STANISZEWSCY BETON sp.j.

Opinie o STANISZEWSCY BETON sp.j.

pewnie

Sam jesteś parobkiem (usunięte przez administratora)

Alfi Fun

Nie taki spoko ten pan...Kto wie to wie. Ale cicho sza...Bo źle będzie...

Też

Też uważam że Borewicz to spoko gość. Jak robote swoją robisz to sie wogóle nie czepia na dodatek załatwia metry dla firmy a wtedy my mamy godziny. Jak by był za niego jakiś sierota to by nas zwolnili.

kolega

Mi opowiada zawsze.

Firma STANISZEWSCY BETON sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Lekka praca fizyczna przy elementach bet., zakwaterowanie!!!. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
ojoj

domowe przedszkole ...

draiver

Ja się podpisałem, a i nie wstydzę się prawdy i nie zlecam usuwania wpisów, ciekawe czy bos wie o tem . CZYŻbym nie miał racji ? A tak w ogóle dla szukających to robota jest dobra, kasa na czas, szew trochę nerwowy ale po wyrwaniu ostatniego chwasta będzie już w ogóle oki. Rekrutacja będzie na wiosnę na pewno jak co roku.

ty draiver

A ty nie masz odwagi się podpisać taki odważny jesteś.

Chyba nie szukają. Mają komplet idzie zima i marne szanse. Fajnie że paru się zwolniło i poszło do tych co mają niby lepiej to jest szansa by zostać na stałe. Robota dobra. Porządny warsztat nie paciasz się w smarach. Latem można nieźle zarobić. Zimą słabiej. Kasa na czas. Nie słuchaj bzdur o szefie-mordercy bo rozlicza kierowników za ich gamoniostwo. Jest jeden B...co się czepia,ale jak robisz co do ciebie należy to jest spoko. Nie ma problemów z niczym. Wielu robi tu od lat. Niektorzy ponad 10. To sam oceń jak jest.

a kuku

Ciekawe alfi na Wyszyńskiego, co on tam robi.

były kier

Akurat to PAN się zemną rozliczył uczciwie wbrew woli kierownika który chciał mnie skubnąć.Więc tu szacun......

Maro

Trzeba było nie kraść to by nie był problemu drogi panie. Ha ha

Bądźcie szczerzy i piszcie prawdę. Ja jestem kierownikiem i oznajmiam ze potrącenia są tylko w uzasadnionych przypadkach.

@.

Wyobraź sobie że ja też i faktycznie przypadki są ale nie uzasadnione, tylko według małologicznej logiki najwyższego, a to że nie płaci odchodzącym to fakt i nie możemy mówić o uzasadnieniu tylko o zwykłym złodziejstwie, które przekłada się w wielu przypadkach na pracowników, bo jeżeli szef kradnie i oszukuje to dlaczego pracownik ma być dłużny ?

były

I jeszcze jedno, kiedy odchodzisz to jesteś nie dobry a i na uczciwe rozliczenie nie masz co liczyć, zawsze zostaniesz okradziony przez uczciwego bosa więc umowy że na stole pod stołem z zuzsem czy bez są niekorzystne dla pracownika albowiem pracodawca nie potrafi honorowo się zachować.

były kier

Sorry za literówkę ,,robią'' Aco do forumowicza ,,szacunek'' kasa wcale nie jest najważniejsza

Szacunek

Też jestem zdania że wyplata na czas i dobra stawka godzinowa to najważniejsze rzeczy. Nie ma co narzekać.

aktualny sezonowy.

Ja sobie chwalę. Zaraz jade do roboty. Sprawdziłem wcześniej trzech pseudopracodawców-biznesmenów. Szasunek tu nie ma nic wspólnego. Mówicie o jakiejś abstrakcji. Pracuje od kwietnia a szefa widziałem parę razy. Wypłata na czas i nie w ratach. Bo szef kupował to nowe auta albo zawsze coś...Dla mnie to był brak szacunku. Dla mnie i dla mojej rodziny. Niech wypowie się kierowca co go w tej firmie skrzywdzili. Bo aż jestem ciekaw. Tylko konkrety nie tam pitu pitu.

były kier

Wiecie co jak tam pracowałem też myślałem że nie jest zle ale jak zmieniłem pracodawcę to dopiero zobaczyłem co to szacunek pracodawcy do pracownika!!! Pozdrawiam wszystkich skazanych i przyzwyczajonych którzy nie mają odwagi żeby zmienić coś w swoim życiu!!!

przedszkolak

Brak skojarzeń...Podpowiedz coś ojoj.

Mądrala

Hej. Dajmy wszystkim pracować. Bez opluwania na wszystkie strony. Bez nasyłania kontroli jedni na drugich. Życie wtedy szybko zweryfikuje co każdy jest wart i będzie mniej stresu i więcej kultury. Pozdrawiam Wszystkich od betonu.

rychi

Za szybko na takie oceny czy ktos by padł czy nie . Za dwa lata pomądrzymy się niech wszyscy rosną w siłę taka prawda

Zostaw merytoryczną opinię o STANISZEWSCY BETON sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy STANISZEWSCY BETON sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

STANISZEWSCY BETON sp.j.