami od lat :) Nie mamy kantyny ale jest to dobry pomysł na przyszłość. Pozdrawiamy Gała Meble

Marianna
@Johny

Dzień dobry Johny. Zarobki są dobre a atmosfera jeszcze lepsza. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to zwracam uwagę na firmę Mondi z Bystrzycy Kłodzkiej. Pracownicy (wiem to od męża, który jest tam zatrudniony) mają tam system, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To dofinansowanie do obiadów to super benefit. Na pewno lepszy niż opieka zdrowotna (szczególnie jak się nie ma dzieci). Pozdrawiam serdecznie. Marianna.

Dlaczego w tej firmie nie dostajemy odcinków ? Można przecież wysłać elektronicznie ,są aplikacje do tego zrobione .Pracownik nie wie ile godzin ma naliczone ,ile urlopu pobrano a ile pozostało .Jakie składki zostałem potrącone ,ubezpieczenia ,PP K i czy dostał premię .To zniechęca naprawdę pracowników .

Mikołaj
@Kasia

Wspomniałaś o premiach... możesz mi powiedzieć od czego zależy przyznanie premii w Gała Meble? I ile te premie tu dokładnie wynoszą? Liczę na jakieś szczegóły, daj znać :)

Maja

Hej, widziałam, że Gała Meble poszukuje obecnie między innymi Magazyniera/Magazynierki. Podpowiedzcie - Czy praca jest ciężka? Czy kobieta bez problemu da sobie radę w firmie na takim stanowisku? Może jakaś Pani się wypowie na ten temat? :)

Krysia
@Maja

Na Krolewskiej i Leśnych są magazynierki dają radę spokojnie

Maja
@Krysia

Super :) A jak praca w Gała Meble wygląda zmianowo - ile jest zmian, w jakich są godzinach? Czy można podawać swoją dyspozycyjność czy trzeba się całkowicie dostosować do odgórnych ustaleń?

Hen
@Maja

Nie wiem jak to jest z magazynierkami, z tego co kojarzę to na Tartaku dziewczyna pracowała 7-15, a tak to pracownicy produkcyjni pracują na zmiany 6-14/14-22 :)

Patrycja

Dzwoniłaś do kierownika? coś dowiedziałaś się ?

Ciekawa
@Patrycja

Tak dzwoniłam. To przez zła sytuację finansową w firmie. Szkoda tylko że nas nikt o tym nie poinformował wcześnie....

Milenium

Zawsze można ubiegać cię o kredyt :) online

Też pracownik
@Milenium

No mi tam kredyt nie potrzebny :)

kki

Po to jest to forum żeby oceniać pracodawcę!

Zostaw merytoryczną opinię o Gała Meble sp. z o.o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Gała Meble sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gała Meble sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gała Meble sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gała Meble sp. z o.o.