STANISZEWSCY BETON sp.j.

Opinie o STANISZEWSCY BETON sp.j.

SAHARA

Witam wszystkich na tym forum . Moja opinia jest następująca : Każdy jest kowalem swojego losu nikt wam nie zabraniał otworzyć takiej firmy . Spróbojcie tego waszym zdaniem łatwego chleba a z pewnością zrozumiecie podejście waszego szefa do większości tematów. Jeśli ktoś z Was krytyków otworzy taką firme zatrudniajac 100 osób i zapłaci za 170 godzin w miesiącu 5000 zł dla każdej z tych osób i utrzyma z każdą z nich relacje niemal rodzinne to składam cv . Prawda jest taka ze nie ma możliwości a już na pewno w Polsce posiadać takiej firmy w której każdy będzie zadowolony oraz gotów oddać nerkę dla swojego szefa. Znam waszego szefa nie od dziś wiele razem przeżyliśmy dobrego i złego ale z biegiem lat mogę powiedzieć tylko jedno wielki szacunek za to co osiągną . Większość z Was nie widziała i nie ma pojęcie ile musiał poświęcić dla tej firmy ile wyrzeczeń z jego strony dzięki którym macie stale i stabilne złotówki co miesiąc. Nikt wam nie broni zmienić pracy jeśli z obecnej jesteście niezadowoleni ale godząc się na takie warunki nie macie prawa krytykować bo skoro pracujecie w tej firmie to nie jest jeszcze tak źle a Polakowi jeszcze nikt nigdy nie dogodził.Pozdrawiam.

jo
@SAHARA

Wierutne brednie, wszystko to kłamstwo nie polecam...

SAHARA

yo

Kogo to sef stanik tak wyszkolił, że opinie pisze sam o swojej firmie zmieniając jedynie nik, z przykrością muszę stwierdzić iż nie ma w tym za grosz praawdy i faktycznie prcując tu jest się kimś ..................... kimś innym niż sobą...... :-)

dzik

tu jest cenzura, wiec szkoda pisać. może na ich stronie na facebooku nie ma cenzury. warto spróbować.

Firma STANISZEWSCY BETON sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Lekka praca fizyczna przy elementach bet., zakwaterowanie!!!. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Tatuś

Jak wam nie pasuje to zapraszam do Abrama tam jest pełen profesjonalizm hehe

cygan do was wraca? abram go wywalił?

goń się

w sumie to ich strona internetowa jest trochę nie aktualna hehe, gdzie ten profesjonalizm

hdhzh

na ich stronie też jest film reklamowy :) tyle , że część pracowników z tego filmu już nie pracuje...

Halo

Po prostu zacznij myśleć i nie rób nic co wpływa na negatywne wyrażanie woli na temat firmy, wówczas nie będziesz musiał zgrywać nierozgarniętego, który niby nic nie rozumie a stara się podciągnąć wizerunek w szczeniacki sposób. Jak się płaci za reklamę to można mieć wpływ na to co się ukaże do przeczytania, niemniej prawda jest tylko jedna i wszyscy ją znają.

Batman

Nikt nie jest zobowiązany aby kogoś lubić, ale istnieje pewna rzecz o której warto pamiętać... SZACUNEK!!

Strzelec

Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w laboratorium betonu, to moja opinia jest taka - NIE POLECAM !! Może i jest umowa o pracę, stawka 10 zł/h (chyba że coś się zmieniło). Ale atmosfera... wieczna nerwówka, kierowniczek nic nie wytłumaczy, tylko pobieżnie i na szybko, i pretensje, że "świeżak" nie ogarnia, "... że przecież to banalnie proste rzeczy, jak teraz nie dajesz rady to co będzie później". Jasnowidzem nie jestem, nie znam się na wszystkim, wystarczyło wytłumaczyć. Bluzgi na porządku dziennym, po zwróceniu uwagi, dzień spokoju, później znowu to samo. Zero szacunku do pracownika ( cały czas mówię o kierowniczku labu ). Facet ma pojęcie o robocie ale zerowe jeśli chodzi o zarządzanie ludźmi i współpracę. Kierowcy też niechętnie współpracują, wieczne poganianie, krzyki. Rozumiem ich też gonią terminy ale jeśli ktoś jest 2 dzień i w sumie raz widział jak i co się robi, to odrobina wyrozumiałości by się przydała...

...

Do White: zdjęcia prawie prawdziwe. Ale fury stare. Niedawno jeździły stare niebieskie złomy po mieście. Po tygodniu wyglądały już jak nowe. Nie wiesz ile może zdziałać lakier? Ale w środku nadal złom. Więc dasz sobie radę haja

white

Będę się starał o robotę jako kierowca u Abrama. Te zdjęcia są prawdziwe ? Serio takie furki sobie sprawił? Ma sporo godzin nastukane za fajerą, ale nie w takim sprzęcie :) Pewnie leasing, ale prezentuje się ładnie - ktoś się orientuje czy to prawdziwe foty ?

-.-
@white

White pomyliłeś fora.(usunięte przez administratora)Tyle godzin masz na stukane a nie znasz się na samochodach. A jak myślisz takim za gotówkę jeździ się lepiej niż tym w leasingu ?

-..-

Żenujący teks, żenująca praca, żenujący szef, żenująca atmosfera itd. I nie ważne jest ilu odeszło tylko dlaczego.

e tam

a kogóz ty tam spotkałes poeto? wrózkę z czarodziejską kulą?

O pracy w tej firmie mógłbym rzec - W życiu nie można nieć wszystkiego. Ale można spotkać kogoś, dzięki komu cała reszta przestanie mieć znaczenie.

:-)

Zatem na co czekasz, ruszaj do boju, idzie wiosna i zapotrzebowanie na ludzi - powodzenia. Daj znać jak ci tam. (usunięte przez administratora)

:-)

Cały czas rekrutują, muszą zastępować tych co odchodzą, a jedynie jednostki powracają

:-)

Laborant to praca jak wszędzie jeżeli nie masz innej propozycji to nic nie tracisz zawsze trochę popracujesz i coś tam zarobisz (usunięte przez administratora)

geog

Witam, zauważyłem , że potrzebują tam pracownika do laboratorium betonowego, czy ktoś mi może napisać jaka atmosfera panuje na tym dziale , jacy są tam ludzie , ile można zarobić , jakie umowy dają ogólnie jakieś rzetelne info... Dziękuję i Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o STANISZEWSCY BETON sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy STANISZEWSCY BETON sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

STANISZEWSCY BETON sp.j.