Merkury Market

Opinie o Merkury Market

konwalia

Jak oceniacie pracę na stanowisku doradcy klienta, jakie są zarobki na początku, jakieś premie, dodatki ?? Jak wygląda socjal, system pracy, jak ogólnie firma dostosowuje się do wymagań BHP, jak z atmosferą w pracy i stosunkiem do pracowników ?? Czy firma przestrzega wymogów, jakie na nim ciążą względem pracowników ? Będę wdzięczna za opinie osób, pracujących tam.

inter

Nie poważna firma! Nie polecam!

krzys

Każdemu może się zdarzyć @1234 każdy większy market ma prawo do pomyłki nie wiem dlaczego ludzie oceniają pracę całego sklepu po jednym nieudanym zakupie to jeszcze o niczym nie świadczy. Zresztą to raczej forum o pracodawcy a nie o jakości obsługi więc może bardziej pogadamy np. programie absolwent 2016, ktoś był na tym?

Sklep masakra obsluga jeszcze gorsza brak czesci w paczkach w moim przypadku akurat z meblami kuchennymi!! Brak blatu to juz byla przesada

michał

Czy sprzedawca ma umowe zlecenie czy o pracę ? No i jak z tym wekslem? Ile wpisują ?

realista

Własnie ci tłumacze ze ZUS jest trupem i a twoje obecne składki zjadają grupy uprzywilejowany. O jakiej ty przyszłości mówisz ? Z ciebie nie jest realista ciebie jest marzyciel. Odkładasz przez całe życie a na końcu dostaniesz na suchy chleb ? Gdzie w tym sens. Lepiej kasę inwestować na własna rękę tyko trzeba mieć co inwestować. Jesteś pokolenia tych którym się wydaje ze gdy oddasz państwo kasę to na do ciebie wróci. To już nie te czasy

Zorientowany

Merkury Kraków. Współpracownicy OK. Kierownik na dziale dywanów -PORAŻKA.Zwykły zakompleksiony gnojek. Zasługuje na sprawę o mobing,a sam chyba nie zdaje sobie sprawy jak w dobie telefonów komórkowych i dyktafonów teraz o udowodnienie tego jest łatwo.Nie znam gościa ale ma jedwabiste problemy z sobą.

realista

I co ci z tych odprowadzanych składek ? liczysz na emeryturkę w dobie gdzie kasa została przejedzona z 20 lat do przodu ? oj ty naiwny. Im mniej oddasz do systemu tym masz więcej na przeżycie.

Co do weksla to opinie są podzielone... ale też uważam, że każdy powinien pilnować swojego działu, jeśli inna osoba z działu robi przekręty to już sprawa niedogadania się na dziale i takie osoby się eliminuje. Sprawa wynoszenia rzeczy przez klientów... czy klient wyniesie wanne niezauważony ze sklepu, szafkę łazienkową? może narożnik, tapczan? albo utnie sam sobie 10m wykładziny lub może odkręci drzwi z ekspozycji...? jest dział samoobsługowy ale tutaj pracownicy nie płacą całości tylko mają nieznaczny procent bo większość strat idzie w koszty z racji tego że jest to dział samoobsługowy i wiadomo jacy są klienci. Ale sprawa weksla zawsze pozostanie sporna, gdy zostaniemy zwolnieni bądź zwolnimy się sami naszym obowiązkiem jest upomnieć się aby taki weksel nam oddano. Co do płacy... Wiadomo zawsze może być lepsza, ale nie jest tak jak wszyscy mówią że najniższa i do widzenia. Każdy dział pracuje na swoją sprzedaż. Pozdrawiam tutaj tych którzy mówią jaką mają fajną prace bo mają po 3tys na wypłatę tylko że 1300 na konto i z tego odprowadzane składki a resztę do ręki, ja wolę dostać 2200-2500 i mieć odprowadzone z całości. Jeśli chodzi o jakość towarów to pozdrawiam wszystkich którzy chcą kupić towar na lata po najniższej cenie. Klientom jeśli wybierają towar złej jakośći proponuje się droższe i lepsze zamienniki, ale to nie bo 200zł to już majątek przy kupnie np. kabiny prysznicowej... Minusy: zatrudnienie na umowę o pracę po 2-3lata i kolejna nie na stałe, norma pracy 48h tyg (ale 2dni zawsze wolne), klienci proszący o rabaty na wszystko... mający po tysiąc złotych w portfelu i myślący że z tą kwotą mogą wszystko..., utrata całości premii w przypadku dłuższego urlopu bądź L4, zmieniający się jak skarpetki kierownicy. Plusy: W miarę wynagrodzenie za dane godziny i pracę jaką wykonujemy (nie raz można się kolosalnie zmęczyć, ale mimo wszystko nie jest to praca typowo fizyczna), fajna atmosfera, poznanie wielu ciekawych ludzi, premie uznaniowe, dodatkowe premie na święta Ogólnie szału nie ma, ale do Castoramy z własnej woli nie pójdę, bo tam tyle nie zarobię, chyba że komuś przeszkadza praca z nadgodzinami to już inna bajka, tylko dziś trudno o pracę bez nadgodziny za przyzwoitą pensję...

gall anonim

Przykro mi są weksle in blanco. Niestety, mnie też nie poinformowano o tym. Dowiedziałem się na miejscu.

szukająca pracy

Witam, byłam na rozmowie w sprawie pracy lecz nie mówiono mi nic o podpisywaniu in blanco. Pan kierownik mówił mi tylko o szkoleniu o ty że umowy podpisuje się w głównej siedzibie i o godzinach pracy i o zarobkach różniących się wg, stanowiska.Jeśli możecie napiszcie jakie są naprawdę warunki pracy, jak to wygląda z umowami itp.

ego

Bo to kraj egoistów.

drwal

hej ludzie pracuje MM od maja tego roku,bylem na szkoleniu w nowym saczu i nie bylo tak zle.teraz pracuje w Krakowie i trzeba samemu sie sprawdzic,a to ze czlowiek jest odpowiedzialny za towar to uwazam ze ma to jakis sens.moje zdanie takie jak ktos nie chce podpisac inblanco to jakis kombinator.TAM DOBRZE GDZIE NAS NIE MA.pozdro.

kaska
@drwal

kombinator? Nie kązdy jest zlodziejem jeśli o to Ci chodzi. Podpisując weksel to jest duże ryzyko, przy remamencie jak będą braki ty za to odpowiadasz i reszta pracowników! Klienci dużo wynoszą i żaden pracownik nie jest w stanie upilnować każdego klienta.Za stłuczoną rzecz ponosisz koszta, nie piszm głupot że ktoś jest kombinatorem bo nie chcę tego podpisać!

Jk

Haha ty chyba miaĺes litr wodki przy sobie człowieku w centrali jest to samo rotacja ze masakra tylko ze o tym nikt na razie nie wspomina az tak choć juz pare osób odeszło i to dobrych i odchodzą dobrzy pracownicy wiem swoje i wiem kto

czesiek
@Jk

Witam mam pytanie,w przyszłym tygodniu mam być na próbe w mm trzy dni czego mam się spodziewać ?

xd

Firma nie dba o klienta jak i o pracownika, liczy się tylko kasa którą mogą szybko stracić!

R

21 grudnia...Niedziela..godz.18..a tu mam problem z wężykiem do wc...myslę duzy sklep budowlany w żywcu?=merkury...jestem pod sklepem a tu zamkniete...żenada w bielsku wszystkie markety czynne (a nawet w takim okresie wydłużają pracę) a tu....podejscie typowo żywieckie...aż dziw ze stacje benzynowe u nich nie zamykają o 18.

zły
@R

SAM SOBIE PRACUJ W NIEDZIELE DO 18 BA*ANIE!!! WĘŻYK MI SIĘ POSPSUŁ...CO ZA CIO*A.

mysliciel
@zły

Dlaczego sądzisz ze on jest ciotą ? Co ma zepsuty wężyk by bycia ciotą ? Spałeś z nim ?

mobingwmerkurym@gmail.com

Witam wszystkich poszkodowanych przez firme EMEM. Zakładamy sprawe zbiorowego mobingu jak również udział w znanej stacji telewizyjnej w popularnym programie. Proszę osoby zainteresowane o kontakt mailowy. I tak ten post bedzie usuniety przez admina z niewiadomych przyczyn ale to tez udokumentujemy w prasie i w publicznej telewizji.

myślący zdolny

Cześć wszystkim, firma Merkury Market opublikowała właśnie nową ofertę pracy, polecam wszystkim. Zachęcam do komentowania na forum, wszelkie uwagi mile widziane. W związku z planowanym otwarciem Marketu Budowlanego ogłaszamy nabór na stanowiska Kasjera. Miejsce wykonywania... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5724001?keywords=&region=

odradzam zakupy

Zdecydowanie odradzam ten sklep. Jeśli chodzi o ceny to są atrakcyjne i na tym koniec plusów. Zamówiłem towaru na 8000 zł, zapłaciłem i tu zaczęły się schody, a dokładnie chodzi o transport. Kiedy w umówionym dniu towar nie przyszedł zadzwoniłem z zapytaniem i usłyszałem, że nikt nic nie wie o moim zamówieniu. Tak działo się przez 3 tygodnie. Za każdym razem, kiedy dzwoniłem z zapytaniem czemu nie otrzymałem towaru nikt nic nie wiedział o moim transporcie mimo kolejnych umówień. Kiedy po wielu męczarniach towar dojechał okazało się że w dwóch ratach, gdyż auto nie mogło zabrać 1500 kg naraz - oczywiście próbowano policzyć mnie za 2 kursy - masakra. jedna wielka niekompetencja. ODRADZAM ten sklep!

pracjas
@odradzam zakupy

może nikt nic nie wiedział o twoim transporcie bo nie raczyłeś/aś się pojawić i sobie tego transportu umówić?!

poszukująca

Pracuś a można wiedzieć gdzie pracuje się dziś na tak dobrych warunkach o jakich piszesz ? Szukam pracy w handlu, mam wieloletnie doświadczenie i predyspozycje ale dziś strasznie trudno o jakąś w miarę "normalną" pracę...

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury Market - Cieszyn

• Jak się pracuje w Merkury Market?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Merkury Market?

Kandydaci do pracy w Merkury Market napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Merkury Market