Opinie o BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k. w Chojnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k. w Chojnów

Hanna

@ewa Czy byłaś na rozmowie? Jeśli tak to jak przebiegł proces rekrutacji? Jakich pytań można się spodziewać? Jakie wymagania trzeba spełniać? Czy przyjęli Cię? Pozostawiając informacje pomagasz tym co chcą także aplikować do tej firmy.

ewa

wysłałam cv o prace . ale nie mam prawa jazdy. czy da sie pracowac bez samochodu???? w ogłoszeniu nie pisze ,że trzeba jeezdzic autem

Stary wyjadacz Big Form
@ewa

A przepraszam czym chcesz jeździć do klientów??? Jak nie masz samochodu i prawka to zapomnij....

Hanna

@Lippexx dlaczego pierwsze pieniądze pracownik dostaje dopiero po 2-3 miesiącach?

Lippexx
@Hanna

Bo firma każde ci sprzedać powierzchnie reklamowe a dopiero za miesiąc lub dwa od sprzedaży daje to do druku . Mało tego jeszcze musisz zebrać fizycznie pieniądze od klientów i rozwieźć im plakaty i dopiero po zebraniu całej kasy od klientów firma z tych pieniędzy cię rozlicza .

Lippexx

Odradzam , praca dla handlowców beznadziejna . Ponosisz koszta paliwowe . Jeździsz po firmach i próbujesz im wcisnąć miejsce na plakatach . Mało który jeleń się zgodzi . Ciężki kawałek chleba , a pierwsze pieniądze dostaniesz za 2-3 miesiące . Oszuści i tyle w temacie

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Chojnów
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy monter ślusarz
Chojnów
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Ślusarz za granica
Arcon Personalservice GmbH
Ewelina

Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy. Handlowcy mają obcinane pensje za wszystko co tylko da się wynaleźć, tak że nic nie zostaje.

waldemar
@Ewelina

POPROSZĘ O SZCZEGÓŁY? co konkretnie obcinają ? zostałem poinformowany że po miesiącu przelewają kasę na ZUS, tj 1200zł , również ok 1000zł na paliwo / koszty - ale to kwota zaliczkowa , czyli de facto zostanie prędzej czy później odciągnięta od zysku ze sprzedaży prowizyjnej . Rozliczenie natępuje po tym jak wpłyną wszystkie pieniądze klientów za całą mapę . ???? czy tak ? jak wygląda szkolenie - wiem że 2 tyg , w 2 różnych miejscach ... czy opłacają koszty wyżywienia , mieszkania ? gdzie mieszkasz podczas szkolenia ?

kac

ja również zastanawiam sie jak wyglada zatrudnienie w firmie ale na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, napiszcie prosze jaką macie podstawę wynagrodzenia oraz ile najwiecej mozna w mieisacu wyciagnac na premiach, widizalem ogloszenia i jestem zainteresownay.

olo

a czy mozecie napisac dikładnie na czym polega praca ph w tej firmie. piszecie ze mozna utopic kase? na czym polega praca na swojej dzialalnosci u nich? jak oni sie rozliczaja?

Ktoś pracował w tej firmie jako grafik?

Kamil

Z tego co wiadomo to firma specjalizuje się w projektowaniu graficznym na potrzeby reklamy i poligrafii. Oczywiście żeby móc wykonywać taką działalność trzeba mieć wykwalifikowany skład, ale wydaje mi się, że o to akurat nie ma się co martwić. No chyba, że chcą oszczędzać na pracownikach to w takim przypadku wątpię żeby ktoś im poszedł za marne pieniądze.

koleszka

jeżeli pracujesz 6-7 h dziennie, to skompletowanie klientów na plakat nie powinno zająć więcej niż 25 dni, prowizja za plakat(format A1) wynosi ok. 7-8 tyś netto + premie miesięczne, także jeżeli chcesz spokojnie zarabiać 3,5-4,5 tyś miesięcznie a przy tym jesteś solidnym, profesjonalnym, elokwentnym człowiekiem to spokojnie dasz radę, plakaty są wszystkim znane, a więc nie ma obawy o znajomość produktu ze strony potencjalnych klientów, jeżeli wydajesz 1 plakat na 2 m-ce w roku to masz ok. 55-60 tyś netto na rok, także całkiem przyzwoite pieniądze

były

Odpuście sobie prace…. więcej stracicie a niżeli zarobicie… Bzdura totalna, a mapy???? Ktoś z Was by to kupił za takie pieniądzę?

STACHU

zamierzam podjąć prace w BIG FROM. napiszcie coś co do samej umowy ,weksli bo już kiedyś dało mi to w kość i nie chciałbym drugi raz popełnić tego błędu. No i co do samej sprzedaży bo to chyba nie łatwy temat w tych czasach i jestem trochę rozdarty co do decyzji. Pozdrawiam z góry dzięki.

yahoo

Szef tylko o sobie myśli, ludzie w biurze ponoc na zlecenie pracują, a co do ph to jest grupa która długo pracuje w tej firmie ale często jest duźa rotacja nowych, i tyle

Pracz wymagajaca. Trzeba byc mocno przekonanym do reklamy, ktora sie proponuje, a i tak nikt tego nie bierze... Praca zalezna od terenu, mialem teren, na ktorym sie sprzedawalo, ale na innym wyplulem flaki i nic. Ogolnie gdy podliczylem okres pracy to stracilem. Nie rozumiem komentarzy o szefie i innych, bo to naprawde spoko ludzie, a prezes spoko czlowiek, ale zeby tam pracowac trzeba miec na poczatku sporo pieniedzy miec odlozonych, zeby na pierwsze chude miesiace starczylo (zanim sie wypracuje klientow i teren). Ja mialem ich za malo. Ale powtarzam ludzie w firmie spoko, a inni w zlosci rozne rzeczy wypisuja.

handlowiec BF

Powyższe opinie dotyczą ludzi, którzy myśleli,że wystarczy wyjechać w teren i już zarobią kasę. Niestety w tej pracy najistotniejsze są umiejętności sprzedaży, pozytywne nastawienie i chęć pracy, jeśli tego zabraknie to niestety efekty mogą być takie jak opisali poprzednicy. Jeśli jesteś dobrym handlowcem i pracujesz to zarobisz świetne pieniądze. Jak uda się Wam dostać do firmy to przekonacie się, że pracują tu handlowcy od kilkunastu lat,zarabiają świetne pieniądze i zamierzają pracować do emerytury. Życzę wszystkim powodzenia!

kidd

nie polecam nikomu!!!!!!!! nic się nie zarabia a nawet trzeba dokładać

były

a ja dodam,że kasy tu nie zarobicie... same obietnice bez pokrycia... (usunięte przez administratora).. jak policzycie sobie wszytko to okaże się, że jeszcze dołożyliście do interesu... brak słów...

?

Bylem i widzialem.... szkoda kasy, swojej kasy... co to za praca gdzie wiecej wydajesz a nizeli zarobisz ? no chyba ze was kreci czekanie na swoje miesiacami....

Jakie samochody dają po 3 miesiącach? Jak to oszukuja na kosztach?nie płacą za paliwo?

odejdziesz i tyle nic nie moga Ci zrobic..

Zostaw merytoryczną opinię o BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k. - Chojnów

• Jak się pracuje w BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k.?

BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k.

BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k.