Opinie o Acuritas w Mannheim

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Acuritas. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Acuritas o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acuritas w Mannheim

miki

Witam jakie macie opinie na temat tej firmy na chwilę obecną.na co zwracać uwagę??? Warto podjąć pracę???piszcie prosze!

miki

anna

Chciałam podjąć współpracę z firmą Acuritas z siedzibą w Mannchaim, ale umowa , którą miałam podpisać okazała się gorsza od polskich umów śmieciowych. Podczas rekrutacji oferowano mi tzw. "niemieckie warunki"- w umowie było tak namotane, że w rezultacie opiekując się osobą 24 godz. na dobę byłabym zatrudniona na trochę ponad pół etatu za minimalną stawkę, reszta pensji to nadgodziny, oczywiście w żaden sposób nie oskładkowane. Brutto wychodziło mniejsze niż netto na rękę.było jeszcze kilka punktów umowy, które chroniły pracodawce przezucając wszelką odpowiedzialność na pracownika. Na szczęście czytam, zanim coś podpiszę, uchronilo mnie to przed byc może poważniejszymi problemami niż strata pieniędzy.

anna

NikaWeronika

Napadli was czy jak? Co te przeprosiny? Niech ludzie wiedza ze zostana wykorzystani.. masakryczne informacje otrzymalam od opiekunek z tej firmy..

ajk

Do Niki Weroniki Właśnie ta umowa jest z prawnego punktu widzenia fałszywa, nie ma danych osobowych osób zatrudniających. To jest dziwne ale jeśli Pani na rozmowie pochwaliła nie za znajomość niemieckiego i obiecała wyjazd z podopieczną na urodziny do zięcia i córki. Na miejscu było miło ale po 3 miesiącach przy bardzo chorej osobie chcieli abym została jeszcze 3 i moje zdanie nie miało znaczenia. Na dowód kto ma rację nie otrzymałam pieniędzy za 3 miesiąc i to cała prawda, którą wypisuję tutaj od roku. Pani bardzo chora to ja altruistycznie 1 miesiąc prazcy za darmo. Dlaczego nie przecież milionerom należy pomagać no nie????

NikaWeronika

czy znacie jakies forum opiekunek z firmy Acuritas? serdecznie dziekuje

ajk

Kobieto trzymaj się z daleka o tej firmy , może komuś wypłacała ale w tej firmie obowiązuje niemiecka pracowitość,polska obowiązkowość, rosyjskie prawdopodobieństwo nie wypłacenia wynagrodzenia. Chcesz ryzykować?

NikaWeronika

Ale wogole kasy nie wyplacaja? Czemu sa podawana jakies powody? Mnie kusi ubezpieczenie rodzinne.. kto moze zdac jakies relacje dokladne?

asia 868

Nie poddawać się . Mój adwokat powiedział ,że to bardziej pod prokuratora podlega. U adwokata muszę mieć czas i pieniądze na odzyskanie 1000 euro. Współczuję oszukanym. Akuritas jest przykładem jak jesteśmy bezradni wobec przestępstwa.

NikaWeronika

Witam, gdzie moge otrzymac jezscze jakies opinie o firmie Acuritas? Prosze o info bo naprawde jestem ciekawa czy warto.. pozdrawiam i wielkie dziekiii

Julia
@NikaWeronika

NIE POLECAM !!! Podobnie firma Anne Saller NIE POLECAM !!!

alijan

Pani Barbaro Scholz. Powinna Pani się wstydzić za Agencję, w które Pani Pracuje, a więc bierze Pani czynny udziałw oszukiwaniu Polek i Polaków.]

@alijan

Bardzo przepraszam Panią Barbarę S. o użycie Jej pełnego nazwiska w tekście z dnia 08.06.2015, wpisanego o godz.07:58:14

alijan

Miałem to nieszczęście, że bardzo chciałem pracować w Niemczech jako opiekun osoby starszej. I pracę po wielu zmaganiach otrzymałem poprzez firmę z Mannheim "Acuritas". Faktycznie otrzymałem pracę ze znajomością języka niemieckiego w stopniu podstawowym, czyli szczerze mówiąc w spopniu złym. Wszystko byłoby "cacy", gdyby mój podopieczny nie trafił do szpitala. Któryś z lekarzy zadzwonił do acuritasu i poskarżył się, że opiekun bardzo słabo zna jęz. niemiecki i niema z nim żadnego kontaktu. Pani Barbara S. po kilku dniach zadzwoniła do mnie, że niestety, ale muszę powrócić do Polski, bo takie ma zalecenia swojej przełożonej. Po powrocie do Polski okazało się, że pracowałem "na czarno", bez jakiejkolwiek umowy, bez dokumentu poświadczającego moje zatrudnienie (np. świadectwo pracy), ani też nie otrzymałem wynagrodzenia za swoją pracę ponieważ w/g wspomnianej Pani Barbary, księgowa i przełożona tak zdecydowały, mimo wcześniejszych zapewnień, że należne wynagrodzenie otrzymam w terminie wypłat. TakReasumując, stwierdzam, że Agencja "Acuritas" z Mannheim jest Agencją nieuczciwą, żyrującą na Polkach/Polakach naiwnych. Zastanawiam się nad złożeniem pozwu do Sądu w Niemczech i złożeniu zażalenia/skargi do Związków zawodowych w Niemczech, w Mannheim. Zobaczę jaki skutek to przyniesie.

przewoźnik

Firma nie płaci w terminie za przewóz osób. Na chwilę obecną zalega z płatnościami 2 miesiące po terminie!!! Wysyłaliśmy mnóstwo przypomnień. Jeśli tak postępuje z kontrahentami to ciekawe jak postępuje z pracownikami. NIE POLECAM!!!

Weronika

asia868 - nie wiem gdzie takie wiesci czytasz ale nikt nie jest wstanie kogos ubezpieczyc na 5 lat!!?? w niemczech placi 51%skladek pracodawca 49% pracobiorca i tylko przez czas pracy - po zakonczeniu pracy automatycznie pracodowaca wymeldowuje Cie. co do renty: jak przepracujesz w sumie 5 lat to sie tobie nalezy renta niemiecka....

asia868

Nie wiem jak sprawdzić mam kartę ubezpieczeniową ale nie jestem pewna kto otrzymał profity . Nie mam żadnych korzyści, nadal uważam ,że to kradzież. Wiem, że nie otrzymam obiecanej renty po 5 latach. Obietnice i tyle a tysiąca nie ma. Nie wiem jak zrezygnować z tego ubezpieczenia. Trzeba być świnią, żeby ubezpieczyć kogoś na pięć lat za moje pieniądze i kazać pracować 24 na dobę przy umierającej osobie. Ludzie mammy UE i 21 wiek a wam się wydaje ,że możecie mi zabronić czegokolwiek. Szukajcie dalej z Waszymi polskimi braćmi od kradzieży. Mam 10 lat na odzyskanie tych pieniędzy. Niemiecki trochę znam. Niemcy to kraj duży i szeroki pojadę w inne miejsce. Na pewno poproszę kiedyś prawnika o to aby złożył za mnie pozew do sądu. Odszkodowania sobie zażyczę. Za 5 lat to jakieś 10 tys się nazbiera.

Julua
@asia868

Za 4 m-ce pracy dostałam 6000 a za 5 lat ? Trzeba wnieść jak najszybciej sprawę do Sądu. Ja tak zrobiłam i wygrałam ! Powodzenia !

Julia
@Julua

Nieprawda! Na dzień dobry nie musisz mieć żadnych pieniędzy, płaci ten na końcu co przegrywa. Idziesz i oddajesz sprawę adwokatowi i to wszysto, a resztę prowadzi adwokat i Ty czekasz na rozprawę. Dodam jeszcze ,że niemieckie sądy są bardziej za pracownikami jak za pracodawcą , więc powodzenia!

Agnes
@Julua

Julua, wygralas w sądzie z Acuritasem? Pochwal się, poradź nam, okradzionym, jak odzyskać zarobione pieniądze!

asia868

Firma powyższa to naprawdę bez powodu zabrała mi 1000 euro i nic tego nie zmieni. odzieje i szuści. Szkoda czasu. Tyle jest super firm albo na działalność. Ta firma to dnnnnnoo

asia868

Nie ok to ja pisałam te posty w maju również. Pamiętam Jaks teoria spiskowa mi się włączyła bo jestem teraz po pobycie za 1150 za miesiąc ale naprawdę zapracowałam też solidnie wiem już ,co oznacza halo jestem polski automat z niemieckiej kasy chorych. Paliwo do automatu z polskiej tanksteli jednak dostarczone na czas.

asia868

te administrator to było pisane w 2013r i w styczniu 2014r coty wpisy aktualizujesz to nie verritas. Może w końcu zapanuję nad pluciem innych w moją stronę bo nie można schon vertrauen.

NOVY1970

Ta firma to jakies nieporozumienie!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Acuritas - Mannheim

• Jak się pracuje w Acuritas?

Zobacz opinie na temat firmy Acuritas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Acuritas?

Kandydaci do pracy w Acuritas napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Acuritas