STANISZEWSCY BETON sp.j.

Opinie o STANISZEWSCY BETON sp.j.

Znany

Ty łysy ja pracuję w firmie już dwa lata po pierwszym miesiącu dostałem podwyżkę 4zł do godziny a teraz mam już 19zł jako ślusarz. A ile kiero ma ci dać jak ty nawet nie pokazałeś ile jesteś wart wiesz ilu tak zwanych fachowców już tu było. Ale ty w necie jesteś codziennie to dalej szukasz ale może znajdziesz.

@Znany

19zł jako ślusarz u staniszewskiego, hehe, człowieku jesteś tak mało wiarygodny że gdybyś miał chociaż troche oleju w głowie to byś takich głupot nie pisał. Znam kierowców i operatorów węzła z tej firmy i wiem jak płaca wygląda. Nie będę dorabiał dziadów za grosze, za darmo robił sobót i niedziel jak ty a oni co 2 lata będą samochody zmieniać. Jesteś matoł widocznie, fachu w ręku nie masz to siedzisz w tej firmie za max 14zł. Kogo ty chcesz tutaj bujać?

@Znany

Poza tym najpierw dowiedz się ile kosztuje odnowienie uprawnień spawalniczych, jak posiadasz na dwie lub więcej metody to już dużo kasy a nie po to się je odnawia żeby robić za chleb i mleko a jak chcesz wędliny podjeść to przyjdź obowiązkowo sobota niedziela za tą samą stawkę bo w firmie nie ma nadgodzin.

Znany
@łysy

Dlatego ja tu pracuje a ty przed kompem w domu siedzisz i narzekasz ,jak byś znał operatorów i kierowców z naszej firmy to by Ci powiedzieli ile po podwyżce zarabiają a ile my na warsztacie. Jestem mile zaskoczony podwyżką a ty dalej siedź w domu i wylewaj swoje żale na forum tyle jesteś wart.

opinia jak ta lala

do tej firmy sie nie pchajcie jak najdalej omijajcie cuda obiecują potem oszukują,dla swietego spokoju lepiej machac widłami w oborze przy gnoju,kierownictwo to cwaniactwo jak pastewne buractwo,jesli szacunek dla siebie masz daj se na luz no i śluz,bedziesz szczesliwym człowiekiem i miał usmiech na twarzy a nie dorabiał wazeliniarzy

aleluja

bozu jak sobie przypomnę ze tam robiłem to mam koszmary i się moczę w nocy,ta firma przebija wszystkie na głowę w ktorych robiłem, nigdy nigdy więcej.

łysy

O czym ty spaw piszesz? Kto tam jest dobry i został? Szukają bo nie ma dobrego, kierownik jasno powiedział. Dobry był ktoś kiedyś i odszedł. 12zł to jest śmieszne 2000zł miesięcznie. To jest nie mało?, człowieku rachunki za mieszkanie w Olsztynie to 500zł ponad a gdzie reszta. Ile lat wegetować trzeba w firmie żeby 3tysiące za 8 godzin dziennie zarobić? 10lat czy 20 ?

Firma STANISZEWSCY BETON sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Lekka praca fizyczna przy elementach bet., zakwaterowanie!!!. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Zuzanna

@Spaw czyli po prostu problemem są zbyt duże wymagania finansowe pracowników STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna? Bo takie aspekty pracy jak godziwe wynagrodzenie, terminowość wypłat są istotne dla poszukujących pracy.

Spaw

Jak ktoś jest dobry to zostaje. Zarobić dają! Nie mało. I wypłata zawsze na czas. Nigdy spóźnień nie ma. Ale jak ktoś chce 10 tys na start to niech pracuje u swoich bogatych rodziców... Nic nie robić a mieć wszystko

Zuzanna

@łysy faktycznie szczerość w dzisiejszych czasach powinna być ceniona. Dobrze, że dostałeś informację, że niewiadomo jak długo praca będzie. Jak przepracujesz kilka miesięcy w STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna daj znać czy jest dalej praca i jak Ci się w firmie podoba.

Zuzanna

@łysy a wiesz jak długo trwa ten początek? PO jakim czasie można liczyć na podwyżkę od strony pracodawcy STANISZEWSCY BETON? Rozumiem, że ze względu na stawkę nie zdecydowałeś się na pracę?

@Zuzanna

Ja powiedziałem, że od 14 zaczynam rozmowę, kierownik powiedział 12max i nie ważne jaki fachowiec by nie był. Roboty nie zapewnia cały czas, tylko a kilka miesięcy, także o podwyżce nie powiedział nic bo nie wie czy robota będzie. Przynajmniej szczerość i za to szacunek. Nie obiecuje złotych gór jak większość oszustów.

łysy

Na ślusarni 12zł początek - słabo, nic dziwnego że dobrych ludzi tam od tej roboty nie ma. Przynajmniej kierownik warsztatu szczery i nie ściemniał.

Zuzanna

@Krzysiek mylisz się, bo nie spotykam się codziennie z wymienionym Panem Zbigniewem i nie wiem nic o benefitach i socjalu. Jestem moderatorem forum gowork.pl i nawet nie mam możliwości codziennego transportowania siebie do Olsztyna, gdybym chciała, ale nie chcę, bo nie takie jest moje zadanie. Jestem tutaj, żeby pomóc użytkownikom w dyskusji na temat informacji o firmie. Jak widać mało konkretów pada w Waszych wypowiedziach, dlatego jeżeli jesteś pracownikiem STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna to dlaczego nie chcesz z innymi użytkownikami podzielić się informacją na temat tych dodatków?

Zuzanna

Ponawiam pytanie o socjal i benefity, bo na stronie firmy STANISZEWSCY BETON są tylko informacje jakie stanowiska pracy są do obsadzenia, ale nic nie ma wspomniane o warunkach pracy. Wiecie coś na ten temat?

Krzysiek
@Zuzanna

@Zuzanna jesteś nudna jak flaki z olejem albo słabo opłacana. O wszelkich benefitach i socjalu doskonale wiesz, a jak nie wiesz to zadzwoń do Zbigniewa szefa firmy z którym zapewne widujesz się co dnia ale pewnie z chęcią się z tobą spotka w nadgodzinach i teraz jeżeli go przekonasz że to konieczne.

Zuzanna

@jest ok czyli to praca dla chcących pracować, a nie się lenić w pracy? powiesz jak było wcześniej i po jakim czasie przyszły te lepsze zmiany? Czy można liczyć też na jakiś socjal i benefity?

jest ok

nie jest tak zle stanik się poprawił juz tak się nie czepia no i w miarę normalnie płaci, jest zapitol w robocie ale wiadomo sezonówka mrozy przyjdą bedziem odpoczywac

Zuzanna

@robiłem tu czyli osoby, które się podlizują dostają jakieś dodatkowe premie? A powiesz jakie jest wynagrodzenie dla Ciebie marne? To pojęcie względne i dla każdego może być inne. Poszukują osób na klika stanowisk, dlatego to ważna kwestia do wyjaśnienia (http://staniszewscy.com.pl/praca/).

robiłem tu

porazka,wypłata marna chyba ze umiesz sie podlizac brak szacunku szczególnie do kierowców,praca od rana do wieczora mozna zapomniec o swoich sprawach,ogólne cwaniactwo, nie polecam.

słaba płaca zarobki mogło by byc lepiej

Bz
@,

A co byś chciała na początku? 5 tysięcy? Popracuj, zasłuż. Przestaniesz narzekać

Zuzanna

@jokitoki jeśli zniknęły jakieś wpisy, to znaczy, że zostały zarchiwizowane przez naszego administratora, ponieważ naruszały zasady naszego regulaminu. Chętnie zapoznamy się z tym jak obecnie wygląda praca w firmie, a wcześniejsze komentarze zamieszczone tutaj mogą być już nieaktualne. A czy Ty możesz powiedzieć coś więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie?

Zuzanna

@jo jeśli masz odmienną opinię zawsze możesz zostawić komentarz. Chętnie również poznamy Twoją perspektywę. Co możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia w firmie oraz oferowanych benefitów.

jokitoki
@Zuzanna

Zuzanno przeczytaj ze zrozumieniem wszystkie wpisy, które usuneliście a poznasz warunki i benefity.

RUDY RYDZ

JEDNA WIELKA PORAŻKA. STRES I TYLE.

be

ple ple ple itd, lizus

Zostaw merytoryczną opinię o STANISZEWSCY BETON sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy STANISZEWSCY BETON sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

STANISZEWSCY BETON sp.j.