STANISZEWSCY BETON sp.j.

Opinie o STANISZEWSCY BETON sp.j.

Witam, zauważyłem , że szukają tam laboranta betonu . napiszcie co to za praca, jaka płac atmosfera na tym dziale i ogólnie jak jest wasza opinia o tym dziale? Pozdrawiam

Moim zdaniem nie warto. Chyba, że człowiek ma nóż na gardle(rodzina, kredyt itp.) - Średnia płaca, - słaba atmosfera, - nerwowo na każdym kroku, Sam fakt nałożenia cenzury o czymś świadczy.

Kris

Witam :) jestem nowy i mam pytanie odnosnie pracy kierowcy :) jakim sprzetem sie jezdzi ? jakie trasy ? itp. no i zarobki czy sa w miare ?? Dziekuje

Jojo
@Kris

@kris nie dowiesz się prawy, na forum została nałożona cenzura przez właściciela firmy ....

bee

przemek dlaczego?

Firma STANISZEWSCY BETON sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Lekka praca fizyczna przy elementach bet., zakwaterowanie!!!. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

@Marek jak nie wiesz to po co zabierasz głos ? Dajcie znać czy atmosfera znormalniała u Was i czy warto się starać, przecież cały czas prowadzicie rekrutacje bo niby ludzie odchodzą i to ci najstarsi fachowcy pytanie czy to prawda i dlaczego odchodzą ?

Widzę że metody szefa są niekonwencjonalne i bardzo skuteczne. W końcu jest porządek.

kierowca

Niebardzo. To koniec sezonu. Na wiosne próbuj. Warto.

poszukujący

Pokierowałbym ..... nie macie wolnego wakatu ?

...

Co to rybol jakiś ?

Ryba

O ile ktoś nie rzuci Ci rybą w twarz... :)

draiver

W Lubawie problemów z pracą nie powinieneś mieć, to raczej pracodawcy powinni zabiegać o kierowców i innych pracowników. Kiedyś u Pana było tak: stawka wynegocjowana za podstawę, za nadgodziny skromny dodatek do stawki godzinowej ale nie są to 50 siatki i setki. Wypłata na czas bez żadnych ściem, w zależności jak se wynegocjujesz (za bardzo nie masz wpływu) część wypłaty pod stołem i premia, idziesz na zwolnienie to cierpisz finansowo, no ale nie zatrudniasz się po to aby iść na zwolnienie. W każdym bądź razie nie stracisz a praktyki chwycisz.

kierowca

Szukam pracy. Mam info że w Lubawie szukają. Jak tam jest. Czy to praca na umowe i czy wogóle warto. Prosze o prawdziwe opinie. Z góry podziękował, a drajwerom szerokości.

obojetny

ludzie!!! dajcie już spokój. zmięcie sobie forum jak chcecie się opluwać swoimi brudami. mało interesuje to kogokolwiek , a już najmniej osoby która szuka pracy. a przecież takie jest przesłanie tego forum. OPINII O PRACODAWCY.

Znowu paskudna cenzura usunęła kilkanaście postów - szkoda, że prawda koli w oczy i jest usuwana.

draiver

Powyższa odpowiedz dotyczy wpisu powyżej "Laski" sorki Laska, do ciebie nic nie mam.

To ja Miriunu

Mogę do was wrócić Abram mnie oszukał zrobiłem 350 godz tak ciężko pracowałem a oni wypłacili mi za 300 godz. Jak takich nazwać

piotr77
@To ja Miriunu

No to kolego do sądu leć, jak nic ale co pamiętam to umowa jest na kwotę minimalną u Abrma wiec nie masz szans :)

dosdld

tylko jak ja pamiętam to Cygan się bogato ożenił i zasuwa żeby przed teściem wypaść xddd to nie tak , że pracowity bo BMW ma za kase od żonki xdd on nie kręci godzin-on omija dom :Pa potem wraca do chaty na koniec mesiąca i ma 270 godz + i się chwali żonie i teściom ile to nie zarabia...nie sztuką jest nawalić godzin sztuką jest mieć więcej na godzinę i zzarobić tyle samo w krótszym czasie:)zapytajcie mirusia sami czy kiedykolwiek mówił żonie , że w pracy jest tak długo bo jeździ czy dalej opowiada, że szef chcial aby został dłużej bo jest pomocny xd

do dosdld
@dosdld

Sądzę że masz trochę racji ale też sądzę, że zazdrość zżera innych.

Do Cygana

Hej nie przejmuj się kolego. U Stanika byłeś kierowcą u Abrama jesteś pompiarzem a jeszcze Thomas,Cemex i Bosta...Masz szanse zostać dyrektorem. Rozwijasz się i nic cię nie powstrzyma.

cydwokat

No tak. Jest lepszy bo ma więcej godzin i czarną betę. Zazdrość zżera. Chłop pracowity drapie godziny a wy do domu a potem płacz że mało godzin i cygan zły. To samo było na Sprzętowej. Gamoń to ten co to napisał. Więcej jeździ starą bryką i narzeka na wsio dookoła i starą tylko popycha. Bo brak mu wyobraźni i odwagi. Leszcz. Oj cyganie miejsca to ty nie zagrzejesz tyle złośliwców wokół życia nie ułatwia. Przypominam to forum Stanika nie Abrama ☺

gb

ja bym zwolnił ,naciąga firmę na godziny tylko ,wszyscy znają tego gamonia co ma dwie lewe ręce,jeszcze abram pozałuje ze go wziął witek juz był 100 razy lepszy od tego dupoliza,malin ma pewnie we (usunięte przez administratora) i dlatego cyganka robi co chce,a to nie halo, ale zawsze we firmie musi być taka czarna owca co truje atmosferę dobrze ze się go pozbylismy u stanika niech abramy się męczą

Zostaw merytoryczną opinię o STANISZEWSCY BETON sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy STANISZEWSCY BETON sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

STANISZEWSCY BETON sp.j.