Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

oxi

Czemu usunęli wpis o Karolinie ? prawda kole czy mąż reaguje ?

szoszon Baker

Prawda ze PP idzie w ciul mater? Fajnie by bylo.

zaintrygowany

ostatnio mam wrazenie ze na magazynie jest mnie pracy i kierownictwo wpada na tysiac pomysłów jak ''umilic'' zycie pracownikom, pracuje od okresu swiat i wtedy byłem zaskoczony ze pracownicy majom takom swobode a teraz sa wrecz zaszczuci. jest ciekaw czy to tylko mije wrazenie czy ktos ma podobne. koledzy kolezanki jesli mozecie podzielcie sie swymi opiniami.

zniesmaczony
@zaintrygowany

Tak jest.Jak nie ma ludzi to miodem tyleczek smaruja.A jak jak pelna obsada i malo pracy to jestes be.

kcin

Nie powinniśmy pracować z soboty na niedziele bo to jest niezgodne z kodeksem pracy.Zgodnie z przepisami pracować może jedynie pracodawca albo osoba nie będąca na umowie o prace.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Inżynier Industry 4.0
Teresin
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
raczysko

Stokrotka to zgniłe mięso jakie zresztą wywozimy z magazynu. Ostatnio jeden sklep dostał szczurka w prezencie, biedaka skrzynka przygniotła...będzie afera. Ale najlepsze będzie niedługo bo ostatnio robiłem zdjęcia w magazynie jaki syf jest i co się dzieje zobaczy inspektorat sanitarny i to z Warszawy bo ten z regionalny jest przekupiony za mięso podobno...tak mówi jeden z kierowników. Oj będzie się działo chyba zamkną ten syf.... Wyzwolę was z niewoli :)

Były
@raczysko

Człowieku jeśli potrafisz to zrobić to szacunek dla Ciebie .Ja próbowałem zgłaszać tą sprawę w Sochaczewie ale niestety widocznie mają plecy z osobą która odbiera mięso .Wbijaj na Wwlarszawę może oni się zajmą magazynem w którym przecieramy robactwo z mięsa i puszczamy na sklep bo kierownik musi mieć premię .Powodzenia cały magazyn jest z Tobą.

jas
@Były

Podobno plichta wam podniósł normy. W tesco był retrakarzem, miał taki ciotowaty wygląd.

frog
@jas

W firmie potworzyły się kasty.Jedni maja dobrze drudzy źle.I tak dalej i tak dalej.

Ewangelia sw. Jana
@frog

Bog zobaczyl jak ciezko pracujemy w stokrotce - byl uradowany i pelen podziwu.Lecz gdy zobaczyl naszych kierownikow i nasze wyplaty przysiadl i zaplakal.

xyz700

Pytanie ogolne, na jakie stanowiska/działy docelowo są przyjęcia?

picker22
@xyz700

Na magazyn suchy, alkoholi, nabiału, mięsa oraz warzyw sa przyjęcia :)

Qwerty

Mam pytanie do tych, którzy tak strasznie narzekają na pracę w Stokrotce: Dlaczego tam JESZCZE pracujecie?

afera
@Qwerty

Przez zasiedzenie

afera
@Qwerty

Przez zasiedzenie

Tyran

A co powiecie na ten syf który mamy na magazynie. Osoby które mówiły że za Potyry by (usunięte przez administratora) zapraszam na magazyn _ Panie Rak !!!

tesco

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO SKŁADU NR REF. 39019/MAGG/15 PRACA W WYMIARZE 1/1 ETATU MIEJSCE PRACY: Teresin MOJA PRACA POLEGA NA: transporcie towarów przy pomocy wózka wysokiego składowania z zachowaniem obowiązujących standardów magazynowych, sumienna realizacja zadań związanych z przyjęciem, kompletacją i wysyłką towarów, efektywne wykorzystanie czasu pracy na powierzonych odcinkach oraz dbałość o powierzone narzędzia pracy. KANDYDAT IDEALNY: •jest dyspozycyjny •realizuje swoje zadania z troską o klienta Tesco, •jest uczciwy i zaangażowany w wykonywaną pracę, •potrafi dostosować się do szybkiego tempa oraz zmieniających się warunków pracy, •bierze odpowiedzialność za własne bezpieczeństwo w pracy, •posiada ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem oraz książeczkę sanepidowską lub chęć jej wyrobienia. PRACUJĄC W TESCO ZYSKUJESZ: • atrakcyjne wynagrodzenie (3689 zł brutto po 6 miesiącach pracy) wypłacane regularnie i terminowo • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • możliwości rozwoju zawodowego, • zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro, • dodatkowe świadczenia (świąteczne karty podarunkowe do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy). ZAAPLIKUJ on line poprzez formularz aplikacyjny na naszej stronie www.tesco.pl/kariera do 30 kwietnia 2017

karol
@tesco

Tak bony po 700 zł, akurat. Takie brednie ze hej. Nie dajcie się nabrać. Bony uzależnione są od dochodu na członka rodziny. Czyli jak sam pracujesz na siebie dostaniesz 50 zł. Nie mając dzieci lub jesteś kawalerem lub panną zapomnij dużych bonach. Po za tym wysokie normy , światełka I palarnia aż na parkingu. Przerwa to maraton a nie odpoczynek. Odradzam , Omijajcie ten obóz z daleka , tam Ukraińcy mają większe prawa niż tescowi.

STOKROTKA to porażka wymagania ,standardy, procedury śmiech:)a do tego kierownictwo skąd oni ich biorą . Czasami pracownik wie więcej niż kierownik .Praca jak wszędzie trzeba tyrać ale... istny (usunięte przez administratora) Kierownictwo na niektórych sklepach to chyba nie wie po co tam pracuje siedzi i nic nie robi aaa przepraszam chyba ,że ma przyjechać Audyt,Dyrektor,Regionalny i Tajemniczy to wtedy coś się dzieje. A najlepsze to są upomnienia ,nagana i groźby o zwolnieniach i za co : bo nie masz obuwia ,bo palisz nie w tym miejscu co powinieneś , bo nie mówisz dzień dobry ,bo nie proponujesz produktu ,bo się spóźniłaś ,bo mało się postarałaś ,bo na innych sklepach tooo można tak wymieniać do skutku. Ale jak kierownictwo każe sprzedawać zeschnięte wędliny , myć i oliwić kiełbasę i sprzedawać stare mięso lub wędliny po terminie bo za dużo zostało po jakiś świętach lub gazetce to jest OK albo przecenia owoce lub warzywa zapleśniałe i każe wystawić w koszyk a może ktoś kupi :)Kto za to odpowiada no kto sprzedający i na kim później regionalny czy klient się wyżywa !Albo najlepsze jest to jak straszą że jak się pójdzie na zwolnienie to nie dostaniesz premii a jeśli chodzi o urlop to każą wypisać w prośbach ale i tak wpisują kiedy chcą :) Także nie wolno chorować a urlop to trzeba się dostosować i czekać aż kierownik zadecyduje kiedy pojedziesz na wakacje:)Śmiech:) Standardy Stokrotki ktoś kto to wymyślił niech najpierw przeprowadzi inspekcje czy wszyscy robią wszytko prawidłowo a kierownictwo czy rzeczywiście się nadaje do tej pracy i spełnia warunki jakie panują na sklepach

jola35
@Kasia

Cała prawda.Smutna ale prawdziwa????

lukacz

Nowak weź się za robotę a nie tylko krążysz po tym magazynie jak gówno w przeręblu i tylko do swojej piknej na alkohole albo do rodzinki jej ex chlopaka na doki

nabiał
@lukacz

moze zamiast tych ochydnych słoików na nabiale dajcie nam pojemnik z ciepłą Zupą. ciepły posiłek w takcie pracy to wtedy nosi nazwe posiłek regeneracyjny. dosc juz tych słoikow. Mamy automat z ZUPAMI moze czas to wykorzystac i sprobowac. a Zupki są naprawde dobre i i najwazniejsze rozgrzewające.

nabiał
@lukacz

xyz

dlaczego Mariola ciagle te same osoby zdejmuje z wysokiego składu i rzuca w kompletacje. przeciez są ciołki od kompletowania. to dlaczego z chłodni chłopaki z wysokiego składu nie chodzą w kompletacje bo siedzą u mańka pod biurkiem. np, taki krzysio.O.

ok

Ten od dwulicusi - czemu nie powiedziałeś tego w twarz jak tutaj pracowałeś, teraz naszła Cię odwaga? Chyba ty jesteś dwulicusiem. :)

karton network
@ok

Karton na głowie.

don

Buraki, wieśniaki i chamy wpierdalają się w kolejkę na koniec zmiany, jak się zwróci uwagę to powiedzą jakąś głupotę i śmieją się do siebie i idą dalej. Zmiana oczywiście AP

mnbvcxz

My tu przychodzimy do pracy czy robic sobie atmosfere? chcecie atmosfery zbierzcie sie po robocie na parkingu i sie napijcie zintegrujcie albo po ryju dajcie. jest tyle opcji co sie komu wymarzy. a w robocie jesli chodzi o obrabianie dupy to albo sie odezwijcie na glos lub zamknijcie buzki . co do pupili to nie przesadzajmy jest pare osob co majom lepiej ale patrzenie sie krzywym okiem na wszystkich co dojezdzajom z kierownictwem jest przesadzone, skoro sa z okolicy to czemu mieliby inaczej jesli im pasue. wogole to wchodzac na to forum to o pracy w stokrotce samej w sobie sie nic nie dowiaduje.

fu

Gdybym miał wymienić wszystkich dwulicowe osoby to by pojawiło się tu 90% nazwisk. Gadacie albo o normie albo obrabiacie komuś dupę za plecami, a potem wsiadacie razem w samochód i udajecie wielkich kolegów :) Że praca jest ciężka to jeszcze beznadziejna atmosfera, co zasługa jest też kierowników którzy faworyzują swoich pupilków z którymi dojeżdzają albo pochodzą z jednej wiochy. Szkoda Rafała, gdyby mógł dalej kierować zmianą i zatrudnij własnych sekcyjnych to może by ta zmiana wyglądała normalnie, a tak tylko dupolizy mają dobrze.

mario
@fu

na kazdej zmianie są pupilki kierownictwa .popatracie po czasie kierownika jaki mają dopisywany i do tego jaka norma. trudno nie wspomniec o pupilkach u marioli. Moze Gostyniak w koncu zaprowadzi porządek na magazynie suchym i kazdy bedzie traktowany tak samo.

nowyk
@fu

Szkoda Rafała? Ludzie gość który miał jaja go zwolnić ma u mnie tyle flaszek ile zechce. Rafałek me.da jedna śmierdząca cham i buraczek jakich mało. Wszyscy na niego gadali ale mało kto mu się przeciwstawiał za mobing, który stosował co już zapomnieliście ?

@nowyk

Nie chodziło o R.B tylko o R.R.

killer

Spokój bo zaraz ja was wszystkich zamknę do psychiatryka. Taka prawda w tej firmie prawie każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrabia, a niektórym jeszcze mało to muszą pisać na forum.

adwokat diabła

Obrażasz innych bo ktoś napisał na Ciebie i ty jeszcze jego straszysz? Haha, prawo działa w obie strony kolego. Mnie obrażono - dzwonie na policję! Ja obrażam - nic mi nie grozi. Proszę udać się do najbliższego szpitala psychiatrycznego, może tam wyleczą twoje bolączki...

prawdziwy qwer

Już wiecie dlaczego nazwałem go dwulicusiem :)

qwer
@prawdziwy qwer

Przestępstwo zniesławienia podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli jednak sprawca dopuści się pomówienia za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do rok.

qwer

Zachowaj te wpisy.A admin zachowa je napewno.Niebawem może cos nie miłego spotkać.A tobie to chyba trzeba bylo bo byłeś slaby w kartonach:).I nie wipisuj o ludziach nieprawdy bo widac ze każdemu nie pasujesz.Uwazaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 0 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka