Opinie o BIGER Sp. z o.o. w Rudawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BIGER Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BIGER Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIGER Sp. z o.o. w Rudawa

Michał Nowy wpis

Ma ktoś aktualny numer do firmy ?

Kco Nowy wpis

Może nie było ofert pracy, bo mają wystarczającą ilość pracowników @Ik? Przecież to jest nic złego, że nie szukają osób w tej chwili. Tym bardziej, że podobno pracownicy mają prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie. Bez sensu by mieli rezygnować.

poszkodowany Nowy wpis

Zostaw tel.zadzwonie.

gosc Nowy wpis

panowie! co z wami?nic Nikt nic nie pisze.On się ukrywa.

Czy po rozmowie w BIGER Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
wykonawca

biger nie płaci za nic.

?

blisko siebie.zaraz koło brzoskwini.nie na siebie.jeepa dawno niema prawa jazdy też jezdzi renault kangoo niebieskim znacznym.

?

A pan prezes bigera nie ma prawa jazdy i jezdzi renault kangoo bez oc rejestracji i przeglądu.

?

koledzy!prezes ma kase.sprzedal działke łapcie go.

?

czesc prezesie.Czemu nie piszesz.brak tematu czy sie dalej ukrywasz?Co nowego w Bigerze,nowe plany podwyzki pomysły na "biznes po twojemu" napisz czekamy!

?

czesc [usunięte przez moderatora]zadłużenie przejął komornik.tak jak KERS GROUP.Widać dotarłeś do supermaketu.czyli na bilet jeszcze masz(nie jezdzisz z [usunięte przez moderatora] na gapę?).Teraz jakie mieszkanie wynajmujesz po [usunięte przez moderatora]?Zapłać tam.Renault kangoo jeszcze masz.lepiej bez oc i rejestracji nim nie jezdzij.Szukajcie renault kangoo niebieski metalik orurowany nr.rej.[usunięte przez moderatora] . Auto bez prawa do rejestracji.

?

[usunięte przez moderatora] nic niepiszesz-kangur ci nawalił i do hipermaketu nie masz czym dojechać? czy już ci go odebrali jak jepa.Telefon chyba jeszcze masz bo sygnał jest ale odwagi odebrać niemasz.Zrasztą odbierzesz prezesie biger to opowiesz bajeczke o pieniądzach i robotach-to lepiej nie odbieraj.kup sobie czapkę niwidkę bo w Polsce robi się dla ciebie za ciasno.Jeep z wyporzyczalni szczyt głupoty-czyli nic twojego.Tak sie udaje biznesmena za cudze pieniadze.

?

brawo.panie prezesie to nie bedzie trwało dłogo.idz do supermaketu gdzie jest darmowy internet i czytaj rozglądajac sie za siebie czy ktoś cie nie obserwóje.

?

[usunięte przez moderatora]! Skad ty piszesz? Z kafejki internetowej? Nie wierzę że masz jeszcze komputer. [usunięte przez moderatora] Aha. Za Jeepa masz do zapłaty 30 tys. do wypożyczalni. Pozdrawienia

?

zadnej churtowni niema.czytaj dobrze internet.

?

Pracownicy fizyczni to łapnka z pod sklepu! Bez pojęcia o takiej pracy.

?

robił z tego co wyłudził.byle czym byle jak.taksamo w katowicach jak i w mietniowie.

?

cześć [usunięte przez moderatora].jedynym sposobem na odzyskanie pieniedzy od prezesa jest złożenie wniosku do prokuratury o wyłudzenie.trzeba opisac jak wykorzystał załaczyć dokumenty,faktóry [usunięte przez moderatora] Prezes jest nieuchwytny w domu nie przebywa,tam gdzie jest zameldowany też go niema.W siedzibie firmy w rudawie też się nie pokazuje.Majątku firmy niema więc egzekucja z majątku firmowego jest bezskuteczna.On od pierwszego dnia robut działał z zamiarem wyłudzenia-niezamierzał nikomu płacić a długi zobowiązania jego dwóch firm sięgają setek tysięcy zł.

?

kolego lik zostaw adres email lub tel skontaktuje sie z tobą w sprawie odzyskania należności.ma wystawiony na sprzedaż dom w krakowie a porusza sie niebieskim renault kangoo z orurowaniem na oświecimskich numerach bez przerejestrowania , oc i przeglądu.odezwij się może go złapiemy.

lik

Ja miałem z tą pseudo firmą do czynienia w tym roku. Jeszcze nie spotkałem się z czymś podobnym. Szczerze po pierwszym dniu wyczułem że jest coś nie tak. Uciekłem po tygodniu miałem szczęście bo chciał się jeszcze nakraść i akurat wypłacił zaliczki a akurat mi cały okres dobrze że dobrzy ludzie powiedzieli mi że im szybciej odejdziesz tym mniej będziesz miał co żałować. ZAPAMIĘTAJCIE NAZWISKO [usunięte przez moderatora] dla tych co nie chcą być oszukani nie ważna nazwa firmy. Dziwię się że nasze Państwo pozwala takim na egzystencję na wolności.

innformacja pewna.

Zostaw merytoryczną opinię o BIGER Sp. z o.o. - Rudawa