STANISZEWSCY BETON sp.j.

Opinie o STANISZEWSCY BETON sp.j.

bmw

Mówił ze Abrama lubi czystą pompę i 3 godz po pracy myje Andrzej nie pilnuje ma za dużo na głowie

bmw

Ten z Bmw ma 300 godz wczoraj dzwonił chwalił się pytał co może być bo nie mogł cofnąć piłki. Gdzie Idt

to ja

U Abrama tyram od rana

Laska

We wszystkich odziałach jest spoko ? W Olsztynie różne opinie. Rozumiem że te złe nacechowanie bierze się od expracowników Bo nie wyobrażam sobie ludzi którzy pracują w takiej atmoswerze i nie odchodzą. To byłoby dziwne. Rynek pracy w Olsztynie ma jeszcze inne oferty.

Firma STANISZEWSCY BETON sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Lekka praca fizyczna przy elementach bet., zakwaterowanie!!!. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
nevil

w odpowiedzi dla,,laska,, najlepsza firma w jakiej pracuję. ludzie są życzliwi, mili i uśmiechnięci. w szczególności Ci nowi. jest super i pracy dużo.

Laska

Hej. Pozdrawiam Wszystkich Formowiczów. Proszę napiszcie czy we wszystkich działach firmy jest podobnie ?

draiver
@Laska

Strasznie nerwowy kolego jesteś, zgadzam się z tobą że o sprawach prywatnych nie powinno się pisać, więc jeżeli jesteś taki zasadniczy czemu czepiasz się mojej mamy, taty i w ogóle bliskich ? Mózg ci wypaliły dopalacze i odżywki ?, ponadto powinno się czytać ze zrozumieniem "rodzinny" to ironiczna odpowiedz na poprzednie posty , psycholog, psychiatra itp. - Wszystko to lekarze - rodzinny też i choć żałosne to jest to i zabawne. Musisz wiedzieć że to forum powinno służyć rzetelnej ocenie pracodawcy aby inni mogli korzystać a nie opluwaniu się na wzajem. Żeby udzielać lekcji innym trzeba mieć wiedzę i wykształcenie a ty jak widzę nie grzeszysz inteligencją i nie posiadasz umiejętności analitycznych, czepiasz się rodzin innych a piszesz, że takich rzeczy się nie robi - to o co tu chodzi ?. Tak jak pisałem wcześniej praca jest spoko tylko ludzie tworzą złą atmosferę, ale to widać po wpisach.

do rodzinnego

Nie chodzi tu kolego by kogokolwiek bronić. Tylko poprostu z kultury o pewnych sprawach się nie mówi. Cóż pewnie mimo że jesteś "rodzinny" to mamusia i tatuś cię tego nie nauczyli. To ja dam ci lekcję. Nie rób tego więcej i sam zajmij się swoimi bliskimi. Jeszcze raz apeluje by pomijać prywatne rzeczy. Pisać to czego forum dotyczy.

Psychiatra

Hej do kolegi Psychologa. Udaj się człowieku do lekarza. Bo widać zajmujesz się sprawami co do ciebie nie należą. W wielu postach apelowano by pominąć tematy prywatne zwłaszcza rodzinne i damsko-męski. Jeśli w swoim prymitiwiźmie wiesz o co chodzi. W Olsztynie jest paru specjalistów zwróć się do nich. Apeluje by pisać merytorycznie o firmie a nie uskuteczniać własne żale. To forum służy do innych spraw !!!

Beton

Smutne te wypociny. Panowie pokory nienauczeni. Wszystko życie i tak zweryfikuje. Intymne sprawy to moglibyście se odpuścić. To poprostu niesmaczne.

couver

do draiver: jak by był mądry z odrobiną inteligencji to pracował by do dziś. a że głupi to zrobił to co wszyscy już wiedzą i został zwolniony. U abrama myślał że też będzie mógł zamydlać oczy i robić co chce. Taką kasę jaką patyczak mu płacił nigdzie już nikt mu nie da - dlatego głupi. A że ego i buta wyimaginowana, więc tylko równia pochyła go czeka. jeszcze chwila i żadnego z nich ,,BYŁYCH,, w branży nie uwidzimy. Pozdrawiam firmę STANISZEWSCY BETON i życzę samych sukcesów i jeszcze większych reform w potencjale ludzkim którym dysponują. Ogłoszenie na nową miotłę widziałem i przekonany jestem że posprząta i zamiecie.

przemo

co ja słyszę! bloczki robie i jestem w szoku. czy tak było na prawdę? ja tego nie widze. ciuchy dostałem kasa ok. zaliczki jak chcem. co tam się wczesniej działo. kierownik zawsze uśmiechnięty aż nienormalne. a tu takie żeczy pisza. niewierze.

prorok

do jara na handlowca trafi. menadzerr jeden

kiero

chyba abram już go nie kocha, bo lodzio marną ma rentowność. a miało byc tak pieknie. złote góry i zamki na piasku.

INGO

Sorry. przecież Ty z domu prosty ,,rolnik,, wyrwałeś się do WIWELKIEGO świata!!! szkoda że rozumu brakuje szczególnie po ,,maluchu,,. Byłeś na szczycie , a koniec wielce upodlający..., wielki żal.

Cwaniak

Hej. Ip może pochodzić z tel.kupionego gdziekolwiek i karty sim kupionej w kiosku. Tak to jest że można prawie bezkarnie opluć wszystkich. Taki live. Prywaciarskie tematy mało eleganckie jak i pyskówki między pracownikami.Powodzenia. Zachęcam do pisania.

igno

fajnie się tu bawicie.hehe. a w plikach zródłowych można wyświetlić adres IP. dziwię się że jeszcze tego nikt nie wykorzystał, a może się mylę?

obiektywny

Kochani współpracownicy przestańcie wypisywać głupoty o filmikach i takich tam różnych ekscesach bo i tak nikt nic nie zrobi. Kręciliscie aferę z popiołami, miały być zdjęcia, filmy itp. I co nikt nic nie zrobił - dlaczego - bo nic nie macie, forum to słuzy wyrażaniu opinii o pracy a nie obrzucaniu się błotem.

ty były kier

Cygan nie pisz tu na forum już wiemy że to ty. Pisz sobie na forum Abrama. Co na niego już opowiadasz na budowie,

Były kier

Co Wy robicie nie wciągajcie w to całe bagno Żon, swoich kobiet może niedługo i dziećmi będziecie sobie gęby wycierać. Szkoda słów.

Mistrz Kierowca

Nie pierzcie brudów na forum. Przecież to nie o to chodzi. Jak jeden ma coś do drugiego to pogadać se wyjaśnić i nawet dać po gębie jak trzeba. Na forum to tylko błotem się cioty obrzucają. Wziąć się w garść jesteście faceci czy gumki od kaleson. Jak już ktoś pisze na forum o kimś to niech się ujawni. Nie chowa za pseudonimem.

Zostaw merytoryczną opinię o STANISZEWSCY BETON sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy STANISZEWSCY BETON sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

STANISZEWSCY BETON sp.j.