logo

"EMAT" HRC Elżbieta Matysiak

Wolsztyn

Opinie o "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak

ja 2014-08-20 15:31:07
Nie warto,umowa co miesiąc. Praca nie pewna zawsze mogą zadzwonic i odmówić pracowników. Nie polecam. Szukaj pracy na normalna umowę.
ja 2014-09-02 12:47:44
Na produkcji. Wszystko było by ok gdyby nie to,że ta umowa jest co miesiąc i nigdy nie wiadomo co dalej. Od firmy umowa miała być po 3 miesiącach próbnego a pracuję już ponad 4 miesiąc i dalej w emacie,i teraz nie wiadomo czy w ogóle dostaniemy umowy od firm bo nie ma co się oszukiwać firmom jest tak wygodnie.. a co do umowy po 3 miesiącach to wychodzi tak teraz,że oni wcale tego na początku nie mówili..
dixi 2014-11-21 00:48:59
Takie agencje powinni pozamykac. Oni zatrudniają ptacownka i zarabiają na nim około 500 zł miesięcznie dając mu smieciową umowę.
max 2015-07-28 18:29:32
strasznie zepsuli rynek-powinni to zlikwidować
pracownikmiesiąca 2015-08-28 14:54:03
Charakterystyka wszystkich Agencji Pracy Tymczasowej (w tym Emat) jest taka, że umowy nigdy nie są na stałe. Zawsze to pracodawca (nie agencja) decyduje kiedy zatrudnia pracownika i jaką długość ma umowa (tygodniowa, dwutygodniowa czy miesięczna). Agencja jedynie pośredniczy w rekrutacji i załatwia formalności :)
Paulina 2016-03-19 11:29:07
Jak dla mnie pracownicy EMAT HRC są bardzo kompetentni i pomocni. Firma przeprowadza wiele szkoleń tak jak ostatnio z pierwszej pomocy przedmedycznej. Można nabyć umiejętności, które przydają się nawet w codziennym życiu, a nie tylko w pracy. Przemiła obsługa i fajne szkolenia - no i w moim rodzinnym mieście! :)
Karol 2016-03-20 23:27:43
Świetne oferty pracy. Nie są to oczywiście wymarzone stanowiska, ale dla osoby, która dopiero wchodzi na rynek pracy lub potrzebuje uczciwie zarobić pieniądze są to na prawdę dobre propozycje. A Panie w Wolsztynie i w Nowej Soli niezwykle uprzejme, aż chce się przychodzić :)
Karol 2016-04-11 08:57:37
@kiedy wiesz co, wysyp to może nie, ale kilkadziesiąt ofert pracy mają na swojej stronie internetowej i z tego co widzę, ciągle dodają coś nowego -> http://emat.com.pl/oferty-pracy/
Adrian 2016-07-22 14:10:22
Teraz podobno mieli organizować szkolenia i staże dofinansowane z funduszy unijnych, ale temat się nagle urwał.... Wie ktoś coś na ten temat?
Adam 2016-09-22 15:36:31
Witam,
dokładnie taki projekt z unii ,jest obecnie organizowany..
Na poniedziałek zostałem zaproszony na rozmowę do Katowic .
W sumie większych szczegółów poza tym wpisem nie posiadam.

Pozdrawiam
xoxo 2016-09-22 18:48:31
Hej, a jaka jest teraz u nich wypłata? Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak - Wolsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak