Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Joanna

@Franek jesteś pracownikiem firmy? Czy mógłbyś dodać więcej informacji dotyczących zatrudnienia? Nie jesteś zadowolony z atmosfery w pracy. Jak myślisz co można by zrobić, żeby ją poprawić? Czy pracodawca dodaje do wynagrodzenia benefity takie jak premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami forum.

Srebny
@Joanna

Tak dodaje pracy strachu troszkę mocnego mobbingu i udowadnia Ci że jesteś zerem ot cały socjal, benefit i co tam jeszcze chcesz. Szkoda bo już wiedzą że do tej firmy już żaden nawet mizerny dziewiarz nie zajrzy bo uświadomiła mu po miesiącu że nawet Ukrainiec ma dla nich większą wartość.

Joanna

@Fion, przypominam Ci, że na tym forum nie wolno nikogo obrażać, co zrobiłeś w poprzednim poście. Należy wypowiadać się w spokojnej, kulturalnej i merytorycznej formie. Odsyłam Cię do regulaminu, który zaakceptowałeś pisząc swoją opinię https://www.gowork.pl/regulamin Staraj się trzymać jego zasad. Jeśli będziesz miał do dodania obiektywna opinię o warunkach zatrudnienia w firmie, zrób to.

Fion

Sekwencja dla wlascicieli bowi styl: spieszcie sie szanowac pracownikow tak szybko odchodza.

Franek

Sami sobie robicie takie piekło a później narzekanie na firmę. Może więcej życzliwości a poprawi się atmosfera?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa w przyjaznej atmosferze, bezpośrednia i otwarta. Bez odgrywania scenek czy testów na inteligencje, jakby człowiek na stanowisko Prezesa się zatrudniał. Dokładnie omówione zadania jakie są wymagane na stanowisku, opis działu . Pani rekrutująca sympatyczna i bardzo konkretna.

Można było zadać tyle pytań ile się chciało, na każde otrzymałam odpowiedź. Rekruterka również zadawała pytania rzeczowe o doświadczenie, wykształcenie, to co dla mnie jest ważne w pracy ( duży plus za to pytanie!). Na niektóre pytania trzeba było się nagimnastykować i być czujnym, bo niektóre były podchwytliwe. Sprawdziła też mój angielski ( obym na tym nie poległa) Czekam jeszcze na odpowiedź, bo wiem, ze rekrutacja trwa do końca marca.

Lol

To co sie dzieje na Wersalskiej sięga juz granic absurdu, Fałsz ,zakłamanie,wzajemna podłość, szczególnie ze strony Przełożonych.Jesli mam polecić to tylko na krótko...

Fion
@Lol

Falsz, zaklamanie i wzajemna podlosc nie tylko dotyczy Wersalskiej. To jest znak firmowy Bowi styl, to wszystko idzie od gory .

Joanna

@anonymous, proszę Cię o uargumentowanie swojej opinii o BOWI-STYL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, ponieważ na tym forum powinny znajdować się wyłącznie konkretne informacje dotyczące tej firmy jako pracodawcy. Przedstawiłabyś w związku z tym co wpływa na Twoje zadowolenie ze współpracy z tą firmą?

Pracuję już jakiś czas i jestem zadowolona :)

Joanna

@Lol, dlaczego Twoim zdaniem, BOWI-STYL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe jest dobrym miejscem pracy tylko na chwilę? Czy atmosfera, o której wspominasz jest w Twojej opinii dominującym czynnikiem wpływającym na Twoje zdanie o tym pracodawcy? Z uwagi na tematykę tego forum, proszę Cię o dodanie do swojego postu kilku zdań dotyczących warunków zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

Norbert

Jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum? Tak dobrze jest?

Antoniew
@Norbert

Pewnie :)

Joanna

@sruba, dziękuję za odpowiedź, a powiedz na jakiej jesteś umowie w BOWI-STYLU? Niektóre rzeczy, które opisujesz, np. praca w każdy weekend, nie są zgodne z kodeksem pracy. Dlatego też zastanawiam się na jakich warunkach firma zatrudnia pracowników.

Joanna

@sruba czyli i według Ciebie, pracownicy w BOWI-STYL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe nie są traktowani najlepiej? Możesz napisać coś więcej na temat Twoich wrażeń z pracy z tego miejsca? Jak same zarobki i inne kluczowe elementy zatrudnienia?

sruba
@Joanna

Za ya prace za traktowanie bez dodatkow i premii 2100 no mozma zaszalec jak nie przerobisz kazdej soboty i niedzieli jak maszyny naprawi leniwy mechanik jak milczaco i pokornie zgadzal bedziesz sie na dodatkowe zadania bo nie ma innej opcji biuro wykazuje sie przed szefem ze cos pozytecznego robi np spraedzanie czystosci maszyn i pokaz jak mniej wart jestes od ukraincow ktorzy nie maja pojecia o dziewiarstwie male potkniecie i zonk ale kto sie tym interesuje poczekamy na lepsze czasy w pojedynke mozna tylko wyjsc za potrzeba ludzie z tej firmy odchodzili grupkami sami ocencie co . czrowac omijac jesli masz troche godnosci.

Joanna

@kornik a na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń.

Vakam

Jak się przychodzi do pracy, to się pracuje. Jak chcesz odpoczywać, to siedź na bezrobotnym i biadol. Zarobki w Bowi są naprawde niezłe. Pracuje od niedawna, ale dla mnie atomsfera jest ok. Warunki pracy jak dla mnie całkiem, całkiem.

DżieM

Witam. Co prawda, nie mam porównania z "ubiegłą epoką" bo pracuję od niedawna ale jeśli miałbym zestawić/porównać opinie przedmówców z obecnymi realiami to sporo się (chyba) zmieniło w firmie. KTOŚ zrozumiał co/kto było przyczyną fatalnej opinii o BS ... KTOŚ podjął radykalne kroki aby ratować i naprawić PR . W zakamarkach umysłów kadry czają się jeszcze cienie upiorów minionej epoki ... nazwałbym ją ŚREDNIOWIECZEM ... Przeminęła i niech nie wraca. Praca jest ciężka ale i opłacalna, kto jest gotów wylać pot - ten ze spokojem może planować comiesięczne budżety. Trafiają się KTOSIOM jeszcze co prawda pomysły "korporacyjne" ... ale chyba zaczynają rozumieć że nie tędy droga do SUKCESU Albowiem to słowo ma dwa oblicza, z jednej strony można mierzyć je zyskiem, słupkami a wszystko to okupione wyzyskiem i upadlaniem (onegdaj) pracowników Przeciwieństwem tego złego jest SUKCES prawdziwy ... stworzenie godziwych, przyjaznych warunków pracy, owszem z rywalizacją ale ZDROWĄ ... bez oszustw, knowań i wyzysków, bez haków, podkopów i innego świństwa. ... Nie batem lecz chojną sakiewką, nie terrorem lecz życzliwością - tak buduje się image firmy przez wielkie "F" Legendarny prezes pewnej łódzkiej pokrewnej branżowo firmy mawiał: "Firma to przede wszystkim LUDZIE ... mury, maszyny - to tylko narzędzia" ... coś w tym jest, prawda? Pozdrawiam.

romek

W sumie taki dyspozytor w transporcie krajowym może liczyć na na prawdę wysokie zarobki, zwłaszcza, że i premie się trafiają do podstawy zarobków, więc nie jest tak źle.

GR

Ludzie którzy pracują w biurach muszą pamiętać że można nauczyć słonia tańczyć to znaczy że człowieka z produkcji można nauczyć pracy biurowej w pełnym tego słowa znaczeniu ale pracownik biurowy nigdy nie pójdzie pracować na produkcje zwłaszcza do pracy na dziewiarni to i tak był by dla takiego delikwenta luksus pozdrawiam wszystkich obrażonych.

GR

drodzy dziewiarze z miasta łodzi a pracujący w firmie BOWI-STYL o której mowa jeżeli chcecie sobie poprawić to można zatrudnić się w firmie TOM-TEX w Woli Zaradzyńskiej w tej firmie czegoś takiego jak zaplecze socjalne po prostu nie ma na 8 metrach kwadratowych jest wszystko szatnia, jadalnia,toaleta więc życzę powodzenia wiem co pisze bo tam pracowałem temperatura na sali grubo przekracza 30 stopni a wodę do picia dziewiarze dostaną jak się szefowi przypomni ale jakie kto ma pojęcie tak robi są tam też stare orizia na których są poucinane przewody olejowe i odłączone powietrze żeby wszystko się kręciło butelką trzeba wlewać olej więc życzę powodzenia i nie narzekajcie na firmę BOWI-STYL chociaż tam nie pracuję.

XYZ

Czy ktoś może napisać dlaczego firma poszukuje samodzielnego księgowego? Czy to jest nowe stanowisko czy też z jakiegoś powodu zwolniło się? Warto składać CV?

anik

MMMMM, dzięki, jeszcze się zastanowię. Do tej pory pracowałam w druku cyfrowym i było kiepsko.

MMMMM

Maja.....haha na pewno nie Ty, pracownicy wiedzą.....:)

Zostaw merytoryczną opinię o Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Łódź

• Jak się pracuje w Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Kandydaci do pracy w Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością