Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

danoneee

Pani Karolina jest naprawdę spoko. Ci co piszą o niej takie rzeczy to najzwyczajniej jej zazdroszczą. Bardzo podobała mi się Pani w kolorze włosów blond. Jeżeli wróciłaby Pani do tego koloru to byłoby super. W pracy sekretarki, księgowej czy personalnej liczy się urok osobisty i sex`apil, a Pani Karolina takie cechy posiada :) Pozdrawiam Panią i liczę, że Pani tutaj zostanie jak najdłużej ze Stokrotką. P.S. Ależ ma Pani piękne oczy ;)

loda
@danoneee

Panią to obca może być w swoim domu. Tu jest robolem jak każdy z nas. I jak się nie wykonuje swoich obowiązków to trzeba ją ukarać. Panie Rak albo spróbuje pan cos z tym zrobić albo zacznę wierzyć że na pan z tego jakieś korzyści.. Te o których mówił cały magazyn..wiemy jakie...

Blablastokrotka

Witam ;) Szczerze nie polecam tej firmy . Łamanie zasad BHP . Wyzysk nowych pracowników. Wszystko na szybko i byle jak. U Nas drabiny były zepsute , ale kogo to obchodzi . Jak trzeba powyżej 3 m ściągać kobiecie ciężki towar , jeszcze gdzieś tam z tyłu na paletach , wypadek murowany . Szkoda zdrowia i nerwów na taki syf. Jak można w magazynie , gdzie jest żywność nie sprzątać - nie sprawdzać terminów . Kierownictwo siedzi i tylko kawkę popija i gadają sobie o bzdurach z starszym personelem. TY masz tylko mieć 15 minut przerwy , a oni co chwilę na papieroska po 5 minut. Kolejki ciągną się . Współczuje klientom tak naprawdę , bo to on ten towar kupują , a to jest wstyd . Grafik nie adekwatny do ustaleń , najlepiej pracować po 9h -12h i najlepiej po południu i do nocy ;) Rotacja straszna , ludzie zwalniają się po jednym dniu lub po tygodniu , wcale się nie dziwie , bo ludzie oczekują szacunku do siebie i do swojego zdrowia. Można pracować w sklepie , faktycznie często ciężko , ale w dużo lepszych warunkach ;)

DD
@Blablastokrotka

Całkiem się z Tobą zgadzam tak jak pewnie większość pracowników . Razi mnie tyko sprawa BHP . Siedzi przecież na górze pani która jest za to odpowiedzialna i nic z tym nie robi . Pieniądze które bierze to chyba za to żeby nic nie widzieć ( a palety z towarem poskładane na 5 m w górę stoją pod jej oknem) albo nie wie co znaczy skrót BHP . Co do kadry to już było bardzo dobrze pisane wszystko po znajomości abo czymś zasłużony . Może być bez pojęcia o magazynie lub wyciągnięty z magazynu bez doświadczenia pracy z ludźmi ale ma być KZ bo taki pasuje .Ciekawe kiedy ktoś wyżej postawiony w Lublinie otworzy w końcu oczy na to co dzieje się w Teresinie .J w końcu rozgoni tą klikę . Co do klientów Stokrotkowych sklepów to zapraszam do magazynu w Teresin i pewnie zmienicie miejsce zakupów .

Urząd Pracki
@DD

Powtarzasz się już o tej Pani Personalnej i BHP. Znalazłeś juz prace? Pozdrowilabym ale szkoda klawiatury.

Joker
@Urząd Pracki

Szkoda klawiatury? Czy jak zwykle nie ma sie czasu i humoru. Zamiast tu siedziec to za robote soe wes...

Joker
@Urząd Pracki

Jeżeli nie sprawdzasz się w pracy którą teraz wykonujesz to wróć do poprzedniej - zawsze lubiłaś coś mieć w ustach . Zapraszam tylko się umyj nie tak jak ostatnio ....

roman
@Joker

Powiedzmy sobie szczerze, że jakość pracy pani Karoliny zwanej personalną jest bardzo słaba. Mówię tu o sprawach najprostszych, których nie potrafi lub nie chce ona zrobić. Wydaje mi się jednak, że - jej się najzwyczajniej "nie chce". Do tego jej chamskie odzywki i krzywe spojrzenia potrafią powalić zdrowego człowieka jak jakaś zaraza - Dżuma. Zastanawiam się jak to możliwe, że taka osoba pracuje na takim stanowisku. Pomijam już bhp bo tego w tym magazynie nie ma i każdy kto tam pracuje co dzień ryzykuje życiem. Wystarczy popatrzeć na nogi regałowe w jakim są stanie i od razu powiem, że nigdy nie widziałem żeby ktoś te nogi oglądał sprawdzał lub w jaki kolwiek sposób się nimi interesował. Pani K mądrzy się na szkoleniach plotkuje o kierownikach i ciągle pali fajki - no cóż chyba za to jej płacą..... Mam nadzieje, że nie za dużo bo szkoda pieniędzy na taki etat. Pan Kierownik powinien się temu przyjrzeć i coś z tym zrobić w końcu, bo nie zamierzam się prosić i 5 razy przychodzić w sprawach, które można przy odrobinie dobrej woli załatwić od razu na miejscu w pałacu księżniczki....

gość
@roman

Roman masz całkowitą rację. Ja ilekroć mam jakąś sprawę to jestem załatwiana od niechcenia nie powie od razu, nie poinformuje i jeszcze ciągle jakieś pretensje bo to niby MY MAMY WIEDZIEĆ. zachowanie tej pani jest chamskie i aroganckie!!!

MS

Panie Robercie w jaki sposób pan wybiera kierowników zmiany,czemu bez rekrutacji . Ostatni pana wybór to totalna porażka . Chyba że dla pana kierownik który tyko zastrasza i poniewiera ludzi jest super . Dobrze że Jarek trochę go hamuje bo inaczej byłoby już po zmianie . Myślę że sam pan tym wyborem strzelił sobie w kolan . Niech wraca stara kadra która była od samego początku ( byli to odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach ) a nie to co teraz .

gfhjk

Można równiez zastraszyć kierownika zmiany i brać sobie urlop w wekendy , gdzie inny chodzą proszą i niestety nieda rady bo dużo pracy itd. Ale widzisz terror działa

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - Logistyka
Stokrotka Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
senior

Stokrotka jest THE BEST i tyle .

Punisher :D

Najgorszy magazyn w jakim do tej pory pracowałem :D chlew i dezorganizacja po prostu masakra a kierownictwo to juz zostawię bez komentarza :D :D

awatar

o której sa wypłaty godzinie ?

Misiek

Jestem nowy i bardzo mi się podoba praca w Stokrotce, wózkowi zdejmują towar na czas, jako nowy już nawet 2 prób robię pracując 2 tydzień :)

zadowolona
@Misiek

Cieszę się, że Ci się podoba i tak dobrze idzie. Sporo tu osób było zadowolonych z pracy w pierwszym miesiącu. Zaczekaj aż się całkiem wkęcisz w realia magazynu i czy za jakiś czas nie zmienisz zdania.

Przyszły pracownik
@zadowolona

Witam A jak z finansami w Teresinie?? Da się w tej firmie zarobić?? Rzeczywiście pracujecie po 10h dziennie?? Obowiązkowo czy dla chętnych?? Są tam jakieś zmiany?? Widziałem ogłoszenie o pracę na magazynie i chciałem się dowiedzieć. Pozdrawiam

zatyrany
@Przyszły pracownik

Ta firma to dno nie pchaj się w gó.no bo będziesz śmierdział jak my. Omijaj stokrotkę dalekim łukiem jeśli nie chcesz stracić zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Xyz
@zatyrany

To po co w takiej firmie pracujesz?

zatyrany
@Xyz

już nie wracam po l4 - zmywam smród po kąpieli w bagnie :)

samo życie
@Przyszły pracownik

3 tysie brutto przy najniższym progu. kierownicy nie ganiają, można wyżerać, na alkoholach wymieniać baterie w głośnikach przenośnych i żuć gumy jakie chcesz. Jest też alejka łakoci 21 nr. Jesz co chcesz brakuje tylko browara ale proponuję na koniec zmiany i nie chuchać przy ochronie bo mogą złapać i wyjazd z eldorado będzie. Tak jest naprawdę w Stokrotce!! Ktoś mi powie, że nie ?

karny

pań Robert niech pokaże ile można zrobić w kompletacji a nie tylko wymagania.. ku..a zapraszamy na podłogę tyko proszę buty założyć jak należy bo w pantofelkach będzie nie uczciwie

SS
@karny

Pana Roberta i całej góry buty i kaski nie obowiązują każdy na magazynie to wie . Potrafią tylko karać zwykłych roboli a biura nietykalne jak oni to nazywają (wyższa sfera ).Niech pani od BHP z Lublina przyjedzie i obejrzy sobie nagrania i rozda im mandaty , którymi oni nas straszą . Przecież na drzwiach przed wejściem na magazyn jest napisane BUTY I KASKI ZA TYMI DRZWIAMI .

ssa

Idzie na zwolnienia, ja za was zrobie bo lubie tą robotę

moja praca jest fajna
@ssa

Lubię tu pracować,mogę robic po 12 godzin żeby firma caly czas byla do przodu.Chciałbym żebyśmy pracowali codziennie w pocie czoła,bez przerwy na luncheon bo naprawde warto.Pozniej Cię awansują na stanowisko dyrektora centrum dystrybucyjnego.Będziesz jezdzil fajnym samochodem marki lexus lexus.

nn

interesuje mnie temat bójek pod zakładem. czy góra robi coś z tym. czy w tej stokrotce jest to już legalne ze każdy może dostać wpierdol. Panie R.R zrób coś z tym bo innym już grożą a miało miejsce wczoraj.

wycięczony
@nn

Jak ktoś wspomni o podwyżkach to wpier... i tak mina następne latka .

Stokrotka
@nn

Nie wolno udzielac informacji w takich sprawach napewno jest to zalatwione ale nie ma takiej potrzeby zeby osoby postronne o tym wiedzialy. Niestety musisz zrobic inne dochodzenie bo z forum sie nie dowiesz bo tu same ploty droge dziecko !!!!

nn
@Stokrotka

hej stokroteczko ja mogłbym ci pokazac jakie ze mnie dziecko. oj zdziwiła bys się. a ploty plotami były I beda

łysy

dajcie spokoj z tym wypisywaniem głupot na swoich kolegow bo niedobrze sie robi. lepiej napiszcie czy wrociła moni z macierzynskiego .jaki towar tam kroi z tego magazynu. i dajcie do niej namiary

lola

Niech na zwrotach An. karolina Uka i małgosia wezmą się za robote a nie gadają to i zwroty będą ogarnięte a nikt tego nie widzi ten gruby Macius chyba się boi

Mika
@lola

Panie R.R jak widac ostatnie zebranie nic nie pomoglo i atmosfery na zwrotach z calym szacunkiem sie nie opanuje pozdrawiam

@lola

a tej jednej damie to dupsko rosnie ze az smierdzi.

Fachowiec
@Mika

Pań RR jak zwykle dobrych ludzi ma gdzieś , ty masz zapier... Za nich .Iemu kasa się zgadza a ty masz na to robić

słuchacz
@Fachowiec

te całe zebrania na których Pań R.R mówi o satysfakcji z pracy to śmiech na sali zryli mu głowę i gada farmazony

lola

Prawda

Jezeli chodzi o awanse w Stokrotce To jak w polityce: Możesz być mierny,bierny ... ale musisz być wierny !!! Znajomości i koligacje rodzinne też mile widziane. odpowiedz

Zawiedzony
@Prawda

Zobaczcie co zrobili z Arturem na kogo go zamienili , ile ten człowiek musiał capkować żeby przekonać R.R .do siebie !!!

Magazynier

Ludzie!!! Jeśli macie tak wspaniałą wiedzę na temat logistyki i zarządzania to co Wy robicie w pickingu? Jest bardzo dużo ogloszen, gdzie poszukują: kierowników, brygadzistów a nawet dyrektorów! Jesli dostaniecie się na takie stanowisko to zauwazycie jak to jest kierować takimi ludźmi jakimi właśnie w tym momencie jesteśmy. Pisze jesteśmy bo niestety to co tu wypisujecie pod różnymi nickami, przypisuje się wszystkim magazynierom, także i mi.

Jola
@Magazynier

Jak masz taka wiedze o zarzadzaniu i drazni Cie to wypisywanie to po co czytasz i co tu robisz pseudo magazynierze heheheh

Galopująca KoBYŁA

Temat zwrotów to już kpina, tam nikt nic nie robi stoją na tej rampie jak kury na grzędzie i patrzą się komu tu tyłek obrobić, nie widać postępów w tym co robią. One mają na wszystko czas szkoda że im nikt akordu nie wprowadzi :) Ola to już temat inny wszystkie siostry są dobre nawet ta "czosnka". Pan MACIUŚ S. przecież nic nie widzi bo przecież on ma więcej spraw do ogarnięcia palety przed komisami stoją bo sie w oczka nie mieszczą tak są poprzypisywane jak można paletę znicza przed świętami przypisać w małe oczko, ale on nie widzi problemu jak sam się o tą paletę nie przewróci to nie będzie widział problemu. I przez to jest powstaje bałagan na magazynie.

Pony
@Galopująca KoBYŁA

Jak ma byc widac postepy jak to codziennie zjezdza nawet po 60 palet. A pozatym alo liderek zajety jest pilowaniem swojej niuni garbatej.Galopujaca Kobylo hehe ale Ty wlasnie teraz tez sie zajmujesz Plotami. Pozatym w naszej firmie ploty to rozrywka wszyscy to lubia a najbardziej Ty heheheheheheh

Galopujca KoBYLA
@Pony

Taki postęp ma być, żebyś nie stała i nie gadała tylko wykonywała swoją pracę na inwentaryzacji ludzie mieli założone że muszą robić 8 palet na godzinę,a Ty ile robisz?

Pony
@Galopujca KoBYLA

Ciekawe ile Ty robisz hehehehe Ja tyle ile powinnam Trzeba Cie mianowac na najlepszego pracownika uszy masz pewnie wielkie i jezorrr glugi kobylo Mysle ze wysoko zajdziesz lizaniem pup Pzdr goraco

Iga
@Pony

Przyznam rację Galopujcej Kobyle jak chcesz mieć kasę w stokrotce i się nic nie robić to idź na zwroty

PP

cyt: A ja się pytam panów kierowników kiedy skończy się praca po 10 godzin? Zaczyna mnie to wku..iać i jak tak dalej będzie to najbliższe święta będziecie mieli tyle kwitów że sami będziecie składać bo my będziemy odpoczywać bo ciężkim zapie..lu jaki tu jest. Kto weźmie zwolnienie w okresie świąt idzie na bruk zaraz jak się pojawi OSTRZEGAM matoły !

WItam

Lepiej nie pisać nic na zwroty bo można jeszcze wpierd0l dostać...

Saran

Co ty czlowieku piszesz wymienic osoby i chyba sam bedziesz tam pracowal juz wymieniane byly na magazynie a teraz prawie sama ukraina bo kto nie przyjdzie to za chwile ucieka przemysl to

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 0 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka