STANISZEWSCY BETON sp.j.

Opinie o STANISZEWSCY BETON sp.j.

Zuzanna

@jol @Loo Widzę, że macie jakieś zarzuty względem Kierownika firmy STANISZEWSCY BETON. Proponuję, żebyście napisali, o co konkretnie Wam chodzi? Myślę, iż to może w jakiś sposób pomóc osobom ubiegającym się o pracę w tym miejscu. @won Dlaczego tak właściwie uważasz? Proszę, abyś umotywował swoje zdanie konkretnymi argumentami.

Loo

dlaczego na Ostrodzie szef nie zmieni dyspozytora ? Niech zapyta operatora który ma ponieść konsekwencje za zle informacje dlaczego dyspozytor wykasowal rozmowy które mówią ( mówiły) wyraznie kto popełnił błąd?

Oj

Zmiany zmiany zmiany Ostroda tylko to uzdrowi ten dziwny klimat

uj

tego z żółtej skody to pogryzły chyba szerszenie jak go widzę to chyba tak martwię się o jego zdrowie

Firma STANISZEWSCY BETON sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Lekka praca fizyczna przy elementach bet., zakwaterowanie!!!. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
won

krótko o tej firmie kombinatorzy, (usunięte przez administratora) i cwaniaki,omijac z daleka

Zuzanna

@Kierowca To, że wróciłeś po pewnym czasie do STANISZEWSCY BETON dobrze świadczy o tym pracodawcy. Może mógłbyś nam coś napisać o ogólnych warunkach zatrudnienia w tym miejscu? @Po co To dobrze, że postanowiłeś wziąć udział w dyskusji, ale pamiętaj, iż na forum nie wolno posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób - dotyczy to również samych imion. Dlaczego, Twoim zdaniem, doświadczeni pracownicy odchodzą z tej firmy?

Po co
@Zuzanna

z bardzo prostej przyczyny z niektorymi ludzmi nie da się porostu pracowac wszystko zalezy jaki dzien ma np dyspozytor lub inni ktorzy maja cos do powiedzenia jezeli tydzien pracy zaczyna się od srody a konczy w piatek to jest normalne? Kazdy przychodzi do pracy wykonywac swoja robote i zarobic a nie liczyc i zastanawiac sie jaki dzis ma humor przełozony czy ustawi cie jutro do pracy czy nie i niech mi ktos powie ze tak nie jest Dziala tu tzw " kara " w postaci dnia wolnego

gruszkmen
@Po co

masz rację piszą ze staniszewski podniósł zarobki, tak oczywiście to prawda, tylko ze jak w miesiącu będziesz miał parę dni wolne lub na puzniejszą godz dyspozytor cię ustawi bo mu podpadłes albo cię nie lubi to ta podwyzka nie ma racji bytu a jeszcze jak ci zabiorą z wypłaty parę stów za jakies przewinienie to juz całkiem lipa,cwaniactwo

Kierowca

Na Ostródzie to jest jakiś kłopot, ale w Olsztynie jest super dużo pracy i dobra wypłata wróciło tyłu byłych kierowców a następni chcą wrócić wszędzie dobrze gdzie nasz nie ma. Wiem bo sam wróciłem.

Po co

Myślę że można znaleźć coś pozytywnego ale mam pytanie do pana Zbyszka, kiedy pan się zajmie sytuacja która ma miejsce na Ostródzie? Dobrzy kierowcy z doświadczeniem zwalniają się jeden po drugim następni są już w kolejności i proszę uwierzyć że nie robią tego z " nudów " myślę że warto przyjrzec się tej sprawie

pisarz
@Po co

kolego w tej firmie kazdy dba o swoje cztery litery, daj se na luz tam pracownik a tym bardziej kierowca sie nie liczą, na ostródzie nie ma za bardzo roboty nawet gruszki chyba dwie lub trzy odesłali do olsztyna

Olek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

@Olek

pozytywne to będzie to jak tam ci dadzą urlop jak go jeszcze masz nie wykorzystałes w zimę bo bezrobocie i sobie odpoczniesz od tej harówy

tam nikt nie przychodzi do pracy tylko odchodzą

porazka.hamstwo i nic wiecej

fuj

nikomu nie polecam pracy w tej (usunięte przez administratora)firmie

Witold

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Czarek

Może niektórzy przeszli na emeryturę?

Grześiek

Tak tu wszyscy zachwalają tą firmę a ja mam pytanie gdzie sa starzy kierowcy.Co pracowali od początku tej firmy.Nie ma już żadnego ciekawe czemu??

Zenek

Popracujcie teraz nad atmosferą!!! Firma swoje robi

e tam

wazniejszy jest klimat a nie kasa w tej firmie niestety go nie ma

Znany

Wszyscy wracają bo wszędzie dobrze gdzie nasz nie ma 100% załogi podwyżką minimum 400 zł dostało.

Spaw

Teraz wszyscy dostali podwyżki. I nie są małe. Wystarczyło okazać się lojalnym... I o... Wpadło sporo kasy. A Ty Łysy siedź i płacz

Zuzanna

@Znany czyli jednak możliwe jest, żeby dostać podwyżkę w firmie STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna tylko trzeba się wykazać? Czy dużo jest takich osób jak Ty, co dostały podwyżki? @łysy czyli wszystkie informacje jakie posiadasz o firmie są od znajomych? Czy zatem oni nie chcą się wypowiedzieć na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o STANISZEWSCY BETON sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy STANISZEWSCY BETON sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

STANISZEWSCY BETON sp.j.