Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

Zdołowany

Czytaliście info w Internecie: Stokrotka sprzedana w ręce Litwinów. Może zamkną oddziały w Polsce i skończy się wyzysk ludzi .

Oszukany

Magazyn też nie bajka miałem 10 dni urlopu o dziwo bez ścieramy dali a jak pojechałem dziś do roboty to kierowniczej Ty już nie pracujesz wypad nie mają cywilnej odwagi powiedzieć że podpiszą następnej umowy bo to 4 i na stałe prywatny folwark kierowników im przetrzepaćstołki

Bladi

No biedna ta Ania. Dobrze ze Mariola ją umie pocieszyć. Wolę pracować na na biale niż z nią dlatego z alkoholi upiekłam Ja raz na fajki szłam A ona 5 razy. Dziwię się ze ludzie dają się tak wykorzystywać Z suchego. A to przeciez jeden magazyn.

Nikt

Tak tu wszyscy narzekacie, a jeba** palety na sklepy tak pakujecie, ze po przyjezdzie strach wiekszosci dotknac...chipsy na samym dole nad nimi 3/4 palety napojow NO KUR** ciekawe kto pozniek odpowie jesli na kogos tam paleta spadnie...

o.o
@Nikt

Bo w tej firmie liczy się tylko norma, w dup*e mają że połowę towaru rozleci się w czasie transportu :)

hop siup
@o.o

Ma być zrobiona robota, nieważne jak, ale ma być zrobiona. Gdzieś jest ludzkie zdrowie czy jakość palet (ułożony na nim towar). Liczą się kartony, kartony i jescze raz KARTONY. Tym bardziej teraz w okresie przedświątecznym. Naprawdę niektóre palety tak są układane i wyjeżdzają na sklep, że aż sam współczuje temu kto będzie to rozkładał w sklepie.

len
@hop siup

to ze palety wyjezdzaja takie to wina głownie lezy po stronie załadunków. niech rusza dupska i ułożą towar a nie go pietrują

załadunki
@len

pacyna
@Nikt

Ciekawe od kiedy chipsy na magazynie znajduja sie przed napojami. Ze ten magazyn jest nieciekawie poukladany to wszyscy wiemy ale bez przesady.

spiwor
@załadunki

Cytat:"zaladunki nie sa od ukladania towaru tylko od wysyłania go, to ze patalachy na kompletacji nie potrafią ukladac kartonów podczas skladania palety to nie jest temat zaladunków. Zasada jest prosta - zle zlozyłes palete to ja przekladasz, a jak tego nie rozumiesz to jazda na pole do obornika." Ukladamy tak jak nam kaze skaner. Moze to na zaladunkach tak komasujecie palety. Przewijanie ciagle zlecenia zeby najpierw polozyc chipsy skutkowalo by duzym zanizeniem normy. Poza tym dwa miesiace temu fajnie na tych zaladunkach spietrowaliscie palete z alkocholami, az sie wszystkie kartony pozgniataly. Za taka robote powinna byc nagroda - reczny paleciak ;)

ola
@Nikt

Palety są tak pakowane, bo nie liczy się jakość tylko ilość, pracownicy są popędzani aby jak najwięcej kartonów ,palet zrobić, mają płaconę za akord, aby jak najwięcej na zmianie złożyć, więc nie dziwcie się ,że tak są składanę. Nie pracuje tam już rok,a pracowałam 3 lata, nic a nic się nie zmieniło!!!!!!!!!!!!!!

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Inżynier Industry 4.0
Teresin
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Natalia

Wasze opinie są ważne, bo mogą pomóc osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Stokrotka zdobycie dodatkowych informacji oraz umożliwiają im zajrzenie do środka firmy. Nie jest to jednak miejsce do opisywania i komentowania indywidualnych pracowników firmy. W razie jakichś zastrzeżeń, warto zgłosić je wewnętrznie i bezpośrednio do firmy. Przypominam też, że podczas zostawiania komentarza akceptujecie zasady regulaminu. Ważne, by się do nich stosować. Pełną treść regulaminu znajdziecie pod linkiem: www.gowork.pl/regulamin

Miki

Poproszę o numer telefonu do działu kadr

Ktoś może mi wytłumaczyć jak na pikingu są naliczane punkty akordowe ? W momencie gdy pytałam się pewnej osoby z kierownictwa usłyszałam tekst, że on nie wie

obserwator

współczuje tym ludziom co pracują na przyjęciach pracują do 1 2 w nocy szukają sobie miejsca na towar a te panie z biura kiedy się nie wejdzie to siedza na telefonach i fejsie albo po 2 spacerują na na dwór nikt się nie przejmuje może by ktoś się zainteresowal niech wyjda na magazyn i pomagają tym biednym dziewczyną

aaaa

czosnek wiesz ze juz sie na ciebie szykuja,zacznij ludzi traktowac jak ludzi ,a nie jak smieci

nick

Tez zauważyliście ze Ukraińcy maja lepiej od nas? Kanapki sobie rozkladaja (co z tego ze zle ale i tak to robią), wożą cale palety z przyjec, itd a my oczywiście tylko na jednym stsnowisku. Chyba nie ma sensu dluzej tu pracować. Bylem zadowolony ze pracuje w polskiej firmie ale chyba Polaków tutaj nie potrzebują.

Wół
@nick

A czy ktoś zauważył że tylko te same osoby chodzą na mag 07 kosztowke I 06papierosy. mama z synkiem . Synek niech ruszy (usunięte przez administratora) na innych magazynach pokaże jak robi. Ale to tylko dzięki Marioli tak się dzieje.

Natalia

@Były pracownik piszesz, że jest to praca po 10h. Jak często zdarzały się nadgodziny? W jakim systemie pracy działają osoby pracujące jako piker?

Regionalny Bolek

Mam pytanie do tych co pracują na dokach i wysyłają towar na magazyny regionalne - czy nie można tego jakoś normalnie po składać. Chodzi mi głównie o to że na palecie potrafią być zmiksowane sklepy np. 12 etykiet na palecie z czego każda to inny skep. Nie lepiej odrazu to dołożyć do właściwej palety?

Pikier
@Regionalny Bolek

Oczywiście że można.Ale potrzeba troche pomyśleć . Tu nie ma takich którzy myślą Jak coś dobrze zrobić tylko jak (usunięte przez administratora) sie zeby 8 godz minęło. A kierownictwo zamiast ich w Kompletacje wrzucić to tylko przygląda się temu jak ludzie z załadunku bawią się telefonami. A jak już pójdą W kompletacje to oczywiście zlecenia wybrane robią Jak najmniejsze i najlzejsze. Tak się bawią załadunku .

Natalia

@qwerty dziękuję za tak szczegółową odpowiedź odnośnie tego jak wygląda praca w firmie. Na pewno będzie to pomocna informacja dla osób, które szukają opinii o przyszłym miejscu pracy. Ktoś z Was ma jeszcze jakieś informacje odnośnie pracy na pozostałych stanowiskach?

@Natalia

Idąc do Stokrotki nie licz na inne stanowiska (obstawione przez pupilków) będziesz zwykłym pikerem od którego wymaga się normy i pracy po 10h, co jest normą od powstania tej firmy do tej pory. Jeśli chcesz zarobić ponad 2000 tys na rękę i nie boisz się naprawdę ciężkiej pracy to idź. Ale nie wiąż z nią przyszłości. Pracowałam 3 lata, po 3 latach miałam dość, bolały plecy,ręce,nogi, atmosfera działała na psychikę, przykro było pracować w weekend kiedy wszyscy nad woda lub na grilu. Więc dobrze przemyśl.

byla dupa znajoma

Pracowałam tam 2 i pół roku.Moje zdanie jest takie samo jak poprzedniczki.Stanowiska zajęte przez pupili.O awansie nie ma mowy bo już z gory wiadomo kogo wezmą na dane stanowisko.Zresztą niewiele jest stanowisk do obsadzenia bo już sa pozajmowane-zostaje piking i tyranie po 10 godzin.nie polecam wręcz odradzam.Z wielkim bólem (usunięte przez administratora) pozegnalam się.

Natalia

Chętnie dowiemy się o tym jakim pracodawcą jest Stokrotka jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Zależy nam, by osoby, które na ten wątek trafiają, również za pośrednictwem Waszych wpisów, mogły dowiedzieć się jak najwięcej o potencjalnym miejscu pracy. Przypominam o tym, że wszystkich użytkowników obowiązuje regulamin portalu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

qwerty
@Natalia

zalezy na jakie stanowisko trafi, napoczatku głownie zostaje sie pikerem i wyedy kompletuje sie towar z regałow na palety przy pomocy skanera który pokazuje lokalizacje danego towaru a takze ilosc do pobrania, w kompletacji obowiazuja normy ale 1 prog 100, 2 115 .3 130 ,4 160 o ile po max miesiacu 1 prog jest spokojnie do wyrobienia a dla osob z doswiadczeniem na magazynach nawet po wiele krotszym okresie to od 130 zaczynajom sie schody 160 robiom nieliczni. punktacja magazynów w zaleznosci jak mi sie gdzie robi suchy-niezle nabiał-dobrze alkochole-tragedia ale pracownicy tam dopisani chodzom na papierosy na oferte i całkiem niezle na tym wychodzom. na warzywach i miesie podobno wychodzi sie bardzo dobrze ale sam jeszcze tam nie pikowałem. kolejny odcinek wydania -przygotowuje sie skompletowane palety i ładuje sie na auta w skrocie, odcinek ciagu chłodniczego kawka posciemnianie itp. to sa moje obserwacje o ratrakach i przyjeciach sie niewypowiem no sie nie znam. przerwa 25 minut, co 2 godziny max 10minutowa przerwa na papierosa, obowiazue stroj roboczy.

smart

Ciągle narzekacie i tak jutro przyjdziecie do pracy i jak kierowniczek każe wam skakać, to się jeszcze spytacie jak wysoko. Ile osób z obecnej zmiany A.P już się zwolniło i wracało ponownie do tego zakładu dla mądrych inaczej?

Klon
@smart

Ludzie uciekajcie z tego magazynu. Kierownictwo ma was za nic. Zapieprzasz suchy nabiał alkohol A gdzie te punkty zrobić. Jeszcze między czasie poszukać sobie kartonów bo nie ma w co towaru pokowac. A na odcinek specjalny typu magazyn 06 i 07 jak zwykle pójdą KLONY.

polizei
@Klon

Żal tych co tam robią,kartonów nie ma.Najlepiej zabrać ławki do siedzenia po 4 godzinach pracy usi (usunięte przez administratora) na betonie i zapalić papierosa.To jest życie stokrotkowe.

takaja

Ja już ze stokrotką nie mam nic wspólnego, po ponad roku przepracowanym w stresie, w nadgodzinach... powiedziałam dość, kiedy usłyszałam, że kolejna dziewczyna odchodzi, kiedy doszły do mnie słuchy, że następna z koleżanek zaszła w ciążę pomyślałam, że już i tak lepiej nie będzie, bo nowe osoby o ile przychodziły po rozmowie, zaraz uciekały. Pal licho te nie pisane godziny, które zamieniały się w dnie, dość. Znalazłam nową pracę, złożyłam wypowiedzenie i spadł mi kamień z serca, poczułam się jak wolny człowiek. Nikt nie będzie pracował z takim poświęceniem, zostawał za darmo bo za mało ludzi, praca we 4 osoby na dziale staje się kołchozem. Uciekajcie póki macie zdrowie fizyczne i psychiczne, bo nikt wam go nie odda, a docenią was gdzie indziej. Powodzenia

pudel
@takaja

Stokrotks bialystok cyrk na kolkach po co nam zwiazki jak. nic dla nas nie robia procedury a dwie osoby na zmianie i co ci durnie jeszcze wymagaja za psie pieniadze

bohater ostatniej akcji

na zmianie P.P. czlowiek sie nie liczy.Ile jeszcze ludzi musi odejsc, a odejdzie sporo, zeby zienilo sie podejscie. I te chamskie teksty ze strony P.P. prosto z podworka.

plisss

Witam, czy jeździ ktoś z forum do Stokrotki z sannik przez trasę giżyce, wężyki? Pilnie poszukuje dojazdu 2 osoby. Dzieki za odpowiedź.

menno
@plisss

Kiedy do cholery skończą się dychy.

Ola
@menno

Heh. Pracowałam tam od lipca 2013 do maja 2016 i przez 3 lata słyszałam że dychy się skończą! Wchodzę tu nieraz z ciekawości czy coś się zmieniło.... uwierzcie można znaleźć lepszą pracę

Natalia

@oxi jeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że zostały zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

plan pracy

Kodeks Pracy jasno określa możliwy wymiar i powody pracy w godzinach nadliczbowych. Choć pracodawca ma możliwość zlecenia nadgodzin pracownikom, nie może zrobić tego w każdej sytuacji, co więcej - nie może ich z góry zaplanować

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 0 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka