STANISZEWSCY BETON sp.j.

Opinie o STANISZEWSCY BETON sp.j.

Stary.

Smutne te komentarze. Złodziej czy nie ? Same złe emocje.Czy ktoś napisze rzetelnie ? Czy firma wypłacalna. Czy szef to tyran jak napisano czy normalny bussinesman ? W końcu to portal informacyjny nie pole bitwy.

Borewicz

Część Borusewicz.piszesz jak polamany.określ się za kim jesteś.

Ziutek

Przecież to wiadomo kto pisze sam Bosman bo wszędzie mu taką opinię wystawia . Sam nakręca ludzi bo mu zawadza i się mści bo jeszcze mu wypłatę płaci. A jak mu coś ukradł to się dyscyplinarne wywala i nie obowiązuje okres wypowiedzenia. A nawet wzywa się policję. Zawiść ludzka nie zna granic. Szkoda mi trochę Bosmana wszędzie otacza się wrogami i fałszywymi ludźmi. Ale teraz jest ślepy może kiedyś się obudzi.

Haha

Ja nie wiem jak było.oświęcimski mnie madralo?

Firma STANISZEWSCY BETON sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Lekka praca fizyczna przy elementach bet., zakwaterowanie!!!. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
?

Na co tu dowody? Przecież każdy wie jak było.

Dobry

Panie czy Pani czy jesteś w stanie udowodnić kradzież Andrzejowi? Jeśli tak to ujawniaj się bohaterze.jeśli udowodnisz to zostaniesz wynagrodZony jeśli nie to mega po dupie niebawem dostaniesz.wczoraj Jarek mi powiedział że tych co go pomowili też będzie chciał poznać. Ciekaw jestem jakie macie dowody na tych Panow,niebawem się okaże.

Bloczki

Słuchajcie ale Staniszewski sie zawzioł na te bloczki jest już ich tyle źe dla samochodów nie ma miejsca na placu. Dziś w biurze powiedział że będziemy jedynym producentem i schodzimy do 1.70 zł za sztuke

Biuro

O czym Ty piszesz człowieku? W czym był taki dobry? Ginęły kruszywa i transporty. Rozrzutność na każdym kroku a my teraz musimy to nadrabiać. Za taką wypłatę zapuścić oddziały w Ostródzie i Lubawie? Zastanów sie co piszesz.

W poprzednich postach na naszym forum człowiek był chwalony i niezastąpiony jako dobry fachowiec, więc komu się przestawiło, że z prawdy która była pisana same plusy nagle miałby przy takich dochodać coś wywinąć - to chyba sprawka osób trzecich którzy zszargali opinię naszemu koledze.

Plus do Twojej wypowiedzi ze jesteś totalnym. ...jak można obrażać i pomawiac człowieka bez wiedzy.wiesz jak to się skończy dla ciebie?jeśli nie jesteś panem Zbigniewem to zacznij zbierać dudki na proces.kompletny brak poziomu przekazu informacji.

Do hm

Plus to, ze ten komentarz też sam o sobie kosa napisał, żeby kolejny raz się wybielić na forum.

Do hm

Gdyby było mu źle to by sie zwolnił a został wyje... Wszyscy mówią że miał 10 tysięcy nikt by sie nie zwolnił przy takiej wypłacie. Wkurzył patyczka to ten go zwolnił a teraz kosa sie mści jak może bo taki ma charakter. Piszesz ze nie ma czasu. U Abrama jest mało metrów wiec mało roboty. A po 15 czy wieczorami przy piwie wylać swoje żale to najlepiej.

=

A które opinie są złe i dla kogo. Warto cv składać do administracji.

Hm

Nie wydaje mi się, żeby to był on z dwóch powodów otóż zawsze potrafił się ustawić i obecnie już się ustawił i nie ma czasu aby pisać dziwne opinie, drugi powód to nie było mu aż tak dobrze skoro kombinować musiał żeby wytrwać od wypłaty do wypłaty więc niewiele stracił a zyskał w obecnej pracy wydaje się sporo.

No

Jasne że to kosa pisze. Panie dyrektorze odpuść sobie była firmę tak betonu u Abrama nie sprzedasz. Kiedy to zrozumiesz?

...

Te złe opinie pisze kosa, bo zemsta musi być. Za to że kiedyś miał wszystko: mega wypłatę,firmę z renoma, to że niewiele robił i wiele innych. A teraz u Abrama staje na głowie w pracy a wieczorem wpisuje negatywne wpisy. A sprzedaż mała i horyzontu nie widać. To już Siwik wiele lepiej sobie radzi.

Pracownik biura

Narzekajcie, narzekajcie. Ja mam wypłatę na czas i to się liczy.

Romeo

nie trafiłeś debilu

sukces

Pewnie , wszystko zdarzyć się może , ale ja mam ten komfort, że tu jestem a Ciebie zapewne już tu nie ma .Nie martw się o moją robotę, stać mnie i mojego Szefa ,dajemy rade :) a ty myśl kto znowu pisze , Gocha , wnuczka a może sam Szef bo przecież jak wy to piszecie nakazuje nam wygłaszać swoje pozytywne opinie , tylko zapomniałeś o jednej ważnej rzeczy , że naprawia długoletnią niekompetencje osób których na szczęście tu już nie ma.

Q

Uważaj bo jutro ty możesz nie pracować więc lepiej weź się do roboty, a nie siedzisz na gowork wymyślasz długie wpisy w czasie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o STANISZEWSCY BETON sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy STANISZEWSCY BETON sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

STANISZEWSCY BETON sp.j.