Heavy Holding

Opinie o Heavy Holding

@Paulina

Tak Paulino. Podstawa to rozmowa. Nie przez telefon tylko w cztery oczy z szefową. Ludzie sami czasami nakrecają pewną spiralę. Przyjeżdża Pan na budowę i od progu krzyczy ze firma krzak, że sam nie wie po co tu przyjechał bo uważa się za fachowca. A w praniu wychodzi zupełnie coś innego. Nie rozumiem zarozumiałości Panów, ktorzy twierdzą, że Kobieta to przy garach powinna stać. Ludzie myślą że jadą na budowę i nikt nic w biurze nie wie co ten ktoś jest wart, co on robi. Wiedzą więcej niż im się wydaję. Później ogólne zdziwienie dlaczego mnie zwolnili. No i na Go worka obsmarować firmę. Paulino ciężko o solidne firmy, a jeszcze ciężej o dobrych pracowników. Jeszcze raz polecam. Pozdrawiam.

@Paulina

Paulino. Wskaż mi firmę która nie ma coś za uszami. Chyba nie znajdziesz takiej. Ja jestem bardzo zadowolony mam stałą pracę. Wynagrodzenie na czas czesto nawet 7 lub 8 a nie po dziesiatym. Bardzo dobrą stawkę. Pracuje tu już bardzo długo. I jeśli ktoś naprawdę jest coś wart to jest przez tą firmę naprawdę doceniony. Gorzej jeśli komuś mniemanie o sobie przyslania wzrok. Bardzo goraco polecam. Z ludźmi trzeba umieć rozmawiać a nie tylko pod strachem oczerniac w internecie. Pozdrawiam wszystkich stałych z Heavy Holding, a zwłaszcza Panią Prazes.

@Paulina

Droga Paulino. Pracuję w Heavy Holding od ponad 4 lat. Jestem stałym pracownikiem jak też kilku moich znajomych. Chwalę sobie pracę w tej firmie. Pieniądze na czas choć bywaly okresy że trzeba było tydzień zaczekac. Dla ludzi którzy są normalni i posiadają wypracowane umiejętności z pewnością znajdzie się miejsce. Nie sluchaj negatywnych opinii bo większość to nieudacznicy zyciowi wylewający gorycz za swoje niepowodzenia na innych. Lub skonczeni pijacy. Na brak pracy nie narzekam, warunki płacowe mnie satysfakcjonują, a w kazdej firmie zdarzają się nieporozumienia. Trzeba tylko potrafić je rozwiazac w sposób racjonalny. Pozdrawiam.

Czy te oczy mogą kłamać.

Oj ludzie ludzie jak was widzę na budowach to ręce opadają. 75 procent z was nie nadaje się nawet do zamiatania, banda skończonych pijaków i cwaniaczków z pod ciemnej gwiazdy. Żal mi was. Pojęcia o pracy zero. Panowie spawacze atomowi co poprawek po nich więcej jak mrówek w mrowisku,albo łapy latają że elektrody utrzymać nie mogą. Przyjeżdżają pierwszy dzień do pracy i oni zmęczeni a wali od nich jak z Polmosu. Tylko wielkie mniemanie o sobie. Co to nie my. Statyści. Pracuje tu już od 4 lat i ani na stawkę ani na brak pracy nie narzekam. Wręcz przeciwnie proszę sie o urlop. Myślą świerzaki że przyjmą się i od razu wszyscy po tyłkach ich całować będą. Ciężka pracą ludzie się bogacą a nie strzelaniem z ucha jak to niektórzy uważają. Ja nie narzekam i zapraszam wszystkich normalnych do współpracy. Nie pijaków, psełdo monterów i psełdo spawaczy tylko normalnych ludzi. Pozdrawiam całą załogę Heavy Holding.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 28 czerwca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Heavy Holding. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Monter. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

piotrek80 Nowy wpis

jestem kandydatem, chcę zapytać jak wygląda kwestia badań lekarskich - robię na własny rachunek?, czy są możliwe zaliczki bo wyjazd na 6-8 tyg to sporo a marnie u mnie z pieniążkam; jak wygląda kwestia dojazdu z miejsca zamieszkania do pracy (niemcy, austria), jak przedstawiają się kwestie kwater - nie mam ochoty na pijane chamskie towarzystwo a wiem że w delegacjach różnie to bywa łącznie ze złodziejstwem.

Ciekawa Nowy wpis
@piotrek80

O no właśnie. A wiecie czy na tych wyjazdach umowa podpisywana jest już na miejscu, czy jeszcze w PL?? I czy jak się jest już na miejscu to można odmówić podpisania umowy?

Nowy wpis

@piotrek80

Pokrywamy koszt badań lekarskich, jak również dojazdu z Polski do kraju projektu oraz na co dzień z miejsca zakwaterowania do pracy. Zaliczki są możliwe. Zakwaterowanie najczęściej w pokojach max 2-osobowych, w komfortowych warunkach

Maciej

Dowiedziałem się z tego nowego ogłoszenia, że jest darmowy transport i zakwaterowanie i umowa o pracę na stanowisku montera maszyn i urządzeń. A co z dojazdem na co dzień do miejsca pracy, to też jest za free i jaka jest stawka?

@Maciej

Dojazd do miejsca pracy również zapewniamy

Kamila
@Heavy Holding

Super! Mogłabym uzyskać informacje o koszcie zakwaterowania? Mąż przymierza się żeby aplikować i fajnie byłoby znać szczegóły

A ze mnie taki głodomór :/ No to dawaj śmiał, jakie stawki i jakie koszty zakwaterowania oraz jedzenia na miejscy, żebym wiedział, ile kasiory mogłoby mi zostać w portfelu?

@Kamila

Pracownik nie ponosi żadnych kosztów związanych z zakwaterowaniem ani dojazdem z kwatery na miejsce pracy.

Zakwaterowanie zapewnia i opłaca pracodawca

Monter
@Maciej

Dowiedziałem się, że stawki są uzależnione od doświadczenia i umiejętności. Trzeba się wykazać na początek

Joanna
@Monter

A co dokładnie trzeba zrobić żeby się wykazać, jakieś konkretne sytuacje? Jak już ktoś pokaże się z tej dobrej strony to może liczyć na podwyżkę? Jaka jest stawka minimalna jaką proponują?

Jakie stawki płacą monterowi z izo i dobrym niemieckim

Andżela

Konkurencyjnie jest chociaż? Czy może płaca jest adekwatna do umiejętności kandydata? I czy jest sama podstawa czy też premie jakieś?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Heavy Holding spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Jolka

Cześć, ja bym w kwestii zakwaterowania na pomocnika montera chciała wiedzieć, jakie są warunki. Czy da się mieszkać? I w ile osób się jest w pokoju, czy jest łazienka? Pozdrawiam.

@Jolka

Warunki zawsze są komfortowe, kwatery są wyposażone w aneksy kuchenne i łazienki

Jakie są mocne strony pracodawcy Heavy Holding?

Maja

Monter maszyn i urządzeń, trwa rekrutacja właśnie na to stanowisko. W ogłoszeniu jest napisane, że zakwaterowanie jest bezpłatne. Co powiecie na temat kwater? W porządku? Jakie narzędzia pracy zapewnia pracodawca?

Fegu

Radzę uważać na człowieka który nazywa się Paweł Świątek. Brygadzista. Broni każdego nieudacznika który gnębi nowego pracownika. Alkoholik tak jak wszyscy ludzie którzy z nim pracują. Jeżeli ktoś usłyszy takie nazwisko radzę zrezygnować z podjęcia pracy. Szkoda nerwów.

Ilona
@Fegu

Oskarżanie całej załogi o alkoholizm to mocne słowa. Trochę nie chce mi się w to wierzyć... Może to ktoś potwierdzić?

Fegu
@Ilona

Pan(usunięte przez administratora) może to potwierdzić. Dla dobra firmy warto byłoby rozdzielić tych ludzi. Naruszaja dobre imię firmy.

Natalia
@Fegu

Skoro występuje coś co nie jest zgodne z zasadami to dlaczego jest to tak właściwie akceptowane? To może być odbierane jako przyzwolenie...

Fego
@Natalia

Tak właśnie jest. Tak samo klient chciał 2 ludzi z językiem niemieckim, a dostał bez jezyka, w dodatku 1 przyjechał nietrzeźwy... Na zajutrz podziękowano mu. Alkoholizm alkoholizmem ale agresja z tym związana i wrażenie "kliki" stworzonej przez tych Panów. Odnosiłem wrażenie że trzeba wobec nich kiwać głową i polewać. Wtedy będzie ok. Tacy ludzie tam pracują.

Anatol

@Spawacz desperat Umowa zlecenie jest trochę inną forma umowy o pracę, ważne że firma jest ok

Ryszard

Kwota, którą podałeś to stawka godzinowa? Jeżeli znasz warunki mieszkaniowe i dokładne warunki pracy napisz proszę więcej informacji na forum.

Baron

Tak tak dokładnie mi proponowali w tamtym tyg 10 euro na elektrodzie Stawki śmieszne jak nie wstyd dawac takie pieniadze(usunięte przez administratora)

Paulina

@Foreman dziękuję za opinię. Czyli poleciłbyś pracę w Heavy Holding innym użytkownikom forum? Czy są w firmie jeszcze jakieś plusu, których nie wymieniłeś? Przypominam również Tobie o tym, że na forum nie można nikogo obrażać. Mówi o tym regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin

Przyjacielski
@Paulina

Potwierdzam jest tak jak napisał Foreman jeśli chodzi o pieniądze i pracowników. Do plusów w HH można jeszcze zaliczyć to że mają swoje samochody i nimi dowożą do pracy,chociaż czasami tych aut brakuje.Paczki na święta taż są miłe.Chyba jedni z nielicznych w kraju to robią. A teraz parę minusów o których nie wspomniał Foreman. Mimo że wysyłają do pracy za granicą i stawka jest ustalona w euro,wypłatę dostaje się w złotówkach.Nie płacą za urlop chociaż były obietnice że będą płacić.Mają przeważnie krótkie kontrakty a gdy czekasz na nową pracę szefowa od razu daje aneks i zatrudnienie na 1/4 etetu. Trzeba podpisywać kupę dokumentów inblanko.[nie wiem czy tak się pisze] A to chyba nie jest zgodne z prawem.Panie przed wyjazdem się ładnie uśmiechają i są miłe.Potem być pewien że szefowa nigdy nie odbiera telefonów od pracowników pracujących za granicą.Ona czeka tylko na przelewy i ma twoje problemy głęboko gdzieś. Sporo dobrych pracowników odeszło bo stawki są małe,a przychodzą tylko mizerni pracownicy godzący się pracować za byle co.To tyle .Jak komuś nie przeszkadzają te minusy to polecam bo firma jest wypłacalna.A odnośnie paczek to szefowa kupuje je za nie wypłacone urlopy i tak jej jeszcze dużo zostaje bo paczka jest warta około 200 złotych.Pozdrawiam jak mi się coś przypomni to napiszę.......

@Przyjacielski

Witam. Odnośnie wyplat. Jaki przelicznik masz przy wypłacie?. Otóż NBP czyli giełdowy. Powiedz mi teraz. Dostajesz wypłatę w euro idziesz do kantoru i ile na tym stracisz? 5-10gr. Na jednym euro. Druga sprawa, Pani robi Ci przelew w euro na Twoje konto. Bank przewalutowuje po ile ? Po 4 zł zamiast 4,20? Nie wspomnę oczywiście o prowizji. Sam widzisz chyba jednak odebrać od Pani w złotówkach.

Przyjacielski
@Foreman

Foreman czemu pytasz? Jeśli pracujesz w Heavy Holding to wiesz że mimo że masz stawkę ustaloną w euro to wypłatę dostajesz w złotówkach.

Paulina

@Foreman czyli w firmie Heavy Holding można liczyć na terminowość wypłat, odpowiednie wynagrodzenie? Do tego każdy pracownik, który się stara jest doceniony przez pracodawcę? W jaki sposób się to objawia? Myślisz, że jak ktoś jest niezadowolony z pracy lub jej warunków może spokojnie porozmawiać z szefem i zostanie wysłuchany?

Paulina

@Przyjacielski a czy jeżeli chodzi o wypłaty w złotówkach to masz na umowie podaną stawkę w złotówkach? Na rekrutacji uprzedziła Cie firma Heavy Holding, że wypłaty będą przewalutowane? Czyli jak idziecie na urlop to nie dostajecie potem za to wypłaty? A skąd masz pewność, że szefowa właśnie za te pieniądze kupuje paczki? Jak nie ma się dowodów to nie powinno się pisać takich zarzutów.

Foreman

E jojo. Umowa na 33 miesiące. Oprócz ksywy to chyba jeszcze jajowaty łeb masz :-) Stały pracownik. Leiej napisz za co Cię zesłali chlanie ściemnianie czy obie przyczyny jednocześnie. Heh zalosny jesteś.

Paulina

@Jojo skoro pieniądze w Heavy Holding się zgadzają to czemu nie polecisz tej firmy? Mógłbyś użytkownikom uzasadnić swoja opinię? Co na nią wpłynęło?

aqq

czy pracuje tam mameja w czerwonych okularach z pod ostrowa i burak z bąblami na gębie z pod konina???

Paulina

Kto z Was współpracował z Heavy Holding? Co więcej możecie powiedzieć na ten temat? Firma spełniła Wasze oczekiwania? Jesteście zadowoleni ze współpracy? Każdy merytoryczny oraz rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Czy te oczy mogą kłamać.

robo

Cześć panowie jest ktoś z was może z tej firmy na kontrakcie w berlinie dokładnie chodzi o arenę tzn tak mówią w biurze że jest to praca przy remoncie areny jak tam jest z tą pracą wie ktoś coś ?

smao

jest nowa praca teraz jako Monter rur/kosntrukcji i spawacz MAG.

Zostaw merytoryczną opinię o Heavy Holding - Łódź

• Jak się pracuje w Heavy Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Heavy Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Heavy Holding