STANISZEWSCY BETON sp.j.

Opinie o STANISZEWSCY BETON sp.j.

Loo

Można faktycznie książkę napisać o tej firmie ale jedno trzeba oddać pieniądze płacil dobre po sprzedaży oddzialu Ostroda ludzie którzy zostali cofnęli się o 4 lata do tylu jeżeli chodzi o zarobki nowy pracodawca zaproponował pieniądze takie że lepiej iść na kasę do supermarketu

@Loo

nie pisz bzdur chociaz pieniadze zostaly takie same ,dobrze ze teraz własciciel się zmienił az chce się zyc, za stanika to tu nikt do roboty nie chciał przyjsc,

Anty loo
@.

Ty nie pisz bzdur ja za 12 zł za godz i Max 200 godzin długo nie zostaję.

@Anty loo

ja mam 14

JA

W OSTRÓDZIE BUCHACHACHA

JA

W NIKE 14 ZŁ NAPEWNO

@JA

Jak mniemam - jesteś zatrudniony w STANISZEWSCY BETON Spółce Jawnej. Może zatem byłbyś tak uprzejmy i zechciał zdradzić jakieś szczegóły, które dotyczą ściśle tego pracodawcy? Proponuję, żebyś zaczął od atmosfery panującej między pracownikami wyżej wspomnianego przedsiębiorstwa.

jeden wart drugiego..

Witam, koledzy jak teraz wygląda sytuacja w Lubawie ? Idzie zarobić na pompie ? Jak atmosfera ?

@Paweł

lubawa do likwidacji pewnie pujdzie daj se na luz

@.

To ciekawe, skąd posiadasz takie informacje. Na ich oficjalnej stronie nie jest ona bowiem podana. Jesteś zatrudniony w STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna, czy wypowiadasz się jedynie jako obserwator tejże firmy?

@Zuzanna

wiecej wiem od ciebie a skąd to się nie interesuj 99 procent wpisów tutaj to prawda jakby ten pracodawca był normalny to by tego nie było proste,zero kom

no way

Jako były pracownik , nie polecam .Jeśli już tam pracujesz to musisz mieć mocne plecy ,kierownik i jego brat z którego każdy ma bekę , nie wiedzą co tam robi ,dzięki czemu ma ksywę "książę" ;) główny bohater tego zmieszania -czyt.szef. ma problemy emocjonalne.to niestety frustrat ...Raczej nie polecam ....

@no way

te dwa bracia to chip i dale ale ja z nich beki nie mam jest mi tylko przykro jak na nich patrzę ze tacy ludzie tu kierownikuja szok

@ojoj

potrafili się ustawić , dziwi mnie tylko jedno ... ktoś ci kładzie gruszkę i zostaje w firmie za większą kasę .... magia jakaś w tej firmie .nie Ty jeden jesteś w szoku ,raczej większość , niestety nikt nic nie powie wprost... bo się boją.

@no way

oj nie tylko gruszkę ma duzo wiecej na sumieniu ale wiadomo, mierzi mnie ze taki robi i ma dwa razy więcej kasy nic nie potrafi wszyscy dobrze wiedzą o co kaman a nic się z tym nie robi, ciekawe jak ja bym cos rozwalił grubo to co by był?pewnie własciciel pogłaskał by mnie po głowce i dał podwyzkę na bank.kiedys buniowski sie udzielał był za pracownikami ale go szybko jakoś zgasili w sumie był sam w tej walce bo tylko na sniadaniu to wszyscy odwazni i przytakują ,ej tam w tej firmie nigdy nie było dobrych relacji miedzy ludzmi a to jest podstawa zeby ludziom lepiej się pracowało i mieli chęc do tej pracy przychodzić niestety tutaj nigdy tego nie bedzie, pewnie z czasem własciciel da sobie na luz i z tym oddziałem w olsztynie, stac go na to ,a moze wtedy ludzie odpoczną

@no way

@no way Staram się zrozumieć to, że według Ciebie sytuacja w firmie STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna nie wygląda najlepiej, ale pamiętaj, żeby mimo wszystko nie pisać w taki sposób o swoich współpracownikach. Twój post oscyluje wokół pokazania nam tego, jak w szerokim znaczeniu wygląda tam atmosfera. A co powiesz na temat ogólnych warunków zatrudnienia, są korzystne?

@Zuzanna

tak , ludzie fajnie potrafią zarobić ,jednak są to jednak starzy wyjadacze ... A co do atmosfery w firmie to bywa różnie ,każdy pilnuje swej posadki

@no way

@no way Należy zatem docenić, że w STANISZEWSCY BETON Spółce Jawnej można godnie zarobić, bowiem to daje nam jakieś poczucie bezpieczeństwa. Szkoda tylko, iż atmosfera nie przedstawia się tam zbyt dobrze. A jak z umowami - od razu umowa o pracę, czy dopiero po pewnym czasie?

@Zuzanna

umowa jest od razu , tu o to akurat dbają.

@no way

@no way To świetnie! Ważne jest, żeby pracownicy od początku mieli poczucie pewnej stabilności. A w STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna dają je zarówno dobre zarobki, jak i umowa o pracę. Mogłeś teraz zachęcić parę osób do aplikowania tam. Wiesz coś może zatem o rekrutacji?

bee
@Zuzanna

wezcie juz nie piszcie o tej firmie bo mi niedobrze

@bee

Niestety - nie możesz nikomu zabronić wypowiadania się o firmie STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna. Są tu bowiem osoby, które są bardzo zainteresowane tym pracodawcą z różnych powodów. Może chociaż powiesz nam, czy w chwili obecnej są skłonni do zatrudniania nowych pracowników?

@Zuzanna

tam juz nawet tuptusie nie chcą robić daj se na spokój zuzanna bo to co piszesz to juz staje się nudne

@be

Można powiedzieć, że trochę przesadzasz. Moja dociekliwość może okazać się dla kogoś pomocna. Nie powinieneś w dodatku wypowiadać się w imieniu innych osób, bowiem ktoś może jednak będzie chciał aplikować do STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna. Odpowiesz zatem na moje poprzednie pytanie?

@Zuzanna

nie chce miec nic wspólnego z tym pgr em i nikomu nie polecam pracy w tym chlewie pozdro

Oj

Sprzedaje oddzial w Ostródzie wcale się nie dziwię jak zatrudnił człowieka kierowniczka który tak zarządzał oddzialem że położył go na kolana gratulacje

Bęc
@Oj

Sprzedaż oddział Ostróda świadczy tylko o niekompetencji i nieudolności właściciela firmy skoro zatrudnia tak nieodpowiednich ludzi. A co ze sprzedażą oddziału Lubawa czy też kierowniczek położył go na kolana. A Olsztyn??? czyżby to był początek końca firmy Staniszewscy

@Bęc

nikt za ta firmą nie będzie płakał, ojoj jaka szkoda

@Bęc

nikt nie bedzie za tą firmą płakał

@Oj

nie tylko Ostródy się pozbywa , ale i Lubawy - nie opłacalne

Firma STANISZEWSCY BETON sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Lekka praca fizyczna przy elementach bet., zakwaterowanie!!!. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Zuzanna

@Bęc Chyba nie należy oceniać aż tak pochopnie tego rodzaju sytuacji, bowiem przecież różnie może być. Ale widać, że posiadasz sporo informacji na temat STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna. Jesteś ich pracownikiem, czy piszesz jedynie z perspektywy obserwatora? Jeśli wiesz coś więcej o tym pracodawcy, to śmiało się tym z nami podziel.

Zuzanna

@Dada Skąd posiadasz takie informacje? Jesteś osobą "z zewnątrz" firmy STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna, czy nie? @Oj Czy są to jednak potwierdzone doniesienia? Masz sporą wiedzę na temat funkcjonowania tego przedsiębiorstwa. Jesteś tam zatrudniony? Jeśli tak, to podziel się z nami wiedzą na temat tego, jak na chwilę obecną wyglądają tam warunki zatrudnienia - są w miarę korzystne?

Dada

Czy Staniszewscy sprzedaz swoja firmę?

Zuzanna

@najn Masz bardzo pesymistyczne podejście to tej sytuacji. Może jednak, jakby odpowiednio zainterweniować, to jeszcze nie wszystko byłoby stracone. Pomyśl o tym i daj nam znać. Bardzo mało Was udziela się ostatnio na wątku, dotyczącym firmy STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna. Może czas to zatem zmienić - bardzo zachęcam Was do aktywnej dyskusji o tym pracodawcy. Może warunki zatrudnienia w ostatnim czasie nieco się poprawiły?

Zuzanna

@najn Tak, udało Ci się nam to opisać w sposób bardzo kulturalny. Jak uważasz, co mogłoby poprawić sytuację w firmie STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna - jest to w ogóle możliwe? @Znany Widać, że masz sporą wiedzę o tym pracodawcy. Zapewne w związku z tym wiesz, czy w chwili obecnej prowadzą rekrutację. Zatrudnią ludzi bez większego doświadczenia?

@Zuzanna

jest to raczej niemozliwe za duzo tam kumoterstwa i cwaniactwa ale moze znany ma inne zdanie bo to sam kierownik pisał.pozdro.

@Zuzanna

a cieszę się ze ta firma to juz przeszłość bardzo się z tego cieszę nigdy nigdy wiecej

Stary kierowca

Ja pracuje od 22 lat jest nas wielu najstarszy kierowca Janusz jest kierownikiem wielu odeszło szukać szczęścia gdzie indziej ale wrócili więc Grzesiu nie wiem o kim piszesz.

Grzesiek
@Stary kierowca

to przedstaw się jak masz na imie bo starych kierowców znam też u stanika pracowałem

@Stary kierowca

kto tam wrócił? nie rozsmieszaj mnie moze tylko bumerang wiadomo o kogo chodzi

Stary Kierowca
@Grzesiek

Jak byś kogoś znał to byś wiedział ilu nas tu jest starych kierowców.

takich ma pan super pracowników ha ha ze wynoszą części z magazynu i naprawiają nimi auta u abrama szkoda gadać,więcej kamer, więcej kamer ha ha

@.

(usunięte przez administratora) z łukty tam najwiecej wynosi te kamery malo dają nikt tak tego nie kontroluje własciciela juz przerosla ta firma oddał władzę braciszkom co to jeden udaje ze niby cos umie ,drugi nic nie umie ale udaje ze umie,aby sie nachapac ,makaron nawinąc na szefa uszy i ok, wymienił bym ekipę na warsztacie na nową moze byłby spokój z ginącym sprzetem na jakis czas

najn

napisała bym ale prawda w oczy koli albo jest niewygodna dla własciciela pewnie i tak zostało by to usunięte więc po co? zresztą poprzednicy napisali dosyc chyba i tak zawsze nikomu tam nie bede polecała pracy fama poszła juz lata temu ludzie wiedza co to za firma moze własciciel troche podniósl ostatnio wynagrodzenia bo ludzie mu uciekali i chciał tym kupic tez nowych rekrutów ps takowych nie było,dla mnie to on powinien zapracowac sam na szacunek ludzi zeby sie do pracy przychodziło z checi a nie z musu i nie dla tych pieniedzy niby duzo ale 2 miesiace w jeden tam sie tak pracuje,pozdro.

Zuzanna

@ttlko dla twardzieli Uważam, że Twoja ironia jest zupełnie niepotrzebna. Rozumiem jednak, iż praca w firmie STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna była dla Ciebie trudna. Długo byłeś tam zatrudniony? @najn Wnioskuję, że Ty również źle wspominasz pracę w tej firmie. Jednak Twój wpis nie tłumaczy właściwie, dlaczego. Mógłbyś zatem podać nam jakieś konkretne informacje?

@Zuzanna

zuzanna ciebie tez staniszewski kupił jak wszystkich, za kasę to wszystko zrobicie co nie?pozdro miejcie szacunek dla siebie chociaz

nr do własciciela podajcie a dowie się paru rzeczy

Konrad

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, znacie takie powiedzenie? Firma spoko ale swoich maruderów ma!!

@Konrad

tak tak spoko bucha cha,porazka

znany

W szkole omijałeś język polski.

najn

jest praca w boscie dobre warunki i na pewno lepsza atmosfera niz w tym pgr

@najn

juz byłem na rozmowie w boscie ,lepsze warunki i normalni ludzie, spadam od stanika

najn

najgorsza firma betoniarska w regionie zero szacunku

@najn

tak jak mówisz wolałbym pracę w chlewie te kwiczące zwierzątka są bardziej inteligentne

gruszkmen

jest ogloszenie na kierowce i pompiarza do lubawy tłum stoi juz pod bramą setki chętnych ,cha cha

ttlko dla twardzieli

cudowna praca w upale kurzu w aucie bez klimy od rana do wieczora w buciorach roboczych co nogi odparzają polecam wszystkim

jol

ostroda ?hehe kierownika gorszego nie było a było ich dużo

@jol

nie piszcie o tej firmie szkoda nerwów zdrowia i czasu, jest duzo lepszych zakładów pracy wystarczy trochę checi poszukac i masz kasa to nie wszystko lepiej chyba isc z checi do pracy niz z musu

Zostaw merytoryczną opinię o STANISZEWSCY BETON sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy STANISZEWSCY BETON sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

STANISZEWSCY BETON sp.j.