Opinie o OPERARI w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy OPERARI. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w OPERARI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPERARI w Warszawa

Rudy

Kieruję sprawę do inspekcji pracy a później jak będę miał dokumenty z inspekcji pracy zakładam sprawę do sądu bo nie zapłacili mi pieniędzy firma operari

Anna Nowy wpis
@Rudy

witam panie krzysztofie, tak był inspektor i co wykazało??? dowie się pan zapewne z pisma które pan dostanie , było trochę śmiechu , ale też zażenowanie , że wydawałoby się myślący pracownik a jak wydrukowałam do inspekcji pana maile i sms okazało się , że firma 4 krotnie prosiła aby pan przesłał listem poleconym z pana podpisem nr konta, niestety bezskutecznie, niby mamy XX! wiek, ale nie mamy możliwośc teleportacji pana pieniążków prosto do pana kieszeni, wysyłane nam sms z błednie podanym nr konta, potem z nr konta na obywatelkę ukrainy też błedne nie było podstawą prawną do wypłacenia panu na konto osoby trzeciej w tym obcokrajowca pieniędzy za wykonanę przez pana dzieło w postaci przepracowanych kilkunastu godzin. wg prawa MUSI Pan to zrobić zgodnie z kp mianowicie jak pisałam panu w 15 smsach listownie oryginał pisma z pana podpisem. z chęcią sptk się w sądzie, wyjdzie oczywiście też sprawa kradzieży miedzi ( jak potwierdził nawet pan z inspekcji ) wie pan o czym mowa.. nie mniej jednak pozdrawiam pana i prosze następnym razem umieszczając wpis pisać zgodnie z prawdą . miłego dnia

Anna Nowy wpis
@Rudy

oczywiście pan inspektor otrzymał również nagranie na którym pan odgraża się że OBSMARUJE firmę w internecie , co rzeczywiście pan robi, ale proszę mi wierzyć , to będzie miało swoje konsekwencje prawne, jest kilka domów dziecka, które potrzebuja wsparcia , tym bardziej, że sprawę już zna pan z PIP którego sam pan do nas wezwał, do zobaczenia wkrótce :)

Były pracownik Nowy wpis
@Anna

Ja np i tak nie wierze w żadne pisma do tej pory z chłopakami czekamy i nic nie mamy zastraszanie to Pani sobie w (usunięte przez administratora)

Rudy

Firma (usunięte przez administratora) nie wypłaca pieniędzy i zostawia za granicą bez jakichkolwiek środków do życia więc trzeba się zastanowić czy w ogóle współpracować z tą firmą ja odradzam bo przeżyłem koszmar i nie miałem pieniędzy żeby wrócić do Polski odpuśćcie sobie firmę operari bo (usunięte przez administratora) nawet pracodawcy zagraniczni nie mogą się z nimi dogadać bo w tej firmie nawet nie potrafią rozmawiać po niemiecku a prowadzą interesy zagraniczne decyzja należy do was,,!!!!!

kontraktowy Nowy wpis
@Rudy

Rudy może się przedstawisz.....bo opinia pisana z fejkowego konta jest śmieszna, poza tym po co piszesz nieprawdę jesteśmy w Dresden i w firmie pracuje Tomasz chyba od kilku lat i on jest tłumaczem i koordynatorem, nie wiem czemu ściemniasz podaj imie i nazwisko mam nadzieje że Operari odniesie sie do tej opinii, bo widać że kłamstwo skoro rudy nie wie że Toemk jest tłumaczem

Robert

Firma nie wypłaca pieniędzy A o pieniądzach za nadgodziny i diety zapomnijcie Pani Anna jest miła jak chce kogoś zwerbowac do pracy potem nie ma czasu na rozmowę Uważajcie!!!

@Robert

po co te kłamstwa???? brak zajęcia??? panie Wilczyński , priorytetem była wypłata panów nadgodzin, które pan otrzymał pomimo, że za pana pracę niemiec nie wypłacił do dziś - wie pan dlaczego, tym zajmuje się prawnik, pracujemy nad resztą pomimo, że niemiec , jak i koledzy mówili nam w jakim stanie pan pracował... są maile, sms, nie zawsze Anna może odb tel ale zawsze odpisuje, db pan wie, że pieniądze bd wypłacone z odsetkami za te 5 dni pracy, szkoda, że pan oczernia firmę.... resztę pozostawię bez komentarza

@Robert

W jakim stanie?Jacy koledzy?Proszę o dowody?W Niemczech 'w stanie się nie pracuje 'Bo jest od razu won A za nadgodziny nie wziąłem żadnych pieniędzy i diety też nie widziałem!Co to za firma której nie stać wypłatę po 5 dniowej dla dwóch ludzi -żenada

@Robert

pan wie w jakim stanie prosze dopytać kolegę mam jego sms, otrzymał pan pieniądze bo mam potwierdzenie przelewu, szkoda , że nie mogę tu dołaczyć screenu przelewu od Kortulusa , pan Sławek też otrzymał, po co te klamstwa?

@operari

Nie wiem w jakim stanie SMS też mogę pisać może kolega był w stanie? Przelew był dla Sławka nie dla mnie ja nie dostałem nic!!!A w SMS nie wierzę

@operari

A propos przelewów do Was też wysyłał jak się okazało podobno fałszywe tak mówiła Pani Anna

@Robert

przelew był na Robert na konto, które pan podał niemcowi , wysłaliśmy Panu screen .... resztą zajmuje się prawnik, żegnam, a jesli ma Pan zapytania posiada pan mail do nas zapraszam...

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę OPERARI na stanowisko Elektryk? Pojawiło się 13 czerwca na Lento.pl. Planujecie na nie aplikować?

kapitanbomba

już nie aktualne

Paulina
@kapitanbomba

A nie wiesz czy będą jeszcze jakies inne niedługo?

Firma OPERARI prowadziła rekrutację na stanowisko zatrudnimy do wykończenia wnętrz Niemcy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Na stronie internetowej Lento.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Monter. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

operari

proszę nie wprowadzać specjalnie kandydatów w błąd, oferta na montera wygasła w 2021 roku !!!! po co to robicie aby generować nowe wpisy od niby byłych pracowników? przypominam o waszej przegranej sprawie sądowej, gdzie firmy to wykazały....

@operari

A wiesz może czy teraz przyjmują pracowników na inne stanowiska? Szukam pracy a w necie nie widziałem żadnych aktualnych ogłoszeń. Jak tu pracujesz to może coś wiesz na bieżąco? Byłbym wdzięczny za info :)

sprawdź na Lento i olx

@operari

Dzięki za info. Powiedziałbyś jeszcze na jakim poziomie są zarobki? Warto aplikować pod względem fnansowym? Bo pewnie masz rozeznanie.

@Tomasz

jest podstawa i są nadgodziny jesli nie pijesz i jedziesz pracować zarobisz, poza tym masz za darmo mieszkanie i słuzbowe auto i dodatek tygodniowy na jedzenie w sumie ok

@operari

Nie piję:) Warunki według mnie ok, przynajmniej tak to wygląda w teorii. A kontrakty są długoterminowe to znaczy przynajmniej na kilka miesięcy albo rok?

@Tomasz

to proszę zaaplikować na konkretną ofertę na olx

Jolanta
@operari

Nadgodziny jakoś fajniej płatne?:) Dobrze byłoby konkretnie zarobić.

jan dowczyński
@Jolanta

kobiet nie zatrudniają , najlepiej dowiedz się u źródła

Czy pracownicy OPERARI mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

polo

bardzo mnie interesuje po co gowork zadaje takie bezsensowne pytania , nie tylko na tym wątku ale na wielu, trzeba to zbadać przez organy kontrolne

klient
@polo

proszę się nie dziwić gowork przestało być rzetelnym , wiarygodnym portalem, nie sprawdzają poprawności wpisów mają sprawy w sądzie za naruszenie dóbr wizerunkowych firm, więc muszą się ratować jak niektórzy podjudzając i kłamiac...

Jaka jest stawka początkowa w OPERARI? 11 września na Lento.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Elektryk.

Dawid

Trzeba się dowiadywać we firmie bo zależy chyba id rodzaju pracy jaki robione na danym objekcie

Maks

To prawda wyzysk za miesiąc pracy dostałem niecałe trzy tys zł że nie wspomnę że po przyjeździe do Francji czekałem 8godzin na przystanku w deszczu aż ktoś raczył mnie odebrać porażka zero diet zero nadgodzin

@Maks

Po co te kłamstwa od lat nie pracujemy we Francji... chyba pomylił Pan firmy ???????????? poza tym diety są zawsze wypłacane i nadgodziny również jeśli pan tylko chce pracować.. bez komentarza...

Były pracownik.

Ta firma to porażka.kto mądry poczyta tu komentarze.i wie że w (usunięte przez administratora) nie ma co wchodzić. wyzysk ludzi.nie wypłacalni są.i cały h tam można zarobić.ostrzegam kto nie chce stracić.omijac szerokim łukiem.dziadostwo wielkie.

@Były pracownik.

Oczywiście zgłaszam ten komentarz jako nieprawdziwy, IP komputera pokaże jaki to były pracownik boi sie podpisać nazwiskiem. Operari jest wypłacalna a ktoś kto jedzie pracować, a nie bawić się wieczorami i nie codziennie być w pracy nie dziwne ze nie zarobi. Z Panem sptk sie w sądzie , przynajmniej domy dziecka skorzystają na wpłacie.. do zobaczenia

Tym właśnie pokazał Pan swoją inteligencję, jest covid wszystko trochę trwa , ale jak mówi przysłowie Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy... zegnam i szczerze życzę Panu opamiętania i życzliwości..a przede wszystkim 0 fałszu..

@Anna

Wiecznie ta sama zagrywka.smieszne i żałosne.te wasze odpowiedzi.

Julia
@Były pracownik.

@Były pracownik widzę, że nic pozytywnego nie udało Ci się znaleźć w tej pracy. Firma pokazuje się jako solidny pracodawca. Operari oferuje również korzystne warunki współpracy. Powiedz, jakie warunki umowy proponowane są na rozmowie kwalifikacyjnej, i jaka atmosfera panuje między pracownikami?

Karol

To prawda co piszą, ze jest wyzysk?

Mariusz

O masakra z sikam sie zaraz pod siebie ... kto pisze takie komentarze „ jaka jest mozliwosc awansu ? „ .... operrari moze ok , pracowalem krotko przez nich wszystko bylo ok z ich strony ... gorzej z pracodawca - i tu racja narzedzia wszystko ok ... warunki wiadomo nikt nie przyjechal na wczasy ... ale kasa Panie Arku P. raczej fajnie jak by sie zgadzala , gosc nie placi za nadgodziny , tak ze wychodzi za miesiac 4tys pln , co daje rowno wartosc 1000€ brutto ... i to w zasadzie tyle pozdrowiam Pania Anie z Olx :)

DAREK
@Mariusz

Szkoda tylko że zawsze u cb były promile , Arek cie złapał po alkoholu a to nie był pierwszy raz. Jary za alkohol są wszędzie... poco pracowałeś jak było tak źle ciągle brałeś zaliczki wisisz ponad 400 euro to o jakiej kasie ty piszesz i ta cała Anką przez ciebie miala nieprzyjemności a i firma musiała zapłacić karę za swojego pracownika dopytaj Adama odpowie ci jak jest więc nie pisz tu ze jady nie dostałeś bo pobrałeś zaliczki . Przyjedz do nas i wyjaśnij cala ekipa jest na miejscu od stycznia i nie mąć bo nie warto w Niemcach za pracę po pijaku są duże kary

@DAREK

Dziekuje Panie Darku za wyjasnienie ... hmmm takie tam jajca w tym operrari u was ... nie spodziewalem sie , dziekuje za opis histori nie znana mi ale ciekawa . Pan Arek wie komu co zapłacił . Pozdrawiam ... i jak to sie mowi „ wypijmy za błędy” co by ten 2021 byl lepszy ????

@Mariusz

Panie Mariuszu Darek nie jest naszym pracownikiem. Pracował w waszej ekipe ale nie z naszej firmy ... także proszę nie mylić wypowiedzi pana Darka nie są opinią zespołu Operari tylko jego prywatne. Anba

@Operari

A to ten Darek co pracowal od was miesiac , i potem sie przeniosl na dzialalnosc ? ... tak tez mozna :) . Pozdrawiam

@Mariusz

Nie to nie jest ta osoba...

Zobaczymy, nie ma problemu

PRACA

Masakra jednym słowem, stanowczo odradzam

Jakie narzędzia pracy zapewnia OPERARI? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dawid

Zalezy z jakim inwestorem pracują i na jakiej umowie jestes jak na etacie to chyba tak jak zlecenie lub inne to twoje narzędzia lub inwestora chyba.. najlepiej dopytaj we firmie.

Były

Czy firma jeszcze istnieje,? Czy są przyjęcia na rok 2021 ?

Czy OPERARI oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Operari

zależy jaki pracownik jaką umowę chce mieć, zawsze wszystko omawiamy z kandydatem co jest udokumentowane wymianą maili. Pozdrawiamy

A co z ubezpieczeniem za granicą, dostaliscie karte EKUZ? Jesli tak, to po jakim czasie?

Jacek
@Zainteresowany

Dostałem po ok półtora miesiąca bo to musi być z zusu jakis dokument potem kartę wyrabia NFZ a wiesz jak to u nas idzie hak muchy te baby z urzędów im nigdy się nie spieszy . Musisz dzwonić i pytac w nfz

@Jacek

Dzięki za odpowiedź. Myślałem, że to pracodawca zalatwia kartę, a to trzeba samemu wystapić do NFZ-u? A dokumnet z ZUS-u dostaleś do domu, czy przez pracodawcę?

Jacek
@Zainteresowany

Po przepracowanym całym miesiącu dostajesz do domu jeśli wcześniej bo np masz zlecenie na 2 tyg to też opóźnienia. . Karta załatwia pracodawca ale to trwa ok 5lub 6 tyg więc zazwyczaj po przepracowanym m-cu. ZUS się nie spieszy niestety ma 30 dni potem zakład pracy składa do nfz, a to też trwa . Polskie realia

Ciągłe te same zagrywki

Dziwny zbieg okolicznosci , polacy pracujacy uczciwie na zakonczeniu projektu , dziwnym zbiegiem okolicznosci cos gine i trzeba wyjaśnić , takim soposobem zostaje tylko wypalcone 1/3pieniedzy a pozniej wyjasniena ze armator nie zpalacił , czytając te opinnie dzialacie takim samym sposobem przegladam opinnie od 2 lat i ta sama zagrywka , oj źli ci wszycy polacy ktorzy przyjezdzaja i ufaja ze dostana pieniadzie za swoja prace , fuu ten polski narud ,

Oprrari
@Ciągłe te same zagrywki

Nie pracujemy z armatorami... jeśli pan pracował u nas i ktoś panu z nas nie zapłacił poproszę o imię i nazwisko . Tak to dla MNIE zwykłą ściema, chęć oczernienia kogoś swym kłamstwem.. naprawdę? Nawet teraz w tym tak trudnym dla wszystkich czasie? Szkoda słów... czekam na Pana imię i nazwisko skoro pan pisze prawdę...po co się chować za fałszywym Nickiem? IP komputera lub tel komórkowego zawsze powie prawdę...

Miska

Witam. Chce zatrudnić się w tej firmie. Warto? Jak jest z wynagrodzeniem, są jakieś zaległości? Piszcie, bo nie chce jechać w nieznane.

@Miska

Jeśli chodzi Ci o pensje nie ma zaległości co miesinc wypłacane resztę masz w tygoniogotowce więc masz na bierząco kasiore.

Patryk

Pani Aniu są 2 osoby pisząc tu pod wymyślonych nikami moja porada proszę to olać Pani wie dobrze kto

Patryk

Podaj namiary zadzwonię ja nie mam czego się obawiać i nie mam lo co pisać nieprawdę teraz dojechałem na urlop i wyjeżdżam w niedzielę nie będę pisał głupot a ni też nie mam po co ukrywać się pod inną nazwą jak ty ogarnij się człowieku

Operari

Proszę mi wyjaśnić w jak im celu byśmy tak robili? Nie bardzo rozumiem toku rozumowania cc osoby, która oczywiście jest takim bohaterem chowając sie za fałszywym nickiem. Radzę doczytać co to są IP urządzeń z których każdy rb wpisy na tym forum. Nie walczę hejtem i kłamliwymi wpisami jak Pan, więc nie muszę się kryć pod np cc... mamy na to prawne sposoby polecam lekturę sądu okręgowego na Plockiej w Warszawie spray odszkodowawcze za wpisy i wpłaty na cele charytatywne. Pozdrawiam i życzę mniej spiny a przede wszystkim serdeczności ..

Operari

Pani (usunięte przez administratora)z chęcią sptk się z Panią w sądzie. Wpis absurdalny, proszę przekazać panu Maciejowi że otrzymał wypłatę za 13 dni pracy , nie odtrącono mu nawet sprzątania tych 23 butelek ani tego co zostali skradzione więc proszę nie pisać bzdur.. poza tym jeśli strona franncuska stwierdziła że daje niższą kwotę za nadgodziny bo pracownik nie potrafi robić rzeczy które wymagało, to mógł wrócić do kraju, a zdecydował się zostać. Sprawa wpisu zajmie się adwokat.. dość kłamstw i niesprawdzonych informacji Pani Marianno....

Operari

Zdziwienie? Dopiero będzie.. W tyg sprawdzimy IP urządzenia z którego jest ten wpis szkalujacy i napewno centrum onkologii dziecięcej ucieszy się z Darku od "Marianny " za nieprawdziwy wpis ponadto nie zatrudniamy kobiet na budowach Pan Maciej nie powiedział? Jaka szkoda... proszę czekać na list naszego adwokata... A nieprawdziwy wpis został już zgłoszony

?

Marianna nie przejmuj się tymi zastraszeniami ze strony Operari. Strasznie to jest ich metoda , aby ludzką zamknąć "usta ". Następni kandydaci nie mają prawa się dowiedzieć ,że wyjeżdżają w nieznane. To jest niedobra kobieta, zmiesza Ciebie z błotem, Cofnij się kilkanaście wpisòw wstecz a zobaczysz jak potrafi ludzi oczerniać. Szkoda na nią czasu i zdrowia.

@?

Szczególnie od osoby, która chowa się za śmiesznym nickiem.... niewiarygodne.... Ale ip na pewno bd wiarygodne..

Zostaw merytoryczną opinię o OPERARI - Warszawa

• Jak się pracuje w OPERARI?

Zobacz opinie na temat firmy OPERARI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPERARI?

OPERARI
3.1/5 Na podstawie 86 ocen.