Opinie o ADAM BĄK-WieprzSp.zo.o w Wieprz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ADAM BĄK-WieprzSp.zo.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ADAM BĄK-WieprzSp.zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADAM BĄK-WieprzSp.zo.o w Wieprz

Marek Nowy wpis

Może w firmie nie jest jednak tak zle ?

. Nowy wpis

Wyklułaś takie ?

Ryszard Nowy wpis

Nie każda firma musi być duża. Ja nie narzekam na pracę jest spoko, polecam innym.

Klient Nowy wpis

Kupiłam wędliny w poniedziałek przed świętami na drugi dzień już śmierdzialy w sklepie na Włókniarzy. Dodam tylko że to nie pierwszy raz. Nie polecam. Szkoda tylko pieniędzy

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ADAM BĄK-WieprzSp.zo.o? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Aaaa

Maleńka pseudo firemka z ogromnymi kłopotami finansowymi. Ciągle opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia. Brak pieniędzy na surowiec do produkcji wedlin. Braki w asortymencie. Asortyment droższy od analogicznego produktu oferowanego przez inne zakłady o ok 7 - 10 zł na kg. Towary nie dotrzymuja deklarowanego terminu przydatności. Słaba powtarzalność produktów. Brak jakiejkolwiek wiedzy merytorycznej, handlowej i realiów panujących na rynku. Nie polecam pracy w tym czymś.

Magdalena
@Aaaa

Czy wypowiadasz się z perspektywy pracownika firmy? Jeśli tak, może powiesz nam, czy udało Ci uzyskać informacje od szefostwa, co jest przyczyną opóźnienia w wynagrodzeniach? Czy powodem mogą być wspominane przez Ciebie problemy finansowe ADAM BĄK-Wieprz? Może wypowiesz się na temat atmosfery, jaka panuje w firmie? Jak przedstawiają się wzajemne relacje pracowników?

551-22-76-009

Człowiek honoru,jako pracodawca.

@551-22-76-009

Taaa wypłaty nigdy nie w terminie brak szacunku dla pracowników i stałe oszustwa produkcja ze starego mięsa

Zostaw merytoryczną opinię o ADAM BĄK-WieprzSp.zo.o - Wieprz

ADAM BĄK-WieprzSp.zo.o